Dodaj do ulubionych

Nowe przedszkole przy Rydygiera?

20.02.17, 11:33
Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że przy Instytucie Chemii ma powstać nowe przedszkole. Czy znane są jakieś szczegóły? Faktycznie ma ruszyć od września 2017?
Obserwuj wątek
  • utkind Re: Nowe przedszkole przy Rydygiera? 23.02.17, 05:01
   Powstaje, publiczne, ale wystarali się o nie mieszkańcy Nowego Żoliborza więc głównie pod nich jest budowane. Szanse na to, ze ruszy nie są duże ale... póki co temat jest gorący a władze twierdzą że naprawdę robią co mogą by może udało się zdążyć.
    • Gość: mm Re: Nowe przedszkole przy Rydygiera? IP: *.dynamic.chello.pl 10.03.17, 08:53
     Może i z założenia jest publiczne ale fakty są takie, że przedszkole powstaje z inicjatywy mieszkańców Nowego Żoliborza. Podczas gdy leniwi "rdzenni warszawiacy" nie interesują się życiem politycznym, mieszkańcy nowych osiedli aktywnie angażują się w życie dzielnicy i to wyłącznie ich działaniami i ciężką pracą to przedszkole jest budowane. A wkrótce i szkoła. Ale tak, publiczne, a wy siedźcie z założonymi rękoma i czekajcie na gotowe, tyle potraficie wyciągać z tego co płacicie w podatkach, o ile jakieś podatki płacicie.
     • lalkao5 Re: Nowe przedszkole przy Rydygiera? 24.06.17, 17:04
      Przedszkole jest państwowe to, że powstało z inicjatywy mieszkańców Nowego Żoliborza jest mało istotne.Nie bardzo rozumiem, dlaczego, rdzenni warszawiacy'' mieliby zajmować się nowymi osiedlami, na których w większości mieszkają ludzie przyjezdni. Skoro kupiliście mieszkania na Nowym Żoliborzu to dopominajcie się swoich praw.Na chwilę obecną większość dzieci uczęszcza do starych przedszkoli na Żoliborzu i nikt ich z tego tytułu nie dyskryminuje. Przedszkole na Nowym Żoliborzu finansuje gmina.więc proszę nie rościć sobie praw jakoby to przedszkole było tylko dla Waszych dzieci. Byłoby Wasze gdybyście je wybudowali z prywatnych funduszy, ale póki, co nie stać Was na to, bo musicie spłacać kredyty za mieszkania .
  • Gość: x Re: Nowe przedszkole przy Rydygiera? IP: *.dynamic.chello.pl 03.04.17, 23:55
   Zgodnie z nieoficjalnymi wcześniejszymi informacjami, do przedszkola przy Rydygiera/Pl.Grunwaldzkim przyjmowane będą głównie najmłodsze dzieci z okolicy. Przedszkole nie będzie brało udziału w elektronicznej rekrutacji a o przyjęciu będzie decydował dyrektor przedszkola. Żoliborska Radna wyjaśniła sprawę:
   www.facebook.com/radnazoliborz/photos/a.797674310307233.1073741828.791342224273775/1385773221497336/?type=3&theater
     • lalkao5 Re: Nowe przedszkole przy Rydygiera? 24.06.17, 17:17
      Gdyby do przedszkoli były przyjmowane dzieci z Żoliborza ,to byłoby więcej miejsc.Nikt nie weryfikuje faktycznych adresów,a cały ten system to fikcja.Dziwne jest dla mnie to ,iż jedno dziecko chodzi do danego przedszkola ,a drugiego nie przyjęto.Dlaczego czterolatki nie zostały przyjęte pomimo wolnych miejsc ,tylko tworzy się grupy mieszane.Kto przyjmuje dzieci po rekrutacji jak zwolni się miejsce?Mam dwoje dzieci ,jedno zostało przyjęte w ub.roku ,a drugie trzyletnie nie.W tym roku drugie jako czterolatek tez nie zostało przyjęte.I co na to system?
  • Gość: Kaja Re: Nowe przedszkole przy Rydygiera? IP: 194.181.188.* 11.04.18, 08:00
   Podbijam wątek. Jakie macie Państwo opinie na temat tego przedszkola. Na jednej ze stron znaleźliśmy dość niepochlebną opinię, że Panie się nie angażują w pracę, że przedszkole jest ładne bo nowe ale to przechowalnia, że dzieci się nie uczą, wszystko na minimum. Będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie opinie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka