Dodaj do ulubionych

dentysta dziecięcy Ursus

IP: *.um.warszawa.pl 08.03.12, 08:19
Czy moglibyście polecić dentystę dziecięcego (pierwsza wizyta 1.5 rocznego dziecka) w Ursusie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Gosik Re: dentysta dziecięcy Ursus IP: 195.205.251.* 19.04.12, 11:55
      Witam
      Ja po długich poszukiwaniach odnalazłam super Panią stomatolog, po kilku nie udanych wizytach i jeżdżeniu po kilku dzielnicach Warszawy.
      Pani Doktor przyjmuje w Nova Estetica Ursus ul. Tomcia Palucha 37, nazywa się Martyna Wędrychowicz.Miła, cierpliwa, dokładna wszystko spokojne tłumaczy jak dla mnie wzór do naśladowania przez innych stomatologów którzy większości tylko z nazwy są dla dzieci. Również polecam całą przychodnię i super podejście wszystkich pracowników poczynając od Pań z recepcji.
      Jedyny mały minusik to że Pani doktor przyjmuje tylko dwa dni w tygodniu, ale z małym dzieckiem codziennie człowiek nie biega, a nawet dłuższe przerwy wskazane, aby dziecko nie zniechęciło się.
    • irenusiaaq Re: dentysta dziecięcy Ursus 02.07.20, 14:25
      Polecam klinikę Dental Fraternity na Mochnackiego. Mają super specjalistów. No i odpowiednie podejście do pacjenta szczególnie do dzieciaków. Mój synek bardzo bał się dentysty ale po pierwszej wizycie u dr Magdaleny Tworek powiedział że może do niej chodzić codziennie. Bardzo miłą i delikatna Pani doktor, szybko łapie kontakt z dzieckiem i świetnie leczy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka