Dodaj do ulubionych

Nowy wątek piłkarski:)

01.09.06, 11:35
no i znowu się zaczyna:)
jutro zaczynają się eliminacje do Mistrzostw Europy dla Polski, Anglii itp.
Oto lista meczów i godziny rozpoczęcia:
news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/internationals/fixtures/default.stm
myślę że Anglia jutro da Andorze nieźle popalić, a my?...sama już nie wiem.
Chciałabym napisać, że wierzę że wygramy, ale...Dudek w bramce (Boruc chyba
się obraził), Rasiaka nie powołali bo się o chrzest pokłócili a to jedyny
chwilowo polski napastnik który nie dość że gra (bo większość naszych
piłkarzy grzeje ławę w klubach) to STRZELA gole, czyli wraca nasza stara
reprezentacja. Z tego co wyczytałam to 1 mln euro będzie do podziału jak
awansujemy do ME - tak właśnie wierzy się w nasze zwycięstwo:)
Obserwuj wątek
    • netimka Re: Nowy wątek piłkarski:) 01.09.06, 12:17
      tez myslam o podobnym watku ;-)

a co do naszych, to mam nadzieje ze im sie uda wygrac te nastepne 2 mecze po z
      portugalia to widze nas kiepsko... choc sklad mamy jaki mamy... Dudek w bramce i
      Franek w ataku... tego ostatniego to poprostu juz znies nie moge, tego obrazania
      i foch... obym sie mylila i strzelil jakiegos gola... choc jak sobie przypomne
      jak gral w wilkach na meczu na ktory specjalnie poszlismy na wiosne jak gral z
      prestonem, to w cuda nie wierze...

no ale wierzyc w wygrana trzeba nic innego nie pozostaje...

a aglicy z angora pewnie latwiutko 3 punkty zdobeda...
    • eeela Re: Nowy wątek piłkarski:) 01.09.06, 12:37
      Oooo, a dzis Republika gra z Belgia!
      Szkoda, ze nie mam czasu pojsc na meczyk do pubu, eh :-(
      • jagienkaa Re: Nowy wątek piłkarski:) 01.09.06, 16:33
        Irlandia gra z Belgią ale tzw Under 21 czyli młodzieżówka, bo JUTRO będzie
        niezły mecz z Niemcami:)) 19:45.
        • netimka Re: Nowy wątek piłkarski:) 01.09.06, 16:39
          jagienkaa napisała:

> Irlandia gra z Belgią ale tzw Under 21 czyli młodzieżówka, bo JUTRO będzie
          > niezły mecz z Niemcami:)) 19:45.

na bbc3 bedzie na zywo...

www.bbc.co.uk/bbcthree/tvlistings/programme.shtml?day=saturday&filename=20060902/20060902_1930_4288_58943_130
          • jagienkaa Re: Nowy wątek piłkarski:) 01.09.06, 16:43
            no to pewnie będziemy oglądać na dwa telewizory, bo ja będę oglądać Polskę
            (klnąc przy tym nieziemsko). Bo Anglię idziemy oglądać tradycyjnie do pubu.
            • netimka Re: Nowy wątek piłkarski:) 01.09.06, 16:46
              my pewnie na internet i tv... moj chlopak wynalazl jakas strone i mozna polskie
              mecze ogladac, z poslizkiem kilku minut... nie bede wnikac w legalnos tej strony
              ;-)...ale dobre takie niz zadne...
              • jagienkaa Re: Nowy wątek piłkarski:) 01.09.06, 16:49
                polecam Canal+:) dużo taniej wyszedł niż Sky a możemy oglądać polską TV, i
                mecze Premiership:)
                • netimka Re: Nowy wątek piłkarski:) 01.09.06, 17:04
                  tez o tym myslelismy,ale to dopiero w przyszlosci jak sie zdecydujemy na wlasny
                  domek tutaj... a co do meczy w necie to liga polska z C+ wlasnie jest...
                  • jagienkaa Re: Nowy wątek piłkarski:) 01.09.06, 17:06
                    tego to ja już nie oglądam, aż tak piłki nożnej nie lubię (a może powinnam
                    napisać - za bardzo lubię piłkę żeby oglądać polską ligę?!)...
                    a co myślisz o nagonce na Rasiaka? ja uważam że jest dobrym graczem, zwłaszcza
                    w porównaniu do innych naszych świetnych napastników, nie wiem czemu się ludzie
                    na niego zaparli. Tutaj w Derby go do teraz dobrze wspominają, nie raz słyszę
                    (jak mówię że jestem z Polski) że RAZJAK IS THE BEST!
                    • netimka Re: Nowy wątek piłkarski:) 01.09.06, 19:41
                      ja tam uwazam,ze Rasiak powinnien grac... strzela bramki i do tego gra "glowka",
                      jak chyba nikt u nas w kadrze, co zreszta bylo widac na mistrzostawach gdzie
                      duzo bramek padlo u innych drozyn wlasnie w taki sposob... jemu to tez chyba
                      przykro, bo tak na niego jada w polsce i chyba pchac sie nie chce... nie sadze
                      aby jak inny zawodnik mogl zaczac zgrupownie od srody ze wzgledu na chrzest to
                      byl by jakis powod...
                      a wogole ta nowa funkcja menagera dudka, to juz wogole przesada... no ale coz
                      zrobic... kibicowac i tak trzeba ;-)...
    • netimka no i jak? 02.09.06, 21:23
      ta stronka z netu nie ma dzis polskiego meczu, wiec nie widzimy co sie
      gdzieje... choc z relacji radiowej to beznadzieja... az tak zle???

a wogole mecz w bydgoszczy? jak uslyszalam kilka dni temu,ze tam graja to nie
      moglam uwierzyc ze oni wogole stadion maja... no i zobaczylam w necie jego
      zdjecia... tragedaia... a jak sie w tv prezentuje, tak jak druzyna ;-)...

anglicy to latwiutko wygrali, mecz az nudny... teraz podglaadm troche na bbc3...
      • jagienkaa Re: no i jak? 02.09.06, 22:18
        0:3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dla Finlandii!
        i to po takich błędach że naprawdę ale tylko się wstydzić, I się wstydzę. Nawet
        SzaRANOWICZ JUŻ NIC NIE MÓWI.
    • jagienkaa Re: Nowy wątek piłkarski:) 02.09.06, 21:25
      dla zainteresowanych:
      Anglia wygrała 5:0 z Andorą (ha! wygrałam zakład z mężem i dobrze obstawiłam
      wynik)
      Polska do przerwy z Finlandią 0:0. Gramy średnio, nie możemy przejść na połowę
      przeciwnika, non stop podania do Dudka (z czego przez pomyłkę nie było przez
      przypadek gola). Ja chyba za nerwowa jestem na oglądanie tego:)
    • jagienkaa Re: Nowy wątek piłkarski:) 02.09.06, 22:24
      1:3.Guguła (!!!) zdobył bramkę. Rejtan, kurde.
      • netimka Re: Nowy wątek piłkarski:) 02.09.06, 22:32
        mysmy wylaczyli radio po drugiej bramce, bo szkoda nerwow... ahhh... zeby tak
        mozna bylo sie nie przejmowac...
        • jagienkaa Re: Nowy wątek piłkarski:) 02.09.06, 22:42
          wiesz ale styl tej przegranej, aż niedobrze się robi. Facet co strzelił bramkę
          się nazywa Garguła - pierwszy raz o nim słyszę.
          Najlepszy był Dudek, który wyskoczył z jakimiś psalmami pochwalnymi na
          Beenhakkera potwierdzając tym samym plotki że są świetnymi kumplami. Bo jak
          inaczej wytłumaczyc że Dudek grał zamiast Boruca (niby kontucja)? Lubię Dudka,
          tymbardziej że pochodzimy z tych samych okolic, ale dzisiaj to naprawdę kilka
          razy dał dupy.
          • netimka Re: Nowy wątek piłkarski:) 02.09.06, 22:48
            no czytam inne komentarze... i duzo zlego o dudku... moze w srode kowaleski
            zagra... w koncu on jest podstawowym bramkarzem u siebie... no zobaczymy... tzn.
            ja zobacze wynik w necie... co chyba nie jest takie zle rozwiazanie...
            • jagienkaa Re: Nowy wątek piłkarski:) 02.09.06, 22:53
              a czemu nie gra Kuszczak? bo o 'urazie pleców' Boruca słyszałam, ale Kuszczak
              to co? chociaż on też ma piękną akcję po MŚ na swoim koncie..
              Śmieszne że najwięcej się pokazali polscy zawodnicy ligowi, a nie gwiazdorzy z
              ławki rezerwocyh w klubach zagranicznych.
              • netimka Re: Nowy wątek piłkarski:) 02.09.06, 22:59
                chyba bylo za poznow powolac Kuszczaka, sa jakies terminy fifa na powolywania
                zawodnikow z zagranicy, ale nie jestem do konca pewna... no ten co strzelil
                bramke to z gks'u i chyba trzeba na takich stawiac, przynajmniej sie staraja i
                cos do gry wnosza...

a co myslisz o zurawskin jako kapitanie? on chyba nie ma takiej charyzmy aby
                krzyknac na druzyne jak potrzeba...
                • jagienkaa Re: Nowy wątek piłkarski:) 02.09.06, 23:02
                  zgadzam się, to chyba nie jest materiał na kapitana, z drugiej strony kto inny?
                  bo w polskiej drużynie zwykle kapitanem jest ktoś kto odnosi sukcesy, najlepiej
                  na 'zachodzie';)))
                  ale najbardziej się dzisiaj zdziwiłam - skutki pobytu w Polsce - że Beckhama
                  nawet na ławce rezerwowych nie było. Cóz, może to faktycznie nowa era piłki
                  nożnej...
                  dla pocieszenia: Włochy tylko zremisowały, a w Niemczech oczywiście strzelił
                  mój ziomek z Gliwic Podolski;))) (fuksiarska bramka)
                  idę już spać.
                  • netimka Re: Nowy wątek piłkarski:) 02.09.06, 23:10
                    no w sumie nie wiem kto, mi sie podoba ze boruc jest bezposredni ale chyba za
                    mlody na kapitana no i teraz i tak nie gra...

a bramke podolskiego widzialam na zywo... juz myslalam,ze irlandia remis wywiezie...

kol snow... oby nie pilkarskich ;-)
                    • profes79 Re: Nowy wątek piłkarski:) 03.09.06, 23:43
                      Mnie najbardziej zaskoczyl wynik NIrl z Islandia... Wynik Anglii mozna bylo w
                      ciemno obstawiac, ale Irlandia na wlasnym boisku... No i remis Wlochow - to juz
                      w ogole sensacja. Jak ich jeszcze Francuzi powiaza (oby) to moze sie okazac, ze
                      mistrzow swiata nie bedzie na mistrzostwach Europy...I bardzo dobrze :)

Odmawiam komentowania wynikow naszej reprezentacji - powiedzialem znajomemu, ze
                      lepiej ogladac Anglie grajaca z kelnerami niz naszych w akcji. Chociaz w meczu
                      Anglia Andora byla tylko jedna bramka wiecej :P
                      • jagienkaa Re: Nowy wątek piłkarski:) 04.09.06, 16:50
                        a potem się dziwić że taki Frankowski po 15 minutach nie może oddechu złapać:
                        sport.onet.pl/0,1248713,1380540,wiadomosc.htmlrany....
                        • mamaliv Re: Nowy wątek piłkarski:) 04.09.06, 17:26
                          Jagienka nie otwiera mi sie ten link :-( Czy tylko mnie?
                          • netimka Re: Nowy wątek piłkarski:) 04.09.06, 18:05
                            sport.onet.pl/0,1248713,1380540,wiadomosc.html
                            Jagience sie dopisalo "rany" na koncu ;-)

a zobaczymy co po tym spacerze pokarza w srode, chyba gorzej juz byc nie moze...
                            albo i tu nas zaskocza...
                            • jagienkaa Re: Nowy wątek piłkarski:) 04.09.06, 18:46
                              dzięki:)
                              ja też lubię pospacerować, czy to znaczy że mogę grać w reprezentacji? wiekowo
                              tylko jestem chyba za młoda;)
                            • profes79 Re: Nowy wątek piłkarski:) 04.09.06, 21:28
                              Moze byc: zamiast 1:3 przegraja 0:3 :D
    • netimka Superpiłkarz na Serbię :-) 06.09.06, 19:48
      ja on nie da rady to kto ;-)

sport.gazeta.pl/sport/1,65025,3598806.html
      • mamaliv Re: Superpiłkarz na Serbię :-) 06.09.06, 20:16
        Z takim pilkarzem dzisiejszy mecz to pikus :-) A tak swoja droga, jaki wynik
        dzis obstawiacie?
        • eeela Re: Superpiłkarz na Serbię :-) 06.09.06, 20:31
          No, ja mam dzis dwa mecze do sledzenia. Northern Ireland rowniez dzis gra, z
          Hiszpania. Szczerze mowiac, zupelnie nie rozumiem, dlaczego lud zewszad
          zgromadzil sie radosnie a halasliwie w pubach oraz w zielonych koszulkach, skoro
          i tak wiadomo, ze becki dostana jak ta lala ;-)
          • eeela Re: Superpiłkarz na Serbię :-) 07.09.06, 18:05
            Nie dostali beckow!!!
            Wygrali 3:2!
            Brawo Northern Ireland! :-)
    • netimka gooooooooooool 06.09.06, 21:00
      !!!
      • jagienkaa Re: gooooooooooool 06.09.06, 21:21
        polecam najlepszy komentarz na żywo:
        sport.gazeta.pl/sport/1,74696,3600389.html
        zupełnie inaczej gramy niż w sobotę. Aż się miejscami przyjemnie ogląda.
        Pozostałe wyniki grupowe też ciekawe - Finlandia zremisowała z Portugalią.
        A Francja skopie dzisiaj tyłko Włochom.
        • netimka Re: gooooooooooool 06.09.06, 21:27
          my radia sluchamy i w koncu cos milego dla ucha...
          • jagienkaa Re: gooooooooooool 06.09.06, 21:33
            ale omijają Cię jak zwykle idiotyczne komentarze szaranowicza ;/
            • netimka Re: gooooooooooool 06.09.06, 21:34
              jagienkaa napisała:

> ale omijają Cię jak zwykle idiotyczne komentarze szaranowicza ;/
              >
              powiem Ci,ze Ci z radia tez sa niepowtarzalni i zmieniaja sie chyba co 5 min bo
              im tchu braknie ...
              • jagienkaa Re: gooooooooooool 06.09.06, 21:38
                na komentarzu z Czuba też się z niego naśmiewają, powiem Ci że wyłączyłabym
                sobie głos ale mecz bez Szpaka to nie mecz
                PS napisałam wcześniej Szaranowicz - mea culpa.
                • jagienkaa 1:1 06.09.06, 22:12
                  mam złe przeczucia ale naprawdę nie gramy żle
                  • netimka Re: 1:1 06.09.06, 22:24
                    no i remis, dobre i to... wazne ze grali porzadnie jak na nasze mozliwosci... i
                    przynajmniej sie nie denerwuje czlowiek... oby juz wiecej nie powolywali tych co
                    nie graja na biezaco w pierwszym skladzie jakielkoliwek druzyny i bedzie
                    dobrze... a niemcy juz 11:0 prowadza i "nasi" strzelili 6 bramek
                    • jagienkaa Re: 1:1 06.09.06, 22:59
                      a Włosi przegrali, Anglia wygrywa...
                      dzisiaj się nie wstydziłam chociaż pod koniec już nerwowo było.
                      • netimka Re: 1:1 06.09.06, 23:08
                        a Irlandia prowadzi z Hiszpania...
    • netimka do obejrzenia-Sędzia uznała gola chłopca do podawa 13.09.06, 11:56
      :-DDD

sport.gazeta.pl/sport/1,65025,3614283.html
    • jagienkaa Re: Nowy wątek piłkarski:) 07.10.06, 17:55
      czy ktoś ogląda mecz Kazachstan-Polska???
      Bo ja już nie mogę tych .... oglądać. Chłopaki poszły do pubu oglądać mecz
      Anglii, a ja się zbieram i do niech dołączę. Nie umiem tego oglądać.
      Ale Rasiak jakieś ożywienie wniósł...
      • netimka Re: Nowy wątek piłkarski:) 07.10.06, 18:14
        mysmy probowali jakis strem w necie z meczem znales ale nic nie ma... moze to i
        dobrze...
        • jagienkaa Re: Nowy wątek piłkarski:) 07.10.06, 19:50
          wygląda na to że to ja będę dzisiaj świętować a mąż nie:))) oj opiję to
          dzisiaj, opiję (idę potańczyć z koleżankami).
          Ale Macedonia naprawdę świetnie zagrała:)
          • netimka Re: Nowy wątek piłkarski:) 07.10.06, 19:54
            bramkarz szczegolnie... choc raz my bylismy gora...

udanej zabawy...
            • jagienkaa Re: Nowy wątek piłkarski:) 07.10.06, 19:58
              dzięki! i gratulacje dla szkocji, która wygrała z francją!!! a irlandia
              przegrywa z cyprem, ale numer.
              • profes79 Re: Nowy wątek piłkarski:) 08.10.06, 21:19
                I teraz obstawiaj tu jakiekolwiek wyniki... :) Same niespodzianki prawie
                wczoraj... Teraz czekamy na srode...I dwucyfrowke naszych z POrtugalia - az sie
                ciesze ze nie bede ogladal :)
                • jagienkaa Re: Nowy wątek piłkarski:) 09.10.06, 00:13
                  dwucyfrówké rozumiem ze strony Portugalii?:) obstawiam 0:3...
                  • mamaliv Re: Nowy wątek piłkarski:) 11.10.06, 17:35
                    Mnie sie wydaje, ze bedzie wiecej niz 3:0 dla Portugalii :-)Ale mimo wszystko
                    ja zawsze do konca mam nadzieje, ze Polacy cos pokaza i wygraja :-).
                    • jagienkaa na eurosporcie 11.10.06, 19:04
                      leci chorwacja-anglia jak ktoś się interesuje:)
                      • jagienkaa Re: na eurosporcie 11.10.06, 20:44
                        chorwacja anglia 2:0 na razie
                        Polska 1: 0!!!!!!! no cóż opbstawiam 1:4 więc na razie idzie w dobrym
                        kierunku...
                        • netimka 2:0!!! dla nas 11.10.06, 20:53
                          bedzie dobrze Jagienka, choc raz dla nas...
                          • jagienkaa Re: 2:0!!! dla nas 11.10.06, 20:56
                            mąż załamany, a ja chcę zrobić zdjęcie ekranu, bo coś mi się wydaje że obrona
                            portugalska się zaraz pozbiera i ronaldo się rozkręci.
                            Ale naprawdę, ale gramy!!!
                            • netimka WYGRALISMY!!! 11.10.06, 22:28
                              2:1 chlopcy sie chyba rozluznili w tej 92 min... az milo jutro do pracy isc jak
                              anglia i szkocja przegrala a my wygralismy i to z portugalia... szkoda tylko,ze
                              na zywo nie ogladalismy bo komentarze sa bardzo pozytywne... aby tak dalej!!!
                              • basia313 Re: WYGRALISMY!!! 11.10.06, 22:37
                                Oj ja tez jutro pojde do szkoly z dzika satysfakcja, ale chyba nic nie powiem
                                do mojego znajomego Portugalczyka. Niech sie sam przede mna otworzy:)
                                • jagienkaa Re: WYGRALISMY!!! 11.10.06, 22:41
                                  wiecie, najfajniejsze było to że dobrze graliśmy! naprawdę byłam dumna,
                                  zurawski na końcu płakał:)
                                  • profes79 Re: WYGRALISMY!!! 11.10.06, 23:33
                                    Do mnie w pracy na razie sie nie odzywaja :) Zwlaszcza jak podalem wyniki - 2:0
                                    i 2:0. "No tak jak mowilem - dostajecie baty z Portugalia a my wygramy"
                                    "Ale to Chorwacja strzelila te dwie bramki. Jedna Chorwat a druga Neville"
                                    Cisza. Trwa do teraz :D:D
                                    • mamaliv Re: WYGRALISMY!!! 12.10.06, 11:52
                                      Rozmawialam dzis ze znajomymi, ktorzy byli wczoraj na meczu na Stadionie
                                      Slaskim i mowili, ze atmosfera byla niepowtarzalna i dawno czegos tak
                                      wspanialego jako kibice nie doswiadczyli. Ja sama nie moge uwierzyc w wygrana
                                      ale bardzo sie ciesze i oby tak grali dalej :-).
                          • basia313 Re: 2:0!!! dla nas 13.10.06, 12:01
                            www.youtube.com/watch?v=mdgPuxXN0Lg
                            ku radosci serc, mam nadzieje ze linek zadziala
    • b.zyla Re: Nowy wątek piłkarski:) 18.10.06, 03:34
      No i stalo sie :)

Wielu kibicow , takich jak ja czekalo na taki mecz !!
      Tyle wyjazdow , tyle wzlotow i upadkow , ale ten wyjazd na Slaski byl
      niesamowity!!
      Gra rewelacyjna !
      Atmosfera - genialna , nieporownywalna np z angielskimi stadionami ( bylem na
      wielu meczach - na trybunach totalna porazka, doping prawie zerowy! )

Teraz wszyscy kupujemy bileciki do Brukselii na nastepny mecz , namawiam !
      Bilet na mecz 21E , Eurostar 59 GBP !! Cu :)
      • basia313 Jeszcze Polska nie zginela... 18.10.06, 16:01
        sport.gazeta.pl/pilka/1,65046,3690434.html
        • jagienkaa Re: Jeszcze Polska nie zginela... 18.10.06, 17:02
          ciekawe że Portugalia nie spadła;)
    • izabelski Re: Nowy wątek piłkarski:) 18.10.06, 22:45
      video.google.com/videoplay?docid=-8217091557708022388&q=genre%3Acomedy
    • jagienkaa Wisła Kraków v Blackburn 19.10.06, 13:24
      o 15:30 na Channel Five
      • tuti Re: Wisła Kraków v Blackburn 19.10.06, 15:50
        nie wiem komu kibicowac. w polsce ani wisly nie lubiem, a w anglii blackburn (
        choc tu mieszkam:)
        Za to sie ciesze wczorajsza wygrana chelsea!:)

moj nie-maz wczorj specjalnie w trybie expresowym, przez telefon, zalozyl
        skypsport jak sie okazalo ze normalana telewizja nie transmituje meczu. Chodzil
        smutny, chodzil, i postanowil do ntl zadzwonic sie rozeznac, i za 20sec wola
        MAMY MECZ:)
        • jagienkaa Re: Wisła Kraków v Blackburn 19.10.06, 16:48
          a na polskiej tv leciał:) myśmy oglądali (niestety z komentarzem Szpaka)
          • jagienkaa Re: Wisła Kraków v Blackburn 19.10.06, 17:28
            Wisła prowadzi 1:0, super doping.
            • jagienkaa Re: Wisła Kraków v Blackburn 19.10.06, 18:32
              taaa no i jak zwykle, czyli 1:2.
              • netimka Re: Wisła Kraków v Blackburn 19.10.06, 18:39
                jagienkaa napisała:

> taaa no i jak zwykle, czyli 1:2.

no wlasnie, jak wychodzilam z pracy to prowadzilismy a tu teraz lipa :-(
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka