Dodaj do ulubionych

Jak troché zarobic bédác w domu z ma£ym dzieckiem?

20.09.13, 14:36
Czesc.Znalaz£am to forum kilka dni temu. Choc zyjé w Anglii d£ugo, to zawsze mia£am pracé nie martwi£am sié bardzo o koszty zycia, bo pensja zawsze by£a i jakos to da£o radé pouk£adac.... Od 11miesiécy jestem z dzieckiem w domu. Nie mamy tu rodziny do pomocy, wiéc praca wchodzi w gré tylko na 1/2 etatu.... zresztá na ca£y jeszcze bym nie zostawi£a Skarba..I tu problem...Firma nie zgodzi£a sié zatrudnic mnie part time :( po 6latach takie Dziekuje us£ysza£am... a choc szukam codziennie w internecie ,nic sensownego nie znalaz£am. Podpowiedzcie..moze ktos ma jakás z£otá mysl na zarobienie w takich okolicznosciach?Dodatkowy minus, ze mieszkam w ma£ym miescie, wiéc rynek jest wáski :(
Pozdrawiam i liczé, ze jednak cos uda sié wymyslic :)
Obserwuj wątek
      • ellie93 Re: Jak troché zarobic bédác w domu z ma£ym 24.05.14, 03:06
        Ja co prawda nie mam dzieci, ale problem z językiem, więc siedzę w domu i prace znalazłam w firmie która daje listy do składania do domu. Takie których maszyna nie dała rady sama, np. przyklejanie do kartki herbatki i zakleić z powrotem kopertę. Poszukaj może coś podobnego jest w większym miescie koło Ciebie i bedziesz mogła sobie przywieść do domu listy, albo kartony, bo chyba kiedyś u nas też coś takiego było.
        Ja też wyplatam z papierowej wikliny koszyki, a dodatkowo próbuje swoich sił w dekupażu-tylko ze te recznie robione coś nie chcą się sprzedawać. ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka