Dodaj do ulubionych

zdejmowanie szklanej balustrady na balkonie

07.05.11, 16:35
Czy ktoś z Was demontował już może szklane balustrady na balkonie? Na coś konkretnie trzeba uważać przy odkręcaniu, ponownym mocowaniu? Czy komuś udało się zamocować je w pojedynkę? Proszę o porady. Na moich na zewnątrz zgromadził się miejscami kamień i mam zamiar coś z tym w końcu zrobić.
Obserwuj wątek
    • johnnybeer Re: zdejmowanie szklanej balustrady na balkonie 03.05.16, 11:53
      Nie wiem jakie szklane balustrady masz na swoim balkonie, czy chodzi o balustradę całoszklaną czy z wypełnieniem szklanym. Mówisz o odkręcaniu więc wydaje mi się że te dwie wchodzą w grę. Ale mocowanie w pojedynkę całoszklanej balustrady raczej nie wchodzi w grę. Ja akurat mam balustrady z Eskatt z Katowic, takie z słupkami i wypełnieniem ze szkła. Sam je montowałem więc powiem tak, na pewno musisz uważać na miejsca gdzie szkło jest mocowane (niezależnie jakie masz łączniki) musisz upewnić się że uszczelki oddzielają szkło od metalu bo inaczej tafla pęknie. Jeśli tak jak ja masz balustradę z wypełnieniem ze szkła to najpierw odkręcasz pochwyt, podtrzymując taflę odkręcasz zaciski i wyjmujesz szkło górą. Powodzenia :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka