Dodaj do ulubionych

ludzie no nie wiem co z tymi papiramiiiiii

25.06.05, 22:36
hej ludu mam pytanie:na uj trzeba zlozyc do 1 lipca wueruk z ERK,kwitek z
wplata i nic wiecej???a nie trzeba tego swiadectwa z wynikami lub odpisu od
notariusza???chyba trzeba bo na ERK kazdy moglby sobie wpisac takie wyniki
jakby chcial wiec chyba tzreba czyms poswiadczyc nie???
Obserwuj wątek
    • god_save_the_queen Re: ludzie no nie wiem co z tymi papiramiiiiii 25.06.05, 23:37
      reszte papierów składasz tylko w sytuacji kidy sie dostaniesz na studia.
      • grubamarta Re: ludzie no nie wiem co z tymi papiramiiiiii 26.06.05, 10:00
        ale nawet jezeli chodzi o swiadectwo maturalne z wynikami lub jego odpis???to
        nie jest potrzebne im??a co jesli ktos wpisze w te rubryczki zle wyniki????
        • pippilotta Re: ludzie no nie wiem co z tymi papiramiiiiii 26.06.05, 13:17
          To wyjdzie to na jaw przy składaniu papierów, kiedy juz rzekomo się dostanie, a
          wtedy będzie miał przerąbane.
          • dagmarra ja tez nie wiem! 26.06.05, 14:09
            ranyyyy... probowalam sie zarejestrowac, a tu kupa, wyniki dopiero jutro o
            14... (boje sie straaaasznie!)... tez nic nie rozumiem z tej rejestracjo-
            rekrutacji i wysylania ton papierow, ale teraz widze, ze inni tez nie :)
            czyli nie musze we wtorek wskakiwac w pociag i zawozic do kraka swiadectwa?
            tylko wyslac wszystko POZA NIM poczta, w teczuszcze, he?
            :) dzieeeeeeki za cierpliwosc :P
            • blow_ya_mind Re: ja tez nie wiem! 27.06.05, 21:26
              do 1 lipca trzeba im wyslac - lub doreczyc wydruk podanie z rejestracji, kwit z
              wplata i ksero swiadectwa!!!!! wszystko razem w ladnie opisanej teczce (wg
              wzoru podanego na stronie odpowiedniego wydzialu :D)
              • e_ee Re: ja tez nie wiem! 27.06.05, 21:36
                jak to ksero swiadectwa? mial byc tylko wydruk erk i dowod wplaty... znow o czyms nie wiem? jak jest na majcy? co tam trzeba zaniesc bo nie chce mi sie biegac pare razy ;)
                • kadlubek07 Re: ja tez nie wiem! 27.06.05, 22:18
                  Jakie ksero? ja tez nic nie wiem, wszedzie pisza ze dowód wpłaty i formularz..

tylko z ta teczka wciąż sprawa niewyjasniona, zginacie czy nie?:)
                  • kadlubek07 Re: ja tez nie wiem! 27.06.05, 22:26
                    Jak to zresztą z teczkami bywa ;)
                    • jestem_tutaj Re: ja tez nie wiem! 27.06.05, 22:48
                      Nie trzeba zadnego ksero!!przynajmniej tam gdzie ja ide.zreszta tam wszystko
                      pisze, ze tylko dowód wpłaty i to podanie.a podanie mozna zgiąć.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka