Dodaj do ulubionych

International Travel Marketing Sp.zo.o. z Warszawy

• 133marta Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 17.03.13, 13:03
      wczoraj tez zostalam wprowadzona w blad i podpisalm umowe na 3 500 zl. Chetnie wezme udzial w pozwie zbiorowym jesli nie uda mi sie rozwiazac z nimi umowy. maja dziwnie skonstruowane umowy i nie ma mwy o terminie jej wypowiedzenia.
      • wieca Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 17.03.13, 13:19
        A ten wyjazd jest bezpłatny
      • tedinow969 Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 15.10.15, 16:18
        Wpisz swoją odpowiedźPROSZE O POMOC W ODZYSKANIU PIENIĘDZY ZA ROZWIĄZANIE UMOWY ZAKUPU VAUCHERA . INFO NA : tedinow969@gmail.com to co mówiona nam na spotkaniu w Tuszynie koło łodzi w maju tego roku to jedna wielka ściema i naciąganie ludzi na szybki wykup bez rozeznania i potwierdzenia tego w rzeczywistości . proszę o podanie podstaw i na co trzeba się powołać
      • piotr196903 Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 18.06.17, 16:38
        Totalna ignorancja ze strony ITM. Wróciłem z wyprawy na Teneryfę na początku maja. Nie dosyć, że pomylono hotele, dwie godziny staliśmy w holu jak intruzi a potem pieszo wysłano nas do właściwego hotelu. Do tego zachowanie rezydentki poniżej wszelkiej krytyki. Po powrocie napisałem maila do firmy ITM z prośba o wyjaśnienie sprawy. Żadnej odpowiedzi. Nawet nie stać ich było na zwykłe przepraszam. Przestrzegam wszystkich przed ta firmą. W wybranym przez nas hotelu nawet nikt nie słyszał o nich a wiec wychodzi na to, że są tylko jakimś zwykłym sprzedawcą a nie poważną firmą. A jeżeli chodzi o hotel Beverly Hills Heights to spodziewajcie się karaluchów. Najciekawsze, że obsługa uważa to za normalne. Piotr
    • e.waw Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 17.03.13, 14:20
      Witaj.
      Poczytaj dokładnie każdy z komentarzy. Myślę, że tam jest dużo informacji pomocnych. Poradź się prawnika jak nic nie znajdziesz. Powodzenia.
    • e.waw Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 17.03.13, 14:25
      Możesz pojechać, ale przygotuj się na duży koszt przelotu, ok 1400 zł/os. Albo szybko pczytaj na temat rozwiązywania takich umów. Dużo wiadomości może być na forum. Jeśli nic ci nie przyjdzie do głowy to biegiem do prawnika. Zobacz ile masz czasu na rozwiązanie umowy. Jest to możliwe. Powodzenia
    • wieca Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 18.03.13, 21:29
      Nie jestem pracownikiem tej firmy, nie chce mieć z nią nic wspólnego, też w tamtym roku kupiłem za 4000 zł ten sam pobyt ( cztery jednostki ), też chciałem sprzedać, powiedziano i napiasnoo że Regency Resort nie honoruje zmian w certyfikacie.
      Nie chciało mi się walczyć z ITM w tym zakresie, walczyłem o połączenie jednostek - zakupionej + "promocyjnej" i się udało.
      Prawdę poznałem na miejscu ale wyjazd był fajny.

Wszystkie moje wpisy potwierdzają dobry pobyt ale wskazują że jest BEZPŁATNY i to mój ceL.

W ŻADEN SPOSÓB NIE JESTEM ZWIĄZANY Z ITN I NIE IDENTYFIKUJĘ SIĘ Z NIMI A TYLKO DLATEGO PISZĘ NA TYM FORUM ABY PRZESTRZEC INNYCH PRZED NIENALEŻNYMI OPŁATAMI.

Dlatego proponuje sprawdzić czy odprzedaż jest możliwa.

Na każde pytanie odpowiem - wieca@op.pl
      • disan Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 19.03.13, 20:34
        Nie bardzo rozumiem Pana odpowiedź. Ponieważ poprzedni wpis był pod globtroter8.Mniejsza z tym. Jeśli jest Pan wieca faktycznie zrobił Pan sporo rzetelnych wpisów na ten temat. Z wpisu pod globtroter8 wynika ,że nie czuje się Pan oszukany. Nawet sugeruje Pan ,że dziwi się mojej głupocie.Ja to odbieram inaczej. Myślę ,że wiele osób dało się nabrać ale wstydzą się przyznać, że zapłacili za coś co jest ogólnie dostępne. Jeśli chodzi o odsprzedaż to nie bardzo rozumiem. Myślę, że papier który dostałem nie jest nic wart. Nawet gdybym znalazł klienta to wstydziłbym się to mu sprzedać.
      • disan [...] 20.03.13, 14:18
        Treść postu jest niedostępna.
        • pracownikitm Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 20.03.13, 16:43
          Szanowny Panie D.J. przedstawiający się jako "disan", Pana również pozwiemy do sądu za oszczerstwa i pisanie nieprawdy o naszej firmie. Jeśli jest Pan w stanie udowodnić, że może Pan otrzymać takie wakacje za darmo wtedy być może rozważymy możliwość odstąpienia od złożenia pozwu do Sądu.
          Jeśli Pan sądzi, że tutaj znajdzie Pan naiwnych i łatwowiernych którzy uwierzą w te bzdury - to sam Pan jest naiwny!
          Jeżeli Pan ma więcej takich darmowych pobytów to chętnie je od Pana odkupimy. Na pewno Pan zaproponuje korzystniejszą cenę niż Regency i wtedy rozwiąże nam się problem nieuczciwości która tak bardzo Pana boli, bo wtedy i Pan i My zarobimy. Ale rozumiem, że jest Pan tak uczciwy i da je nam Pan za darmo :)))
          Dziwi nas jednak, że nie chce Pan pojechać do Redenct Resorts pomimo, że jest to za darmo choćby tylko po to że by się przekonać jak jest faktycznie!
          Bardzo dziwi fakt, że Pan jako człowiek inteligentny daje wiarę opowieścią z krainy 1001 nocy. Żaden człowiek myślący nie jest w stanie uwierzyć w takie bzdury - w bezpłatne wakacje!
          OSTRZEGAMY PRZED KUPOWANIEM "DARMOWYCH WAKACJI" OD PANA "DISAN"!!!
          • disan Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 03.05.13, 23:41
            Szanowny Panie/pani pracowniku .Straszenie sądem nie ma żadnego sensu bez jakich kolwiek działań z Pana/pani strony. Jest to zwykłe ble, ble.Nie mam zamiaru nikomu sprzedawać czego kolwiek, zwłaszcza tego badziewia które wciskacie ludziom .Poza tym warto byłby żeby się Pan czy też Pani przedstawił w wypowiedziach. Tak jest przyjęte w dobrych firmach. Niestety International Travel Marketing Sp.zo.o. daleko do tego i to bardzo. Posługujecie się moimi inicjałami i nie macie odwagi podać swojego nazwiska w wypowiedziach? Tak się zachowuje poważna firma za którą się uważacie ? Wyjazd o którym piszecie nie ma żadnego sensu .Nie mam zamiaru brnąć dalej w to coś co nazywacie wakacjami. Wakacje są po to żeby odpocząć ,a nie po to żeby udowadniać ,że białe to białe. Jeśli chodzi o darmowe pobyty to mogę to udowodnić i doskonale o tym wiecie. Wystarczy wyrazić chęć uczestnictwa w prezentacji timesharingu .Przelot trzeba zapłacić i wyżywienie i to na tyle.Na spotkaniu ,które
            organizujecie namawiacie najpierw na zakup tego Timeshare. W momencie kiedy klient nie chce podpisać umowy w sprytny sposób sprzedajecie taki pobyt za bagatela 3 tysiące zł. Nie informujecie rzetelnie o kosztach przelotu i wyżywienia. Prezentacja zachwala hotele i miejsce .Nie ma już mowy o konieczności uczestnictwa w jakieś prezentacji. Owszem jest taki punkt umowy którą dajecie do podpisania, ale nie jest to przedstawione w rzetelny sposób Jeśli chodzi o Timeshare, to można poczytać na różnych forach co to takiego. Na stronie RR można wypełnić ankietę. Dziwię się tylko, że tak ochoczo tutaj bezimiennie piszecie, natomiast nie odpowiadacie na e-maile. Jestem już w stanie uwierzyć we wszystko po kontakcie z Waszą firmą. D.J.
            • weronikawojtek Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 06.05.13, 09:58
              Proszę Pana jesteśmy prywatną firmą nie powiązaną z ITM i zmuszeni jesteśmy odsprzedać voucher na 3 jednostki pobytowe (czyli 3 tygodnie dowolnie wykorzystane) w dowolnych apartamentach dla tych samych 2 osób do wykorzystania np. na Bali, Teneryfie, Dominikanie, etc. Ponadto mam informację od pary która zakupiła taki voucher dla siebie i go wykorzystała i z tego co wiem nie ma możliwości pojechać ponownie ZA DARMO!!! Proszę o dokładną informację (kontakt odnośnik do strony etc) gdzie te same 2 osoby mogą pojechać 3 razy za darmo do dowolnie wybranych apartamentów na świecie na 3 osobne tygodnie lub łączone 2 tygodnie???
              • disan Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 06.05.13, 13:04
                Z tego co mi wiadomo to można pojechać tylko raz na taki darmowy wyjazd ,ale mogę się mylić.Mój przypadek dotyczy tylko jednego wyjazdu i nie dociekałem czy można zrobić to ponownie.
          • disan Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 08.05.13, 23:45
            """Jeżeli Pan ma więcej takich darmowych pobytów to chętnie je od Pana odkupimy. """
            Dobrze chętnie przystanę na tą propozycję.
            Zapłaciłem u Was za ten wyjazd 3000 zł Proszę bardzo odsprzedam go Wam za 1 500 Będziecie 1 500 do przodu. He.he.
    • hahahaha4 Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 19.03.13, 10:13
      Weź Pan nie zaśmiecaj tego Forum głupotami!!! Jakby tak rozdawali pobyty w hotelach za darmo to po co w ogóle Biura Podruży istnieją??? Jestem tu, bo kiedyś korzystałem z oferty ITM i pamiętam jak kupowałem Voucher to rzeczewiście mówili mi, że sam pobyt jest darmowy w zamian za uczestnictwo w prezentacji timeshare na miejscu! Opłaty które pobierają są kosztami manipulacyjnymi i promocyjnymi i to właśnie był ten Regency, ale za inne ośrodki już opłaty były większe, bo chyba pobyty tam nie były już "darmowe".
      Otwórz Pan swoją firmę i płać za pensje pracowników i utrzymanie biura, a potem rozdawaj za darmo pobyty w eksklusywnych hotelach na świecie, hahaha!!!! Nie reklamuj się tutaj za darmo, bo pewnie wcisneli ci na Teneryfie timeshare za kilkanaście tysięcy euro i kazali wysyłać im klientów za "darmo" - tzn. że jak oni też kupią to dostaniesz 20% prowizji! Mnie tak namawiali, ale ja podziękowałem i miło się skończyło - spędziłem z rodziną SUPER wakacje za nie duże pieniążki!!!
      • wieca Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 19.03.13, 13:37
        Więc pobyt był za darmo a to ze jakaś firma na tym zarobiła to inna sprawa.
        Można, korzystając z bespośredniego kontaktu z hotelem, pobyt mieć całkowicie darmowy.
      • disan Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 07.05.13, 00:38
        To Pan zaśmieca to forum. Żadnych informacji ,że pobyt jest darmowy w zamian za uczestnictwo w prezentacji timeshare na miejscu nie uzyskałem. Poza tym nie wiem czy ITM jest w ogóle biurem podróży ,ponieważ nie mogę go znaleźć w CEOTiTP .Na stronach biura nie ma podanego numeru rejestracyjnego.
    • weronikawojtek VOUCHER ITM okazja!!! 02.05.13, 13:30
      Sprzedam voucher zakupiony przez firmę na 3 jednostki pobytowe dla 2 osób w apartamentach na zasadach umowy z International Travel Marketing. www.itmosrodki.pl/. Voucher ważny do 19.03.2015r. Kontakt tel.605403030, weronika@ideadom.pl. Koszt pobytu na 3 tygodnie na 2 osoby w apartamencie dla 2 osób wynosi 3200pln. Można pojechać 3 razy lub dwa razy łącząc tygodnie pobytowe. Zakupu mogą dokonać pary w wieku 30-60lat i niekoniecznie firma. Apartamenty są np. na Bali, Teneryfie, Dominikanie, Wyspach Kanaryjskich, Hiszpanii, Grecji, etc. wg ITM i RCI.
      • wieca Re: VOUCHER ITM okazja!!! 02.05.13, 13:41
        Ale ten VOUCZER mozna dostać bezpłatnie, bezpośrednio w hotelu
        • weronikawojtek Re: VOUCHER ITM okazja!!! 02.05.13, 13:53
          Jak to bezpałtnie????
          • wieca Re: VOUCHER ITM okazja!!! 02.05.13, 14:56
            Jest to wyjazd promocyjno - reklamowy, Hotel i organizacja RCI, zaprasza na prezentacje apartamentu, który maożna zakupić.
            Niestery prezentacji apartamentu nie można inacze dokonać i wiec stąd bezpłatne zaproszenia.
            Płacimy tylko za przelot.
            A to że są firmy, które biorą za to pieniądze to już trudno.
            • weronikawojtek Re: VOUCHER ITM okazja!!! 06.05.13, 10:06
              Mamy do odsprzedania voucher na 3 jednostki pobytowe (czyli 3 tygodnie dowolnie wykorzystane) w dowolnych apartamentach dla tych samych 2 osób do wykorzystania np. na Bali, Teneryfie, Dominikanie, etc. Mamy taką możliwość do odsprzedania dla pary w wieku 30-65 lat. Voucher na zasadach ITM i RCI. Ponadto mam informację od pary która jako firma zakupiła taki voucher dla siebie i go wykorzystała i chciałaby ponownie go zakupić i z tego co wiem nie ma możliwości pojechać ponownie ZA DARMO!!! Jeśli twierdzi Pan/Pani że te same 2 osoby mogą pojechać 3 razy (na 3 osobne tygodnie) za darmo do dowolnie wybranych ROŻNYCH apartamentów na świecie to proszę o dokładną informację gdzie można nabyć takie zaproszenia - kontakt odnośnik do strony etc ???
        • weronikawojtek Re: VOUCHER ITM okazja!!! 02.05.13, 13:53
          Jak to bezpłatnie????
          • disan Re: VOUCHER ITM okazja!!! 03.05.13, 23:52
            Właśnie cały w tym sęk ,że ITM o tym nie informuje .Poza tym zastrzegają sobie ,brak możliwości odsprzedaży tego VOUCHERA. Prawdopodobnie dla tego, że nie ma on wartości .Co innego pobrać opłatę za pośrednictwo i to rzetelnie przedstawić ,a co innego sprzedać coś co jest ogólnie dostępne.
            • weronikawojtek Re: VOUCHER ITM okazja!!! 06.05.13, 10:03
              Proszę Pana jesteśmy prywatną firmą nie powiązaną z ITM i zmuszeni jesteśmy odsprzedać voucher na 3 jednostki pobytowe (czyli 3 tygodnie dowolnie wykorzystane) w dowolnych apartamentach dla tych samych 2 osób do wykorzystania np. na Bali, Teneryfie, Dominikanie, etc. Mamy taką możliwość do odsprzedania dla pary w wieku 30-65 lat. Ponadto mam informację od pary która jako firma zakupiła taki voucher dla siebie i go wykorzystała i chciałaby ponownie go zakupić i z tego co wiem nie ma możliwości pojechać ponownie ZA DARMO!!! Jeśli twierdzi Pan że te same 2 osoby mogą pojechać 3 razy (na 3 osobne tygodnie) za darmo do dowolnie wybranych ROŻNYCH apartamentów na świecie to proszę o dokładną informację gdzie można nabyć takie zaproszenia - kontakt odnośnik do strony etc ???
    • zygfryd28 Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 09.05.13, 09:15
      Witam, warto zainteresować sie obowiązującymi regulacjami prawnymi dotyczącymi timesharingu i programach klubowych. Proszę podjąć próbę pobrania dokumentów umów nabycia "nieruchomości' , statutu-regulaminu-umowy clubu oraz dokładnych danych dotyczący z kosztami przy realizacji ewentualnie nabytych praw własności. Potem najlepiej przedstawić je swojemu prawnikowi. To nie jest kupno kartofli, nie będzie to wyłączna i całościowa własność i cena wcale nie jest mała, a na pewno jest to zamrożenie sporej gotówki.Raczej nie wydadzą żadnych wzorów umów. Podczas rozmowy warto zwrócić uwagę na niejasności i informacje ukryte , które są przedstawiane dopiero na wyrażne żądanie, a mają istotny wpływ na podjęcie decyzji. Każdy kto zajmuje się lokowaniem swoich środków doskonale to pojmuje. Dla mnie oferta jest nieopłacalna, a sama firma szczególnie ze względu na sposób przedstawienia propozycji niezbyt wiarygodna, a co najmniej skłaniająca do sprawdzenia tego kim jest w istocie , czym jest to co proponuje i na ile jest to kosztowne rozwiązanie za ich pośrednictwem.

Poniże jlink do strony Europejskiego Centrum Konsumenckiego:

www.konsument.gov.pl/pl/porady/timesharing.html
      Znajduje się tam wyczerpujący zasób informacji mający uchronić konsumenta od podjęcia błędnej i kosztownej decyzji w przypadku nie rozpoznania nieuczciwej propozycji.

Pozdrawiam czujnych i przezornych :-)
      • zygfryd28 Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 09.05.13, 10:11
        Witam ponownie ty co szukają :-)
        Podaję poniżej link do bloga założonego przez jednego z klientów ITM , aby uchronić pozostałych. Jeśli jesteście przed spotkaniem , warto przeczytać, jeśli jesteście po spotkaniu i nie kupiliście czytając odetchniecie z ulgą, jeśli kupiliście.....przeczytajcie i cóż.... powodzenia:-)

internationaltravelmarketing.blogspot.com/
        Pozdrawiam czujnych i przezornych, a pozostałym życzę szczęścia:-)
        • hogar4 Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 09.05.13, 11:49
          Byłem na tym blogu i nic tam takiego niema...Tylko jakieś domniemania-zero faktów!
          Jestem jednym z licznych ZADOWOLONYCH klientów który SKORZYSTAŁ z oferty i wszystko było zgodne z ofertą i Umową!!!! Spędziłem z rodziną przepiękne wakacje w ośrodku Flamingo Club w Playa de las Americas na Teneryfie i mam zamiar ponownie skorzystać i gdzieś wyjechać z tego biura.
          Każdy może wypisiwać anonimowo różne głupoty na internecie i tylko buraki i mało inteligentni ludzie dają się na to nabierać.... Dlaczego to robią...niewiadomo... Może jakiś psychiatra mógłby udzielić lepszej odpowiedzi.
          • disan Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 12.05.13, 18:02
            Do:hogar4 .Nie obrażaj ludzi. Nie wiem kim jesteś i z czego niby skorzystałeś. Po wypowiedzi jednak widać ,że to Ty nie piszesz prawdy. A jeśli Tak to porostu zapłaciłeś za coś co w części jest darmowe. Więc nie wyjeżdżaj z inteligencją. Chociaż tak naprawdę myślę, że jesteś po prostu pracownikiem TIM.
            P.S.Jakoś tych licznych zadowolonych nie jest dużo.A jeśli piszą to w takiej formie jak Ty.
            Trochę to daje do myślenia.
            • hogar4 Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 13.05.13, 09:16
              Bo na takich forach piszą tylko ci co nie mają na kim się wyżyć. W firmie ITM istnieje księga z setkami referencji które osobiście przeglądałem. Pisałem tu pomimo, że jestem BARDZO zadowolony z ich usług i nie znoszę prostactwa i głupoty anonimowych ludzików....
              • disan Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 13.05.13, 22:22
                Nie jestem anonimowy Ty natomiast tak. Z reszta wystarczy być tylko trochę czujnym czego ja nie zrobiłem i samo wszystko widać o co chodzi. Piszę to po to żeby inni się nie dali podejść. Jeśli chodzi o fora to nie masz o tym jak widać żadnego pojęcia. Nikt nie zamawia negatywnych opinii pozytywne natomiast tak. Więc sobie daruj te głupie wpisy. Wyraziłeś swoją opinię i po co dalej obrażasz ludzi ?
                • weronikawojtek Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 14.05.13, 10:16
                  Cały czas nie rozumiem jaki masz problem. Ponieważ pierwszy raz skorzystałam z takiej oferty na voucher a ty ty twierdzisz że tak opcja jest dostępna zupełnie za darmo to na podparcie twoich argumentów prosiłam o informację o stronie internetowej , telefonie do firmy która wydaje takiej vouchery pobytowe za darmo bez obowiązku zakupu wyżywienia etc. I nadmieniam że nie jestem osobą anonimową gdyż podałam numer telefonu kontaktowego. Także proszę się dokładnie wczytywać w informacje które załączam.
                  • disan Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 14.05.13, 21:59
                    Nigdzie nie napisałem, że wyżywienie jest za darmo, voucher tego również nie obejmuje jak również przelotu. Natomiast sam pobyt czyli zakwaterowanie można uzyskać za darmo .Nie jestem firmą pośredniczącą i nie będę podawał czegoś co jest ogólnie dostępne .Moim zadaniem nie jest promowanie tego sposobu wypoczynku.
            • weronikawojtek Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 13.05.13, 12:10
              Witam.
              Jak pisałam wcześniej NIE JESTEM PRACOWNIKIEM ITM!!!!
              Proszę o konkretną informację gdzie można otrzymać zupełnie za darmo pobyt w apartamentach dla 2 osób wyjeżdżając 3 krotnie po 1 tygodniu i za każdym razem do innego apartamentu w innym kraju! Proszę o podanie strony internetowej gdzie można nabyć takie zaproszenia. Kupując voucher nie wiedzieliśmy że istnieje taka możliwość a od osoby znajomej z tego co wiem nie ma za darmo takiej opcji jak w vouchere. Jeśli pan coś zarzuca to proszę o konstruktywne wyjaśnienie.
        • disan Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 12.05.13, 17:54
          Blog jest super i opisuje dokładnie istote sprawy.Dokładnie identycznie odbyło się nasze spotkanie.
          • zygfryd28 [...] 13.05.13, 08:35
            Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
            • hogar4 Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 13.05.13, 09:38
              I jeszcze jedno: piszecie Panowie, że jest mnóstwo negatywnych opinii i niezadowolonych klientów, a wszyscy mogą zobaczyć, że jest ich tylko kilka od tych samych osób i może nawet od jednej osoby, bo Pan reklamujący swojego bloga i swoje "książki" lubi zmieniać nazwy użytkownika :)))
              • disan Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 13.05.13, 22:24
                Nic i nikogo nie reklamuję natomiast hogar4 bije się tutaj jak o swoje.
              • zygfryd28 Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 15.05.13, 09:11
                Każdy może sam ocenić co jest w opisane w blogu i skonfrontować to ze swoimi doświadczeniami. Jeszcze lepiej zajrzeć do regulacji prawnych na stronie Europejskiego Centrum Konsumenckiego. Szczególnie to ostatnie żródło jest bardziej wiarygodne niż projekcje przedstawicieli ITM osobiście lub podszywających pod szczęśliwych klientów.
                Cieszę się ,że załączyłem link do bloga . Wolałbym podziękowanie otrzymać od autora blogu niż pracownika ITM :-)
                dla zainteresowanych:
                internationaltravelmarketing.blogspot.com/
                regulacje prawne:
                www.konsument.gov.pl/pl/porady/timesharing.html
                Każdy ma własny rozum i rozsądek.
                • disan Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 15.05.13, 17:59
                  Bardzo dobry wpis. Pracownicy ITM straszą wszędzie pozwami. Co jest absolutną bzdurą. W którymś z wpisów przeczytałem nawet, że będą znajdować wpisy na forum po IP. Co oczywiście nie jest możliwe ponieważ ma do tego prawo tylko Policja i organy ścigania. IP może znać ewentualnie admin gazeta.pl .Takie wpisy świadczą o sposobie działalności tej firmy .Każdy ma własny rozum i rozsądek jednak warto pisać na forach o złych rzeczach. Wszyscy jesteśmy zabiegani ,a przez to mniej czujni. Ja osobiście nie znałem strony rel="nofollow">www.konsument.gov.pl/pl/porady/timesharing.html
                  • michal.agata Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 28.05.13, 15:04
                    Witam,

Mam problem, byłem kiedyś na prezentacji i nie skorzystałem z wycieczki bo nie chciałem płacić od razu. Mówiąc szczerze byłem wściekły bo akurat straciłem prace i liczyłem na to że jakieś puźniejsze możliwości spłaty mi dzadzą a oni dzisiaj i dziasiaj w kółko. Bluzgałem troche po forach a ostatnio dostałem list w którym jakiś tam prawnik oznajmia mi iż udowodnił że moje wpisy są nieprawdą i wzywa mnie do zaprzestania procederu. Jak myślicie czy dlatego że zwyzywałem kogoś na forach nie korzystając z usług mogę zostać jakoś ukarany?
                    • zygfryd28 Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 29.05.13, 08:00
                      Nie
    • tom_mar Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 14.07.13, 14:27
      Nie dajcie się nabierać na nagrody w kopertach!!! Byłem wczoraj na takim spotkaniu. Uczulony poprzez różne opinie przeczytane w necie, na samym początku spotkania powiedziałem, że warunkiem mojego uczestnictwa jest wgląd we wszystkie trzy koperty, że chcę znać ich zawartość. Pan próbował mnie przekonać, że później wrócimy do kopert, ale byłem nieugięty. Poszedł, aby skonsultować to z jego przełożonym. Wrócił i oznajmił, że niestety nie ma takiej możliwości!!! Kochani!!! Nie ma żadnych nagród rzeczowych!!! We wszystkich trzech kopertach są wycieczki do wykupienia!!! Konsultanci mieli przyklejone do twarzy sztuczne uśmiechy i wszyscy posługiwali się tymi samymi wyuczonymi formułkami. Zanim wyszedłem, uważnie obserwowałem co się działo dookoła i słuchałem o czym mówią przy innych stolikach. Jeśli jesteście zainteresowani wykupieniem wycieczki, to proszę bardzo. Jeśli natomiast zostaliście skuszeni gwarantowaną nagrodą rzeczową, to nie łudźcie się!!! Nie ma żadnych nagród rzeczowych!! Ściema i kłamstwo!!!
      • zygfryd28 Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 14.07.13, 20:11
        Hm, wyszedłem z suszarką do włosów. Oczywiście była próba podejścia pod wycieczkę, umiejętnie rozgrywana między pracownikami , a nami, ale zdecydowałem się na suszarkę odmawiając wycieczki i ją dostałem. Nie żebym uważał działalność ITM za wzorową ,ale tu muszę oddać głos prawdzie. Dostałem suszarkę do włosów. Wartość ok. 25zł, ale fakt jest faktem. Oczywiście nazywało się to : że wylosowałem sprzęt AGD, ale wyszedłem z konkretną suszarką, nie jakąś firmową , ale nową i sprawną, ciesząc się ,że nie wdepnąłem w nic innego.
        Bardzo chciałem przy okazji podziękować za wszystkie ostrzegawcze wpisy, bo każdy ma prawo handlować i każdy ma prawo ocenić ofertę po swojemu, a takie wpisy dają możliwość podniesienia czujności i zorientowania się w zagrożeniach. Nikt nikomu nie zabroni kupći tam gdzie chce kupić. Jeśli chce zapłacić właśnie tu i właśnie za to co ITM oferuje , to ma prawo.
        Te wpisy dają szansę tym , którzy chcą kupić właśnie to, lecz gdzie indziej i za inną cenę.
        • wieca Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 15.07.13, 08:38
          Najprościej zapytać na takim spotkaniu czy otrzymamy mozliwość wyjazdu na tygodniowy pobyt - promocyjny - na Teryfie bezpłatnie. Ciekawe jaka bedzie odpowiedź przedstawiciela ITM.
          A te pobyty są faktycznie bezpłatne.
          • tom_mar Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 15.07.13, 11:28
            Na szczęście to nie mój cyrk i nie moje małpy. Ja tylko ostrzegam innych przed tym, co sam widziałem i słyszałem. A Wy dalej róbta co chceta. Bez odbioru. Miłego życia.
    • sto-marek dzięki, że jesteście 08.10.13, 14:49
      Dziękuję Wam za to forum. Zastanawiałem się nad pojściem na to spotkanie promocyjne, jak również nad tym " gdzie jest haczyk"... Dzięki lekturze waszych wpisów, wszystko stało się jasne. Szkoda mojego cennego czasu na naciągaczy, firmy piramidy i innych fakirów :)
      Do wszystkich lobbujących na rzecz tej podejrzaenj firmy, jak również tych którzy (zakładam, że mogło to się wydarzyć) skorzystali z oferty: jedno kryterium jest dla mnie podstawowe - jasność oferty i przedstawienie wszystkich, absolutnie wszystkich warunków oferty kiedy się ją proponuje. Firma tego nie robi już podczas konatktu telefonicznego - twierdzą, że za nagrodę nic nie trzeba płacić - co się okazuje nieprawdą! (skoro trzeba płacić za rezerwację). Nie oszustwo? Drobna nieścisłość? Naginanie faktów? Spór o nazewnictwo? Tak czy inaczej nie jest to uczciwe! Na pytanie o sprzęt agd ujęty w nagrodach opowiadają o drobnym sprzęcie - żelazko, ekspres do kawy. Hahahaha, nikt o suszarce nie wspominiał. Kłamstwo ma jeszcze krótsze nogi, odkąd jest internet. Dlatego takim firmom i ich przedstawicielom mówię - szkoda mojego czasu na was! A tym którzy są zadowoleni odpowiem - ja mogę skorzystać z wyjazdu do Pcimia i mieszkać w baraku - pod warunkierm, że jest to rzetelnie opisane w ofercie. A jeśli będę chciał zapłacić jak za luksusową ofertę, to też chcę wszystkie jej warunku znać na wstępie - przed jakąkolwiek rezerwacją i mieć czas na jej przemyślenie. I jeszcze jedno - jest coś takeigo jak umowa ustna. Jeśli coś obiecują tylko ustnie, to i tak powinni być z tego rozliczeni. Może należy ich nagrywać? Ale najlepiej gówna po prostu nie ruszać... bo śmierdzi.
      • majeskiadam Re: dzięki, że jesteście 13.10.13, 09:11
        Właśnie jesteśmy na Cyprze w przepięknym hotelu - pobyt wykupiony w firmie International Travel Marketing i przypadkiem znalazłem się na tym forum. Nie mogę uwierzyć co za bzdury idioci tu wypisują - tok myślenia
        wyjęty prosto z epoki Marksa, Engelsa i Lenina. A nie przyszło komuś do głowy, że jest to najzwyklejszy marketing - inaczej mówiąc reklama i sposób funkcjonowania każdego biznesu z XXI wieku.
        Firma zajmuje się promowaniem hoteli i turystyką, a ktoś ma pretensje, że nie dostał sprzętu AGD - tylko nie wiem z jakiej racji jakakolwiek firma na świecie miałaby rozdawać prezenty i nagrody gratis???
        Właśnie idę se na plaże - 29C dzisiaj - słoneczko pięknie świeci i będę popijając drinki szczerze współczuć wszystkim zacofanym gburom z tego forum.
        Adam Majeski z rodziną
        • zygfryd28 Re: dzięki, że jesteście 05.11.13, 21:09
          Ale kit !
        • sto-marek Re: dzięki, że jesteście 08.11.13, 20:09
          majeskiadam chyba sam jesteś gburem nie dopuszczając innej opinii niż Twoja własna. Ja chętnie płacę i to sporo za podróże, ale biurom podruży a nie agencjom marketingowym i innym. Niektórzy nawej jak się ich dyma to są szczęśliwi, ja do takich nie należę. Kubię wiedzieć za co dokładnie i ile płacę i wtedy nie mam uwag. Tak więc ze słońca pieknej pogody i innych atrakcji skorzystam, ale organizująć wyjazd na włąsną rękę, lub wykupując go w LICENCJONOWANYM BIURZE PODRÓŻY. I nikogo, kto ma inne zdanie niż moje, nie będę nazywał gburem... może frajerem - ale do bycia frajerem lub nie bycia nim każdy z nas ma prawo.
          Poza tym... te argumenty... sam wymyśliłeś, czy szef z agencji kazał???
        • sto-marek Re: dzięki, że jesteście 08.11.13, 20:22
          A nie zapomnij sobie po pracy skoczyć na solarium i wrzucić tu foty, żeby uwiarygodnić te bzdury i fałszywe zachwyty. Ja na udanym urlopie mam ciekawsze zajęcia niż sprawdzanie opinii o firmach z którymi niby gdzieś wyjechałem...
          • disan Re: dzięki, że jesteście 08.11.13, 20:57
            W większości biur podróży przeważnie jest np.możliwość rezygnacji z wykupionych wczasów. Pobierają one 10 % wartości.Jest również możliwość ubezpieczenia w razie rezygnacji w ostatniej chwili.Ja takiej możliwości nie dostałem .
            Również nie polecam tego biura.
            Specjalnie nie piszę podróży ponieważ nie znalazłem nigdzie tej firmy w rejestrach organizatorów.
            W Polsce są firmy:
            - organizator turystyki (nazywany także touroperatorem)
            - pośrednik turystyczny
            - agent turystyczny
            Nie bardzo wiem do jakiej kategorii zaliczyć ITM,pośrednik turystyczny? może ktoś wie ?
            Może któryś z pracowników często tu piszących odpowie na to pytanie ?
            Link do organizacji rynku biur podróży w Polsce: www.wycieczkiznami.pl/index.php/Organizacja-rynku-biur-podrozy-w-Polsce/organizacja-rynku-biur-podroy-w-polsce.html
            • zygfryd28 Re: dzięki, że jesteście 10.11.13, 12:37
              Disan -bardzo dobry wpis- dyskwalifikacja zawodnika:-)
            • tedinow969 Re: dzięki, że jesteście 15.10.15, 16:29
              Wpisz swoją odpowiedźPROSZE O POMOC W ODZYSKANIU PIENIĘDZY ZA ROZWIĄZANIE UMOWY ZAKUPU VAUCHERA . INFO NA : tedinow969@gmail.com to co mówiona nam na spotkaniu w Tuszynie koło łodzi w maju tego roku to jedna wielka ściema i naciąganie ludzi na szybki wykup bez rozeznania i potwierdzenia tego w rzeczywistości . proszę o podanie podstaw i na co trzeba się powołać
        • marek.walc Re: dzięki, że jesteście 11.11.13, 19:03
          Dzień dobry Panie Adamie .Mógłby Pan napisać co to za hotel ? I na jakiej zasadzie Pan tam pojechał ? Jak długi był ten pobyt ? Mam też zamiar jechać na Cypr i szukam jakiegoś fajnego taniego biura .
    • disan Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 30.03.14, 12:56
      Poczytaj uważnie forum i sama Będziesz wiedziała
    • lolek267 Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 24.05.14, 12:56
      Bardzo dobra firma! Wiem, że zazwyczaj zadowoleni klienci nie mają czasu na wypisywanie opinii, bo jak zauważyłem tutaj wyżywa sie kilka frustratów co nie mają w życiu nic innego do roboty, a regularnie zaglądać na forum ITM!
      Dzięki wymianie RCI jestem obecnie z rodziną w Amsterdamie i dzięki firmie International Travel Marketing zwiedziłem wiele przepięknych miejsc na świecie! Polecam!
      • disan Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 25.05.14, 07:35
        Zapewniam Cię ,że nie jestem frustatem.Każdy może sobie sam wyrobić opinię to jego sprawa.Zaglądam tu od czasu kiedy miałem kontakt z Tą firmą .Przestrzegam każdego,żeby się dwa razy zastanowił zanim podejmie decyzję .Po to jest między innymi to forum . Tyle w temacie.
    • ludwiklokicki Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 25.07.14, 20:04
      Właśnie wróciliśmy z przepięknych wakacji zorganizowanych przez International Travel Marketing!!! Wszystko było tak jak było mówione na spotkaniu-nawet jeszcze o wiele lepiej :))
      Opaleni, zadowoleni i szczęśliwy!!! Dziękujemy!
      • mamuska-z-jajami International Travel Marketing Sp.zo.o. - odradzam 13.07.15, 13:56
        Zdecydowanie odradzam International Travel Marketing. Wykupilem voucher na hotel, po czym okazalo sie, ze dodatkowo musze OBLGATORYJNIE wykupic wyzywienie w danym hotelu w cenie 1200 zl /osoby. Ewidentne naciagactwo! Jesli nie chcecie miec przykrych niespodzianek to polecam inne biura gdzie WSZYSTKO JEST JASNE i klarowne.

International Travel Marketing - odradzam zdecydowanie!

Komentarze wyzej ewidentnie pisane przez pracownikow tej dziwnej firmy.
    • beatkapawlowska Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 10.08.14, 09:34
      Czytałam opinie przed wyjazdem aczkolwiek nigdy tego nie robię, bo wiem że nie są one obiektywnym źródłem informacji. Miałam mieszane odczucia. Teraz już wróciliśmy z wakacji i chciałam dodać opinię z "pierwszej ręki" :). Było cudownie, hotel wspaniały, opieka rezydenta rewelacja, wyspa raj!!! P O L E C A M! Za takie pieniądze nikt i nigdzie nie znajdzie tak wysokiego komfortu, luksusu i szacunku do gościa. Pojechalabym jeszcze raz, ale słyszałam że z takiej promocji można skorzystać tylko raz :(....
      • piotrkulicki Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 12.08.14, 12:51
        Witam wszystkich.

Chciałbym się podzielić swoimi wrażeniami z pobytu na Cyprze. Najpierw jednak wielkie podziękowania dla Pani Ani z działu rezerwacji za cierpliwość i doskonałe zorganizowanie naszego pobytu. Pani Aniu przepraszam za "upierdliwość" ale powiem szczerze przed wylotem mieliśmy trochę wątpliwości czy wszystko będzie tak jak nam to przedstawiono na spotkaniu,. Teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć: BYŁO REWELACYJNIE!!! "Pafiana Heights" rewelacyjny hotel, komfort i wygoda. Co prawda trochę daleko do plaży ale busy kursujące z hotelu na plaże rozwiązały wszystkie niedogodności. 4 baseny w tym 2 dla dzieci, wydzielony plac zabaw dla dzieci-nasze maluchy nie chciały się nigdzie stamtąd ruszyć. Cudowny widok na morze z apartamentu. Apartamenty doskonale wyposażone. Bajeczne plaże i wręcz gorące morze. Niestety to był tylko tydzień. Na szczęście mamy jeszcze 2 tygodnie do wykorzystania i już planujemy Teneryfę na karnawał.
        Pozdrawiam Wszystkich pracowników ITM a szczególnie Panią Monikę dzięki, której mogliśmy nareszcie gdzieś wyjechać.

Marta i Piotr Kuliccy

Jeszcze raz wielkie dzięki :)
    • malaruda1980 Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 05.07.17, 23:02
      Witam . Od 01 2016 r jestem posiadaczką 2 tyg. wyjazdu w ITM. Tak nie szczęśliwie stało się , że w marcu 2016 r wykryto o mnie Boleriozę. W chwili obecnej jestem także pod opieką Poradni Onkologicznej. Napisałam pismo, w którym przedstawiłam swoją sytuację, że nie mogę z przyczyn zdrowotnych skorzystać z wycieczki i proszę o zwrot wpłaconych pieniędzy.. I co mi odpisali - że choroba onkologiczna czyli nowotwór to nie jest poważna choroba. Może ktoś mi pomoże odzyskać pieniądze. Proszę o pomoc.
      • hahahaha4 Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 06.07.17, 09:14
        Lepiej z nimi nie zadzierać, ja straciłem pieniądze na adwokata i przegrałem sprawę w sądzie.
        • malaruda1980 Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 08.07.17, 14:55
          Ja właśnie sprawdziłam ich w KRS i co się okazuje - od 01.12.2016r mają zawieszoną działalność, więc nie mogą prowadzić działalności. Może jednak sprawa jest do wygrania?
          • hahahaha4 Re: International Travel Marketing Sp.zo.o. z War 09.07.17, 10:12
            Firma tylko zmieniła nazwę, przebranżowiła się, ale właściciel ten sam... nic nie można zrobić, wszystko jest legalne

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka