Dodaj do ulubionych

Warczące trumny latają nad Rudą

26.04.17, 09:41
Lol, kolejna atrakcja w postaci kawalkady starych trumien krążących nad Rudą, Słodowcem i Piaskami - gdy tylko sprzyja pogoda. Bo cessny za mało hałasują i nie chcą spadać, więc trzeba było wypuścić na niebo jakieś RWD-8.
Obserwuj wątek
  • 4zybert Re: Warczące trumny latają nad Rudą 27.04.17, 13:11
   Gdyby ktoś jednak się zastanawiał - Aeroklub Ziemi Lubuskiej wygrał przetarg na rozrzucanie szczepionek na lisy i rozrzuca je ze starych antonowów AN-2 (koszmar)
   • Gość: zoliborzanin Re: Warczące trumny latają nad Rudą IP: *.dynamic.chello.pl 27.04.17, 13:45
    Fajna sprawa można było zrobić kilka zdjęć jak przelatywali na głową :) bez wychodzenia z mieszkania.
  • czarny.mnietek Re: Warczące trumny latają nad Rudą 30.04.17, 10:30
   A co za różnica, przy 500 przelotach dziennie wyjących cessn nad Żoliborzem i Bielanami, które za chwile zaserwuje nam lotnisko Babice. To już tych 20 trumien człowiek nie zauważa. Właśnie przeleciała po kręgu taka cessna. Mieszkam kilometr na południe i słychać jak diabli. Pół Żoliborza jest wyłączonych z normalnego funkcjonowania przez te pierdziawki.
  • 4zybert Re: Warczące trumny latają nad Rudą 01.05.17, 15:36
   Rzeczywiście, dzisiaj jest wyjątkowo źle - aż tak chyba jeszcze nie było. Nad Piaskami i Słodowcem (park Herberta) hałas jest w zasadzie non stop. Nowością, oprócz trumien Antonowów, jest taki oto trend: awionetki lecące kilka metrów od śmigłowca. Nie znam się, więc nie wiem o co chodzi. Plus oczywiście szybowce, ciągnięte przez kukuruźnik.
   • Gość: Pan Pszczoła bzzzz Re: Warczące trumny latają nad Rudą IP: *.dynamic.chello.pl 01.05.17, 17:48
    Jak co roku te same narzekania z tym samym skutkiem, pewnie wkrótce pojawi się temat wrzeszczących srok i tupiących jeży.
  • Gość: Jasiu Re: Warczące trumny latają nad Rudą IP: *.dynamic.chello.pl 05.05.17, 11:38
   Musimy poczekać na jakiś spektakularny wypadek jak samolocik wbije się w blok na np. Elbląskiej, chyba dopiero ofiary śmiertelne i zarzuty prokuratorskie są w stanie sprawić by do tych zakutych głów z MSWIA dotarło, że samoloty przekraczają granice wyznaczonych korytarzy powietrznych i latają nad osiedlami Żoliborza a nie nad trasą Toruńską... Widuję samoloty od Pl.Wilsona przez park Sady Żoliborskie do Przasnyskiej, czy naprawdę nie mieszka w tej dzielnicy żaden VIP który może wreszcie sprawić zamknięcie tego pie...ika bemowskiego?
   Jarosławie Kaczyński zrób coś dla własnej dzielnicy i oddaj lotnisko pod park, deweloperom czy cokolwiek bo to już jest nie do wytrzymania!!!
   Trolli które mieszkają przy hałaśliwych ulicach i jest im obojętne jaki rumor mają w oknach, sympatyków lotnictwa oraz osoby związane z tym pseudo lądowiskiem uprasza się o nie trollowanie! Żoliborz to cicha i spokojna dzielnica i ludzie chcą i będą mieć tu ciszę i spokój.
   • czarny.mnietek Re: Warczące trumny latają nad Rudą 06.05.17, 13:47
    Raczy Pan żartować. Było już kilka wypadków, w tym z ofiarami śmiertelnymi, na szczęście tylko po stronie lotników. I co? I nic. Przerwa w lotach trwała może 3 dni. Co ciekawe, jeszcze 8 lat temu ULC nie chciał się zgodzić na wpisanie Babic do spisu lotnisk cywilnych tłumacząc, że... szkolenia pilotów odbywające się nad blokami są niebezpieczne. Później zmienił się prezes ULC i pierwszego dnia urzędowania wpisał Babice na listę. Teraz jest bardzo trudno to odkręcić. Lotnisko jako narzędzie tortur jest bardzo mocno ugruntowane prawnie, w conajmniej 5 różnych ustawach a normy hałasu są ustalane pod duże lotniska, typu Okęcie. Tak więc lotnisko z którego korzysta 200 tych samych osób w celach rekreacyjnych może hałasować tak samo jak lotnisko, które miesięcznie odprawia 2 miliony pasażerów.
  • Gość: ziu Re: Warczące trumny latają nad Rudą IP: *.146.129.141.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 31.05.17, 00:20
   Coś na ten temat i faktycznie w lasku buelańskim trudno wytrzymać
   www.zm.org.pl/?a=halas_na_bielanach-175
   • Gość: panszpak Re: Warczące trumny latają nad Rudą IP: *.dynamic.chello.pl 31.05.17, 21:27
    Samochodu mi bardziej warczą co sekundę a ten ekoterroryzm ZM pffff pomiędzy bajki.
    • Gość: ziu Re: Warczące trumny latają nad Rudą IP: *.146.3.184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 31.05.17, 23:33
     audio-Terroryzm to uprawia aeroklub, dalegko mi do ZM ale tu akurat mają rację.
    • 4zybert [...] 07.06.17, 15:40
     Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka