Dodaj do ulubionych

Podstawówki: 214, 293, 289, 267 i inne - opinie

12.03.17, 21:30
Proszę o aktualne opinie o tych i innych szkołach na Bielanach i Żoliborzu - interesuje mnie wszystko od poziomu nauczania, przez kwalifikacje i podejście kadry, ogólny stan szkoły, po pomoc i wsparcie dla dzieci z problemami, a także atmosferę panującą wśród w uczniów. Chętnie zapoznam się ze zdaniem rodziców dzieci, które aktualnie są w klasach 0-3. Dziękuję.
Obserwuj wątek
    • Gość: Lola Re: Podstawówki: 214, 293, 289, 267 i inne - opin IP: *.dynamic.chello.pl 12.03.17, 21:43
      Zdecydowanie odradzam sp 92. Omijać szkołę szerokim łukiem. Dyrektorka która ma w nosie dzieci i ich rodziców, która zatrudnia nauczycieli z przypadku z którymi nie sposób rozmawiać. Szkoła nie dba o podstawowe rzeczy, cały czas wyciągają dodatkowe pieniądze z kieszeni rodziców. W szkole śmierdzi już o 8 rano, brak papieru w toaletach. Wiadomo wśród nauczycieli jest parę wyjątków ale zarządzanie p. Dyrektor sprawi że oni odejdą. Atmosfera w szkole jest do kitu. Dużo agresji wśród uczniów ale Pani dyrektor to nie obchodzi. Siedzi cały czas zamknięta w swoim gabinecie. Wicedyrektor jest nie lepsza. Obraża uczniów. Ja swoje dziecko zabrałam po 2 latach w tej placówce. Jeśli Twoje dziecko jest wrażliwe to nigdy nie posylaj do tej szkoły. W tej szkole takie dzieci sa gnebione zarówno przez dzieci jak i nauczycieli. Są jedyne wyjście jakie Pani dyrektor widzi to zmiana szkoły. To chyba wiele mówi o niej. Zresztą wystarczy zajrzeć na wątek tej szkoły. Tam jest więcej uwag odnośnie tej szkoły.
      • naise Re: Podstawówki: 214, 293, 289, 267 i inne - opin 12.03.17, 21:48
        Dziękuję. Bardzo zależy mi aby w szkole panowała dobra atmosfera, zarówno między uczniami jak i na poziomie uczeń-nauczyciel.
        • Gość: Lola Re: Podstawówki: 214, 293, 289, 267 i inne - opin IP: *.dynamic.chello.pl 13.03.17, 16:12
          I ma Pani całkowitą rację. Moje dziecko w pewnym momencie przestało chcieć chodzić do szkoły. Choć do tamtego momentu uwielbiala, teraz ponownie uwielbia po zmianie szkoły. Atmosfera i to jaka jest relacja uczeń -uczeń, nauczyciel- uczeń jak również nauczyciel - rodzic jest szalenie ważna. Mam nadzieję, ze wypowiedza się tutaj rodzice z innych szkół i doradzą coś Pani. W każdym razie ja odradzam sp.92.
          • naise Re: Podstawówki: 214, 293, 289, 267 i inne - opin 13.03.17, 22:07
            Również mam taką nadzieję.
            A do jakiej szkoły teraz chodzi Pani córka?
            • Gość: Mama Re: Podstawówki: 214, 293, 289, 267 i inne - opin IP: *.play-internet.pl 01.06.17, 10:22
              Moj syn chodzi sześć lat do szkoły 92 i jestesmy z niej zadowoleni. W wiekszosci nauczyciele sa ok, mamy cudowna wychowawczynie. Sporo zajec sportowych i innych dodatkowych.
              Dla mnie jedyny problemem sa szlabany dookola szkoly postawione przez okolicznych mieszkancow. Pod szkole nie da sie podjechac, a co gorsza w poblizu zaparkowac odwozac czy odbierajac dziecko. Teraz jest juz duzy i umawiamy sie w konkretnym miejscu, ale z tego powodu mlodszego dziecka tam nie puszcze.
    • Gość: aleksis Re: Podstawówki: 214, 293, 289, 267 i inne - opin IP: *.dynamic.chello.pl 14.03.17, 20:48
      W 214 dwa lat temu kulała matematyka. Były dwie prawdziwe nauczczycielki po matematyce. Zresztą większość nauczycieli jest po studiach podyplomowych czyli studiuje pedagogikę a podyplomowo, najczęściej zaocznie np. geografię i jest wówczas wykwalifkowanym nauczycielm geografii. Rodzice błagali dyrektorkę o zmianę pana z matematyki, ale nic z tego nie wyszło. Rodzice swoje pani dyrektor swoje. Po słabych od kilku lat wyników z egzaminów pan nie uczy matematyki.
      • naise Re: Podstawówki: 214, 293, 289, 267 i inne - opin 16.03.17, 11:38
        Dziękuję za opinię.
        Ktoś jeszcze się wypowie.
    • naise Re: Podstawówki: 214, 293, 289, 267 i inne - opin 20.03.17, 14:51
      Bardzo proszę o więcej opinii :)
    • naise Re: Podstawówki: 214, 293, 289, 267 i inne - opin 08.04.17, 08:57
      Szkoda że tak mało aktualnych opinii. Te z przed 10 lat są już bezwartościowe ;)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka