Dodaj do ulubionych

Przedszkole Złota Rybka ul. Kopijników

24.06.12, 17:38
witam, czy ktoś coś słyszał o tym przedszkolu? wygląda ciekawie, ale chętnie poznam opinie rodziców, których dzieci maja okazję tam chodzić lub też innych osób, które mają jakieś info na temat ww.
Obserwuj wątek
          • karal4 Re: Przedszkole Złota Rybka ul. Kopijników 27.06.12, 15:47
            Witam, zapisałam tam mojego synka. Przekonała mnie niska cena, zadbane sale, własna kuchnia i szczegółowa rozmowa z Panią Właścicielką. Mam nadzieję, że się nie zawiedziemy, ale chętnie poznam opinię Rodzica, którego dziecka już tam uczęśzcza.
              • Gość: mama Re: Przedszkole Złota Rybka ul. Kopijników IP: *.jmdi.pl 17.08.12, 09:38
                nie mam dobrego zdania o tym przedszkolu. zapisując dziecko miałam powiedziane, że sierpień będzie dla niego okresem adaptacyjnym, że może przychodzić na 2-3 godziny, zapoznac się z zabawkami, zwyczajami, paniami itd, niestety już pierwszego dnia panie mnie poprosiły wraz z panią dyrektor, abym wyszła zostawiając dziecko, co skończyło się godzinną histerią, o której później mówiły, że bały się, że dziecko dostanie depresji, i, że sobie nie poradzą, drugiego dnia byłam z synkiem 3 godziny i...szok. drugie śniadanie składało się z owoców...kilku brzoskwiń pokrojonych w paski i każde dziecko dostawało taką cząsteczkę do ręki. Następnie spacerek: Upał, dzieci na tym "ogródku" i nikt im nie dał picia... dodam, że moje dziecko ma problemy z nerkami, i musi być nawadniany, co zostało wpisane w karcie i panie były o tym poinformowane. kolejny punkt programu obiadek...Boże zlituj się nad tymi dziećmi, ilość jak dla mróweczek, zupa i drugie danie dramat, kasza gryczana łyżeczka od zupy, cząsteczka ugotowanego kalafiora i do tegi pierś z kurczaka a raczej plasterek piersi. Trezciego dnia umowa została anulowana, bo dziecko zostało na siłę wprowadzone do sali, zaczął płakać i pani wyprowadziła go od razu, bo jak powiedziała nie wie co ma zrobić... no cóż, to nie świadczy najlepiej o przedszkolu. Nie rozumiem, jak można obiecywac miesiąc adaptacyjny i nie wywiązywac się z tego. Teraz chodzimy do innego przedszkola w którym nie ma kłopotu. Panie nieco starsze od tych ze złotej rybki z doświadczeniem potrafią zając dziecko, nawet to płaczące, nie robią nic na siłę, ogródek jest dużo większy z drzewkami, jest troszkę cienia, są owoce i napoje bez limitu, można przychodzić z dzieckiem tak długo jak maluch tego potrzebuje, porcje żywieniowe są bez ograniczeń, i cena, no cóż raptem o 100 zł wyższa od tej całej "rybki"
                    • Gość: Joanna Re: Przedszkole Złota Rybka ul. Kopijników IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.12, 11:45
                      Obejrzałam przedszkole na stronie internetowej, zadzwoniłam a potem przyjechałam zobaczyć na własne oczy. Na razie wszystko mi się podoba: jest blisko, mają własną kuchnię, duże słoneczne sale (byłam w innym przedszkolu - ciemny pokój z malutkimi oknami) i dużo zajęć dodatkowych a to wszystko w cenie 550zł i podobno ma być ona utrzymana. Koleżanka ma dziecko w ciuchci i płaci 2 razy tyle. Za kilka tygodni porównamy nasze opinie. Szczególnie podoba mi się jedna wychowawczyni i również przypadła do gustu mojemu szkrabowi. Będę Was informowała :-)
                      • Gość: tata Re: Przedszkole Złota Rybka ul. Kopijników IP: *.play-internet.pl 16.10.12, 21:08
                        Witam zapisałem swojego synka do tego przedszkola i powiem jedno w żadnym wypadku nie polecam pamiętam te płacze przy zostawianiu i odbieraniu
                        (w obecnym przedszkolu tego nie ma wręcz przeciwnie chodzi z uśmiechem) a przede wszystkim wiem jedno dopiero po 5 miesiącach od uczęszczania tam mojego synka on przestał bać się toalety dodam jeszcze ze przed tym przedszkolem nie miał z tym problemu jeszcze raz mowie głośno proszę uważać!!!
                        • Gość: ad Re: Przedszkole Złota Rybka ul. Kopijników IP: *.warszawa.vectranet.pl 06.12.12, 22:48
                          Moje dziecko chodzi od sierpnia, zupełnie nie zgadzam się że w przedszkolu jest słabe jedzenie, że Panie są złe, że dzieci płaczą bo jest coś nie tak z przedszkolem, że dzieci boją się toalety?? co za bzdura?? Dzieci muszą się przyzwyczaić, na początku płaczą, to jest naturalne. Pani przytulają dzieci, zabawiają, noszą na rękach. Może powinniście sobie wynająć nianie a nie narzekać? Panie mają na głowie naście dzieci a nie tylko Wasze jedno. Najłatwiej jest pochopnie obsmarować. Nie spotkałam jeszcze tak życzliwych i oddanych cioć, moje dziecko pomimo, że czasami rano płacze, ale zawsze twierdzi nawet w płaczu, że ciocie są przemiłe, a przedszkole fajne, ale tęskni za mamą i dlatego płacze...co jest zrozumiałe, a na pewno nie jest to w żaden sposób wina przedszkola, czy Pań. Może mamy powinny same więcej czasu poświęcić dziecku i trochę poduczyć a nie pisać takie bzdury?? ciekawi mnie co dajecie swoim dzieciom na drugie śniadanie? skoro owoce są nie do przyjęcia? śniadanie ok.8.30, drugie o 10, obiad o 12.30...no tak najlepiej zapchać dziecko chlebem przed obiadem? teraz wiem, dlaczego tak dużo jest dzieci z nadwagą ;) wg mnie jedzenie jest ok, ilość oraz czas podawania także....najlepiej byłby wg Pań nałożyć cały talerz, a później niech się marnuje....jak moje dziecko chce dokładkę to zawsze dostanie, więc nie wiem jaki jest problem w ilości jedzenia? Byłam kilka razy z dzieckiem w przedszkolu, widziałam zajęcia, wiedziałam obiad i często rozmawiam z wychowawczyniami i nie zauważyłam aby coś było nie tak! wręcz przeciwnie chcę aby moje dziecko zostało tam do momentu pójścia do szkoły. JA Z CAŁYM SERCEM POLECAM TO PRZEDSZKOLE! JEST ŚWIETNE, DZIECKO CODZIENNIE UCZY SIĘ CZEGOŚ NOWEGO, POZNAJE CYFERKI LITERKI, PANIE DBAJĄ, UCZĄ, ANGIELSKI TAKŻE JEST NA POZIOMIE, DZIECKO Z KAŻDYCH ZAJĘĆ PRZYNOSI NOWE SŁÓWKA. DZIECKO NIGDY NIE NARZEKA, CHODZI CHĘTNE.
    • Gość: rodzice Re: Przedszkole Złota Rybka ul. Kopijników IP: *.play-internet.pl 13.08.14, 16:45
      Kolejna zmiana tym razem w żabkach, gdzie ciocie wspaniałe były z dziećmi od samego początku. Właściciele tymi zmianami nie zdają sobie sprawy jaką krzywdę wyrządzają dzieciom gdy ciągle przychodzi ktoś inny, ale ich to zupełnie nie obchodzi liczą się tylko pieniądze. Brakowało naszej cioci tylko roku by zakończyć grupę. Ja zdecydowałam że zrezygnuje z tego przedszkola inni rodzice również rozważają taką decyzję ,osoby prowadzące przedszkole chyba pomylili się z interesem. Nie polecam nikomu tego przedszkola. Co gorsza ciągłe podwyżki czesnego teraz w pobliżu jest tyle przedszkoli w tej samej cenie że można spokojnie wybrać coś innego.
        • Gość: aaa Re: Przedszkole Złota Rybka ul. Kopijników IP: *.centertel.pl 13.08.14, 20:25
          Dlatego właśnie zabrałam swoje dziecko z tego przedszkola 700 zł za czesne nie zależnie czy chodzi czy też nie to wielka przesada, w tym miejscu przy trasie w tym za przeproszeniem smrodzie. Dzieci jest coraz mniej i podwyżka cen w tym momencie jest na wielki minus. Żenujący jest bilbord ktory non stop stoi 550 zł kpina. Dziecko jak zaczynało uczęszczać do przdszkola obiecane było że czesne wzrośnie co najwyżej 40zł, a tu niespodzianka przez 2 lata 150 zł. Ciocie będa ucirkały bo to jak są traktowane to istna paranoja. W Muszelkach żadna nie wytrzymała dłużej niż kilka miesięcy. Z Delfinów też super ciocia odeszła a teraz Żabki...Właścicielka oszukuje ne każdym kroku zachowuje sie jak te przedszkolaki jak wiatr powieje to Pani tak mówi, kobieta jest nastawiona na kase i tyle, mówi tylko aby przerobić na swoją stronę - słabą stronę bo rodzice ślepi i głupi nie są. Poza tym, ludzie ile można pracować za 1700? Dodam jeszcze, że widziałam jak wyglądają zajęcia dodatkowe, jest ich niby dużo, ale są na niskim poziomie i zawyczaj ich po prostu nie ma.
                  • Gość: tata i mama Re: Przedszkole Złota Rybka ul. Kopijników IP: *.play-internet.pl 21.08.14, 22:23
                    To co tam się dzieje to istna paranoja. Dyrektorka krzyczy nie tylko na personel co nie raz słyszałem ale nawet i na rodziców. Właściciele przedszkola liczą tylko na PIENIĄDZE nie szanują ani Pań które tam pracują jak coś im nie pasuje odrazu zwalniają oczerniając Panią i oszukując rodziców nie szanują rodziców a dzieci mają w .... Organizacji 0 Pani dyrektor wysyła tylko beznadziejne e-maile po 3 razy dziennie zmienia zdanie po jednym dniu w bardzo ważnej dla nas sprawie a odnośnie zerówki, poza tym robi straszne błędy ortograficzne. Może 1,5 roku temu to jeszcze było przedszkole a teraz to zwykli oszuści. Ja zabieram dziecko i innym rodzicom też tak radze teraz jest taki wybór przedszkoli. Mam nadzieje że niedługo te przedszkole splajtuje. nie możemy dopuścić żeby tacy ludzie dalej prowadzili taką instytucję.
                    • Gość: mmmm Re: Przedszkole Złota Rybka ul. Kopijników IP: *.free.aero2.net.pl 22.08.14, 13:48
                      dokadnie tak, dosyć tego, jeszcze założyli nie wiadomo po co te kamery... jakas totalna porażka, ja na szczęście zabrałam swoje dziecko z tego pseudo przedszkola i innym tez tak radze. tam nie ma w ogóle żadnej organizacji, tylko liczy sie KASA KASA KASA, a błędy dyrektorki to po prostu wstyd, niby tak sie wychwala a pisać nie potrafi, poza tym dyrektorka powinna wzbudzać szacunek a ta wręcz przeciwnie, raz mówi tak a za chwile co innego. i mam nadzieje ze faktycznie to przedszkole zniknie, bo takich miejsc nie powinno być,
                    • Gość: Mama2 Re: Przedszkole Złota Rybka ul. Kopijników IP: *.147.77.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 12.09.14, 11:57
                      Ludzie jak czytam jakie Wy bzdury wypisujecie,to jedno przychodzi mi do głowy:IDIOCI!!!! Jakie haracze,jakie krzyki P. Dyrektor na dzieci i rodziców??? Pani dyrektor jest przemilłą,ciepłą osobą,która przede wszystkim wspaniale traktuje dzieci. Wiem,bo nie raz widziałam. Panie wychowawczynie rownież super podchodzą do dzieci,moje dziecko je wręcz uwielbia. Mam wielu znajomych,których dzieci uczęszczają lub uczęszczały do Złotej Rybki i nikt nie powiedział złego słowa na to miejsce. Wiec zastanawiam się kto wypisuje takie brednie?!!!!!oczywiscie każdy moze mieć swoje zdanie,jednemu podoba się to,komuś innemu tamto,ale wypisywanie takich kłamstw to zwykła ludzka zawiść. Przecież nie ma przymusu-nie podoba się-zabieram się do innego przedszkola. A ci co piszą ,ze 700 zł za prywatne przedszkole to dużo,to poszukajcie w Warszawie tańszego:niżej 900 zł nie znajdziecie. W tej opłacie jest już wszystko:zajęcia dodatkowe,wyżywienie. Po 25 dzieci w grupie????? Hahahaaha! Więcej niż 15 dzieci w grupie nie ma-u mojej córki jest 11 i dwie Panie nauczycielki. I jeszcze jedno:to ,ze właściciel przedszkola zmienia samochody to jest wyłącznie jego sprawa.po to otwierał interes ,żeby go było na to stać ,a Wy zazdrosnicy weźcie się do roboty to i Wy będziecie zmieniać fury :-) jeszcze raz powtórzę:nie podoba się to nikt nie trzyma was tu na sile,zabierajcie dzieci i nie straszcie przyszłych rodziców,którzy chcieliby oddać tu swoje pociechy. Życzę miłego dnia i więcej uśmiechu na twarzy.
                        • Gość: wwwwwwwwww Re: Przedszkole Złota Rybka ul. Kopijników IP: *.unknown.vectranet.pl 12.09.14, 19:18
                          Dokładnie, jeden plus który mnie trzymał w tym przedszkolu to nauczyciele! mam wrażenie, że sami właściciele wystawili sobie tę opinię....Dzieci zawsze było 20 i więcej ( zawsze nie zgodnie z przepisami), w najmniejszej sali 15 ale dodatkowo dopisywali to młodsze, to na ferie...i zawsze wychodziło na to, ze jest ich nadmiar! sala malutka, jedna toaleta i więcej niż 15 dzieci- właściciele tłumaczyli, że nigdy nie ma wszystkich, ale co mnie to w sumie obchodzi, są przepisy i należy się ich trzymać, a nie kombinować co by tu zrobić, żeby więcej zarobić!
                          • Gość: aln Re: Przedszkole Złota Rybka ul. Kopijników IP: *.play-internet.pl 13.09.14, 23:32
                            Zgadzam się z Państwem. To przedszkole jest wielką pomyłką. Oczywiście nauczycielki które tam siedzą to nie odchodzą, bo po prostu przyzwyczaiły sie do swoich dzieci i ciężko jest im je zostawić. Te które szybko się zorientowały co sie tam dzieje uciekły tak samo jak nauczyciele zajęć dodatkowych CAŁY CZAS ZMIANY (które są niepoważne w pracy z dziećmi, gdzie dziecko się czasem długo przyzwyczaja) Pani dyrektor przemiła? owszem jak ma dobry humor i chodzi z kawami po korytarzy i do wszystkich sie uśmiecha ale to SPORADYCZNIE. Nie raz słyszałam jak zwraca się do Pań, Panie chodzą czasem zestresowane. Po takim czasie nie zna jeszcze dzieci ciągle myli widać że wszystko robi na pokaz. Na rodziców też zdarza sie krzyczeć, nie miło odpowiadać a wręcz odburkiwać. Właściciele wogóle nie wiedzą co tam się dzieje, wogóle nie zajmują się swoim interesem, nie ma z nimi żadnej rozmowy.A najbardziej jestem oburzona zmianą nauczyciela w ostatnim roku przedszkola mojego dziecka. Teraz jest w pobliżu wiele innych przedszkoli zaczynających się już od 500 zł Złota rybka wcale nie jest taka tania. Ja już zostawie swoje dziecko bo nie dużo mu zostało, ale nikomu nie polecam tego przedszkola może rok czy półtora jeszcze bym poleciła. Gdybym wiedziała że to tak bedzie odrazu przeniosła bym dziecko do P.Doroty do Pszczółki.
                            • Gość: mmamma Re: Przedszkole Złota Rybka ul. Kopijników IP: *.centertel.pl 14.09.14, 00:47
                              Do mama2 takie słowa jak zabierajcie dzieci i nie straszcie przyszłych rodziców zdradziły że jesteś osobą w której interesie leży własne dobro czyli krótko mówiąc jesteś właścicielką! Jakie 11 osób? Najmniej w grupie było 15! w tej mikroskopijnej sali! Co do miłości pani dyrektor do dzieci- wątpliwa sprawa równie taka sama jest miłość właścicieli do dzieci inaczej jest z miłością tych stron do pieniędzy tutaj się zgodzę to na pewno kochają! Jedzenia też często brakuje widziałam na własne oczy jak Panie kombinują jak dzieci chcą jeść więcej niż ta mikroskopijna porcja na obiad! 700 zł to dużo nawet z tymi żałosnymi zajęciami dodatkowymi. Widziałam jak one wyglądają! W dodatku wiecznie ich nie ma!Jak dla mnie jedyną wielką pracę robią nauczycielki które non stop się zmieniają! Gdzie jest super ciocia Jola? Gdzie jest ciocia Martynka?gdzie ciocia z Muszelek?ile ta grupa przeżyła zmian? To jest żałosne! Nikt tu nie chce pracować!
                            • Gość: mama2 Re: Przedszkole Złota Rybka ul. Kopijników IP: *.182.26.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.09.14, 16:45
                              Skoro uważasz,że dzieje się tak źle w Złotej Rybce to czemu skazujesz swoje dziecko na to miejsce???Ja mając tak złe zdanie o przedszkolu nie zastanawiałabym się ani minuty i przeniosła dziecko do innego przedszkola.Przecież dobro dziecka jest najważniejsze....... Piszesz ,że zostawisz jednak tam swoje dziecko bo nie dużo mu zostało,rok szkolny to Twoim zdaniem nie dużo dla małego dziecka???????Skazujesz je na tak okropne miejsce???????Więc jak tu nie mówić,że bzdury wypisujecie! Paniom nauczycielkom jak było by tak źle to nie zważałyby na nic tylko by odeszły z pracy i tyle.W dzisiejszych czasach ludzie martwią s ię o siebie a nie o to,czy komuś innemu jest dobrze.500 zł za przedszkole prywatne w pobliżu???? Rozumiem,że pisząc w pobliżu masz na myśli Białołękę czy Targówek?To podaj jakiś przykład bo to jest cena nierealna za prywatne przedszkole.Sama szukając córce przedszkola jak mówuisz w pobliżu,nie znalazłam tańszego niż 900 zł za miesiąc.Popatrz sobie na ceny na Ursynowie,Centrum czy Tarchomin.....tam to straują od 1100 zł.Naprawdę jak macie ludzie coś do zarzucenia to piszcie konkrety,a nie,ze Pani Dyrektor z kawą chodzi,czy bez kawy,że uśmiecha,czy nie uśmiecha itd.Nie ośmieszajcie się przede wszystkim.

• Gość: nauczycielka Re: Przedszkole Złota Rybka ul. Kopijników IP: *.free.aero2.net.pl 15.09.14, 18:48
                                  Nie mogę się powstrzymać jak widzę te wpisy broniące tego przedszkola. A znam je dużo bardziej niż Państwo ponieważ w nim PRACOWAŁAM, czego bardzo żałuje- i co oznacza że jestem osobą myśląca i szanującą siebie, dlatego zrezygnowałam z pracy w tym pseudo przedszkolu, zostały tylko te nauczycielki które chyba lubią byc upokarzane, bo własnie ja to miejsce pracy tak wspominam, zresztą nie tylko ja,ponieważ upokarzanie pracownika, krzyczenie, robienie mu na złość nie świadczy o dobrym miejscu pracy. Gdy zaczynałam tam prace poleciłam to przedszkole znajomej, lecz po krótkim czasie gdy zorientowałam sie jak tam jest wycofałam sie ze swoich słów. NIGDY, NIKOMU NIE POLECĘ TEGO PRZEDSZKOLA. Okłamuje sie tak zarówno pracownika jak i rodziców. i niech nikt sie nie wypowiada że to przedszkole jest cudowne itd. w tym momencie się ośmiesza bo albo jest tak zaślepionym i nie mającym czasu rodzicem, albo kimś z właścicieli. Tam liczy sie tylko dochód, 11 dzieci w sali?
                                  To sie pani ośmieszyła, przez dłuższy czas w grupie było 22 dzieci, gdzie rodzice o tym nie wiedzieli a dyrka sama mówiła ze na leżakowanie najwyżej zsunie sie stoliki jak zabraknie miejsca. A ten jadłospis? to wszystko ładnie wygląda, śniadanie- talerz rozmaitości warzywno rybny, albo pasta rybna własnej roboty- to przeciez najtanszy paprykarz, codziennie była zupa marchewkowa, najczęsniej był ryż-wszytsko tam jest beznadziejne. jedzenie najtańsze, nie jak dla dziecka tylko jak dla psa. a zajęcia? te które dyrka wymyśliła? poranki bla bla bla, każdy wie że jak dyrki nie ma to one sie nie odbywają, a nauczyciele od zajęć dodatkowych mieli juz tez dosc użerania sie z nimi to tez odeszli. To tyle ode mnie. I zanim ktos zechce jeszcze bronić tej firmy to niech pozna dokładnie jak ta firma sie prowadzi. Mam nadzieje że takich pseudo przedszkoli bedzie coraz mniej.
              • Gość: mamak Re: Przedszkole Złota Rybka ul. Kopijników IP: 46.77.124.* 12.11.14, 00:20
                A ja jak najbardziej polecam to przedszkole. Synek chodzi już 2 rok. Jedzenie bardzo mu smakuje, sama często bywam przy posiłkach. I to nie prawda że są jak dla psa. Na zajęciach też jest wszystko w porządku. ciocie dużo czasu poświęcają na każde dziecko. Codziennie nowe prace wywieszaja na tablicy i przekazują do domu. W grupie Raczkow dzieci znają alfabet, sylaby i to po pierwszym roku chodzenia, chyba o czymś świadczy że z dziećmi pracują. Jest w nim miła atmosfera. Synek chętnie chodzi do przedszkola, śpiewa, mówi wierszyki. Co dzień mają inne zajęcia. Te złe opinie to chyba tylko dla tego że podnieśli czesne. ale już nie ma problemu bo jest takie jak było na początku, najniższe na całej Białołęce.
    • Gość: kacper Re: Przedszkole Złota Rybka ul. Kopijników IP: 89.174.181.* 18.05.17, 14:04
      Było fajnie, a będzie coraz gorzej. Już widać brak doświadczonej RĘKI. Myśleliśmy, że p. Danusia (Dyrektor) jest na urlopie, ale okazało się, że Właściciele Ją zwolnili!!! Podobno nie mają kasy na utrzymanie stanowiska Dyrektora. Czy to w ogóle jest zgodne z przepisami? Szukam od września innego przedszkola. Pani Dyrektor, nota bene przemiła starsza osoba, z wielką wiedzą, prowadziła placówkę wzorowo, a teraz ... DNOOOO!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka