Dodaj do ulubionych

ADVENTURE K. Białek - Lubartowska 74, Lublin

13.06.09, 18:38
Moja opinia o biurze podróży Adventure!!! Jeżdżę na wczasy od wielu
lat w tym od trzech lat wyjeżdżam z ADVENTURE - kupuję wczasy przez
internet. Trzy powody dla, których wybrałam to biuro podróży: bardzo
dobry kontakt, szybka obsługa i uwaga - UCZCIWOŚĆ!!!! W ubiegłym
roku zarezerwowałam hotel w Egipcie przez internet na ich stronie
www. W ciągu kilkunastu minut skontaktowała się ze mną pracownica
tego biura poinformowała szczerze ,że hotel nie cieszy się najlepszą
opinią wśród klientów i może mi wysłać na adres email alternatywne
oferty. Zarezerwowałam ostatecznie inną oferte o lepszym
standardzie - wiącej gwiadek i tu UWAGA - tylko 3 zł drożej.:):).
Podziękowania i pozdrowienia dla miłych Pań z biura.
Obserwuj wątek
    • agnieszka-ka Re: ADVENTURE K. Białek - Lubartowska 74, Lubli 22.06.09, 17:15
      Zgadzam się! Biuro świetne, wykupiłam u nich wczasy w Tunezji, z których wróciłam bardzo zadowolona. Zapewniali, że oferta jest sprawdzona i na pewno będę się dobrze bawić. I rzeczywiście tak było. Na ich ofertę natknęłam się w internecie - mają dwie bardzo fachowo zrobione strony www - wszystko przejrzyste, bardzo łatwo znaleźć coś dla siebie, szczególnie na stronie extrawczasy.com Ja trochę nie mogłam się zdecydować, więc poszłam do nich osobiście - zaskoczyli mnie profesjonalizmem, miłą obsługą, a gdy już podjęłam decyzję sprawnie załatwili wszystkie formalności. Nie naciągają, uczciwie mówią która oferta jest dobra, a która trochę mniej. Naprawdę polecam, z pewnością już niedługo znów skorzystam z ich usług. Mają bardzo duży wybór ofert różnych biur podróży - nie trzeba kontaktować się z wieloma biurami, chodzić po mieści i szukać. Wystarczy przyjść do nich, a na pewno wybiorą coś fajnego. Moja koleżanka, której poleciłam to biuro kupiła u nich wycieczkę do Paryża - ona także ma same pozytywne opinie o Adventure. Oby więcej takich biur! :)
    • artczy1 Re: ADVENTURE K. Białek - Lubartowska 74, Lublin 13.09.09, 11:07
      Tu sie zgadzam z Weroniką. Kiedyś miałem swoje ulubione biuro, bo
      było blisko mojej pracy i zawsze brałem wycieczki od nich. Po
      ostatniej nieudanej wycieczce stwierdziłem, że może poszukam innego
      biura. Google wyszukało mi strone www.adventure.lublin.pl Po
      zajrzeniu tam, skontaktowaniu się z obsługą, stwierdziłem, że można
      spróbować. Dziewczyna z którą rozmawiałem, była świetnie
      zorientowana w temacie, oferta, która mi zaproponowała była
      atrakcyjna cenowo, do tego przesłała mi dodatkowe, prywatne zdjęcia
      hotelu. I właśnbie to utwierdziło mnie w ofercie. Ostatnia wycieczka
      z mojego starego biura właśnie dlatego była zepsuta. W folderze były
      piękne zdjęcia, zrobione przez profesjonalnego fotografa
      przedstawiające chyba najlepszy pokój. Do tego jak porównałem ceny
      okazało się że na tą samą wycieczkę mogę pojechać za mniejsze
      pieniądze z adventure. Moje stare biuro miało poza tym dużo mniejszy
      wybór wycieczek. Dlatego lubie kapitalizm - wolna konkurencja, ja
      już wiem kto ją wygrał w moim przypadku. Gorąco polecam wam moje
      nowe biuro turysztyczne.
      • konopka10 Re: ADVENTURE K. Białek - Lubartowska 74, Lubli 23.04.10, 14:06
        Miesiąc temu wróciłem z wczasów w Egipcie, które wykupiłem w ADVENTURE w Lublinie. Jestem mega zadowolony z wyjazdu - zaproponowali mi wczasy w promocyjnej cenie, w świetnym hotelu (Hilton w Tabie). Mają baaardzo dużo ofert - jest w czym wybierać, zawsze doradzają i widać, że chcą żeby klient wrócił zadowolony. Przy tym świetny kontakt, zarówno telefoniczny jak i mailowy, miła obsługa i przejrzyste strony internetowe np. www.extrawczasy.com Na pewno jeszcze do nich wrócę. Pozdrawiam i dziękuję za fantastyczne wakacje - Marcin :)
        • ola_59 Re: ADVENTURE K. Białek - Lubartowska 74, Lubli 28.07.10, 12:25
          Zgadzam się z przedmówcami. Właśnie wróciłam z wczasów kupionych w biurze
          ADVENTURE w Lublinie. Kupiłam u nich wczasy na Turcji. Wszystko zgodnie z umową,
          za naprawdę niewielkie pieniądze. Długo przebierałam w ofertach, a Panie w
          biurze cierpliwie szukały hotelu, który w 100% będzie mi odpowiadał. Uczciwie
          doradzają i szczerze mówią który hotel jest godny polecenia, a który trochę
          mniej. Bardzo miła obsługa, sprawne załatwienie wszystkich formalności. Biuro
          gorąco polecam. Świetny kontakt mailowy i telefoniczny nawet do 21.00! Pilnują
          aby wszystko odbyło się be żadnych komplikacji - wielokrotnie spotkałam się z
          tym, że biura biorą kasę, a potem nie obchodzi ich czy klient trafił na miejsce
          zbiórki i czy nie zmieniły się godziny wylotu. W Adventure jest zupełnie inaczej
          - nawet jeśli ustalona wcześniej godzina się nie zmieni to i tak dzień wcześniej
          dzwonią i upewniają się czy klienci dokładnie wiedzą gdzie i o której się stawić
          - duży plus za to, bo dzięki temu można czuć się bezpiecznie. Jednym słowem jak
          dla mnie super :)
          • agabrzoz Re: ADVENTURE K. Białek - Lubartowska 74, Lubli 24.09.10, 17:21
            Ja też już kolejny raz wykupiłam wczasy w biurze Adventure.Nie chce mi się sprawdzać ofert u kilkudziesięciu organizatorów jak ktoś może zrobić to za mnie.Mają naprawdę dobre oferty i dostosowują je do klienta także w sferze finansowej;)Trzy lata temu byliśmy w Tunezji.Pani poleciała nam hotel 3 gwiazdkowy ( ze względu na nasz niewielki budżet;)) i było naprawdę super mimo moich wcześniejszych obiekcji po przeczytaniu kilku opinii o hotelach 3* w Tunezji.
            Zimą narzeczony Egipt u innego organizatora (znanego i cenionego;) ) zapłacił fortunę, hotel niby 4+ * a była kicha pod każdym względem.Wcisnęli nam po prostu to co im nie schodziło.Koniec końców wróciliśmy do Adventure po objazdówkę Praga-Wiedeń-Morawski Kras i znów nie było rozczarowania.Oferta tania ale fajna (równie jak obsługa biura).
            Tym razem wykupiliśmy podróż poślubną do Turcji i znów w Adventure.Poświęcili nam mnóstwo czasu przy wybieraniu oferty, pokazywali prywatne zdjęcia z hoteli na koniec dostaliśmy prezent jako stali klienci.Polecam to małe ale profesjonalne biuro:)
            • piotrek-t-k Re: ADVENTURE K. Białek - Lubartowska 74, Lubli 17.11.10, 12:49
              Ja też jestem ich stałym klientem - mają bardzo dobre oferty, zarówno cenowo jak i pod względem jakości. duży wybór, nie zdzierają, tylko starają się zaproponować coś najkorzystniejszego dla klienta. Przy tym miła obsługa i bezproblemowe podejście do ludzi. Sprzedali mi wczasy w Turcji i naprawdę wróciłem bardzo zadowolony. Pomogli mi też jeśli chodzi o wszystkie formalności związane z uzyskaniem dofinansowania z pracy (faktury, zaświadczenia itp.) wszystko sprawnie. Na pewno do nich wrócę, już teraz przeglądam ich oferty na lato 2011 i widzę, że mają bardzo ciekawe propozycje i spore zniżki. Biuro polecam.
              • kowalmarek13 Re: ADVENTURE K. Białek - Lubartowska 74, Lubli 10.03.11, 12:30
                Bardzo solidne biuro, fajna obsługa, dużo ofert. Jeżdżę z nimi regularnie - zawsze znajdą dla mnie i mojej rodziny coś ciekawego. Zawsze wracam zadowolony. Mają kilka stron internetowych dzięki czemu łatwo na własną rękę można sobie przeglądać oferty - m.in. www.extrawczasy.com Potwierdzam opinię poprzedniej osoby dot. dofinansować - ja pracuje w takim zakładzie pracy w którym są specyficzne procedury dotyczące uzyskania dofinansowania do wczasów. W Adventure mają doświadczenie jeśli chodzi o takie formalności więc nie muszę się o nic martwić, bo za każdym razem praktycznie oni to za mnie załatwiali i nie musiałem biegać po 15 razy ze stertą papierów tak jak moi koledzy, którzy wykupili wakacje w biurze, które kompletnie nie ma w tym doświadczenia. Ogólnie biuro bardzo polecam - dobre ceny, fachowa obsługa, znają się na rzeczy.
                • 1olesla Re: ADVENTURE K. Białek - Lubartowska 74, Lublin 28.06.11, 17:36
                  Właśnie wróciłem z wczasów w Bułgarii z tym biurem. Nie mam żadnych zastrzeżeń - wręcz przeciwnie, wszystko bardzo dobrze poprowadzone począwszy od wybierania oferty, poprzez samą rezerwację, formalności a także realizację wakacji. Świetny przepływ informacji, błyskawiczny kontakt no i obiektywna pomoc w doborze oferty. Panie w biurze poświęciły mi dużo czasu i dobrały taki hotel o jaki mi chodziło. Zważywszy, że wczasy kupowałem w grudniu dostałem spory rabat za wczesną rezerwację. Jestem bardzo zadowolony i na pewno w przyszłym roku także gdzieś się z nimi wybiorę.
                  • ziuta6666 Re: ADVENTURE K. Białek - Lubartowska 74, Lubli 04.07.11, 17:00
                    Ja też polecam. Co prawda w efekcie nigdzie nie pojechałam (tylko i wyłącznie z przyczyn osobistych, bo oferty naprawdę mają super), ale biuro polecam. Świetne obsługa i dużo atrakcyjnych ofert w bardzo dobrych cenach. Można wybierać do woli i na pewno każdy coś fajnego dla siebie znajdzie. Oferty na każdą kieszeń.
                    • marek-39 Re: ADVENTURE K. Białek - Lubartowska 74, Lubli 27.09.11, 13:11
                      W wakacje były z tym biurem moje córki na obozie w bułgarii. W sumie już drugi raz, bo w tamtym roku wysłałem je z Adventure do wloch. Wrocily bardzo zadowolone, ja tez nie mam zadnych zastrzezen. Wszystko tak jak powinno byc - sprawnie, bez klopotow, bezpiecznie. Hotel z tego co dziewczyny mowily tez bardzo fajny - afrodita w zlotych piaskach. ogolnie biuro oceniam bardzo pozytywnie i mysle ze warto skorzystac z ich oferty. maja dobre ceny i duzy wybor ofert.
                      • jandemar Re: ADVENTURE K. Białek - Lubartowska 74, Lubli 12.10.11, 16:35
                        Widzę na ich stronie www.wyjazdysylwestrowe.com.pl ze mają ciekawe oferty na sylwestra. Był ktos? Jak wrażenia? Ceny dobre i sporo ofert tylko potrzebuję jakiejś opinii o takich wyjazdach organizowanych przez to biuro. Co sadzicie np. o sylwestrze w Pradze albo w Wiedniu? Wlasciwie inne miasta tez wchodza w gre. Z gory dziekuje za odpowiedż, kazda opinia mile widziana ;)
                        • kuziola.marta Re: ADVENTURE K. Białek - Lubartowska 74, Lubli 17.10.11, 16:59
                          Ja byłam z nimi na sylwestrze i naprawdę szczerze mogę polecić! Wybraliśmy się z narzeczonym na sylwka do Pragi - bardzo dobra cena, fajne wrażenia, trochę przy okazji pozwiedzaliśmy, poznaliśmy mnóstwo fantastycznych osób, z którymi kontakt mamy do dziś. Było fajnie. Co do samego biura to też nie mam żadnych zastrzeżeń - szybko wszystko załatwili, pomogli wybrać najciekawszą ofertę. Na miejscu też nic nas złego nie zaskoczyło. Wiedzieliśmy, że za cenę około 400 zł./osoba nie możemy się spodziewać all inclusive i 5* hotelu, mimo to wszystko było zgodne z ofertą i z informacjami podanymi przed wyjazdem. Przewodniczka Pani Ania też świetna dziewczyna - sympatycznie się pod jej okiem zwiedzało Pragę, dużo ciekawostek, zorientowana. Nie mam się do czego przyczepić, myślę że warto skorzystać z ich usług.
                          • m.kabzia Re: ADVENTURE K. Białek - Lubartowska 74, Lublin 03.11.11, 14:22
                            Moi znajomi kupili w Adventure w Lublinie wczasy na Rodos. Była to ich podróż poślubna, więc chcieli uniknąć przykrych niespodzianek o jakich można sobie poczytać na przeróżnych forach. Nie zawiedli się w żaden sposób, wszystko było tak jak być powinno, Adventure spisało się na medal. Wrócili mega zadowoleni. Myślę, że naprawdę warto polecić. A propo sylwestrów, to też zauważyłam że mają sporo fajnych ofert - ja być może skuszę się na Wiedeń - jedzie ktoś? ;)
                              • apiotr36 Re: ADVENTURE K. Białek - Lubartowska 74, Lubli 22.02.12, 12:01
                                Zdecydowanie popieram - bardzo fajne podejście do klienta, naprawdę się starają, żeby nie było wtopy podczas wyjazdu. Dobrze dobierają oferty - dociekają czego klient oczekuje, tak aby nie zarzucić go setkami ofert, tylko wybrać tę jedyną ;)
                                Ja byłem z nimi w Turcji w sierpniu 2012 r - hotel Eftalia Village, naprawdę polecam.
                                Minusem jaki zauważyłem, to taki, że jak poszedłem do nich do biura, to spotkałem na miejscu sporą kolejkę, no ale trudno się dziwić - był lipiec, środek sezonu - no ale Panie dawały radę. :)
                                Swoją drogą można to też uznać za plus, skoro mają dużo klientów, to znaczy że są ok - ja polecam.
                                • olamka519 Re: ADVENTURE K. Białek - Lubartowska 74, Lubli 19.06.12, 13:57
                                  Korzystałam z usług biura w maju 2012 r. Wspólnie z mężem bylismy na majówce we Włoszech – super program, bardzo kompetentnuy przewodnik, porzystepna cena, ogolnie sympatyczna i rzeczowa obsługa. Zanim kupiliśmy ten wyjazd długo wybieraliśmy ofertę – współpracują z dużą ilością biur więc moglismy trochę poprzebierać w ofertach. Pani pomogła nam znaleźć najciekawszą propozycję – mówiła, że wyjazd był już wielokrotnie realizowany w poprzednich latahc i że każdy wracał zadowolony. Oczywiście zdawaliśmy sobie sprawe że musi tak mowic, żeby cokolwiek sprzedać, ale już na miejscu uznaliśmy, że to był strzał w 10!. Polecamy, do Adventure na pewno wrócimy!
    • katka_79 Re: ADVENTURE K. Białek - Lubartowska 74, Lubli 26.10.12, 18:37
      Ostatnio po otwarciu skrzyżowania na Lubartowskiej zauważyłam,że nie ma Biura Adventure .Na szczęście nie zniknęli ich strony działają , telefony też.Okazało się,że aktualnie działają tylko internetowo i telefonicznie ale nic się nie zmieniło od ostatniego razu kiedy byłam od nich w Egipcie -jak zawsze wszystko ok.Pan na infolinii cierpliwie znosił nasze marudzenie co do wyboru oferty i pomógł nam wybrać fajny Budapeszt.Trochę szkoda,że wyjazd był z Katowic ale reszta na plus.Teraz wybieramy się z nimi całą paczką na sylwestra do Lwowa.Mam nadzieję,że będzie wszystko w porządku:)
          • karolina.01 Re: ADVENTURE K. Białek - Lubartowska 74, Lubli 01.03.13, 15:03
            czy to biuro nadal dobrze prosperuje.. wlasnie chcialam zarezerwowac sobie wycieczke do Egiptu od niech (po przeczytaniu duzo pozytywnych opini) i okazuje sie, ze organizatorem jest Viva Club Polska a nie Adventure K. Bialek.... od PAzdziernika 2012 nikt nic wiecej o tym biurze nie napisal wiec sie zastanawiam....
            • d.alek3 Re: ADVENTURE K. Białek - Lubartowska 74, Lubli 11.03.13, 16:27
              Kiedyś dzialalo, moj syn byl chyba ze 2 lata temu z nimi na obozie w Bulgarii. Juz wtedy nie bylismy do konca zadowoleni bo nie bylo żadnej opieki nad dziecmi i trafili nie do tego hotelu jaki byl zamowiony. Paranaja, nie wiem za co zapłacilismy ponad 1,5 tys
              Teraz przechodzilem niedawno Lubartowska to widzialem ze sie zwineli, podobno dzialaja tylko przez tel - co to za biuro do ktorego nie mozna przyjsc osobiscie. Dzwonilem nawet pod podany numer w ktoras sobote bo syn mnie znow katuje z jakimis koloniami ale nikt nie odbieral. jak dla mnie to jakas lipa, chyba lepiej skorzystac z oferty jakiegos innego lepszego biura.
              • olaola1921 Re: ADVENTURE K. Białek - Lubartowska 74, Lubli 03.04.13, 11:12
                Nie no bez jaj, naprawdę to jakaś mega lipa, nie można się dodzwonić - próbowałam przed świętami, próbuję teraz, bez sensu. Działają czy nie w końcu? Chciałam zapytać o Chiny, bo znalazłam na ich str ciekawą ofertę. Ale jak się wybrać w taką podróż i dać taką kasę komuś kto albo działa albo nie. Ma ktoś jakieś info co z nimi jest?
                Postanowiłam że spróbuję ponownie, bo jakdzwoniłam chyba z miesiąc temu i pytałam o ofertę to panienka opowiadała takie bzdury że aż śmiać mi się chciało. Nie była wogole zorientowana w sytuacji. Jak napisałam maila to się nie doczekałam odpowiedzi. Teraz to że nie ma z nimi kontaktu utwierdza mnie tylko w przekonaniu że lepiej powierzyć wakacje komuś sprawdzonemu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka