Dodaj do ulubionych

XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłątaja

22.01.06, 19:35
jest tu ktoś...kto skończył...?
Obserwuj wątek
    • kot_psot Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt 23.01.06, 08:08
      tak, ja! ;-)
    • Gość: bubio Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: 195.136.112.* 23.01.06, 10:18
      i ja - 1993, dobre czasy gdy, dyrektorką była Anna Radziwiłł, a nie ta
      sprzątaczka, która po niej przyszła. Pozdrawiam!!!
      • aniowska Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt 23.01.06, 16:00
        Ja skończyłam Kołłątaja w 1987 r. Ciekawe czy na forum jest ktoś zbliżony do
        mojego rocznika. Może powspominamy. W klasie równoległej był wszystkim znany
        Szymon Majewski. Niezapomnę cudownego i nieodżałowanego polonistę p. Ireneusza
        Gugulskiego.
    • Gość: dżindżer Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: 83.238.100.* 23.01.06, 16:15
      A ja skończyłam w 1968 r. Fajne to były czasy. Dyrektorem był pan Szcząstka,
      uczył nas matematyki.
    • Gość: mika Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.06, 09:31
      Kończyłam w 1991r., wychowawczynią mojej klasy była p.Kołakowska - ta od niemca
      • Gość: mad Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.acn.waw.pl 24.01.06, 20:41
        Jeżeli chodzi Ci o Kułagowską (od niemca), to musiałaś chodzić ze mną do
        klasy :)
        • Gość: mika Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.aster.pl / *.aster.pl 24.01.06, 22:50
          tak chodzi mi o Kułagowską - taka czarna w okularach, klasa o profilu ogólnym :)
          • Gość: mad Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: 83.238.100.* 25.01.06, 13:30
            no dokładnie, to musiałyśmy być w jednej klasie :)))
      • Gość: Ta_co_nie_ może... Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.aster.pl / *.aster.pl 25.01.06, 18:50
        Ja też kończyłam Kołłątaja, nie pamiętam roku, ale byłam w klasie "F", a
        wychowawcą był p. Waltz, Biologia-p. MAtulka, historia-p. Głowiński,od
        polskiego p. Pawłowska,itd Dobre były czasy, śmiesznie było bardzo
        • ansien Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt 26.01.06, 10:02
          To był 1995 rok i chodziłyśmy razem do klasy:) Rosyjskiego uczyła nas p.
          Swietłana Wawrzyniuk a matematyki p. Górski w peruczce, którego potem zastąpiła
          pani Małgorzata Kurkus (którą z kolei miałam niedawno przyjemność spotkać w
          pewnej firmie)
          • Gość: Marek Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.aster.pl / *.aster.pl 04.02.06, 20:03
            He he ja też ta sama klasa, a ze Marek byl tylko jeden to chyba wiecie o kogo
            chodzi :)
            • ansien Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt 06.02.06, 09:10
              Pewnie, że wiemy :) A ty wiesz, o które koleżanki chodzi? :)
    • Gość: gosc Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.direct-adsl.nl 25.01.06, 20:02
      jestem i ja, 4 lata z matematyka z J.POmorskim, do dzis pamietam te lekcje i
      przepytywanie na poaczatku kazdej lekcji i zaliczanie kartkowek do oporu, no i
      oczywiscie polski z I. Gugulskim: Syneczku, Panieneczko....
      • Gość: aga Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.cable.ubr05.edin.blueyonder.co.uk 26.01.06, 00:33
        ja tez jestem, matma byla z Pomorskim,polski z Gugulskim, biol-chem e.
        Pozdrawiam z pieknej Szkocji!
        • aniowska Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt 26.01.06, 15:31
          Do Agi,
          Aga jak to biol-chem? Ja też biol-chem ale same baby. Przybliż jakieś
          szczegóły, bo pewnie się znamy. I co robisz w Szkocji?
          • maria333 Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt 30.06.06, 14:04
            aniowska napisała:

> Do Agi,
            > Aga jak to biol-chem? Ja też biol-chem ale same baby. Przybliż jakieś
            > szczegóły, bo pewnie się znamy. I co robisz w Szkocji?

Hmm... To pewnie ta sama, bo była jedyna, he he he...
            Matura '86 ? ;)

Mamy takie 'babskie kółko abiturientek' na Rakowcu... Daj znać!
        • Gość: BK-J z H Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.direct-adsl.nl 26.01.06, 18:01
          tak, to e rownolegly biol-chem, do mojego d, ale obie klasy po odejsciu
          Gugulskiego przezyly katastrofe polonistyczna, najpierw brak zajec, potem na
          chwilke (dobrze ze choc tyle) pojawila sie ambitna polonistka - Kasia - chyba
          na 1 semsetr, a potem...emerytka przysypiajaca na lekcjach, i to przed sama
          matura,
          pozdrawiam.
          Age ze Szkocji zwlaszcza :)
          B z H.
          • aniowska Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt 26.01.06, 20:20
            To chyba inny biol-chem, bo mnie Gugulski uczył az do matury. Do nas mówił
            Kochanicy.
            • maria333 Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt 30.06.06, 14:05
              aniowska napisała:

> To chyba inny biol-chem, bo mnie Gugulski uczył az do matury. Do nas mówił
              > Kochanicy.

A to inny biol-chem rzeczywiście niż mój, bo nas uczyła kobita, nie pamiętam...
              moze właśnie Pawłowska??
    • unicorn_csl Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt 26.01.06, 12:54
      Ja tez- matematyka z Pomorskim, wychowawca-P. Makowska, niemiecki - Frau
      Olbrych, historia (ale tylko przez trzy lata :( )- Bracisiewicz. Ostatnio byłam
      też na stronie liceum- ale tam jest przerwa w rocznikach absolwentów i mój
      rocznik się nie załapał.
      • Gość: radny Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.aster.pl / *.aster.pl 27.01.06, 02:02
        witam
        ja skonczyłem w 1993 roku. chodziłem do klasy ogólnej.
        pozdrawiam absolwentów
        Maurycy Seweryn
        radny Dzilenicy Ochota
        www.seweryn-radny.pl
        • piotru2 Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt 12.06.06, 22:37
          A niech Cie ;) Czy to nie Tobie pozyczylem w liceum dwie ksiazki o fotografii?
          :)) I do dzisiaj nie oddales ;)

pozdro
          Piotr, tez z Kołłątaja
      • Gość: Agnieszka W. Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.aan.gov.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.06, 09:01
        Moja wychowawczynią też była pani Dorota Makowska :) Musimy sie znać...
        • unicorn_csl Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt 09.02.06, 11:40
          Oczywiście, że się znamy, nawet widzieliśmy się w zeszłym tygodniu u Ciebie w
          pracy :)
    • Gość: Piotrek Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.06, 02:02
      Ja skończyłem w 2001, wychowawczynią najpierw p. Leń (biologia), potem p. Duda
      (po ślubie Chmielewska, w-f), a potem prof. Czaplicki (historia), polski na
      początku z Potocką, potem p. Krecińską-Marzec, fizyka z p. Połzun, matma całe
      liceum z p. Wołoszczenko, biologia - p. Leń, potem p. Matulka, angielski z p.
      Rutkowską, niemiecki p. Kołakowska, geografia z dr Musiał, a potem dr
      Dzierżanowskim, w-fy różnie, religia z p. Sosińskim...

Jest tu ktoś z tego rocznika/z mojej klasy? :)
    • Gość: Kobra Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: 193.0.122.* 03.02.06, 09:02
      Ja kończyłam Kołłątaja w 1973(a moze 72 lub 74) - moją wychowawczynią była
      rewelacyjna rusycystka Teresa Termeno trafnie zwana Torpedą. Pamietam jeszcze
      historyka Czaplickiego (zwanego Ciapułą), polonistkę tylko z ksywki -
      "Przyssawka", no i obdarzoną ogromnym poczuciem humoru, acz bardzo niesmiałą
      fizyczkę Sylwię Tomaszewską. Chciałabym Was zapytać o p. Matulkę "od biologii" -
      chdziła ze mną do klasy Ola Matulka i wydaje mi się, żo ona poszła właśnie na
      biologię - czy to może być ta sama osoba?
      • Gość: Piotrek Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.06, 11:17
        Hmmm, czyli za moich czasów miałaby ok. 45 lat? No to wiek by się mniej więcej
        zgadzał, tyle że p. Matulka jeśli mnie pamięć nie zawodzi miała na imię
        Elżbieta...
      • iwotlen Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt 03.02.06, 11:23
        Chyba jest to malo prawdopodobne, bo mnie uczyla biologii p. Matulka (niestety
        nie pamietam imienia) w Slowackim w latach 1974-1977, pozniej przeniosla sie do
        Kollataja - a na marginesie to chyba ma troche wiecej lat, ale wyglaga
        rewelacyjnie widzilam ja kilka miesiecy temu i wydawalo mi sie ze nic sie nie
        zmienila przez te prawie .... 30 lat. Ale slyszalam ze miala siostre....
      • Gość: Anka Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.gazeta.pl / 192.30.202.* 13.06.06, 22:54
        Ja konczylam LO XXI w 1971. Pamietam Czaplickiego od Wychowania Obywatelskiego
        (czy cos podobnego), Bockowska byla moja wychowawczynia (juz nie zyje),
        polskiego uczyla mnie Stella (?), fizyki Tomaszewska, chemii - nie pamietam,
        ale byla zolza, blondyna. Matematyki taki dlugi okularnik, bardzo fajny.
        W ogole nie wspominam tych lat ze szczegolna przyjemnoscia. Za duzo bylo
        propagandy itp.
        Anka
      • malgorzata_malinowska Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt 13.08.15, 15:57
        To była siostra pani która uczyła biologi (Eli). Wiem o tym bo byłem bardzo zaangażowany. Andrzej z innego środowiska.
        • malgorzata_malinowska Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt 11.07.22, 12:48
          Bardzo brakuje mi informacji jak potoczyły się losy Oleńki.
    • Gość: gosc Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.direct-adsl.nl 05.02.06, 21:07
      Za moich czasow na murze budynku przy wejsciu byla tabliczka z napisem Liceum
      Ogolnokształące zamiast Ogolnokształcące...
      • Gość: 36 latek XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.chello.pl 06.02.06, 01:32
        a ja tam chodziłem do podstawówki i zaliczyłem tam klasy 1 - 4 a potem
        podstawówkę zlikwidowali
        były to czasy gdy w ogrodzie z kasztanami była jeszcze górka i basen bliżej
        przychodni i plac zabaw z huśtawkami i dużym statkiem z rurek stalowych a halę
        banacha dopiero budowali i potem nazwali ją "MALUCH" z napisem na kolorowych
        balonikach
        było to około 1976-79 roku
        czy to ktoś jeszcze pamięta?
        zajęcia zpt były na dole za szatniami ze starszym facetem
        biologię prowadziła p. Krupińska a polaka p. Sitnicka
        to była chyba jedyna szkoła co miała podłogę z parkietu drewnianego
        • Gość: 10p Re: 36 latek IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 16.06.06, 23:41
          podstawówkę zlikwidowali chyba w 80 lub 81
          mnie przenieśli do 228- też zlikwidowana niedawno
          przed halami banacha pamiętam wielki parking i bazar
          a pamiętasz zimowe wf-y na górce i letnie biegi w kasztanowej alejce
          basen to chyba pozostałość po basenie ppoż
      • Gość: ta_co_nie_może.... Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.aster.pl 06.02.06, 09:05
        To także były moje czasy !!!!!!!!!!!!
    • hyl Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt 07.02.06, 15:06
      a kto pamieta ś.p. Janka Rutę?
      pseudo-historyka Krawczyka i tragedię od wych. technicznego - Korpus?

ps.
      przepraszam za umieszczenie Ruty w takim towarzystwie ;-)
      • Gość: tomek Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.waw.tgc.pl / 212.244.73.* 15.02.06, 09:47
        Ależ oczywiście! Matura 1983. Pamiętam druha Jana Rutę, historyka Krawczyka
        zwanego "Czajnikiem" (chociaż... pokazał kiedyś inne oblicze); historyka
        Czaplickiego zwanego "Szarym", biologiczkę Mazurkiewicz zwaną "Krową" (trzeba
        przyznac, że miała podejście - naprawdę lubiliśmy z nią r o z m a w i a c),
        polonistkę Krecińską, biologiczkę Denis, fizyczkę Sylwię (może ktoś pomoże?) -
        starszą panią z awersją do dzieci oficerów, panią dyrektor Cecylię Baćmagę o
        groźnym wyglądzie, maleńkiego, uroczego matematyka, którego nazwiska niestety
        nie pomnę (kto pamięta grę w "oczko" na koniec semestru?). Jezu! Jak to było
        dawno!
        • Gość: Jacek Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.stegny.2a.pl 23.06.06, 22:38
          Oj dawno,dawno.Czy ta Sylwia od fizyki,to przypadkiem nie Zaliwska
          (zwana "Babcią")?Była jeszcze moja ulubiona polonistka - pani Filipiak , a tak
          na marginesie,to jeśli twoją wychowawczynią była "Krowa",to znaczy że byliśmy w
          tej samej klasie z tym , że ja uczęszczałem tylko dwa lata(cóż - błąd
          młodości).Gdyby komuś zachowało się zdjęcie klasowe , to prosił bym o
          kontakt.Miło by było mieć chociaż ksero.Pozdrawiam
      • maria333 Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt 30.06.06, 14:07
        hyl napisała:

> a kto pamieta ś.p. Janka Rutę?
        > pseudo-historyka Krawczyka i tragedię od wych. technicznego - Korpus?
        > > ps.> przepraszam za umieszczenie Ruty w takim towarzystwie ;-)

Krawczyka, "czajnikiem' zwanego?

Wpisywało się różne rzeczy do klasówek, nie czytał... ;))
    • Gość: Elzbieta K Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.nsw.bigpond.net.au 08.02.06, 03:10
      Matura 1965. Osoby ktore zdawaly mature w 1965 roku (klasa lacinska) w Liceum
      H. Kollataja prosze o zgloszenie sie!
      Co u Was slychac?

Pazdrowienia z Sydney!
      • ingeborga Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt 10.02.06, 15:12
        Oczywiscie ze pamietam Rute, byl cudowny chociaz nieublagany.
        Ja zdawalam mature w 1989, mialam super obsade nauczycielska, jez polski: Gugul
        (najwspanialszy nauczyciel jakiego kiedykolwiek znalam), historia - fantastyczny
        Bracisiewicz, matematyka - Gorski, fizyka - Ruta.
        Troche pecha tez mielismy, za naszych czasow dwoch z tych nauczycieli umarlo...
        bardzo to bylo smutne przezycie dla nas wszystkich.
        • Gość: Tomek K. Re:do ingeborga IP: *.acn.waw.pl 11.02.06, 10:11
          Misska, Milczarek, Jędruszak... co się z nimi dzieje może wiesz

Pozdrawiam Tomek K.

• ingeborga Re:do ingeborga 16.02.06, 16:06
            Gość portalu: Tomek K. napisał(a):

> Misska, Milczarek, Jędruszak... co się z nimi dzieje może wiesz
            >
            > Pozdrawiam Tomek K.
            >
            Nic a nic ;-(
            Minus mial kiedys sklep z butami, ale to b. dawno bylo... z 10 lat temu...
            • Gość: Tomek K. Re:do ingeborga IP: *.acn.waw.pl 17.02.06, 14:09
              E tam to ja spotkałem Piotrka jakieś 3 lata temu na Baśniowej
              Coś mówił że mieszka w Ursusie i ma jakąś firmę ale nic więcej .

Tomek K.
    • xanaxy Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt 11.02.06, 10:35
      Jaknajbardziej ! Slucham?
    • Gość: dziewiątka MIŁOSZ KURZACZ - CO Z NIM? IP: 81.211.103.* 13.02.06, 08:56
      Jeśli czytujesz wybiórczą odezwij się. Jeśli ktoś wie co u MIłosza też proszę o
      kontakt.
      Pozdro
    • Gość: geremi Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.aster.pl 13.02.06, 23:00
      Jest, dość świeżo bo w 2004... Ze starych wyjadaczy do moich czasów utrzymała
      się m.in. p. Wawrzeniuk i p.Wołoszczenko. Z resztą nie miałem zajęć, ale
      słyszałem o Matulce i Połzun. Na moje lata przypadła chyba świetność dyrektorki
      Kacprzak... Boże kiedy ja wreszie usuną z tego stanowiska!
      Pozdrawiam
      • aleksandrynka Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt 09.04.06, 03:46
        Wołoszczenko to nie ze starych wyjadaczy, bo przyszedł gdzieś w 1996, hehehe :)
    • Gość: Andrzej Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.swps.edu.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.06, 09:23
      Matura 1986 (rany to już 20 lat... upsss) klasa humanistyczna. Wychowawczyni p.
      Kułagowska (dostała nas świeżo po studiach) polski z nieodżałowoanym ,
      absolutnie fantastycznym Gugulskim, historia z p. Brzóską (tez klasa) łacina z
      Buratyński, który podobno teraz wicedyrektoruje. Pozdrawiam absolwentów!!!
      • Gość: kamil Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.06, 14:25
        Konczyłem w 1996 r. matma z panem Górskim historia z Braciszewiczem.Fizyka z
        CZechowiczową a polski z siostrą zakonną bodajze Tomaszewska. niezapomniane
        wycieczki w góry i do hali Banacha. Ach co to były za czasy! i jeszcze jedno
        dyrektoką była pani Anna Radziwił!
        • knapel7 Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt 06.10.06, 11:25
          hmm wspaniałe czasy, ja kończyłem w 1997r, a Braciszewicz ukształtował mój
          światopogląd :-) razem z Panią Róźiewicz - świetna polonistka. Na pewno co do
          nieszablonowych zachowań - był Pan z ruchomą perułką....
          A przez Panią Czechowicz, a właściwie moją ignorancję w teamcie fizyki omal nie
          zawaliłem roku :-)
          Pozdrawiam mat-fiz ....
    • Gość: gosciówa Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.direct-adsl.nl 19.02.06, 17:06
      Czy J.Pomorski jeszcze uczy matmy, czy juz odplynal ze szkoly?
      • anka556 Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt 09.06.06, 14:45
        Oczywiście,że Pomorski uczy . W tym roku szkolnym objął wychowawstwo w mat-
        fizie.Nadal rzuca kostkami,wywołując do odpowiedzi,chodzi w spodniach typu
        Bomber i ma długie włosy.Zajrzyjcie na stronę www.liceum21.waw.ids.pl,to
        poznacie skład nauczycieli
    • Gość: Rudy Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: 129.35.231.* 21.02.06, 12:38
      Ja zrobilem mature w 1988. To byly czasy: polski z Pawlowska (koszmar!), matma
      z Tutajowa (bywalo zabawnie), niemiecki z Kulagowska (skutecznie) a rosyjski z
      Kolakowska (warto bylo chodzic tylko po to, zeby moc poobcowac z taka
      osobowoscia). szkoda historii (Czapliski). ale byli fajni ludzie, ciekawi
      swiata, otwarci, szukajacy. to byly niesamowite czasy! wspominam z sentymentem.
    • Gość: Aśka Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.06, 13:44
      Ja kończyłam w 1999. Polski z s.Tomaszewską matma Wołoszczenko rosyjski
      Wawrzeniuk, Ktoś jest z tego okresu?
      Pozdrowienia dla wszystkich Kołłątajowców
      • aleksandrynka Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt 09.04.06, 03:49
        Ktoś jest z tego okresu?
        ja jestem :)
        Polski z moją wych. Pieńkowską, na zastępstwie różne inne osoby :), matma
        oczywiście Wołoszczenko, cudem zdałam. Rozyjskiego nie było, za to nemiecki i
        francuski :)
        Pozdrawiam :)
    • zetec Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt 02.03.06, 12:07
      Matura 95. Klasa E wychowaczyni Pani Olbrycht, ktora skutecznie zniechcecila
      mnie do niemieckiego :) no i swieta z rosyjskiego, ktora zniechecla ale jej nie
      wyszlo. Ogolnie fajne czasy ale poziom szkoly sredni jak patrze z perspektywy

Pozdrawiam
    • Gość: mika 21 miejsce w rankingu warszawskich LO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.06, 10:57
      :)
      • Gość: mika Re: 21 miejsce w rankingu warszawskich LO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.06, 10:59
        zapomniałam dodać, że najlepsze na Ochocie po LO im.Staszica
        • Gość: magda Re: 21 miejsce w rankingu warszawskich LO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.06, 10:26
          Ja też zdawałam maturę w '99r. Wychowawcą mojej klasy była przez dwa lata Anna
          Ambroziak, a potem Zórawska.
          Może znajdę kogoś znajomego?
          • blassk Re: 21 miejsce w rankingu warszawskich LO 22.03.06, 09:34
            Cześć to fajnie bo chodziłyśmy razem do klasy...A kto Ty Magda M. czy Magda K.?
        • Gość: s Re: 21 miejsce w rankingu warszawskich LO IP: *.crowley.pl 10.10.06, 12:46
          Zależy, w jakim rankingu. Żaden ze znanych mi rankingów nie uprawnia do
          powiedzenia o danej szkole, że jest dobra lub też zła.
    • Gość: cesław ████ Wpisujcie się ███` IP: *.acn.waw.pl 28.03.06, 12:41
      Będzie się łatwiej odszukać.
      dzięks!!!

szkolnelata.pl/
      • Gość: el Re: ████ Wpisujcie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.06, 12:16
        Fajna stronka - juz sie wpisałam :)
    • Gość: Karola L. Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.acn.waw.pl 11.06.06, 16:02
      matura 98, klasa biol chem, moja wychowaczyni p. Matulka, pozdrawiam wszystkich
    • Gość: Anka-matura 71 Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.gazeta.pl / 192.30.202.* 13.06.06, 23:54
      Kto zdawal mature w Kollataju w 1971?
      • Gość: Anka Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 19.06.06, 16:17
        JA!!! Bylam w klasie "B", wychowawczyni : Bockowska!
    • alchemia27 Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt 14.06.06, 08:56
      matura 1995 wychowawczyni w-fistka Bogusława Ćwiklicka;
      NIe byłam tam od 10 lat....
      • Gość: iza Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt IP: *.pl.auchan.com / 62.148.92.* 16.06.06, 13:00
        Witajcie, ja robiłam maturę w 88' - klasa biol-chem. wychowawczyni E. Matulka,
        pamiętam też Tutajowa, Pawłowską i Czajnika. jeśli jest tu ktoś taki odezwijcie
        się. pozdrawiam. iza
        • maria333 Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt 30.06.06, 14:09
          Gość portalu: iza napisał(a):

> Witajcie, ja robiłam maturę w 88' - klasa biol-chem. wychowawczyni E.
          Matulka, > pamiętam też Tutajowa, Pawłowską i Czajnika. jeśli jest tu ktoś taki
          odezwijcie
          >
          > się. pozdrawiam. iza

Tutajowa - zły sen..

Matura rocznik' 86
          • adatoniewypada5 Re: XXI Liceum Ogólnokształcące Im. Hugona Kołłąt 14.07.06, 10:02
            Matura rocznik 1984

Potwierdzam Tutajowa-zły sen (nie uczy w Kołłątaju)
            Krecińska- jak zwykle urocza ,nadal uczy
            Pawłowska- na emeryturze
            Czajnik (Krawczyk)-nie żyje
            Kacprzak-dyrektor szkoły
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka