Dodaj do ulubionych

Dobry psycholog na ochocie

IP: *.ip.netia.com.pl 17.07.12, 12:29
Dzien dobry, czy macie kontakt do dobrego psychologa na ochocie? Jesli tak podzielcie sie opinia.
Obserwuj wątek
    • Gość: p Re: Dobry psycholog na ochocie IP: *.dynamic.chello.pl 07.09.12, 12:43
      Pan Jacek Stankiewicz. Przyjmuje w Ursusie na ul. Ryżowej 88a. Również dojeżdża do pacjentów.
      • Gość: mama Re: Dobry psycholog na ochocie IP: *.net03-g2.isko.net.pl 29.09.13, 16:55
        Rzeczywiście byłam u P. Jacka i jest naprawdę super. Bezkompromisowy i szczery.
      • Gość: Gość Re: Dobry psycholog na ochocie IP: *.dynamic.chello.pl 30.08.15, 21:18
        Paulina Kwaśniewska www.psychologwarszawaursus.pl
        • Gość: gosc Re: Dobry psycholog na ochocie IP: *.warszawa.vectranet.pl 06.09.15, 17:36
          pani paulino nie musi pani tak spamowac, co kilka postow, to nie da pani wiarygodnosci jako psychologowi, bo to oczywista sprawa ze usilnie szuka pani klientow, moze wystarczy podskzolic warsztat wtedy klienci sami przyjda.
    • Gość: vfd Re: Dobry psycholog na ochocie IP: *.unknown.vectranet.pl 07.09.12, 14:07
      ale ten pan z dziecmi pracuje, a mnie chodzilo o psychologa dla osoby doroslej.
    • Gość: Ewelina Re: Dobry psycholog na ochocie IP: *.warszawa.vectranet.pl 07.04.13, 15:05
      Iwona Kańska - najlepszy psycholog, u którego byłam i bardzo mi pomogła, przyjmuje na Korotyńskiego 23
      • Gość: gds Re: Dobry psycholog na ochocie IP: *.warszawa.vectranet.pl 13.10.13, 10:21
        dziekuje, skorzystalam z uslug tej pani, jestem zadowolona.
    • rennie77 Re: Dobry psycholog na ochocie 29.09.13, 19:57
      Podobno jest ktoś dobry na Bitwy Warszawskiej, ale nie znam dokładnych namiarów. Interesowalaby Cię ta lokalizacja? Mogę jutro dopytac znajoma o szczegóły.
      • Gość: bvd Re: Dobry psycholog na ochocie IP: *.warszawa.vectranet.pl 29.09.13, 20:04
        Informacji nigdy za wiele, nigdy nie wiadomo komu i kiedy sie moze przydac.
        • rennie77 Re: Dobry psycholog na ochocie 30.09.13, 18:07
          Ten psycholog to Janusz Sztencel, tyle ze tam podobno tam nie ma teraz miejsc.
    • Gość: pk Re: Dobry psycholog na ochocie IP: *.dynamic.chello.pl 21.05.14, 16:40
      jest nowa psychoterapeutka w ursusie na dzieci warszawy w okolicy parku achera, namiary ma na stronie psychoterapiaursus.eu
      • Gość: wer Re: Dobry psycholog na ochocie IP: *.static.chello.pl 22.05.14, 12:26
        jesli skonczylas choc podstawowke to proponuje ja powtorzyc bo z czytaniem u ciebie kiepsko, w temacie chodzi o ursus, wiec za reklame dziekujemy.
        • Gość: gosc Re: Dobry psycholog na ochocie IP: *.waw.pl 22.05.14, 12:54
          U Ciebie też, bo chodzi o Ochotę. A w innych wątkach robisz tyle błędów, że sugeruję powtórzenie podstawówki.
          • Gość: lili Re: Dobry psycholog na ochocie IP: *.static.chello.pl 26.05.14, 09:39
            sorry ale nie mam polskich znakow, jak cie to boli to wez paracetamol :DD moze na admina sie nadajesz, bedziesz poprawial duze i male litery we wszystkich wateczkach ? hm?
        • Gość: gosc Re: Dobry psycholog na ochocie IP: *.dynamic.chello.pl 25.05.14, 14:45
          haters gonna hate ;)
    • Gość: malma Re: Dobry psycholog na ochocie IP: *.dynamic-ww-4.vectranet.pl 08.10.15, 11:06
      Potwierdzam - Psycholog w Centrum Medycznym Przy Parku - na ul. Bitwy Warszawskiej chyba 18. Polecam - dr Wypler mądry, sensowny człowiek.
    • ragazza6 Re: Dobry psycholog na ochocie 17.10.15, 22:06
      Jest też świetna psycholog z powołaniem na Korotyńskiego. Pomogła mi bardzo. Magda Nagrodzka, tel. 665 150 512, polecam ją z całego serca.
      • Gość: Hanna Sz. Re: Dobry psycholog na ochocie IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.10.15, 21:37
        Tak, Pani Magda Nagrodzka bez dwóch zdań jest świetna! Ma rewelacyjne podejście do ludzi. W rodzinie mieliśmy nie lada problem i powiem tylko tyle - warto było do niej chodzić. Słucha i słyszy i co najważniejsze pomaga rozwiązać problem, a nie tylko każe się umawiać na następne wizyty. Bardzo empatyczna i miła, w ogóle Kobieta z wielką klasą! Po prostu świetny fachowiec! A muszę przyznać, że sceptycznie byłam nastawiona, bo byliśmy z mężem już u nie jednego pseudospecjalisty... Ma zupełnie inne podejście niż większość. Namiary do niej:
        www.nagrodzkacoaching.pl a telefon: 665150512
      • Gość: Maja Re: Dobry psycholog na ochocie IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.11.15, 09:22
        Potwierdzam! Pani Magda jest super! Od początku wiedziałam nad czym pracuję. Jest wymagającym psychologiem, ale przy tym jest bardzo miła. Godna polecenia!
      • Gość: Zosia Re: Dobry psycholog na ochocie IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.12.15, 19:16
        Tak, sprawdziłam. Magda Nagrodzka jest b. dobra, bo to jest profesjonalistka, więc akurat do niej warto, tyle, że ona jest wymagająca ;) ale jak ktoś jest świadomy i chce pracować to do niej może iść w ciemno!
      • Gość: Marta Re: Dobry psycholog na ochocie IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.12.15, 22:15
        Nagrodzka zasługuje na pochwałę i docenienie, bo babka jest z jajem i wie co robi... Ja chodzę do niej od roku i zmiana zaszła u mnie diametralna... Choć to fakt, łatwo nie jest ;)
        Niemniej polecam ją też i to bez dwóch zdań.
      • ragazza6 Re: Dobry psycholog na ochocie 15.03.16, 23:04
        Fajna, fajna babka! Potrafi trafic do czlowieka...
      • ragazza6 Re: Dobry psycholog na ochocie 02.04.16, 18:36
        Byłam, chodzę i każdemu polecam! Wspaniała kobieta!!! Super psychoterapeutka! Dołączam się do tych wspaniałych komentarzy pod adresem Pani Magdy. Jest to profesjonalista w każdym calu. Moja dusza została uleczona! :)
      • ninananu [...] 22.03.23, 16:31
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: paulina26 Re: Dobry psycholog na ochocie IP: *.centertel.pl 22.11.15, 14:02
      Ja korzystalam z www.wsparciepsychologiczne.pl (Pani Sławka).
    • Gość: rozgwiazda73 Re: Dobry psycholog na ochocie IP: *.static.chello.pl 09.05.16, 15:55
      Jakby ktoś jeszcze szukał na Ochocie to właśnie skończyłam terapię u Pawła Kurczaka. Na początku łatwo mi nie było.... zresztą w trakcie też nie :-) Ale teraz sama nie mogę się nadziwić, że tyle lat tkwiłam w pewnej chorej sytuacji. Chociaż teraz wiem, że do terapii trzeba dojrzeć.
      • Gość: gosc Re: Dobry psycholog na ochocie IP: *.static.chello.pl 10.05.16, 12:39
        i do radzenia sobie z samym soba tez trzeba dojrzec, i trzeba dojrzec do rozwoju duchowego i osobowego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka