Dodaj do ulubionych

WSM Rakowiec- wymiana drzwi

22.09.16, 16:05
Witam,
Znalazłem się tu drodzy forumowicze gdyż chciałbym się dowiedzieć jak nasza spółdzielnia patrzy na wymianę drzwi wejściowych do mieszkania. Cy trzeba jakieś pisma pisać czy nie?
Sytuacja wygląda tak że chce zerwać stara ościeżnica która jest w wnęce i dać równo z ścianami klatki i oczywiście otwierane byłyby na klatkę. Jak na to patrzą. Mieszkanie własnościowe, rok budowy lata 80.
Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: WSM Rakowiec- wymiana drzwi IP: *.warszawa.vectranet.pl 07.10.16, 18:15
      przeciez to twoje miszkanie, nie musisz przeciez pytac spoldzielni o wymiane ani okien ani drzwi- dziwne pytanie troche, jak zmieniasz meble to tez pytasz sie spoldzielni ? drzWi do miszkania naleza do twojego mszkania i spoldzielni nic do tego.robisz to przeciez na wlasny koszt.
      Pisam to si episze w roznych innych sprawach, ktorych i tak spoldzielnia nie jest w stanie ogarnac, ani odpowiedziec, bo temat panie przerasta po prostu. A chamstwa takiego jak w tej spoldzielni to nigdzie nie widzialam, tak sie odnosza do ludzi, ktorzy utrzymuja caly ten cyrk ;/
      • maciekiza Re: WSM Rakowiec- wymiana drzwi 07.10.16, 19:10
        No i właśnie dlatego pytam gdyż wiem jak pracuje ta spółdzielnia..;-) a o drzwi pytam bo teraz mam otwierane do środka a chce mieć na klatkę a podobno są te różne przepisy przeciwpożarowe ale na szczęście w regulaminie nic nie jest ujęte;-)
        A co do pracy tej administracji napisze dwie sytuację...
        Raz. Musiałem wystąpić o pozwolenie na montaż krat po tym jak panowie którzy odnawiali elewacje budynku zerwali je sami..
        Dwa. Poprosiłem syna aby napisałem maila w tej sprawie do administracji, informacje jakie podał to takie czy trzeba co pisać do administracji o pozwolenie, że to własnościowe i że przy danej ulicy i numerze że swojego maila wysłał. Po czym po kilku dniach otrzymał odpowiedź ze przy danej ulicy i numerze jedynym który ma własność jest Pan taki i taki czyli ja i że nie mogą udzielić informacji synowi czy takie pozwolenie jest potrzebne bo musi się właściciel mieszkania o to zapytać żeby otrzymać informację zwykła informacja czy pisać czy nie pismo. Śmiech na sali.
        Pozdrawiam, drzwi wstawiam;-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka