Dodaj do ulubionych

Czy Albania ma szanse stac sie Wielka Albania przy

23.01.13, 17:23
pomocy Erdogana (premiera Turcji)? I czy Albania wtedy wejdzie do UE wink? Link do moich pytan balkanstory.wordpress.com/2012/05/07/erdogan-turkish-soldiers-will-help-albanians-liberate-their-lands/

Ps. moi albanscy znajomi zareagowali entuzjastycznie. Czy to dlatego ze w koncu ktos o nich wspomnial czy faktycznie maja nadzieje na Wielka Albanie?
Obserwuj wątek
    • nidur Re: Czy Albania ma szanse stac sie Wielka Albania 23.01.13, 19:06
      Te są wiadomości które nie mają żadną poważną źródło, przynajmniej do tej chwili... smile. Zdarża się że ludzie wymyślają wiadomości...
      • bionda83 Re: Czy Albania ma szanse stac sie Wielka Albania 24.01.13, 12:13
        Wlasnie jeden ze znajomych pracujacych w Tiranie w jednej z gazet potwierdzil, ze to tylko plotki, aczkolwiek byl zawiedziony. Moi znajomi twierdza ze gdyby to byla prawda, to byloby super, bo powstalaby Wielka Albania, wykluczajac widmo wojny 'bo zaden balkanski kraj, nie podskoczy Turcji'... Jak mozna w to wierzyc?
        • nidur Re: Czy Albania ma szanse stac sie Wielka Albania 24.01.13, 18:38
          Z mojego punktu widzenia i z tego co ja osobiście rozumiem patrząc na to co się dzieje myślę że są szanse żeby połączyć Albanią z Kosowem. Jeśli połączą się albańczycy mają większe szansy na rozwój i progres, ale nie myślę że to zależy od Turcji. Jeśli chodzi o inne albańskie etniczne terytoria w tej chwili nie widzę coś konkretnego. (To są tylko moje opinie)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka