Dodaj do ulubionych

uwaga na zlodziei w autobusach!!!!!!!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.05, 22:17
uwaga dnia 20,08,2005 godzina ok 19-46.autobus nr.190 odcienek szwedzka -
trocka
po otworzeniu dzrwi przez kierowce na przystanku trocka w strone
marek.dresiarz zerwal pasazeerce zloty lancuszek

drogie panie uwazajcie
Obserwuj wątek
    • sloggi Re: uwaga na zlodziei w autobusach!!!!!!!!! 22.08.05, 00:40
      Ten bandzior grasuje albo tam, albo w tramwajach jadących Odrowąża.
      • Gość: gosc82 Re: uwaga na zlodziei w autobusach!!!!!!!!! IP: *.pioneer.com.pl 22.08.05, 07:52
        Nie wiem czy o Tym samym mowicie, ale ja np.: widuje goscia (na 100% narkoman)
        ktory mieszka w ok. Piotra Skargi i można powiedzieć, że "pracuje" na swoim
        terenie, wiec przez ludzi powinien byc dobrze znanym, ciekawe czemu go jeszcze
        policja nie zatrzymala?

Tak sobie teraz pomyslalem ze mozna by robic zdjecia np. z aparatow komorkowych
        takim osobnikom i potem publikować w internecie, sam znam z widzenia jeszcze
        kilku kieszonkowcow grasujacych na odcinku Wileniak - Stare Miasto. Co wy na to?
        • Gość: Karol Re: uwaga na zlodziei w autobusach!!!!!!!!! IP: 213.25.190.* 24.08.05, 14:46
          Aby Ci aparat nie ukradł!
    • Gość: ala Re: uwaga na zlodziei w autobusach!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.05, 08:51
      popieram a zdiecia takich osobnikow powinny byc na przystankach porozwieszane w
      widocznym miejscu i do tego powinna wlaczyc sie policja
      • Gość: ewa Re: uwaga na zlodziei w autobusach!!!!!!!!! IP: *.jmdi.pl 22.08.05, 10:20
        nie mozna tego robic!!!! Bedziesz miec powazne problemy- proces sądowy i zaplata
        kilku tysiecy! Nie bronie go, ale prawo na calym swiecie tak funkcjonuje, ze
        przestepca dopiero jest ten, kto zostaje skazanym prawomocnym wyrokiem sadu.
        Wczesneij funkcjonuje domniemanie niewinnosci.A co do pań, to trzbe chowac zlote
        łańcuszki. Problem nie jest znany od wczoraj!
        • Gość: gosc82 Re: uwaga na zlodziei w autobusach!!!!!!!!! IP: *.pioneer.com.pl 22.08.05, 14:08
          Dlatego trzeba zrobic to nieoficialnie! A internet to bardzo dobre medium do
          tego. Sam pamietam ze jakis rok temu po sieci krazyl mail ze zdjeciami kilku
          warszawskich kieszonkowcow razem z imieniem nazwiskiem i krotka charakterystyka.
          • Gość: Vanilia Re: uwaga na zlodziei w autobusach!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.05, 21:57
            A można to jeszcze gdzieś znaleźć w sieci?-mnie też okradli tacy gó..arze w
            tramwaju może ich bym poznała na zdjeciu?
            • Gość: Gosc82 Re: uwaga na zlodziei w autobusach!!!!!!!!! IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 22.08.05, 22:46
              Niestety nie mam juz tego maila, ale to nie byli gowniarz tylko
              "profesjonalisci" mezczyzni ok. 25-30 lat i wiekszosc to byli mieszkancy Ząbek,
              Zielonki, Wołomina, Tłuszcza itp. nie widze ich teraz wiec albo ich zgarneli
              albo zmienili rejon.
              Z obecnie grasujacych kieszonkowcow na trasie Wileniak - Bankowy - Stare Miasto
              jest grupa młodziaków z Wołomina ok. 20 lat jak tylko uda mi sie znowu ich
              spotkac to pstrykne im pare fotek! :)
    • Gość: ala Re: uwaga na zlodziei w autobusach!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.05, 22:05
      to nie tylko zZabek Zielonki ale miejscowi z Radzyminskiej
      • Gość: Vanilia Re: uwaga na zlodziei w autobusach!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.05, 09:59
        Mhmm..a nie masz tego maila w koszu,Gościu Miły? Może jest szansa go wygrzebać?
        • Gość: gosc82 Re: uwaga na zlodziei w autobusach!!!!!!!!! IP: *.pioneer.com.pl 24.08.05, 12:27
          Domyslam sie ze to do mnie :)
          szukalem tego maile nawet, ale niestety nie znalazłem, a szkoda... :(
          • Gość: Nieznośny wujo Joe Złodzieje w 156 IP: *.aster.pl / *.aster.pl 24.08.05, 16:53
            Widziałem już kilkakrotnie, jak banda wyrostków (4-5 os.) wsiada do 156 na PKS
            Marymont. Podczas trasy obczajają co i komu zawinąć, potem jak bus staje na
            Bazyliańskiej to zrywają łańcuszki, wyrywają torebki i wieją w bloki.
    • Gość: onet.pl Re: uwaga na zlodziei w autobusach!!!!!!!!! IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 27.08.05, 10:39
      Od taki artykulik w naszym temacie:
      wiadomosci.onet.pl/1154596,11,item.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka