Dodaj do ulubionych

Ulga na kasę fiskalną z kopią elektroniczną

26.04.19, 14:05
Tylko do końca kwietnia przedsiębiorcy mają czas żeby rozpocząć sprzedaż na nowo kupionej kasie fiskalnej z kopią papierową oraz z kopią elektroniczną. Od 1 maja 2019 roku zwrot będzie można otrzymać kupując swoją pierwszą kasę w wersji ONLINE oraz osoby ustawowo zobligowane do wymiany obecnej kasy na kasę fiskalną online.
Obserwuj wątek
    • Gość: adamgreg Re: Ulga na kasę fiskalną z kopią elektroniczną IP: *.146.225.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.11.19, 15:40
      Kwestia do rozwagi. Jeśli planujecie zakup kasy fiskalnej online uważajcie na banalną sprawę. Wiele firm oferuje kasy fiskalne z wbudowaną opcją GPRS czyli dodają kartę GSM w zestawie. Tam wtedy nie ma potrzeby martwić się o wi-fi czy podłączenie kablem. Mamy w cenie kartę na dwa, trzy lata i koniec. Jednak najważniejsze jest przed zakupem sprawdzić jaki jest najlepszy zasięg GSM (dostawca sygnału), żeby się nie okazało się po zakupie kasa w online z zakupioną kartą po prostu nie działa (słaby zasięg lub jego brak z dedykowaną, wmontowana kartą). Po zakupie może być problem. Więc najpierw sprawdzić a potem dopiero się decydować. Dlatego właśnie wi-fi jest tak popularne. Zadziała wszędzie i zawsze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka