Dodaj do ulubionych

facet z albanii?!

06.06.06, 23:19
witam wszystkich.Nurtuje mnie pytanko: jacy wlasciwie sa mezczyzni z Albanii?
czy to taki sam "typ" jak np muzulmanii z Pakistanu albo Afghanistanu?
prosze o jakies informacje.
Obserwuj wątek
    • erionka Re: facet z albanii?! 07.06.06, 12:42
      Na czym polega różnica? Po pierwsze nawet najbardziej wierzący muzyłmanin w
      albanii, nie jest w takim stopniu zislamowanizowany jak Pakistańczyk czy każdy
      arab. Tylko statystylki podają, ze w Albanii jest 70% muzułmanów, 10 %
      katolików, 20% ortodoksów. W praktyce Albania od 1967 roku stala sie jednym z
      najbardziej ateistycznych państw w Europie. Owszem jest pochodzenie
      muzułmańskie, ale żadko kto wie czym jest islam, przestrzega zasad islamu, czy
      wreszcie chodzi do meczetu. To co mnie się podoba w Albanii, to to, ze religia
      nie ma wpływu na politykę, tak jak np. w naszym kraju. Wedlug zasady wierrz w
      co chcesz. To raz.
      Dwa zależy skad facet pochodzi, czy pochodzi z dużego miasta, czy " ze wsi", a
      także jakie miał wzorce w domu. Osoby mieszkające np. w stolicy (Tiranie), bądz
      Durres mają większe szanse na skończenie studiów wyższych, są bardziej otwarci
      w sensie mentalnym na "nowinki", gdzie np na południu Albanii pewne zachowania
      nie byłyby tolerowane (np. mieszkanie z facetem przed ślubem). Tirana w tym
      sensie odbiega od innych miast i jest bardziej otwarta. Generalnie Albańczycy
      są bardzo rodzinni - a rodzina jest najważniejsza. Własnie dla matki, ojca,
      brata, siostry - albańczyk zrobi wszystko. Bardzo liczą się ze zdaniem rodziny,
      popularne są zażyłe stosuki z kuzynami (nawet najdalszymi).
      Albańczycy jako naród są bardzo gościnni. Są też bardzo przyjażnie nastawieni
      na obcokrajowców (patrz mój przypadek smile, chętbnie pomagaja itd. Facet... nie
      mogę do konca powiedziec jaki jest typowy Albanczyk, tak jak nie mozna
      powiedzieć, ze każdy polak jest taki i taki (np.stereotyp polaka mowi "łysa
      pała, dresiarz co pije i kradnie", bądz "niechlujny naród" - takie opinie na
      temat polaków czytałam w necie), wiec nie każduy albanczyk należy do mafii
      hehehe i nie każdy albanczyk jest przestępcą, nie każdy albanczyk wyjeżdza na
      zachód za chlebem pracować jako II kategorii człowiek np. do Włoch czy Grecji.
      Znam poprzez mojego narzeczonego dość sporą rodzine Albańska, w której dominują
      ludzie z ukonczonymi studiami wyższymi, mający własne interesy, bardzo otwarci
      i podzielajacy moje opinie. Albanczycy - tak przynajmniej zawsze mawiał moj
      narzeczony - są jak orły: Jedna kobieta na całe życie, rodzina, dzieci - to coś
      czego wymaga Albańczyk. Praca, warunki materialne są sprawą drugorzędną. Super
      jesli babka pracuje, a nie siedzi w domu, ale to facet ma jej zapewbnic byt.
      Taka jest mentalnosc Albańczyków. Ja jako osoba pracująca zawodowo, jestem
      troche inaczej postrzegana, coraz wiecej w Alnanii jest kobiet niezaleznych
      finansowo, ale to dlugo by o tym mowic... Ja pokochalam Albanie, Albanczykow za
      to, ze nie gonią za pieniedzmi trak jak to sie dzieje w Polsce, za to ze maja
      duzo czasu dla rodziny, za to, ze Twoje problemy nie są tylko Twoimi
      problemami, ale każdy chce Cie wesprzeć, pomóc... Czemu Albanczyk nie Polak?
      Być może nie trafiłam na takiego wlasnie Polaka jakim jest mój Albanczyk. Ale
      to już jest sprawa indywidualna na kogo sie trafi. Wiec tu nie można
      generalizowac i wydawać opinii. No a poza tym Albanczycy są przystojni (typ
      południowy ciemne oczy, wlosy... być może takich u nas małosmile. Pozdro
      serdeczne! I jeśli fajnego albanczyka, to naprade polecam!
      • magda1d Re: facet z albanii?! 08.06.06, 23:47
        "Czemu Albanczyk nie Polak?
        > Być może nie trafiłam na takiego wlasnie Polaka jakim jest mój Albanczyk. Ale
        > to już jest sprawa indywidualna na kogo sie trafi. Wiec tu nie można
        > generalizowac i wydawać opinii. No a poza tym Albanczycy są przystojni (typ
        > południowy ciemne oczy, wlosy... być może takich u nas małosmile.
        > I jeśli fajnego albanczyka, to naprade polecam!"
        W zupelnosci popieram!
        Moj Erjon albanczyk jest najwspanialszym mezem na swiecie.Jesli macie ochote
        wymienic sie wrazeniami o kraju lub samych mieszkancach - piszcie.Pozdrawiam
        wszystkie Polki zwiazane z albancami.
        • tarantella2 Re: facet z albanii?! 10.06.06, 00:33
          Erionka - bardzo fajna i szczegolowa charakterystyka, dokladnie zgadza sie z
          moimi obserwacjami. Dodalabym jeszcze ze Albanczycy z reguly sa bardzo goscinni
          i przywiazuja ogromna wage do przyjazni. Mieszkam we Wloszech i tutejsza
          spolecznosc albanska jest niesamowicie ze soba zwiazana: praktycznie wszyscy
          sie znaja i pomagaja sobie w potrzebie. Moj chlopak jest z polnocnej Albani
          (Shkodra) wiec jest czasami jest dosc (zbyt).. konserwatywny. Ale zaakceptowal
          juz wszystkie moje "wady" (dosc liberalne poglady i calkowity brak talentu do
          jakichklowiek prac domowych)i jestesmy bardzo bardzo szczesliwi. Dodam jeszcze
          ze byl przez 2 lata w seminarium duchownym i tym bardziej irytuje nas fakt, ze
          Wlosi postrzegaja wszystkich Albanczykow jako ortodoksyjnych muzulmanow i w
          ogole traktuja ich jak obywateli 3 kategorii. Ja tez pozdrawiam wszystkie
          zakochane w Albanczykach!
          • erionka Re: facet z albanii?! 12.06.06, 15:03
            wielkie dzięki za miłe komentarze odnośnie mojego "opisu faceta z Albanii".
            Pozdrawiam gorąco Magdę1d (mój narzeczony też Erion -stąd pseudo Erionka, a
            także Trantellę2 (z pozdrowieniami dla Szkodry). Cieszę się, że macie podobne
            odczucia. Wszystkiego dobrego miłe Panie!smile
          • ela_przybylska Re: facet z albanii?! 14.07.06, 00:10
            Ja tez kocham Albanczyka i choc z roznych stron ludzie staraja sie mi wmowic,
            ze to mulzumanki kraj.ludzie niebezpieczni,nie szanuja kobiet..bleee blee...to
            ja wiem swoje...moj chlopak to najczulszy kochany, romanyczny,otwary
            czlowiek,jakiego poznalam i bardzo mnie ceni i szanuje...takie sa moje
            obsewracje do dzis..czlek tylko czlekiem..wszystko okarze sie "w praniu", ale
            na dzien dzisiejszy nie zamienilabym go na zadnego innego
            • ewelinka834 Re: facet z albanii?! 15.07.06, 23:08
              tacy z nich muzłumanie jak i ze mnie muzłumanka...młode pokolenie albańczyków
              nawet nie wie jak wygląda w środku meczet,,,mój chłopak ma ojca muzłumanina i
              matkę katoliczkę, nigdy nie był ani w kosciele ani w meczecie, jego koledzy
              równierz, a to jak się traktuje kobiety to indywidualna sprawa każdego z nich,
              osobiście uważam że dużą rolę odgrywa wychowanie i wzorce pobrane z domu
              rodzinnego, ja swojego Albańczyka kocham nad życie, nie zamieniłabym go na nic,,
            • kiki82 Re: facet z albanii?! 08.12.06, 17:54
              Czuję dokładnie to samo, też znajomi mi mówią zebym sie zastanowiła co robie.
              Coprawda nie znamy się długo ale to jest najwspanialszy mężczyzna na świecie
              jakiego poznałam smile Jest czuły,opiekuńczy, szczery, nie rzuca słów na wiatr i
              wiem że mogę mu ufać bo jak coś powie to tak zrobi smile
    • rozafa Re: facet z albanii?! 08.12.06, 22:34
      drogie panie zakochane w albanczykach tutaj na forum pisze Lapraksi albanczyk
      po studiach i z Tirany i bardzo obiektywna opinie wyraza o swoim kraju nie
      zawsze i nie dla kazdego dobrze jest zyc w ateistycznym kraju , a w Tiranie
      jest pogon za pieniadzem duzo bardziej jak w Warszawie spytajcie samych
      Tiranczykow jak wyglda ich zycie na codzien, kiedujecie sie przewaznie tym co
      widzialyscie na wakacjach w Albanii i bedac tam jako goscie a wiadomo gosc w
      Albani jest swiety bo albanczycy sa bardzo zyczliwi dla gosci.
    • littlepolish Re: facet z albanii?! 10.04.07, 23:11
      oczywiscie, nie mozna generalizowac, ale uwazam, ze facet z albanii ma w sobie
      cos z niegrzecznego chlopca, cos podniecajacego i tajemniczego, to typ
      poludniowca, jak wczesniej wspomniala erionka, ciemne oczy a w nich ogien.
      Jezeli chodzi o charakter, coz to bardzo indywidualne, moge tylko napisac, ze
      sa to ludzie bardzo rodzinni z bogatym poczuciem humoru. pozdrawiam
    • celina.i Re: facet z albanii?! 16.06.07, 18:58
      witam! moj chlopak jest albanczykiem i w najblizszym czasie planujemy slub.
      jestem z nim bardzo szczesliwa i nie wazne dla mnie jest skad pochodzi.
      poznalismy sie w angli i rozmawialismy po angielsku i nie spodziewalam sie
      wogole po wygladzie ze jest z albani. sadzilam ze jest rodowitym anglikiem a
      nawet troche przypomina mi naszych polskich mezczyznsmile ale jest od nich o 100
      razy lepszy!!! jest niesamowicie przystojny, czuly, wrazliwy i potrafi docenic
      kobiete. naprawde nie wazne kto skad pochodzi tylko jakim jest czlowiekiem.
      pozdrawiam!
      • agatka999 Re: facet z albanii?! 17.06.07, 10:54
        Czesc,postanowilam wtracic swoje 3 grosze, nie chce nikogo obrazic itd.Mieszkam
        we wloszech gdzie jak wiadomo albanczkow jest bardzo duzo,nie sa lubiani przez
        wlochow poniewaz codziennie w dzienniku slyszy sie o rabunkach czy morderstwach
        popelnionych wlasnie przez nich a szczegolnie o sprzedazy narkotykow i
        sprowadzaniu dziewczyn z ich kraju a potem wykorzystywaniu jako prostytutki.I
        tu nachodzi pytanie:czy to tylko przypadek?
        Na studiach mam dwie znajome albanki,bardzo porzadne dziewczyny-twierdza ze ich
        mezczyzni nie sa dobrzy i zle traktuja kobiety w ich kraju,najwazniejsza jest
        rodzina-czyli poprze brata a nie zone. Kobieta musi podstawiac im wszystko pod
        nos itd.
        Przyznam sie ze moje siostra miala kiedys chlopaka z albanii przez 2
        lata,mieszkali razem, ona byla zakochana choc ja zawsze dziwilam sie dlaczego
        (cham,zarozumialec,cwaniak),kiedy ona to wreszcie zrozumiala odeszla od niego a
        on nic jej nie chcial dac z tego co bylo w domu choc wiele rzeczy to wlasnie
        ona kupila np tv czy dvd,zostawil ja bez niczego.
        Na 1000 albanczykow tych dobrych bedzie moze 10,zycze zeby ci wasi to byli
        wlasnie w tej dziesiatce.
        Nie jestem rasistka ale przyznam sie ze albanczykow po prostu nie lubie. Acha i
        dodam jeszcze ze wcale nie sa przystojni jak to jest wg was- z daleka ich juz
        poznaje-maja podluzne glowy i dlugie nosy,trzymaja sie grupkami i nie wchodza w
        przyjaznie z innymi narodowosciami.Ale zycze szczescia wszystkim i przysiegam
        ze nie chce byc zlosliwa,po prostu takie sa moje odczucia.
        • celina.i Re: facet z albanii?! 19.06.07, 12:54
          moj mezczyzna na pewno jest w tej 10smile)) ale chyba troszke przesadzilas bo ja
          znam osobiscie bardzo duzo pozadnych albanczykow. sa bardzo pracowici, kochaja
          swoje zony ponad wszystko nosze je wrecz na rekach. a to czy sa przystojni to
          wiadomo kwestia gustu. tak samo jak polacy niektorzy sa bardzo dobrzy a
          niektorzy wrecz przeciwnie. przykro mi bardzo ze niestety poznalas samych tych
          zlych albanczykow i zycze tobie zebys poznala jeszcze tych drugich i zmienila
          swoje zdanie. pozdrawiam wszystkie zakochane w albanczykach!!!
    • fatoska Re: facet z albanii?! 21.06.07, 22:02
      witam wszystkie panie zwiazane z Albanczykami... ponad rok temu zalozylam ten
      post, a poniewaz zapomnialam loginu -dzis mam nowysmile
      juz od ponad roku jestem z moim Albanczykiem. Ma na imie Fatos i dlatego moj
      nick...smile on jest ode mnie mlodszy o dwa lata ,jak mowia Brytyjczycy "toy-boy"
      z tym tylko ,ze toy boy jest bardzo dojrzaly emocjonalnie i czasami to ja
      zachowuje sie jak dziecko, pomimo 23 lat na karku.
      we wrzesniu jedziemy do Albanii ,zeby wziac slub. wiec postanowilam sobi
      eponownie poszukac czegos o Albanczykach. jest nas tak duzo- kobiet w zwiazkach
      z albanczykami!
      tak sobie czytam i wszystko sie zgadza z moimi doswiadczeniami
      Fatos nie wyglada jak Albanczyk, ma blond wlosy i braowe oczy. jest wysoki i
      szczuply.
      nie rzuca slow na wiatr, wiec kiedy juz mi cos powie to wiem, ze tak zrobi i
      tak bedzie
      podoba mi sie jego stosunek do rodziny, boje sie tylko tego co mowicie o
      tym ,ze postawi rodzine przede mna...
      szanuje mnie i kocha. nadal uczymy sie siebie nawzajem. robi rzeczy,ktore mnie
      dobijaja ale i ja nie jestem aniolem...smile
      bardzo mnie cieszy ,ze wiekszosc albanczykow wyznaje zasade jednej kobiety na
      cale zycie,,,
      chce juz jechac i zobaczyc Albanie.
      pozdrawiam wszystkie "Albanki"

• marcelina191 Re: facet z albanii?! 19.07.07, 19:15
        Hej, czytam wasze wypowiedzi i wpełni się zgadzam z niektorymi np.Eriksonki i
        Celiny(pozdrawiam serdeczne).Gratuluje że trafiłyście na dobrego Albankasmile.Ja
        też spotykałam się z pewnym ma na imie Panajotis(niby imie greckie ale jest
        100% albanczykiem z Durres)poznałam jego i jego przyjaciół w Grecji,bardzo
        dobry chłopak,pracował tam bo w domu mu się nie przelewało i przyjezdzał cięzko
        pracować.Choć nie jestem już z nim nigdy nie powiem o nim złego słowa, (bardzo
        szybko się zaangazował, mysle ze duzo Albankowe tak ma), był dal mnie bardzo
        dobry, szanował mnie i moje poglądy, nie był nachalny (szanował to że np.nie
        chialam sie z nim kochac, bo za krotko trwał nasz związek).Supeer facet, nadal
        utrzymujemy kontakt, jednak tak jak napisała Eriksonka, są bardzo przywiązani
        do roziny, nasz związek nie przetrwał z powodu jego matki, nie akceptowała
        Polki-powiedziała mu że tylko Albanke zaakceptuje(dała mu do wyboru,albo ja
        albo ona-że jak wybierze mnie to niema po co wracac do domu).Bardzo cierpiał ze
        matka dała mu do wyboru,ja tez nie rozumiała bo ta kobieta nawet mnie nie zna,
        (dla niego rozina to wszystko, tak ich kocha ze nawet jak mama się zle poczuła
        to on jechał do niej chociaz na jeden dzien).Już rok jak nie jestesmy
        razem,serce dalej boli ale pogodziłam się z tym, ja tutaj w polce mam studia,
        rodzine, przyjaciol i podobnie on tam..ale to jednak boli.Jakde w tym roku go
        zobaczyć,ale to tylko przyjazn została.Jego znajomym też bardzo ufam,nigy nie
        zawiodłam się na żadnym koedze.Choć są rozni w Albanii(tak jak i w Polsce), oni
        sami nie bronią ALbańczyków,sami mnie oszczegali przed nimi żebym
        uważała.Dlatego uiważam że to zależy od człowieka jakim on jest!!!!.
        A Panajotiego i ich znajomych nie zapomnie nigdy!!!!
        • celina.i Re: facet z albanii?! 20.07.07, 11:29
          witam ponowniesmile
          ciesze sie bardzo, ze jednak tyle kobiet wypowiada sie bardzo dobrze o
          albanczykach, bo to naprawde bardzo dobrzy ludzi i tak jak pisalam wczesniej
          zdarzaja sie czasem odejscia od normy ale to jak wszedzie. bardzo mi przykro ze
          marcelinie sie nie udalo a jestem pewna ze bylabys bardzo szczesliwa bo oni
          naprawde szanuja kobiety. nie rozumiem troche jego matki przeciez krzywdzi
          przez to swojego syna. w moim przypadku jest zupelnie inaczej rodzina mojego
          kochanego zaakceptowala mnie bardzo szybko. jeszcze ja nie bylam pewna co do
          naszej przyszlosci a jego rodzina ustalala juz date slubusmile moze dlatego ze
          znaja juz troche polki bo maja juz jedna w rodzinietongue_outP
          pozdrawiam wszystkie forumowiczki!!!
          • marcelina191 Re: facet z albanii?! 20.07.07, 23:23
            Może masz racje Celinko, ja mysle że poprostu jego mama boi się że jej go
            zabiore,ukradne do Polskitongue_out, choć nie miałam takiego zamiaru, to starsza
            kobieta może tez dlatego(Panajoti jest najmłodszy, ma siotre grubo po 30, i
            syna też tak, oboje nie mieszkają już z nimi).Daltego został jej tylko Panajoti
            i na siłe chce go zaczymać, a on ją bardzo kocha( mnie też) i tak cz siak by
            cierpiał,...bardzo dobry chłopak.Ciesze się że jest wiele Polek ktore są
            szczęsliwe z Albanami, życze wiele szczescia..mam nadzieje że się jeszcze
            odezwieszsmile
            • celina.i Re: facet z albanii?! 21.07.07, 12:33
              hejsmile)

a pewnie, ze sie odezwe. forum to sledze bardzo regularnie i zawsze jak jest
              jakis ciekawy temat to sie wypowiem. a temat mezczyzn z albani to dla mnie
              temat rzekatongue_outP pozdrawiam!!!
                    • acs-13 Re: czsami albanczycy przypominaja mi polakow a to 26.10.08, 19:57
                      w chwili gdyz widze jak napieprzaja 9Tluka) swoje zony.
                      Chleja tak samo jak polacy.
                      Jednak polacy sa przystojniejsi od albanczykow...
                      Albanki sa cienkie co do polek.
                      Jak polaka ubierzesz po europejsku i zgolisz mu tego durnego wasa
                      ujdzie w tloku i stwierdzisz ze nalezy do europejskiej rasy ,
                      albanczyka ubiesz gdzie chcesz w najlepszych sklepach na swieciee i
                      Dalej bedzie wygladaj jak alban z ta swoja kanciasta twarza.
                      W poprzednim mieszkaniu fdzie mieszkalem w naszej bramie mielismy
                      dwie rodziny albanskie,jedna to byli tzw. biali a druga z rodzin to
                      chyba jakies cygany albanskie i musze wam powiedziec ze ci czarni
                      byli lepsi i bardziej cywilizowani jak ten bialy alban .
                      bialy pral swoja zone prawie codzien jak wracal z pracy przewaznie
                      byl nagrzany , czarny zawsze byl elegancki , pomagal zonie przy
                      dzieciach i nosil zakupy gdzie nie do pomyslenia bylo o
                      bialym ..wyprowadzilem sie gdyz nie cierpialem tego smrodu
                      dochodzacego od rodziny bialego mieszkajacego nad nami,
                      ciaglychawantur i wiecznych odwiedzin jego kumpli ...
                      • zeg-ata do acs-13! 26.10.08, 20:31
                        Mozesz mi odpowiedziec na jedno pytanie - dlaczego jestes tak
                        strasznym rasista?Az masz tak zle doswiadczenia z innymi
                        ludzmi/narodowosciami???Zastanawia mnie skad sie to bierze?
                        Bo mozna niecierpiec kogos ale twoje wypowiedzi juz zahaczaja o
                        rasizm...mozesz to w paru zdaniach wytlumaczyc???

A tak na marginesie z niektorych polakow europejczykow jak to mowisz
                        sie tez NIE zrobi!!! I kto teraz nosi wasy?! smilesmile jedziesz
                        steretypami,ze rowno! I gdyby polacy byli przystojniejsi od
                        cudzoziemcow nie byloby tylko zwiazkow mieszanych,a taka prawda,ze
                        malo kto chce polakasadsad niestety...a szkoda...

A co do dwoch twarzy - to owszem maja ja wszyscy - ale to sie
                        tyczylo wypowiedzi,ze albanczyk to "Ciepły, rodzinny, opiekuńczy, z
                        duzym poczuciem humoru, dzielny!" - wiec chodzi mi o to,ze taka
                        osoba na pewno ma swoja druga twarz..byc moze tylko sie z nia
                        jeszcze nie ujawnila...ale przyjdzie na to czas....
                        • acs-13 Re: zeg-ta ; zacznij czytac swe posty i pozniej 26.10.08, 21:09
                          pisz na moj temat co ci slina na jezyk przyniesie.
                          Gdzie w moich postach widzisz rasizm ?
                          Przecie ja pisze o albanczykach jak i o polakach prawde i oto tutaj
                          chodzi i nie wybielam nikogo.
                          Zauwaz ze ja zawsze pisze prawde jaka bolesna by ona nie byla.
                          Przecie temat byl o albanczykach a nie o polakach jak przyjdzie czas
                          pisac o polakach napisze prawde tez.
                          Nie musisz mi przypominac ze jako mezczyzni jestesmy malo atrakcyjni
                          dla cudzoziemek ale to sami zapracowalismy nate opinie ,
                          pijanstwem , chamstwem,brakiem tolerancji,niechlujstwem tak w
                          zachowaniu jak i ubbiorze kroko mowiac buractwem..
                          I przykro ze naet rodaczki wola obcych jak swoich ale sami sobie
                          jestesmy w jakis sposob winni.
                          oczywiscie nie generalizuje tutaj.
                          pozdr i miej uszczypliwosci hahhahhhaha
                          • zeg-ata ... 26.10.08, 21:46
                            Racja jest jak d.... kazdy ma swojasmile

dzielisz ludzi na gorszych i lepszych ze wzgledu na pochodzenie -
                            dzielisz abanczykow na bialych i czarnych (mozna napisac o jasnej i
                            ciemnej karnacji) bo jakos chamsko ten twoj poprzedni post
                            zabrzmial.A mnie to juz podchodzi pod pewna dyskryminacje.
                            Aczkolwiek nie mowie,ze nie piszesz prawdysmilebo po czesci sie
                            zgadzam ...i sama jak wiadomo jestem z albanczykiem i doskonale
                            dostrzegam ich wady,bo niektorzy tutaj dalej zyja w wyimaginowanym
                            swieciewinksmile
                            ale pewne rzeczy mozna napisac uzywajac innego jezyka ...bo czasem
                            twoje dokladne opisy rzeczywistosci uwlaczaja godnosci czlowieka
                            kimkolwiek on jest.
                            I sam chyba piszesz co ci slina na jezyk przyniesie ....big_grinbig_grinbig_grinbig_grin
                            Tez pozdrawiam smilesmile
                          • olia24 nikt nie jest lepszy czy gorszy 26.10.08, 21:50
                            wdg.mnie wypowiedzi ACS zakrawaja na rasizm..bo co to za glupota
                            pisac.ze jak bialy albanczyk to pije i bije zone??!!a co kazdy
                            czarny albanczyk to taki przyzwoity??Chyba,za bardzo patrzysz na
                            kolor skory..!zeby oceniac czlowieka..W kazdym narodzie znjadziesz
                            mezczyzn,ktorzy znecaja sie nad zonami,niewazne,czy czarny,czy
                            bialy..A co w tym zlego ,ze ktos ma twarz jak albanczyk??ze
                            kanciasta??i co z tego??!czy to znaczy ,ze glupszy??Kazdy wyglada
                            inaczej,Polacy tez wyrozniaja sie z tlumu,czy chinczycy,kazdy ma cos
                            charakterystycznego..i do tego ,ze Polacy sa przystojniejsi od
                            Albanczykow??haha..A tak wogole..nie kocha sie czlowieka za
                            wyglad..ale za charakter..(i nie ma znaczenia narodowosc..)
                            • acs-13 olia :))nastepna ktora mi dokopuje 26.10.08, 22:44
                              wiec jesli czujesz sie obrazona to i ciebie przepraszam...
                              tylko ze jak czytam jacy oni sa przystojni i ladni szlag mnie trafia.
                              a widzialem ich na setki jesli nie tysiace i widze na codzien.
                              potrafie ich rozroznic z kilometra odleglosci ...
                              pisze to obiektywnie ..
                              pozdr.
                                • kris.79 Re: olia :))nastepna ktora mi dokopuje 27.10.08, 17:28
                                  Nie widze rasizmu w poscie acs - najwyzej ostry jezyk, za ostry i
                                  moze zabolec jak ktos wrazliwy..
                                  Ale fakt ze nie czytacie uwaznie wink
                                  Acs napisal ze sasiadowal z 2 Albanczykami - i ze wbrew pozorom
                                  ten "ciemnoskory,cygan" albanski (o ktorych nawiasem mowiac w samej
                                  Albanii nie mowi sie dobrze) - byl bardziej cywilizowany niz ten
                                  bialy, "miastowy"...
                                  Poza tym jak sam napisal - mial zle doswiadczenia z nimi zwiazane i
                                  dlaczego ma o tym nie pisac ?
                                  Z przyzwyczajenia jedziecie po czlowieku za sam fakt ze napisal
                                  post, zamiast go najpierw przeczytac wink

Pozdrawiam WSZYSTKICH jako raczej bierny i bezstronny uczestnik
                                  forum smile
                                  • olia24 do Kris.79 27.10.08, 17:59
                                    Ja przeczytalam uwaznie..o jakich Ty pozorach piszesz??Czy wyglad
                                    swiadczy o zachowaniu??Czy jak ktos dobrze sie ubiera,czy jest
                                    bogaty,tzn,ze jest dobrym czlowiekiem?!A kazdy biedny to musi byc
                                    ten gorszy??i zly..Przeciez to nie ma znaczenia ACS poznal 2
                                    albanczykow,co nie znaczy,ze caly narod jest taki sam..To,ze mial
                                    zle doswiadczenia zwiazane z 2 albanczykami,nie znaczy,ze odrazu
                                    zaly narod jest gorszy..Mozna sie wypowiedziec o konkretnych
                                    przypadkach,,ale nie nalezy uwlaszczac godnosci calemu narodzie..a
                                    tu granica jest cienka..
                              • zeg-ata acs-13 - ..... i prywatne pytanie:):):) 27.10.08, 21:51
                                Tutaj nie ma co przepraszasz, masz swoje zdanie na ten temat, tylko
                                czasem dobor slow jest waznysmile

A co do rozrozniania albanczyka z odleglosci kilometra - to tez to
                                umiem smilehaha a jeszcze 4 lata temu tej zdolnosci nie posiadalam smilesmile
                                podobnie jak polakowsmile i ciagle mnie drazni jak ktos mi mowi ..a ty
                                z polski jestes....hm...coz kazdy jest jaki jest...i tego nie
                                zmienimy...
                                Ale tez nie lubie sluchac jacy to oni-albaczycy sa
                                cacy,wspaniali,bez wad - bo tacy nie sa!!!a kto ma tylko jak
                                najlepsza opinie o albanczykach, widocznie jeszcze ich dobrze nie
                                poznal (rozowe okulary)....wiec nie bojmy sie pisac o nich zle,ale
                                uzywajac normalnego jezyka.

acs-13 ....Prywatne pytanie smile czy ty nie lubisz tylko albanczykow
                                czy sa jakies inne narody na twojej lisciewinksmile
                                Pozdrawiem cie!smile
                                • annarexha LITOSCI 29.10.08, 12:23
                                  A tak w ogole to chyba kazdy ponad przedszolak juz wie,ze nie ma na
                                  swiecie tylko dobrych ludzi,od kiedy czytam posty niektorych
                                  osob,przestrzegaja one przed zlymi Albanczykami.Czy ktos
                                  powiedzial,ze Albanczycy sa tylko dobrzy?Wiem,ze dziewczyny na forum
                                  pisza najczesciej o dobrych cechach swych partnerow,widocznie nie
                                  chca dzielic sie wadami z obcymi laskami lub watek tego nie
                                  dotyczy,mysle,ze wszystkie wiedza o albanskich alfonsach,damskich
                                  bokserach,alkoholikach,klamcach i kombinatorach,nigdzie takich nie
                                  brakuje,nie ma ludzi idealnych,ni w Polsce,Chinach,Albanii czy
                                  Watykanie,'rozowe okularki' ma sie przez pierwsze miesiace a potem
                                  skarpetki juz niestety zaczynaja smierdziec,niektore
                                  wczesniej,niektore pozniej wiec litosci!
                      • annarexha moje zdanie 27.10.08, 18:10
                        Witam,nie chce nikogo krytykowac,kazdy ma prawo do wlasnego
                        zdania,rowniez ja wiec powiem,ze absolutnie sie nie zgadzam ze
                        stwierdzeniem,ze mozna Albanczyka poznac z kilometra,jakim sposobem?
                        Czy ktos tu jest supermenem z radarem w oczach?I jaka kanciasta
                        twarz?No ludzie badzmy powazni,ksztalt twarzy uwarunkowany jest
                        genetycznie,moj chlopak ma okraglutka buzie,kanciastych jeszcze nie
                        widzialamuncertain
                        To tak jakby mowic,ze kazdy Anglik to swinski blondyn a Polacy
                        wygladaja tak samo(blade ludki z niebieskimi oczami),ludzie sa
                        rozni,kwadratowi i podluzni i gusta takze,moim typem urody faceta od
                        kiedy pamietam byl typ poludniowy,czarne oczy,wlosy,opalenizna wiec
                        narodowosc nie ma tu nic do znaczenia,
                        'Jak polaka ubierzesz po europejsku i zgolisz mu tego durnego wasa
                        > ujdzie w tloku i stwierdzisz ze nalezy do europejskiej rasy ,
                        > albanczyka ubiesz gdzie chcesz w najlepszych sklepach na swieciee
                        i
                        > Dalej bedzie wygladaj jak alban z ta swoja kanciasta twarza.'
                        Scyzoryk mi sie otworzyl czytajac to zdanieuncertain jezu!A co to Polacy po
                        europejsku sie nie ubieraja?Tylko jak po azjatycku moze?Powiem Ci
                        cos acs-13,ja z kilometra Polakow rozpoznaje,po
                        ubiorze,gestach,postawie,chodzie,nawet ruchach ust gdy
                        rozmawiaja,zwlaszcza po slynnym 'kurwa' co 10sekund,jednak kazdy
                        czlowiek jest inny,owszem Albanczycy maja zazwyczaj ciemna karnacje
                        ale np wujek mojego faceta ma jasno niebiesie oczy i blond
                        wlosy,niejeden znajomy oczy ma zielone i wlosy brazowe,co moge
                        powiedziec,nie to,ze Polacy czy Albanczycy sa przystojniejsi ale,ze
                        to zalezy od gustu!Dla mnie osobiscie Polacy nie mieli nic do
                        zaoferowania,nie podobaja mi sie ani fizycznie ani mentalnie,za to
                        moj Albanczyk po dosc dlugim byciu razem zachwyca mnie nadal swymi
                        czarnymi bystrymi oczami,ognistym temperamentem(2 cechy z
                        wielu),ponadto gotuje,myje gary,sprzata i pierze rowno ze mna,gdy
                        przyjada jego znajomi to lata do kuchni i z powrotem,zazwyczaj to on
                        gotuje wtedy dania ze swego kraju(np buk kalamoshi czy owce na rozne
                        sposoby),nie rozumiem ludzi piszacych 'po co zadajecie sie z
                        brudnymi Albanami,zobaczycie jak sie to skonczy..' a jak?Tak,jak na
                        to pozwolimymy dziewczyny,damy sie ponizac,bedziemy uslugiwac i
                        przytakiwac to wiadomo co bedzie i nie wazne skad facet
                        bedzie,trzeba miec oczy otwarte i umiec ocenic sytuacje(wiem,ze
                        latwiej powiedziec niz zrobic ale niejedna dziewczyna uwolnila sie
                        od tyrana,ja ulotnilam sie niegdys od kogos z zadatkami na pana i
                        wladce),a czy Polki sa lepsze od Albanek,pozwolmy wypowiedziec sie
                        naszym chlopakom,mezom na ten temat,i my i one mamy wady i zalety i
                        nie smialabym miec siebie za lepsza.Na forum tym wypowiadaja sie
                        kobiety szczesliwe,ktorym udalo sie wiec to normalne,ze jest wiele
                        pozytywnych komentarzy o Albanczykach,sa rowniez takie kobiety,ktore
                        ich przeklinaja ale to nie nasza wina,ze tak maly ich procent
                        zdecydowal sie umiescic swoje zdanie na forum internetowym,moze chca
                        po prostu zapomniec lub nie wiedza o forum.gazeta.pl.Pozdrawiam
    • angang Re: facet z albanii?! 06.09.16, 11:05
      Ja powiem tak: jakiś czas temu miałam styczność z muzułamaninem z albanii, był to krótko mówiąc głupi człowiek, bardzo egoistyczny i wubuchowy. Nie potrafiliśmy dojść do porozumienia, póżniej poznałam innego albańczyka katolika i jego zachowanie, kultura niczym się nie różni, nawet wygląda jak polak, jest bardzo uczciwy, serdeczny, cierpliwy, znam jego kolegów i są to także bardzo przyjażni ludzie. Wydaje mi się że to jednak zależy od charakteru i tego jak dany anbańczyk został wychowany. Ogólnie powiedział mi że jego rodacy są z reguły mało ogarnięci, robią różnego typu przekręty ale jak to się mówi w każdej narodowości są ludzie dobrzy i źli dlatego nie oceniajmy wszystkich jedną miarą. Trzeba poznać wnętrze człowieka, nie narodowość, jednak zawsze należy być ostrożnym wink pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka