Dodaj do ulubionych

odradzam ecotravel

17.01.13, 17:23
odradzam wybór tego biura ponieważ wysyłałem dzieci na obóz narciarski na ferie 2013 wpłaciłem pieniądze w regulaminowym czasie tj. 30 dni przed imprezą , nie odbyła się z braku chętnych , biuro zapomniało mnie poinformować w odpowiednim czasie i na trzy dni przed imprezą dowiedziałem się o odwołaniu.
Nie mieli minimalnej (20 osób) grupy przetrzymywali moje pieniądze wiedząc że ta impreza się nie odbędzie ponieważ nie mieli żadnych wpłat na tą imprezę w we wskazanym terminie.
obsługa miła do czasu wpłaty,udziela minimum informacji,ociąga się ze zwrotem pieniędzy.
Obserwuj wątek
    • ecotravel Re: odradzam ecotravel 30.01.13, 17:54
      Nie jesteśmy Organizatorem odwołanej imprezy. Jesteśmy Agentem Turystycznym co wyraźnie widać na umowie/zgłoszeniu i nie odpowiadamy za zmiany czy odwołania imprezy wprowadzone przez Organizatora.

Jeśli dochodzi już do odwołania imprezy przez Organizatora jak tylko się o tym fakcie dowiadujemy od razu informujemy naszych Klientów. Jeśli jest to termin na 3 dni przed imprezą to przekazujemy takie informacje niestety dopiero na 3 dni przed imprezą…

Nasz Klient ma ZAWSZE wybór: my jako Agent proponujemy zastępczą imprezę a jeśli Klient nie zdecyduje się na nią wówczas oczywiście ma pełny zwrot wpłaconych środków. Natomiast nie mamy wpływu na to kiedy Organizator zwróci wpłacone wcześniej przez nas pieniążki. Nie trzymamy wpłat Klientów u siebie gdyż jest to niezgodne z prawem i ustawą o turystyce.

Klient ZAWSZE ma prawo do reklamacji i w tym wypadku jeśli cokolwiek było niezgodne z warunkami uczestnictwa Organizatora czy postanowieniami umowy powinno się taką reklamację złożyć a nie wypisywać bzdur wynikających z braku znajomości prawa i ustawy o turystyce.

Takie obraźliwe i zniesławiające opinie a co gorsza anonimowe wypowiedzi wprowadzają tylko dezorientację wśród naszych Klientów jak i nie dają możliwości na jakąkolwiek pomoc w sprawie, obronę na zarzuty czy konwersację z rzeczywistą osobą a nie ukrywającą się pod pseudonimem “klop10” (!).
      • mery-100 Re: odradzam ecotravel 31.01.13, 16:50
        Panie Mądralo ! przyjmując moje zgłoszenie uczestnictwa nie poinformowano mnie o usłudze pośrednictwa przez Wasze "biuro" ,oferta w internecie oczywiście nie jest zobowiązaniem do umowy,oferta też nie zawiera informacji o pośrednictwie,namawia do zakupu imprezy pod logiem eco travel.
        Nie znajomość prawa i ustawy o turystyce nie dyskwalifikuje mnie do zakupu imprezy turystycznej
        chyba,że Pan Mądrala nie kupuje samochodu z powodu braku znajomości instrukcji obsługi.
        Jeszcze jedno Panie Kolego ! biuro podróży TO DUŻE ZAUFANIE czy stać Was na to ? cytując Pana słowa: Jeśli jest to termin n
        > a 3 dni przed imprezą to przekazujemy takie informacje niestety dopiero na 3 dn
        > i przed imprezą…
        Jeszcze jedno mówisz o ukrywaniu się pod pseudonimem klop10 ta nazwa pasuje dla zasad jakie biuro prowadziło przez ponad 30 dni ukrywając realne zagrożenie zebrania uczestników.
        Pewnie masz nowe kolejne zdania wycięte z automatu bo tak właśnie utrzymujecie kontakt z turystą , potencjalnym klientem nieznającym przepisów i ustawy o TURYSTYCE Z ECO TRAVEL.
        • ecotravel Re: odradzam ecotravel 31.01.13, 19:03
          mery-100 napisał(a):

> Panie Mądralo ! przyjmując moje zgłoszenie uczestnictwa nie poinformowano mnie
          > o usłudze pośrednictwa przez Wasze "biuro"

Odpowiedź: Otrzymał Pan umowę jeszcze przed podpisaniem. Każdy przed podpisaniem umowy zapoznaje się z nią - o co prosimy ZAWSZE w piśmie przewodnim - jak również czyta warunki uczestnictwa Organizatora imprezy. Na obu dokumentach ma Pan wyraźnie podaną informację kto jest Organizatorem.

,oferta w internecie oczywiście nie
          > jest zobowiązaniem do umowy,oferta też nie zawiera informacji o pośrednictwie,
          > namawia do zakupu imprezy pod logiem eco travel.

Odpowiedź: Oczywiście, powtarzam jesteśmy Agentem, prezentujemy oferty wielu organizatorów widocznych na przesłanych dokumentach. Klient ma ZAWSZE wybór. Jeśli nie odpowiada mu organizator imprezy nie podpisuje umowy i może zwrócić się do nas z prośbą o ofertę innego organizatora.

> Nie znajomość prawa i ustawy o turystyce nie dyskwalifikuje mnie do zakupu impr
          > ezy turystycznej
          > chyba,że Pan Mądrala nie kupuje samochodu z powodu braku znajomości instrukcji
          > obsługi.

Odpowiedź: Bez komentarza.

> Jeszcze jedno Panie Kolego ! biuro podróży TO DUŻE ZAUFANIE czy stać Was na to
          > ? cytując Pana słowa: Jeśli jest to termin n
          > > a 3 dni przed imprezą to przekazujemy takie informacje niestety dopiero n
          > a 3 dn
          > > i przed imprezą…

Odpowiedź: Co mamy zrobić jako Agent jeśli Organizator informuje go o odwołaniu imprezy na 3 dni przed jej rozpoczęciem? Czekam na propozycję.

> Jeszcze jedno mówisz o ukrywaniu się pod pseudonimem klop10 ta nazwa pasuje dla
          > zasad jakie biuro prowadziło przez ponad 30 dni ukrywając realne zagrożenie ze
          > brania uczestników.

Odpowiedź: Brak odpowiedzialności cywilnej za swoje słowa leżą po Pana stronie co świadczy o ukrywaniu się pod kolejnym nickiem. Zarzuca nam Pan powyższym stwierdzeniem nieprawdę dlatego przypuszczamy boi się Pan przedstawić z imienia i nazwiska. Jesteśmy ludźmi i spotykamy się z różnymi sytuacjami i jeśli tylko klient da nam taką możliwość to zawsze staramy się mu pomóc. Nie jesteśmy wróżbitami, nie daje nam Pan nawet możliwości sprawdzenia, który z Organizatorów w taki sposób postąpił a takie informacje pozwoliły by nam i naszym klientom uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości. Dlaczego Pan nie złożył Reklamacji!?!

> Pewnie masz nowe kolejne zdania wycięte z automatu bo tak właśnie utrzymujecie
          > kontakt z turystą , potencjalnym klientem nieznającym przepisów i ustawy o TURY
          > STYCE Z ECO TRAVEL.

Odpowiedź: Jak mamy pomóc komuś kto tej pomocy nie chce bo woli wypisywać bzdurne i nieprawdziwe informacje w internecie.

Bardzo proszę o kontakt, który pozwoli na bezpośrednie wyjaśnienie całej sytuacji.
          Oczekuję otwartej i szczerej rozmowy a nie wylewanie niewyjaśnionych i przekazywanie nieprawdziwych informacji, które mają za zadanie tylko zaszkodzenie dobrego imienia Ecotravel a nie pomoc Klientowi.

Z poważaniem
          Marcin Pawlik
          marcin@ecotravel.pl
          +48 12 6489977
        • inezillusion Re: odradzam ecotravel 31.01.13, 20:07
          Do Pana klopa/merry... jeśli Pan nie czyta umów które podpisuje, to ja może podeślę do Pana moją umowę kredytową z bankiem na niemałą sumkę i bez czytania -jak widać ma Pan w zwyczaju - ją Pan podpisze:)))

Pozdrawiam:)
          • mery-100 Re: odradzam ecotravel 04.02.13, 11:51
            Witam uczestników forum!
            podsumowując moje doświadczenie z eco travel z krakowa ;
            -biuro pośredniczy w wykupie imprezy turystycznej ! - ponosi część odpowiedzialności ?
            -biuro przyjmuje pieniądze na imprezę ! - ponosi część odpowiedzialności ?
            -biuro pośredniczy w odwołaniu imprezy ! - ponosi część odpowiedzialności ?
            -biuro pośredniczy w zwrocie pieniędzy za imprezę ! - ponosi część odpowiedzialności ?
            Proszę Państwa napisałem opinię za pierwszym razem aby inni mogli dokonać wyboru przy udzieleniu zaufania , zaufanie które ja powierzyłem eco travel stało się inspirację Pana Agenta do monotonnej polemiki na forum.
            Zastanówcie się Drodzy Państwo , jeśli Agent poświęca tyle czasu na polemikę z byłymi klientami to sumiennie i gorliwie opiekuje się obecnymi klientami ?
            Impreza nie odbyła się z winy eco travel ale tylko częściowo !
            eco travel pośredniczy i loguje się na umowie organizatora ale nie zapewnia bezpieczeństwa klientowi o którego powinno się zadbać choćby polemikę zamienić na sprawdzenie u organizatora czy klient polecony przez Pana Agenta zrealizuje zaplanowany i zorganizowany wyjazd na tyle wcześnie aby klient miał możliwość zmiany biura podróży.
            Czytałem opinie o tym biurze są to opinie i dobre i złe,to dobrze. Czytałem także kilka polemik Pana Agenta oto ostatnia prowokacja !
            P.S.
            Do Pana klopa/merry... jeśli Pan nie czyta umów które podpisuje, to ja może podeślę do Pana moją umowę kredytową z bankiem na niemałą sumkę i bez czytania -jak widać ma Pan w zwyczaju - ją Pan podpisze:)))
            DO ZASTANOWIENIA !!!
    • mery-100 Re: odradzam ecotravel 04.02.13, 12:01
      Witam uczestników forum!
      podsumowując moje doświadczenie z eco travel z krakowa ;
      -biuro pośredniczy w wykupie imprezy turystycznej ! - ponosi część odpowiedzialności ?
      -biuro przyjmuje pieniądze na imprezę ! - ponosi część odpowiedzialności ?
      -biuro pośredniczy w odwołaniu imprezy ! - ponosi część odpowiedzialności ?
      -biuro pośredniczy w zwrocie pieniędzy za imprezę ! - ponosi część odpowiedzialności ?
      Proszę Państwa napisałem opinię za pierwszym razem aby inni mogli dokonać wyboru przy udzieleniu zaufania , zaufanie które ja powierzyłem eco travel stało się inspirację Pana Agenta do monotonnej polemiki na forum.
      Zastanówcie się Drodzy Państwo , jeśli Agent poświęca tyle czasu na polemikę z byłymi klientami to sumiennie i gorliwie opiekuje się obecnymi klientami ?
      Impreza nie odbyła się z winy eco travel ale tylko częściowo !
      eco travel pośredniczy i loguje się na umowie organizatora ale nie zapewnia bezpieczeństwa klientowi o którego powinno się zadbać choćby polemikę zamienić na sprawdzenie u organizatora czy klient polecony przez Pana Agenta zrealizuje zaplanowany i zorganizowany wyjazd na tyle wcześnie aby klient miał możliwość zmiany biura podróży.
      Czytałem opinie o tym biurze są to opinie i dobre i złe,to dobrze. Czytałem także kilka polemik Pana Agenta oto ostatnia prowokacja !
      P.S.
      DO ZASTANOWIENIA !!!
    • 1968hubert Polecam ecotravel 07.03.14, 23:16
      Witajcie, Chcialbym polecic Biuro Podrozy Ecotravel (Pani Roksana Danek). Mielismy bardzo udany wypoczynek (oboz narciarski) w ramach ferii zimowych 2014 zapewniony za posrednictwam biura ecotravel. Podrozowalismy z warszawy pociagiem do wroclawia gdzie biuro m.in. zapewnilo nam transport z dworca kolejowego na miejsce obozu Lewin Klodzki/Zieleniec. Sam oboz organizowany przez ActivCamp to bylo super mile spedzenie czasu. pozdrawiam Hubert
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka