Dodaj do ulubionych

Synalek byłego ministra na radnego z PO

IP: 82.210.163.* 05.10.10, 03:35
warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95190,8459390,PO_wycina_z_list_spolecznikow__A_kogo_promuje_.html

Ale jaja... Zanim przeniosłem się do Ursusa mieszkałem we Włochach i to niedaleko od Pana Syna Ministra. Do dziś pamiętam obrazek jak Pan Syn Pana Ministra wraca ze sklepu czytając gazete a przed nim żona objuczona siatami i dwójką bliźniaków (może bliźniaczek). Tak po katolicku...

A politycznie to PO też ciekawie pogrywa - czy p. Krzysztof nie był czasem szefem sztabu Marka Jurka w wyborach prezydenckich! PO na prawde przeżywa rozdwojenie jaźni...

Podobno Pan Radny in-spe ma kandydowac z Okęcia - to mnie nie dziwi - we Włochach nie dostałby złamanego głosu, znają go tam sąsiedzi...

Ostastnio wsławił się m. in. kwiecistą mową w Szkole na Przepiórki, gdzie zdumioną Radę Pedagogoczną poinformował, że sa "debilami" (to cytat!).

Grtulacje dla PO! Kandydat na maksa!

Lesio

P.S. A podobno i córka Pana byłego Ministra - Pani Dziennikarka z TVN - wybiera się na radną - tym razem Warszawy. Jako były sąsiad przypominam więc, że Pan były minister ma jeszcze jedną córkę! Ale ona najprzyzwoitsza to się może nie załapać...
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka