Dodaj do ulubionych

Uwaga na Frater z Bydgoszczy

05.12.10, 13:14
Nie polecam właśnie wróciłem z pielgrzymki do Ziemi Świętej - porażka na miejscu dowiedzieliśmy się o pierwszej zmianie planów co zmusiło nas do wejścia na górę Mojżesza w samo południe przy 50 stopniowym upale na moje reklamacje do pilota Piotra usłyszałem, że mam sobie złożyć reklamacje w biurze firmy on nic nie zrobi, zwiedzanie Kairu ograniczone do jednego meczetu a była mowa o wielu, murów obronnych wg pilota tam nie ma więc nie ma co oglądać za to dostaliśmy propozycję płynięcia łodzią za 10 USD jak się potem okazało to była rozpadająca się łajba i dryfowaliśmy z prądem przez 45 min katastrofa potem muzeum papirusów i przepłacone papirusy muzeum 100USD a sklep w hotelu 35 USD - "pilot dostał za to ładny prezent od sklepikarza" - zamiast odpoczywać 2 dni nad morzem czerwonym mieliśmy 1 też bez uprzedzenia przed wyjazdem !!!!
Obserwuj wątek
    • janbar88 Re: Uwaga na Frater z Bydgoszczy 09.06.13, 20:39
      Drodzy pielgrzymi / klienci biura podróży FRATER z Bydgoszczy!
      Jeżeli chcecie wysłać kartki z pielgrzymki, zróbcie to osobiście, nie dajcie się namówić Pani Pilotce Elżbiecie, że zbierze pieniądze i kartki i zrobi to za Was, bo na tym Wasza korespondencja się skończy!!! Poczty we Włoszech są łatwo dostępne - wbrew temu, co sugeruje Pani Pilot. Szkoda, że wspaniałe wspomnienia z pielgrzymki popsuł tak brzydki incydent, to się po prostu w głowie nie mieści, że w dzisiejszych czasach można potratować tak klientów - tym bardziej, że większość, to osoby, które były pierwszy raz we Włoszech i pewnie więcej nie będą mieć szansy wysłać stamtąd najbliższym pozdrowień!
    • wakacje45 Re: Uwaga na Frater z Bydgoszczy 02.10.17, 16:27
      Wróciłam też z jednej z wycieczek z tym biurem.Ocena słaba.Przygotowanie kiepskie.Miałam wrażenie ze slogan ,,jakoś to będzie,, towarzyszył nam każdego dnia.Poruszam się sporo i była to kolejna moja podróż w to miejsce.Ale zawsze są ludzie w grupie co będą pierwszy i może ostatni raz..Czy warto jeżdzić z innymi biurami? Warto.....Ale RAINBOW na objazdach bije wszystkich na głowe..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka