Dodaj do ulubionych

megasam...porażka

27.10.12, 20:11
hej,
no muszę napisać. dziś byłam w megasamie przy broniewskiego. obiecywałam sobie, że nigdy więcej ale musiałam dzisiaj... i zaliczyłam znów totalna porażkę. kurka: kolejki do kasy jak za prl-u, bo biedne kasjerki wbijają jak za minionego systemu ceny paluszkami, i bo to trwa w ch.. długo, co chwila wolnym krokiem idą z rzeczą z taśmy "na sklep" bo ceny nie ma i sto innych paradoxów. ja chrzanię, złóżmy jakąś petycję do społem, żeby podarować ich sklepom taki mega nowoczesny wynalazek jak CZYTNIK KODÓW! nie mówię o cenach, o obsłudze a o nadzwyczajnie zwyczajnych czytnikach, kt. jak sądzę usprawnią zapłatę. zbierzmy się i zróbmy coś...
Obserwuj wątek
    • Gość: kamil Re: megasam...porażka IP: *.183.238.137.dsl.dynamic.t-mobile.pl 27.10.12, 20:22
      no wreszcie ktos o tym napisal. bylem tam wczoraj z dziecmi, czekalismy do kasy chyba z 30 minut porazka to za malo powiedziane. popieram zglosmy to do spolem czy jakiejs innej inspekcji hadlowej!
      • nutilka Re: megasam...porażka 27.10.12, 22:11
        Ja przestałam tam chodzić, bo nie mam juz cierpliwości.Zagraniczne dyskonty potrafią się zorganizować a "Społem" jak to "Społem"...społem,społem i zasnołem
    • Gość: MK Re: megasam...porażka IP: *.centertel.pl 27.10.12, 22:26
      Chodzi o sam przy Broniewskiego 9? Nie mogliby ich wykurzyc i nająć lokal jakiejś Biedronce? Simply zyskałaby realną konkurencję, której bardzo brakuje w tej części Żoliborza. Pawilon należy chyba do WSM?
    • Gość: ala Re: megasam...porażka IP: *.183.238.137.dsl.dynamic.t-mobile.pl 27.10.12, 22:39
      Ja przestałam tam chodzić jakiś rok temu, to co tam si e wyprawia to średniowiecze handlowe. Jestem za albo zrobieniem coś z tym -usprawnienie albo likwidacją!
    • elfkabezhaltera Głosuj portfelem 28.10.12, 09:28
      Idź gdzie indziej
    • Gość: lokalas Re: megasam...porażka IP: *.dynamic.chello.pl 28.10.12, 18:54
      mieszkałem w okolicy 10 lat, byłem tam może 10 razy - kontrolnie sprawdzać czy coś się zmieniło. Niestety NIC, zero zmian przez 10 lat. 2 lata temu jak już się wyprowadzałem poszedłem po bułki. Kolejka po koszyki była jakieś 30 osób (wychodziła na zewnątrz). Przypomniał mi się PRL z przed 25 lat. naprawdę nie rozumiem po co tam ktokolwiek chodzi. Ceny oczywiście są kosmicznie wysokie. jedyne uzasadnienie jakie znajduje to po prostu - w okolicy mieszkają sami durnie i emeryci dla których 2 przystanki do Leclcerca nie chce się jechać i dalej wierzą w mit bazarku (ceny ok 2 x takie jak na Wolumenie)
      • Gość: ą i ę Re: megasam...porażka IP: *.dynamic.mm.pl 07.02.15, 12:35
        I odezwał się jaśnie oświecony och i ach, szkoda, że nie wie, że zdanie zaczynamy duża literą, dobrze, że się wyprowadziłeś
    • Gość: Andrzej Re: megasam...porażka IP: *.dynamic.chello.pl 28.10.12, 21:48
      "Megasam żoliborski" www.panoramio.com/photo/49933319 należy do Społem Warszawskiej Spółdzielni Spożywców Żoliborz.

Ten sklep to porażka!!!!! Kolejki, bałagan, niezorganizowany personel... Gorzej, niż w poprzednim ustroju.

Społem WSS Żoliborz ma rewelacyjną stronę internetową: www.spolem-zoliborz.buknet.pl

Prezes Zarządu, Stanisław Skup, urodził się w roku... 1936! Ma teraz "zaledwie" 76 lat! Co taki dziad może wiedzieć o marketingu, PR, nowoczesnym zarządzaniu. Niemałą emeryturkę już ma, niemałe wynagrodzenie też... Apeluję szczególnie do młodych ludzi: nie róbmy zakupów w sieciach handlowych zarządzanych przez starych komunistów! Młodzi ledwo wiążą koniec z końcem, a starzy, dobrze sytuowani panowie prezesi nadal pracują i blokują etaty! EMERYCI NA EMERYTURY!

Sklepy Społem WSS Żoliborz przynoszą tylko wstyd Żoliborzowi i Bielanom.

Polecam: warszawa78.blox.pl/2008/07/Mastodonty-odchodza-do-lamusa.html
      • Gość: Dziaduuuuuu Re: megasam...porażka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.10.12, 10:18
        " Ma teraz "zaledwie" 76 lat! Co taki dziad może wiedzieć o .........."
        Nie wnikając czy masz rację n/t megasamu czy też nie.
        Kiedyś (może) też bęziesz takim DZIADEM......A moze twój tatulo już jest takim DZIADEM, a moze był młodszym 70 letnim DZIADEM i już go robale dawno zeżarły...............
      • larson Re: megasam...porażka 29.10.12, 22:02
        "Co taki dziad może wiedzieć o marketingu, PR, nowoczesnym zarządzaniu"
        a ja dodam - a co taka wata jak marketing i PR ma do tego? Tam brakuje najprostszej rzeczy: OBSŁUGI KLIENTA.
    • yag_a Re: megasam...porażka 29.10.12, 13:22
      A ja myślę że megasam zaraz odczuje otwarcie biedronki na Duracza/Staffa i jakieś zmiany się pojawią ...
      • malenkie7 Re: megasam...porażka 29.10.12, 19:04
        pomijając kwestię prędkosci obsługi przy kasach czy na stoiskach z wedlinami/rybami/serami - to lubię ten sklep ze wzgledu na rewelacyjny chlebek razowy i zytni, jogurt nadburzanski, nabiał z Gąsocina, pyszną szynkę dziadkową i wiele innych towarów, których nie dostanę w jednym sklepie.
        może po prostu warto napisac maila/pismo do osoby zarządzającej tym sklepem i zasugerowac jakies zmiany?
        lub po prostu nie robic tam zakupów i nie narzekac.
        • j666 Najlepsze pieczywo w okolicy. 11.06.13, 15:27
          Dokładnie jak piszesz - pieczywo jest najlepsze w okolicy (chleby i bułki), do tego żółte sery w dobrym wyborze i po cenach niższych, niż we francowatych hipermarketach, wędliny z dziczyzny, jabłka, zwykłe mleko w folii (doskonałe na zsiadłe), jajka, szynka wieprzowa, pasztet w puszkach Krakus ;-)

-----
          > lubię ten sklep ze wzgledu na rewelacyjny chlebek razowy i zytni, jogurt nadbuzanski, nabiał z Gąsocina, pyszną szynkę dziadkową
          • Gość: piekarz Re: Najlepsze pieczywo w okolicy. IP: *.dynamic.chello.pl 11.06.13, 22:37
            polecam Galerie wypieków na rogu Reymonta i Broniewskiego ale piekarnie Putka. Pieczywo 100 razy lepsze.
          • kelacrembrulee Re: Najlepsze pieczywo w okolicy. 14.06.13, 14:28
            witam
            niestety nie było mi dane tam kupować..ale wiem,że równie dobry a na pewno zdrowszy chleb każdy może zrobić sam w domu..polecam
            allegro.pl/show_item.php?item=3325463448
      • Gość: konsumęt Re: megasam...porażka IP: *.dynamic.chello.pl 31.10.12, 19:29
        O jakiej Biedronce piszesz?
        Czy chodzi o niedawna otwartą Biedronkę przy u. Gąbińskiej?
        Byłem tam w sobotę, tydzień temu. Całkiem przyjemnie, bankomat przy wejściu.
        W środku niestety dosyć mało miejsca, ale o dziwo nie było kolejek.

Szkoda, że nie ma Biedronki przy Broniewskiego. Mogliby skasować ten dziadowski bazarek i postawić jeszcze jedną Bierdonkę.
        • Gość: Paweł Re: megasam...porażka IP: *.com 01.11.12, 04:13
          Marzy mi się Biedronka na Przasnyskiej lub Elbląskiej, miałaby tu wzięcie... szkoda, że WSM ulega mieszkańcom bloku przy Saperskiej i nie chce tam Carrefoura, im więcej sklepów tym lepiej.
          • Gość: Me Re: megasam...porażka IP: *.adsl.inetia.pl 01.11.12, 22:50
            Jeszcze trochę, a Pawełek zarząda na Przasnyskiej stacji metra i stacji koleji naziemnej oraz parku, restauracji i kina. I wszystko to oczywiście nie dla niego, a dla biednych emerytów z Zatrasia. Dobrze, że nie karze radnym zmienia biegu Wisły. Na razie....
            • Gość: Paweł Re: megasam...porażka IP: *.com 02.11.12, 03:31
              Zazdrościsz, znów zamierzasz niemiło pisać o naszej okolicy? "Zażądać" piszemy przez "ż".
              Merytorycznie: metra nie potrzebuję, od wielkiego dzwonu mam je w zasięgu pieszym, na Broniewskiego tramwaj od tramwaju się odbija, ale wszyscy z okolicy są zgodni, że przystanki są niefortunnie rozmieszczone i tylko mikrobusu brakuje (no i konkurencji supermarketowej!). Do parku mam 5 minut (Sady Żoliborskie), do restauracji jeżdżę na Starówkę, a kino mam też pod nosem - w Arkadii. Po co więc ta zgorzkniałość?
            • Gość: hahha Re: megasam...porażka IP: *.dynamic.chello.pl 04.01.13, 16:39
    • Gość: K Jedynym plusem IP: 212.180.165.* 30.10.12, 20:03
      Społem jest - jak ktoś napisał - że mają innych dostawców niż wielkie sieci i przez to czasami fajne produkty.

Poza tym - k..a i mogiła.

Najlepszy przykład to chyba Hala Marymoncka - należąca do zdaje się tego samego Społem.
      Przecież ten budynek był całkowicie wyremontowany! Tymczasem wnętrze to obraz stanu umysłu pracujących w Społem - chaos, nielogiczny układ, fatalne oświetlenie itd itp.

A już najlepszy przykład, że gdy wejdziemy głównym wejściem... napotkamy "zaporę" która zmusza do przeciskania się jakimiś bokami. Ogólnie co się dało tam spieprzyć, to jest spieprzone ;)
      • Gość: o do kasy nie stać do pani po 60 w okularach IP: *.dynamic.chello.pl 05.11.12, 15:53
        blondynka farbowana czy coś tam, stary pracownik ale tempo ślimaka, pracuje za kare chyba
        • Gość: sporadyczny Re: do kasy nie stać do pani po 60 w okularach IP: *.dynamic.chello.pl 24.05.13, 22:17
          Przy kasie nr 3 siedzi taka blondynka (nie stara), bodaj Małgorzata ma na imię, ona jest super szybka zarówno przy kasie, jak i przy towarze. No i atrakcyjna. Nie widziałem jej nigdy markującej, że pracuje, ani celowo zwalniającej tempo wykonywania pracy.
          • Gość: mily Re: do kasy nie stać do pani po 60 w okularach IP: *.dynamic.chello.pl 25.05.13, 18:34
            to się z nią umów!
            • Gość: mieszkam blisko a jakie niemiłe te panie są IP: *.dynamic.chello.pl 02.06.13, 17:27
              co poniektóre chcą być fajne, odpowiadają opryskliwie, jedna wielka wiocha z burakami
        • Gość: ruda Re: do kasy nie stać do pani po 60 w okularach IP: *.dynamic.chello.pl 09.06.13, 08:28
          PANI DANUSIA faktycznie ruchy jak ciamajda
    • poneros Re: megasam...porażka 07.11.12, 19:30
      julia s.f
      to nie tylko megasam, jest jeszcze radek przy zeromskiego i ten przy metrze stare bielany. wszystko to społem i wszystko to TOTALNA PORAZKA. to az boli i w portfelu i w staniu do kas i w cenach, zlikwidowac albo zreformowac od podstaw!
    • Gość: Karol Maciek, ul. Powązkowska IP: *.dynamic.chello.pl 07.11.12, 22:31
      Syfiastym sklepem jest "Maciek" przy ul. Powązkowskiej i "dziupla" przy ul. Lektykarskiej 4/6. Bleeeee.....!

www.obiektywrynku.pl/wpadki-rynkowe/123/wizyta-w-spolem-warszawa-zoliborz/

www.yelp.pl/biz/spo%C5%82em-warszawa

O_O www.ggp-architekci.pl/pl/projekty/wielorodzinne/wss_spolem,p1368125666
      • Gość: Sąsiadka Re: Maciek, ul. Powązkowska IP: 212.180.165.* 08.11.12, 07:28
        Przy Lektykarskiej trwa remont. Przez witryny widać nowe lady chłodnicze. Z zewnątrz wygląda to obiecująco. Zobaczymy, jak otworzą....
    • Gość: HERMES Re: megasam...porażka IP: *.dynamic.chello.pl 04.01.13, 17:25
      Kliencie robiąc zakupy na ulicy Broniewskiego 65 czyli w Megasamie.Uważaj bo odrazu jesteś uznawany za potencjalnego złodzieja.Psychoza udziela się całemu kierownictwu tej placówki.
      To ma odbicie w stosunku do personelu tego obiektu.Jest on również traktowany jak złodzieje.Objawia się to różnymi szykanami .Jak bezprawne rewizje w szatniach oraz zastraszanie personelu .
      • Gość: Klientka Re: megasam...porażka IP: *.dynamic.chello.pl 05.03.13, 08:58
        możesz rozszerzyć kwestię traktowania personelu?
    • Gość: jolanta Re: megasam...porażka IP: *.dynamic.chello.pl 21.02.13, 12:12
      SKANDAL CO TAM SIĘ DZIEJE,ja również obiecałam sobie że nigdy nie pójdę ale dzisiaj nie miałam innego wyjścia bo zepsuło mi sie auto i nie mogłam pojechac do simply.Na koleji nie ma co narzekać bo to jest kwestia dnia,godziny...jest różnie, ale to co dzisiaj mnie spotkało i parę razy temu to lekceważący stosunek do klienta,sama pracuję w obsłudze i niedopuszczalne jest żeby pani z mięsnego w trakcie odbierała sobie prywatny telefon i wychodziła bez słowa w trakcie obsługi!!!!!!no k...wa,po prostu skandal i nie jest to pierwszy raz,zwykle mój mąż twierdzi że jestem przewrażliwiona, ale raz sam wrócił z tamtąd wściekły że z łaską pani mu coś podaje!!Stałam tam jak durna i nie wierzyłam w to, że pani którą poprosiłam o mielone poprostu wyszła!!!!!
      • Gość: Ella Radek na Żeromskiego jest OK IP: 195.245.213.* 08.03.13, 15:57
        a ja chwalę sklep Społem Radek na Żeromskiego. Ceny przyzwoite, urozmaicenie towarów, duży wybór mięsa i wędlin, obsługa OK.
        • Gość: iza Re: Radek na Żeromskiego jest OK IP: *.dynamic.chello.pl 08.03.13, 18:09
          też jesteś postrzegana jako potencjalny złodziej, nie chodzę tam odkąd jedna baba łaziła za mną i pilnowała, gdzie ja tam ona niby układa towar, ciekawe ile sama wyniesie zje i nie zapłaci
    • Gość: srula Re: megasam...porażka IP: *.dynamic.mm.pl 07.02.15, 12:29
      trochę kultury, nikt ci nie kaze tam robić zakupów, żałosna...
    • Gość: MartaSR Re: megasam...porażka IP: *.dynamic.chello.pl 21.08.18, 00:23
      "hej,
      no muszę napisać. dziś byłam w megasamie przy broniewskiego. obiecywałam sobie, że nigdy więcej ale musiałam dzisiaj... i zaliczyłam znów totalna porażkę." JA TAK SAMO.
      Dziś 21.08.2018! Kupiłam nieświeże piersi z kurczaka - jakby całą niedzielę moczyły się w wodzie, w sklepie leżały spleśniałe buraki, kiszonki z białym nalotem i papryka z dziurą, a w środku czarna. Taka powierzchnia handlowa, a jakość bardzo słaba. Szkoda. Bielany bez dobrego sklepu nadal.
    • Gość: Klient Zero Niech Re: megasam...porażka IP: *.dynamic.chello.pl 25.08.22, 12:15
      Bardzo impertynencka sprzedawczyni o włosach blond na dziale wędlin i mięsa. Wybiera sobie do obsługi w pierwszej kolejności znajomych z kolejki, a reszta starych i schorowanych ludzi czeka. Kumoterstwo i prywata i bezradność kierownictwa. Na konfrontacji kierownika ze sprzedawczynią bezczelnie wypierała się swojego zachowania klientów ma za idiotów......Za nasze pieniądze plują nam bezczelnie w twarz....Nie chcemy takich sprzedawców i takich sklepów. KLIENT NASZ PAN!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka