Dodaj do ulubionych

Budynki Komunalne na ul Conrada przy Lidlu

IP: *.home.aster.pl 09.02.11, 09:49
Budynki Komunalne na ul Conrada przy Lidlu dlaczego stoją puste tak długo ? . A tyle ludzi mieszka w skandalicznych warunkach .
Obserwuj wątek
      • ukos Gmina daleko 16.02.11, 22:43
        Gość portalu: bat napisał(a):

> no jak słowo daję zadzwonię jutro do UGminy

Tutaj jest tylko bezsilna, bezzębna, pozbawiona kompetencji dzielnica. Skutek politykierskiego skoku na kasę niegdysiejszych gmin warszawskich.
          • Gość: :) a skad wiecie kto miał tam dostac mieszkania? IP: *.dynamic.chello.pl 18.02.11, 17:49
            a skad wiecie kto miał tam dostac mieszkania? wg propozycji urzedu nikt z tej podstawowej listy (listy osob oczekujacej na najem) nie miał tam otrzymac lokali...
            miała tam byc realizowana lista zamian (ktoś dostaje na Conrada - w ramach zamiany oddaje obecnie najmowane - i dopiero do oddanego miały być zasiedlane rodziny z listy podstawowej). Tak czesciowo wygladała propozycja zarzadu ... druga jej czesc była bardziej kontrowersyjna dlatego nie uzyskała poparcia radnych...
            • Gość: gość Re: a skad wiecie kto miał tam dostac mieszkania? IP: *.dynamic.chello.pl 23.02.11, 15:48
              SZNOWNI LUDZIE,NA DOBRĄ SPRAWE TAM JEST TYLKO 80LOKALI A OCZEKUJĄCYCH O WIELE WIĘCEJ.TROCHE TO SIĘ WYDA ŚMIESZNE I NAIWNE ŻE WSZYSCY LICZĄ I CZEKAJĄ NA MIESZKANIE NA CONRADA{WSZYSCY SIĘ TAM NIESTETY NIE ZMIESZCZĄ }HAHA.JA RÓWNIEŻ CZEKAM NA ZAMIANĘ I W GRUDNIU ZAPEWNIANO MNIE ŻE BĘDĘ MIAŁA CONRADA ,DZIAŁANIE NA ZWŁOKĘ BO COŚ GADAĆ MUSZĄ URZĘDNICY,NO I CO ZARZĄD SIĘ ZMIENIŁ,PANI INSPEKTOR PROWADZĄCA RÓWNIEŻ I TYLKO PYTANIE,CO WCZEŚNIEJ NIE WIEDZIAŁA ŻE STANOWISKA SIĘ ZMIENIĄ TO CZEMU OBIECAŁA? ŻEBY JAKOŚ ODWLEC I ZROBIĆ WARIATA Z CZŁOWIEKA DZIAŁAĆ NA ZWŁOKĘ TO TYLKO POTRAFIĄ,BO DLA NICH NA PRZYKŁAD ZDROWIE NIE JEST WAŻNE CZYJEŚ.TERAZ INNI INSPEKTORZY POPRZEJMOWALI SPRAWY NO I CIEKAWE CO DALEJ,
              • Gość: Libra Re: a skad wiecie kto miał tam dostac mieszkania? IP: 178.73.49.* 23.02.11, 16:44
                Witam dzisiaj także i ja zapytałam co dzieje się z mieszkaniami osób oczekujących z listy. Informacje jakie otrzymuję nie są spójne i konkretne. Do dziś nie mam pojęcia komu będą przysługiwały lokale na Conrada? Czytając forum każdy ma inne informacje.Podobno nowy zarząd dopiero zapoznaje się ze wszystkim na nowo i jak się dowiedziałam podobno także maja te mieszkania być przydzielane jak leci czyli i tym tzw"zasłużonym" i tym osobom z listy. Powstaje pytanie kto jest zasłużony czy ten kto czeka 5-7-9 lat czy ten kto czeka na zamianę? Czy macie jakieś bliższe info np jakie metraże są w tych budynkach? Bo jak wszyscy wiemy w naszym cudownym kraju metraż przysługujący na osobę to 6 m2 bez względu na dzieci, płeć czy różnicę wieku......
                • Gość: ;) 6 m2 owszem ale pokoi, nie mieszkania i sa wyjatki IP: *.dynamic.chello.pl 23.02.11, 19:14
                  6 m2 owszem ale pokoi, nie mieszkania i sa wyjatki np. niepełnosprawnosc, przewlekła choroba.. mieszkania sa w wiekszosci duze, dla duzych rodzin, choc i znajduja sie kawalerki.
                  i nie wszystkie są przeznaczone dla dzielnicy.. zgodnie z uchwałą pula należy się miastu, czyli do dyspozycji BPL.
                  W imię prawa, a braku logiki... bo na Szegedyńskiej jest jeszcze sporo pustostanów niezadysponowanych przez BPL.
                  • Gość: Libra Re: 6 m2 owszem ale pokoi, nie mieszkania i sa wy IP: 178.73.49.* 23.02.11, 19:33
                    Tak tak wiem,że 6m2 dotyczy pomieszczeń użytkowych czyli pokoi. Zadałam pytanie dotyczące metraży jakie są w nowych blokach na Conrada choć tak naprawdę nie wiem czy ktokolwiek zna odpowiedź komu konkretnie i kiedy zostaną te lokale przydzielane. Znam wersję ,że będą to lokale dla zasłużonych lokatorów i ,że niestety w związku z nowym zarządem sprawa się przeciągnie bo muszą od nowa się zapoznać z całą papirologią i procedurami. Zastanawiam się tylko ile czasu na to potrzebują.Co do Szegedyńskiej wcale mnie to nie dziwi,że stoją tam puste lokale.Miałam przydział kilka lat temu i i zrezygnowałam także z potwierdzeniem decyzji przez osobę z administracji. Dodatkowo 3 rodziny znajome w szybkim czasie pozamieniały mieszkania ze względu na patologię jaka tam panuje. Owszem są ludzie którym to absolutnie nie przeszkadza. Pomijając Szegedyńską czy ktoś z Was wie o planach przydziału mieszkań na Conrada bo wiadomo ze zwolni się kolejnych kilkanaście mieszkań po lokatorach , którzy zajmą Conrada a czekanie 7 lat w moim przypadku przestało mnie już bawić jak i teksty urzędników ,że nic nie wiadomo kiedy......
          • Gość: Libra Re: Budynki Komunalne na ul Conrada przy Lidlu IP: 178.73.49.* 23.02.11, 19:41
            Niestety ja osobiście nie znalazłam nic na ważnej chyba stronie czyli www.bielany.waw.pl Żadnych informacji kompletnie, a zakładka ze sprawami lokalowymi i mieszkaniami komunalnymi nie istnieje. Na stronie TVN Warszawa tylko dwa piękne zdjęcia bloków i łazienki :) na Conrada z Wiceburmistrzem szczęśliwym ,że w 2010 roku zostaną przydzielane nowe piękne mieszkania i Bielany są dumne....tvnwarszawa.pl/archiwum/0,1660722,wiadomosc.html
              • Gość: Libra Re: Budynki Komunalne na ul Conrada przy Lidlu IP: 178.73.49.* 23.02.11, 22:08
                Krew buzuje z bezsilności....umówiłam się do p. naczelnik- niestety czas oczekiwania bardzo długi bo za ok 2 miesiące. Najbardziej boli fakt ,że obiecywane mamy od kilku lat , a ja osobiście juz w zeszłym roku liczyłam na szczęście ,że to właśnie za chwilę dostanę wskazanie na lokal i tak jak zresztą wszyscy nadal czekam. Może jest możliwość abyśmy na forum lub na stronie urzędu czy np w formie maila napisać (bo są tam wszelkie namiary) kilka zapytań, skarg, wyjaśnień , bo chyba w końcu nam się należą. A może do TVN Warszawa do reportera napisać kilka zdań ? Boję się tylko,żeby nie przedłużyło się do 2012 roku.....skoro nowy zarząd sprawił,że wszystko przedłużyło się o ponad pół roku - zwodzili nas , a ludzie w nadziei łudzili się i nadal w tym marazmie tkwią, bo stary zarząd nie wiem był nie udolny i trwało to tyle lat to ile teraz potrwa zanim na nowo wszyscy się zapoznają z dokumentacją , podaniami i sytuacjami każdego z nas osobno?- pomijam,że maja chodzić komisje po mieszkaniach i weryfikować sytuacje bardzo dokładnie .....szok i na nowo wszystko...odwołania, pisma, tłumaczenia....i to ciągłe czekanie
                  • lukasz.1978 Adresy mailowe 23.02.11, 23:07
                    > Libra, na forum Bielany jest wątek o pisaniu maili do władz Bielan i są podane
                    > wszystkie potrzebne adresy e-mail. Może spróbuj napisać, a najlepiej gdy
                    > by napisała większa grupa osób.

Są adresy, służę uprzejmie:
                    forum.gazeta.pl/forum/w,101706,122357225,122359122,Przydatne_maile_dzielnica_Bielany.html
                    • Gość: Libra Re: Adresy mailowe IP: 178.73.49.* 24.02.11, 11:19
                      Dokładnie to miałam na myśli. Napisałam i umówiłam się z Naczelnik, ale jako jednostka niewiele zapewne zdziałam, dlatego fajnie by było gdyby wszyscy zainteresowani czy większa liczba osób dołożyla swoją cegiełkę :) może wówczas ruszy się szybciej sprawa naszych lokali.
                      • aaaa.6 Re: Adresy mailowe 24.02.11, 13:14
                        Ja również staram się o mieszkanie komunalne. W zeszłym roku chodziłam do radnych z komisji mieszkaniowej i słyszałam piękne opowiastki o tym, że dostane mieszkanie w czerwcu 2010r. no, ale jakoś się nie doczekałam. Byłam również kilka razy u pana burmistrza i naczelnika, ale to kompletnie nic nie dało. Dlatego od tego roku postanowiłam nigdzie nie chodzić, bo to tylko strata czasu i nerwów.
    • Gość: gość Re: Budynki Komunalne na ul Conrada przy Lidlu IP: *.dynamic.chello.pl 24.02.11, 22:40
      SPARTACZYLI ROBOTĘ NA SZEGEDYŃSKIEJ,TO TERAZ BOJĄ SIĘ ODDAĆ LUDZIOM NOWEGO BLOKU,BO JEŻELI ZNOWU WSADZĄ WIEŚNIAKÓW Z PRAGI TO NIEWIADIMO CO ZA 2
      -3 LATA MOŻE ZOSTAĆ Z TEGO BLOKU,,BLOK STOI DO ODDANIA NIEWIADOMO W JAKIM BĘDZIE STANIE JEŚLI STOI PUSTY I NIEOGRZEWANY(BO PEWNIE IM KASY SZKODA NA OGRZEWANIE SKORO NIKT NIE MIESZKA)TO PROSZĘ POMYŚLEĆ JAKA WTEDY TAM PLEŚŃ I GRZYB WEJDZIE JAK JUŻ LUDZI ZAMIESZKAJĄ PO ZIMNEJ,NIE OGRZEWANEJ ZIMIE........A MIESZKANIA TE I TAK PEWNIE ROZDADZĄ MIĘDZY SWOIMI ,BO KTO BY MYŚLAŁ O TYCH LUDZIACH KTÓRZY CZEKAJĄ PO PARE LAT,DLA URZĘDNIKÓW TO NIE JEST WAŻNE,ONI TYLKO PRZED TELEWIZJĄ POTRAFIĄ PRZEJMOWAĆ SIĘ LOSAMI LUDZI I CIESZYĆ SIĘ ŻE POSTAWILI BLOK,DLA NIKOGO .....
    • Gość: sssssssss Re: Budynki Komunalne na ul Conrada przy Lidlu IP: 83.143.140.* 19.06.11, 22:19
      Mam tylko nadzieję, że blok przy Conrada nie zostanie zasiedlony przez patologię, meliniarstwo i margines spoleczny... Sory ale mieszkam na tym osiedlu i nie usmiecha mi sie, żeby moje dzieci chodziły do szkoły z jakimis degeneratami. Nie chę mieszkac wśród elementu. Dlatego chcę wierzyc, że mieszkania te przydziela porzadnym rodzinom, którym z jakis powodów powineła sie noga. Jestem szczery... mam nadzieję, że piszacy tu sa własnie tymi porzadnymi... i że nikogo nie uraziłem. Ale zapewne większość z was, też nie zyczyłaby sobie miec za sasiadów osób zdegenerowanych.
      • Gość: wku...ony podatnik Re: Budynki Komunalne przy ul Conrada obok Lidla. IP: *.net-serwis.pl 20.06.11, 10:00
        Najprościej to wyciągać rękę. Większość z nas musi po prostu samemu zarobić na mieszkanie, kupić je, spłacać kredyt, przez co na przykład nie wyjeżdża latami z dziećmi na wakacje. Nie widze powodu, dla którego w ogóle powinny powstawać budynki "komunalne". PRZYKŁAD: ostatni pożar w zapuszczonej kamienicy przy Targowej na Pradze. Kilka rodzin dostało teraz nowe mieszkania. Nic, tylko podłożyć ogień u siebie na strychu...
        • Gość: libra Re: Budynki Komunalne przy ul Conrada obok Lidla. IP: 178.73.49.* 04.07.11, 09:16
          Każdy urodził się z rozumem, który powinien rozwijać i myśleć. Jeżeli mamy taka możliwość a prawnie należą się mieszkania to nie bardzo rozumiem dlaczego nie korzystać z tego. Nie ma potrzeby narzekać tylko wziąć się za pomysły. Na kredyt także należy mieć odpowiednie dochody a nawet jeżeli można go sobie załatwić należy przeliczy czy damy radę spłacić i nie odmawiać sobie i dzieciom przez 30 lat. Zycie ma sie jedno , a każdy kowalem swojego szczęścia sam !!! jedni ryzykują drudzy idą na przód a pozostali cierpią i narzekają ......
          • Gość: ja Re: Budynki Komunalne przy ul Conrada obok Lidla. IP: *.dynamic.chello.pl 02.08.11, 19:11
            jak mnie denerwuje że moje podatki idą na nierobów :(((
            Ok czasem sa wyjatki gdzie ludzie maja cieżka sytułacje, czesto osoby niepełnosprawne nie mogą podjąc normalnej pracy , albo wyjatko zle potraktowane przez los (domy dziecka , inne tragedie )

Ale dlaczego ktos ma dostac mieszkanie bo mało zarabia i sobie narobił dzideciaków....to niech kurde sie dokształci i uzywa prezerwatyw i wezmie kredyt na 30 lat jak reszta spoleczenstwa.
            wrrrr
            • Gość: libra Re: Budynki Komunalne przy ul Conrada obok Lidla. IP: 178.73.49.* 17.08.11, 20:51
              Człowieku obrażasz innych, wyzywasz od nierobów, czy dzieciorobów a bladego pojęcia nie masz ,bo nie należysz jak "czytamy": do inteligentnych ludzi, ,że te mieszkania należą się większości ludziom z racji nie biedy czy ilości dzieci( mam nadzieje,że ich nie masz) tylko prawnie, wiec zajmij się czymś pożytecznym.....nie obrażaj ludzi tylko dlatego ,że wziąłeś kredyt na 30 lat i zły jesteś na cały świat. To nie jest portal dla Ciebie!!!!! Na świecie sprawiedliwości nie ma i nie szukaj jej tu też, bo się wykończysz a kredyt przejmie państwo i rodzina zostanie bez mieszkania , a wówczas......hm może przeprosisz innych ,bo także skorzystasz z przywieli, bo życie jest przewrotne.....
              • Gość: Tomo Re: Budynki Komunalne przy ul Conrada obok Lidla. IP: *.merinet.pl 17.08.11, 22:41
                Gość portalu: libra napisał(a):
                ...że te mieszkania należą się większości ludziom z racji nie biedy czy ilości dzieci( mam nadzieje,że ich nie masz) tylko prawnie...

Bo prawo jest chore i promuje cwaniaczków i nierobów, a co gorsza kosztami tego obciąża takich jak ja. Żyjesz na mój koszt, więc powtórzę to co napisałem kilkanaście postów wyżej: buzia w kubeł i nie bulgotać.
                A portal jest dla wszystkich. Nie wiem skąd pochodzi osoba na którą się wywnętrzasz, ale ja urodziłem się na Żoliborzu, a wychowałem na Bielanach. I na pewno mam prawo komentować na tym (w szczególności - Żoliborz, Bielany) i kazdym innym forum fakt, że zyjesz na cudzy koszt i jeszcze masz czelność podnosić głos.
                Fakt, że te budynki od wielu miesięcy stoją puste uważam za skandal.
                Ale za jeszcze większy skandal uważam postawę takich osób jak ty.
                Niestety komuna trwała zbyt długo, a ty jesteś jej klasycznym produktem: "mnie się należy i ja chcę to dostać". A to, że wszystko wokół się zawali to już nieważne.
                Przytoczę ci pewną dośc popularną swego czasu przypowieść.
                Może coś do ciebie dotrze, bo tacy jak ja (płatnicy netto) zaczynają już "pękać".
                A możliwości ukrycia dochodów mam.

Załóżmy, że każdego popołudnia 10 znajomych wybiera się wspólnie na obiad do restauracji. Rachunek za cały obiad wynosi 100 zł. Ponieważ cała dziesiątka nie zarabia po równo, a wręcz przeciwnie - mają bardzo zróżnicowane zarobki, postanowili, że rachunek będą płacić w następujący sposób.

- Czterech najbiedniejszych nie zapłaci nic.
                - Piąty od końca pod względem dochodów zapłaci 1 zł.
                - Szósty - 3 zł.
                - Siódmy - 7 zł.
                - Ósmy - 12 zł.
                - Dziewiąty - 18 zł.
                - Dziesiąty, najbogatszy z nich wszystkich - 59 zł.

Tak sobie postanowili.

Ale pewnego dnia właściciel restauracji oznajmił im:
                - Jesteście takimi dobrymi klientami, że obniżę wam cenę za 10 obiadów o 20 zł.

Więc posiłek kosztował ich 80 zł. Ale ciągle chcieli płacić rachunek w ten sam sposób. Więc 4 najbiedniejszych ciągle jadłoby za darmo. Pozostałych 6 policzyło, że obniżka, 20 zł, podzielona na 6 daje 3,33 zł, jeśli więc każdemu płacącemu oddać te pieniądze, to właściwie piąty i szósty dostaliby pieniądze za zjedzenie posiłku.

Właściciel restauracji, widząc, że panowie mają problem z podzieleniem kwoty obniżki, zaproponował im, żeby każdy z płacących dostał zwrot proporcjonalny do tego, ile wcześniej płacił.
                I tak:

- Czterech najbiedniejszych ciągle jadło za darmo.
                - Piąty, teraz nie płaci nic, tak jak poprzednich czterech.
                - Szósty teraz płaci - 2 zł, zamiast 3 zł (obniżka o 33%).
                - Siódmy - 5 zł, zamiast 7 zł (obniżka o 28%).
                - Ósmy - 9 zł, zamiast 12 zł (obniżka o 25%).
                - Dziewiąty - 14 zł, zamiast 18 zł (obniżka o 22%)
                - Dziesiąty - 49 zł, zamiast 59 zł (obniżka o 16% ).

Pierwszych czterech ciągle je za darmo, a z pozostałej szóstki każdy skorzystał i je taniej niż poprzednio. Jednak kiedy wyszli z restauracji zaczęli porównywać, ile każdy zyskał:
                - Dostałem tylko złotówkę z 20 zł - powiedział Szósty
                Ale Dziesiąty dostał połowę - 10 zł!
                - Właśnie! Ja też dostałem tylko złotówkę - przytaknął mu Piąty
                - To niesprawiedliwe, że on dostał 10 razy więcej niż ja!
                - To prawda! - dodał Siódmy - Czemu on dostał 10 zł, a ja tylko 2 zł?
                Bogaci dostają najwięcej!
                - A my nic nie dostaliśmy !- zaczęła krzyczeć pierwsza czwórka.

Ten system wykorzystuje najbiedniejszych!

Cała dziewiątka otoczyła Dziesiątego i dotkliwie go pobiła.

Następnego dnia znów przyszli na obiad. Ale Dziesiąty się nie pojawił. Kiedy przyszło do płacenia rachunku, zorientowali się, że pomimo obniżki ceny, nie są w stanie zapłacić nawet połowy rachunku!

I tak to już jest z podatkami, drodzy prawicowcy, zwolennicy państwa socjalnego i głosiciele "sprawiedliwości społecznej". Bogaci najbardziej zyskują na obniżce podatków, ale spróbujcie ich opodatkować za bardzo, atakujcie za bycie bogatymi, a następnym razem mogą nie pokazać się przy stoliku.
                Jest wiele świetnych restauracji w innych krajach!!!
                • Gość: libra Re: Budynki Komunalne przy ul Conrada obok Lidla. IP: 178.73.49.* 18.08.11, 17:05
                  Nigdy prawo nie było sprawiedliwe i nie tylko w kwestii mieszkań. Ty jak widać masz swoje prawa i uwielbiasz obrażać innych ,bo zgryzota cię zjada i rachunki. Trzeba było się uczyć zdobywa fakultety i mieć tym samym pracę tak dogodna,żebyś nie musiał brać kredytu , wkurzać się na cały świat, bo odejmujesz sobie i rodzinie!!!! To twój mały człowieku problem.Owszem portal jest dla ciebie tylko tematyka się zajmij inną. szukają dozorstwa na bielanach, zawsze możesz dorobić....dodatkowo jak się postarasz możesz dostać lokal zastępczy , który po jakimś czasie wykupisz i zostanie dla Twoich dzieci, bo chyba nie chciał byś zgotować im takiego życia jakie masz ty!!!! Powtórzę jeszcze raz to był Twój wybór ,że zaciągnąłeś kredyt i zapewne nie tylko ludzie na portalu są obrażani , ale także i twoja rodzina bo zjada cie zgryzota. Wielu ludziom należą się lokale , ponieważ metraż w jakim mieszkali przez wiele lat jako dzieci- dziś gdy już założyli rodziny jest stosunkowo za mały i nie ma to żadnego znaczenia czy są to ludzie pracujący czy biedni należy im się z urzędu osobne mieszkanie. Niestety nie są to komfortowe mieszkania pod względem metrażu , bo jak wiesz przypada 6 m2 na osobę wie nie rozumiem twojego prymitywnego myślenia, zazdrości i narzekania. CI ludzie nie maja często zdolności kredytowej , wiec nie są w tak dobrej sytuacji jak ty ( a może i dobrze ). Niestety pracując w gminie wiem kto na cwaniactwie się opiera dlatego mocno jest to weryfikowane, a mieszkania należą się ludziom, bo taka jest ustawa i jeżeli obywatel spełnia warunki tak jak ty przy kredycie ( o ile nie zataiłeś ,że masz rodzinę) to należy sie jak psu buda-i moje podatki , oraz moje rodziny idą także na na takich ja ty i innych ludzi, którzy mocno tego potrzebują i uczciwie!!!! Także daruj sobie obrazy ludzi o których nic nie wiesz i jak widać nie masz pojęcia o tm co piszesz i na jaki temat. Jak widać wiele osób już dawno przestała reagować na twoje komentarze i uważam , ze dobry pomysł odpowiadać na twoje ataki bo właśnie one pokazuj jak jestem bardzo emocjonalny , mały i słaby mimo swojego wielkiego kredytu :) Mimo wszystko życzę ci wszystkiego dobrego i więcej uśmiechu
                  • Gość: Tomo Re: Budynki Komunalne przy ul Conrada obok Lidla. IP: *.merinet.pl 18.08.11, 22:29
                    Nie wiem na podstawie czego sobie wydumałaś, ze zaciągnąłem kredyt???
                    Nie będę się licytował na to co kto ma, bo nie jestem dzieckiem z piaskownicy.
                    Moim dzieciom i mnie niczego nie brakuje i naprawdę życzyłbym każdemu by mógł sobie tak spokojnie żyć...
                    Próbuję ci przekazać, że drzesz japę o coś co zostało zbudowane z moich min. pieniędzy!
                    Nie oczekuję od ciebie, że będziesz bić pokłony, bo to nie o to chodzi.
                    Oczekuję natomiast (i to wobec wszystkich, a nie siebie) odrobiny pokory z twojej strony.
                    Dostajesz za frico coś na co inni muszą pracować latami, więc przestan prezentować chamską i roszczeniową postawę, bo jak napisałem we wpisie powyżej ktoś się w koncu wpieni i przestanie cię finansować. Jesteś żywym dowodem na to, że pieniądze wydane na budowę tych budynków są wyrzucone w błoto.
                  • Gość: Bielanczyk. Re: Budynki Komunalne przy ul Conrada obok Lidla. IP: *.net-serwis.pl 19.08.11, 08:48
                    100% prymitywnej demagogii.
                    "Mnie się należy, Ty głupolu!".

-----
                    > Nigdy prawo nie było sprawiedliwe i nie tylko w kwestii mieszkań.
                    > Ty jak widać masz swoje prawa i uwielbiasz obrażać innych, bo zgryzota cię zjada i rachunki.
                    > Trzeba było się uczyć zdobywa fakultety i mieć tym samym pracę tak dogodna, żebyś nie musiał brać kredytu, wkurzać się na cały świat, bo odejmujesz sobie i rodzinie!!!!
                    > To twój MAŁY CZŁOWIEKU problem.
                    > Owszem portal jest dla ciebie tylko tematyka się zajmij inną.
                    > szukają dozorstwa na bielanach, zawsze możesz dorobić
                    > ....dodatkowo jak się postarasz możesz dostać lokal zastępczy, który po jakimś czasie wykupisz i zostanie dla Twoich dzieci, bo chyba nie chciał byś zgotować im takiego życia jakie masz ty!!!!
                    > Powtórzę jeszcze raz to był Twój wybór, że zaciągnąłeś kredyt i zapewne nie tylko ludzie na portalu są obrażani, ale także i twoja rodzina bo zjada cie zgryzota.
                    > Wielu ludziom NALEŻĄ SIĘ lokale, PONIEWAŻ metraż w jakim mieszkali przez wiele lat jako dzieci- dziś gdy już założyli rodziny jest stosunkowo ZA MAŁY i nie ma to żadnego znaczenia czy są to ludzie pracujący czy biedni NALEZY IM SIĘ z urzędu osobne mieszkanie.
                    > Niestety nie są to komfortowe mieszkania pod względem metrażu , bo jak wiesz przypada 6 m2 na osobę wie nie rozumiem TWOJEGO PRYMITYWNEGO myślenia, ZAZDROŚCI i NARZEKANIA.
                    > CI ludzie nie maja często zdolności kredytowej , wiec nie są w tak dobrej sytuacji jak ty.
                    > Niestety pracując w gminie wiem kto na cwaniactwie się opiera dlatego mocno jest to weryfikowane, a mieszkania NALEŻĄ SIĘ ludziom, bo taka jest ustawa i jeżeli obywatel spełnia warunki tak jak ty przy kredycie to NALEŻY SIE jak psu buda-i moje podatki, oraz moje rodziny idą także na na takich ja ty i innych ludzi, którzy mocno tego potrzebują i uczciwie!!!!
                    > Także daruj sobie obrazy ludzi o których nic nie wiesz i jak widać nie masz pojęcia o tm co piszesz i na jaki temat.
                    > Jak widać wiele osób już dawno przestała reagować na twoje komentarze i uważam , ze dobry pomysł odpowiadać na twoje ataki bo właśnie one pokazuj jak jestem bardzo emocjonalny , MAŁY i SŁABY mimo swojego wielkiego kredytu :)
                    > Mimo wszystko życzę ci wszystkiego dobrego i więcej uśmiechu
                  • j666 Re: Budynki Komunalne przy ul Conrada obok Lidla. 04.07.12, 12:34
                    Debilizm czy złodziejstwo?
                    Głosujcie.

-----
                    > Wielu ludziom należą się lokale , ponieważ metraż w jakim mieszkali przez wiele lat jako dzieci - dziś gdy już założyli rodziny jest stosunkowo za mały i nie ma to żadnego znaczenia czy są to ludzie pracujący czy biedni należy im się z urzędu osobne mieszkanie.
                • Gość: mr_wuwua Re: Budynki Komunalne przy ul Conrada obok Lidla. IP: *.adsl.inetia.pl 12.10.11, 19:54
                  Jestem przerażony ignorancją umysłową "jednostek" tu piszących typu Tomo czy inni rzekomo pracowici.
                  Jestem prawie że pewien że są to osoby które wzięły kredyt w CHF bo tak im bankier powiedział, tak brali sąsiedzi tak polecały gazety. Jednak teraz płaczą że raty drożeją, a to wszystko przez to że "inteligentom" nie chciało się poznać podstaw ryzyka walutowego, cykliczności gospodarki oraz nie chciało wziąć tego wszystkiego razem przeliczając na lat 30 bądź więcej.
                  Teraz płaczą i się nie dziwie.
                  • Gość: Tomo Re: Budynki Komunalne przy ul Conrada obok Lidla. IP: *.merinet.pl 15.10.11, 21:20
                    Na szczęście błaźnie jestem posiadaczem dwóch mieszkań i spłacać kredytów nie muszę.
                    Zapracowałem sobie na to.
                    Ale płacę niemałe podatki i wqrwia mnie na maxa, że są wydawane na takie rzeczy podczas gdy w szkole córki słyszę, że nie ma pieniędzy na papier do kopiarki czy kredki na świetlicę.
                    Tyle w temacie, bo i tak do porozumienia nie dojdziemy.
                    A jak chcesz zobaczyć czym się kończy polityka rozdawnictwa i rozpierniczania pieniędzy to włącz jakiekolwiek wiadomości z Grecji. Idziemy w tym samym kierunku sponsorując górników, rolników, "samotne matki", itp.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka