Dodaj do ulubionych

praca-dyplomowa.pl opinie

15.01.19, 21:21
Witam, czy ktoś miał styczność ze stroną oferującą pomoc redaktorską przy pisaniu prac dyplomowych o nazwie "praca-dyplomowa.pl"?

Jestem zainteresowany ich usługami, ponieważ nie mam głowy do pisania tak długich wypracowań, ale nie mogę znaleźć na ich temat żadnych opinii. Dodatkowo chcą albo dwóch rat oddzielnie, albo jedną ratę za całość i czekać na gotową pracę co trochę mnie martwi. Bardzo byłbym wdzięczne za informacje zarówno o stronie lub alternatywach świadczących podbne usługi.
Obserwuj wątek
    • olcia9621 Re: praca-dyplomowa.pl opinie 28.01.19, 16:07
      Jedno wielkie oszustwo, zamówiłam u nich pracę, I rozdział. Dostałam 25 str kopiuj wklej w czterech artykułów, z czego połowa była nie na temat. Właśnie z nimi walczę, a sprawa trafi na salę sądową.
    • vika12345678 Re: praca-dyplomowa.pl opinie 19.05.19, 17:15
      Właśnie przed chwilą zostałam oszukana na 750 zł. Taką odpowiedź dostałam kiedy poprosiłam o poprawę tekstu który nie do czego się nie nadawał . Tekst został przygotowany poprawnie, w takim wypadku nie jesteśmy w
      stanie dokonać poprawek lub zwrócić wpłacone środki. Wszystkie materiały
      przygotowane przez Serwis, jakie otrzymuje od nas Zamawiający mają
      charakter informacyjny i stanowić mogą jedynie wzór lub bazę wyjściową
      do napisania własnego opracowania naukowego czy innej usługi. Serwis nie
      realizuje prac magisterskich, licencjackich, dyplomowych, prezentacji
      maturalnych czy innych tego typu prac, a jedynie materiały edukacyjne,
      które są pomocne przy pisaniu własnej pracy naukowej i mogą być
      wykorzystane tylko w sposób nienaruszający prawa a w szczególności Prawa
      Autorskiego oraz Art. 272. Kodeksu Karnego. Uzyskane poprzez Serwis
      materiały edukacyjne nie mogą być przedstawione osobom trzecim, jako
      własny materiał Zamawiającego.
      Stąd moje pytanie czy jest tu ktoś kto na szybko pomoże mi dopisać 4 rozdział i nie będzie żądał za to aż tyle ? Oraz czy ktoś już zgłaszał to na policje ?
    • piotrekza Re: praca-dyplomowa.pl opinie 07.08.19, 11:23
      Korzystałem z usług SOWA DYPLOMOWA (sowadyplomowa.pl) bo mają fajną stronę internetową. Można powiedzieć że jestem zadowolony, fajnie wszystko i dobry kontakt z działem obsługi klienta, jedynie co nie zmieścili się w terminie i przeciągneli na pare dni oddanie pracy.
    • ola.k978 Re: praca-dyplomowa.pl opinie 02.09.19, 12:39
      Z usług tej strony nie korzystałam, ale mogę z czystym sumieniem polecić Wojciecha Imielskiego, u którego płaci się dopiero po otrzymaniu gotowej pracy. Bardzo sympatyczny i zdolny człowiek. Tutaj link do oferty: wojciechimielskighostwriter.blogspot.com/ Polecam ;D
    • ambusz Re: praca-dyplomowa.pl opinie 04.11.19, 13:07
      Konkurencja chyba wypisuje bzdury, bo pisałem z nimi swoją magisterkę we wrześniu, dostałem wszystko w terminie, plagiat poniżej 5%, praca obroniona na 4. W ogóle kontakt był szybki, miałem problem - pisałem, dostawałem odpowiedź. Nie pasowało mi kilka fragmentów w pracy - poprawili za free. No to jakie oszustwo skoro zapłaciłem i dostałem to co kupiłem? Wstyd pisać takie bzdury o firmie (która nie jest anonimowa) i która dobrze pisze.
    • amebaameba Re: praca-dyplomowa.pl opinie 05.11.19, 12:04
      Polecam Sowę Dyplomową, praca napisana całkiem profesjonalnie i na czas, temat nie łatwy, bo fundusze, itd., ale w sumie jestem zaskoczony, bo spodziewałem się, że trzeba będzie poprawiać pewnie kilka razy, że plagiat jakiś się pojawi, ale nic nie było takiego. Wcześniej próbowałem kupić prace na jakiejś innej stronie, ale wymyślili sobie, że trzeba zapłacić za całość z góry (!) więc odmówiłem. Jeśli dalej na Sowie tak piszą jak jakiś czas temu, to polecam :D
    • panigalimatias Re: praca-dyplomowa.pl opinie 13.11.19, 14:23
      Ręce opadają! Po co były te studia? Nie wiedziałeś, że kończą się pisaniem pracy zaliczeniowej i to o większych gabarytach? A nie wiesz, że kupienie takiej pracy i podpisanie się pod nią jako pod swoją to przestępstwo?
    • takatosytuacja Re: praca-dyplomowa.pl opinie 12.02.20, 14:30
      A mi Sowa Dyplomowa sprzedała pracę, która była 2 lata temu obroniona na uniwersytecie wrocławskim. W JSA wyszło, że praca już jest w bazie danych - i okazało się, że to praca studenta, który dwa lata wcześniej się bronił. Plagiat pl nie pokazywał nic, bo pracy tej nie było nigdzie w internecie. Dopiero w uczelnianym systemie wyszło, że to praca była już składana i jest w bazie danych.
    • nieznajomy2020 Re: praca-dyplomowa.pl opinie 25.06.20, 14:23
      Dotyczy korzystania z usług podczas pisania pracy mgr Pana Wojciecha Imielskiego, na początku podczas rozmowy ustalającej to oczywiście wszystko super ach i och czego to on nie pisał i nie zrobił, a jak napisał I rozdzial i promotor miał uwagi, to dłuuuugo nie mogłem doprosić się o poprawkę, pan Imielski nie odpisuje na smsy.... jak dzwoni i akurat nie możesz odebrac, a potem oddzownisz to też niedobrze, bo wtedy Pan nie odbiera... zostają emaile, na które nie odpisuje zbyt szybko.... w końcu się nie doczekałem i poprawki musiałem robić sam. fragmenty pracy skopiowane z wikipedii.... także może do pisania prac licencjackich ujdzie, ale do mgr to słabo... o wszytsko był problem na wstęp czekałem miesiąc, już nie wspomnę ile razy trzeba było się przypominać i prosić o coś, co było obiecane.... takie są moje doświadczenia, może nie miałem szczęścia,ale ostrzegam przed niesłownym i nieterminowym panem Imielskim.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka