Dodaj do ulubionych

Kiedy fora beda dostepne tylko dla posiadaczy kont

05.05.04, 20:24
Wprowadzenie tej zasady umozliwiloby kazdemu ochrone przed wulgaryznami,
prymitywizmem, spamerami lub wypowiedziami ktorych nie chcemy czytac (z
roznych przyczyn).
Obecnie nie mozna sie chronic, gdyz na liste 'nieprzyjaciol' mozna wprowadzac
tylko osoby ze stalym loginem, zazwyczaj zachowujace sie porzadnie.
A spamerzy i inni korzystaja z tymczasowych nickow.
Czy moglibyscie wziac to pod uwage?
Mysle, ze bedzie to wygodne dla wszystkich. Byc moze wprowadzi troche kultury
tam gdzie jej brak.
Obserwuj wątek
    • gawronka Re: Kiedy fora beda dostepne tylko dla posiadaczy 05.05.04, 20:26
      bądź miła dla innych, to oni będą mili dla ciebie... :)
      • narysuj.mi.baranka Re: Kiedy fora beda dostepne tylko dla posiadaczy 05.05.04, 20:31
        Wulgarnosc czesto bywa bezinteresowna. Byc moze nie zetknelas sie z tym. Byc
        moze Cie nie razi? Prymitywizm rowniez jest niezalezny od mojego nastawienia.
        Moge po prostu gdzies wejsc i dostrzec kloake - tak mi sie zdarzylo.
        Jesli Tobie to nie przeszkadza ok. Ale byc moze sa tacy, dla ktorych jest to
        dolegliwe. Wystepuje w ich imieniu.
        A ochrona jest indywidualna. Ty nadal bedziesz mogla stykac sie z stykac sie ze
        wszystkim.
        • gawronka Re: Kiedy fora beda dostepne tylko dla posiadaczy 05.05.04, 20:35
          Nie zetknęłam się. Niemili byli dla mnie tylko ci, dla których ja przedtem
          byłam niemiła. No chyba, że mówisz o FA. To jest alternatywna rzeczywistość :)

Możliwe, że ktoś odebrał twoją neutralną wypowiedź jako atak. To sie zdarza.
          wtedy wystarczy popracowac nad stylem...
          • niech Alez tak juz jest... 05.05.04, 20:42
            ... te pozostale wpisy to efekt jakiegos pomyslu z 2002 roku. Wtedy wpisy
            niezalogowanych mialy sie ukazywac z jakims poslizgiem. Pozniej w ogole
            zablokowano mozliwosc pisanie przez niezalogowanych, ale tamte wpisy z tym -
            dosc sporym - opoznieniem nadal sie ukazuja. Podobno za jakies dwa lata juz sie
            wszystkie ukaza i bedzie spokoj.
            • narysuj.mi.baranka Re: Alez tak juz jest... 05.05.04, 20:50
              Jestes slodki :) Ale nie umniejszaj problemu :) Wiesz, mnie wulgarnosc boli
              nieomal fizycznie. I glupota tez... I chce sie chronic. I moze ktos jeszcze tez
              chce :)
          • narysuj.mi.baranka Do Gawronki 05.05.04, 20:48
            Prosze, daruj sobie te pouczenia. Bo nie wspominalam o takiej sytuacji, ktorej
            Twoje pouczenie dotyczy. A to oznacza, ze sama wpadlam na pomysl pracy nad
            stylem. Wyobrazasz sobie?

Wulgarnosc czesto bywa bezinteresowna. Prymitywizm rowniez jest niezalezny od
            mojego nastawienia. Moge po prostu gdzies wejsc i dostrzec kloake - tak mi sie
            zdarzylo.
            Byc moze sa tacy, dla ktorych jest to dolegliwe. Wystepuje w ich imieniu.
            A ochrona jest indywidualna. Skoro nie zetknelas sie z wulgarnoscia to sprawa
            Cie nie dotyczy.
            Ale nie powinnas bagatelizowac problemow z ktorymi sie nie zetknelas. Tak mi
            sie wydaje.
            • gawronka A jednak miałaś rację :( 05.05.04, 21:18
              Ja jestem dla ciebie miła, a ty dla mnie nie :(
              Dziekuję za pouczającą rozmowę :)
              • narysuj.mi.baranka Re: A jednak miałaś rację :( 05.05.04, 21:40
                Niemila? Nie jestem ani mila, ani niemila. Bagatelizujesz problem, prowokujesz,
                wtracasz sie, rozbijasz watek. Ja Ci odpowiadam merytorycznie. Tlumacze.
                Trzykrotnie. Cierpliwie. Po prostu sie uwzielas od poczatku tego watku. Bog wie
                dlaczego.
                Trzy razy to samo pisalam. Czawarty raz nie bede.
                • misiania Re: A jednak miałaś rację :( 06.05.04, 16:18
                  Gawronka, daruj sobie, nie warto.
                  • narysuj.mi.baranka Do Misiani 06.05.04, 17:18
                    Widzisz, roznica miedzy nami polega na tym, ze ja do Ciebie nic nie mam i
                    nikomu nie mowie, ze 'nie warto'...
                    A jak Ty juz mowisz 'nie warto' to, na Boga, uzasadnij to. Nie rozpuszczaj
                    smrodu, pomowien, plotek.
                    Przyszlas tu z niechecia do mnie, ktora tak Cie zaslepila, ze nawet nie
                    zauwazylas w jakiej sprawie zalozylam ten watek...
                    Nawet w takiej sytuacji znalazlas okazje, zeby wetknac szpile.
                    Co ja Ci takiego zrobilam?
                • Gość: jaa_ga Re: A jednak miałaś rację :( IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.05.04, 22:34
                  Styl jakby Messji...
                  he he...
    • narysuj.mi.baranka BARDZO PROSZE ADMINA TEBE O ODPOWIEDZ 05.05.04, 21:41

• niech Re: BARDZO PROSZE ADMINA TEBE O ODPOWIEDZ 05.05.04, 21:43
        A teraz cierpliwie poczekaj do jutra do godziny 10 wczesnym rankiem (u mnie w
        kazdym razie tak wypada). Wtedy admin TeBe przyjdzie do pracy i (moze) ci
        odpowie.
        • narysuj.mi.baranka Re: BARDZO PROSZE ADMINA TEBE O ODPOWIEDZ 05.05.04, 21:45
          Bede robic inne rzeczy, Niechu, ale odp. chetnie tu ujrze jutro:)
    • narysuj.mi.baranka Prosze o odpowiedz:) 06.05.04, 11:03

• narysuj.mi.baranka PODAJE PRZYKLAD z forum Warszawa 06.05.04, 11:28
      • MARCpol - szmira (pasaż natoliński) IP: *.tpi.pl
      Gość: zły 06.05.2004 10:50 odpowiedz na list odpowiedz cytując

Od dzisiaj przestaje robić tam zakupy, robiłem bo miałem po drodze, przez dwa
      dni wisi kartka z promocją która jest już nie aktualna, ceny produktów są
      pozasłaniane innymi cenami, albo wogóle ich nie ma, często ceny nie zgadzają
      się z ceną na kasie - obsługa kas luźno podchodzi do swojej pracy - pieprzą o
      jakiś dyrdymałach, nie wiem ? co to ma być domowa atmosfera?, mi zależy na
      czasie a nie żeby sterczeć w kolejce do kasy - dla mnie to ciągle PSS SPOŁEM.

• Odkrywasz Ameryke:)
      narysuj.mi.baranka 06.05.2004 10:57 odpowiedz na list odpowiedz cytując

Alez oczywiscie, ze w MarcPolu panuja obyczaje w stylu Spolem! :) Ja to
      odkrylam juz kilka lat temu.
      To bardzo nieprzyjazna siec. Ale za to nigdzie nie widzialam tylu luster
      antykradziezowych:)

• Re: Odkrywasz Ameryke:) IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
      Gość: komagane 06.05.2004 11:10 odpowiedz na list odpowiedz cytując

o! głupie cipsko sie odezwało!!!!

Gdyby ten uzytkownik, ktory pierwszy raz mnie obrazil mial staly nick moglabym
      sie uchronic przed nim w przyszlosci.
      • niech Re: PODAJE PRZYKLAD z forum Warszawa 06.05.04, 11:37
        Komagane? Komagane zawsze podpisuje sie komagane. Po tym zreszta mozna go
        poznac.
        • narysuj.mi.baranka Re: PODAJE PRZYKLAD z forum Warszawa 06.05.04, 12:30
          Nie chodzi mi o poznawanie, lecz o ochronienie sie. Wyeliminowanie z mojego
          widoku. Na Tobie wulgarnosc juz nie robi wrazenia. Mnie boli.
        • Gość: komagane Nie zawsze komagane to komagane IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.05.04, 14:08
          Komagane to ja.
          Niestety, jakiś cham, szczególnie w postach na temat lotniska, z upodobaniem
          podkrada mi nicka i wypisuje pod tym hasłem straszne wulgaryzmy.

Ja tez wulgaryzmów nie znoszę i nigdy nie uzywam. Ale widze, że ten łobuz
          osiągnąl cel i udało mu sie zszargac mi opinię (mam nadzieje, ze tylko w oczach
          Baranka). Jak sie przed tym bronić - dalibóg nie wiem. Chyba tylko ignorowac,
          a niektórym tłumaczyc.
          Poza tym nie jestem ON, tylko ONA.
          • niech Re: Nie zawsze komagane to komagane 10.05.04, 14:12
            No to sie zaloguj.
      • narysuj.mi.bananka Re: PODAJE PRZYKLAD z forum Warszawa 06.05.04, 12:08
        narysuj.mi.baranka napisała:

> o! głupie cipsko sie odezwało!!!!
        >
        >
        >
        >
        > Gdyby ten uzytkownik, ktory pierwszy raz mnie obrazil mial staly nick
        moglabym
        > sie uchronic przed nim w przyszlosci.
        >
        Dlaczego? bo dostrzegł w Tobie coś?
        • Gość: komagane [...] IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.04, 12:30
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • narysuj.mi.baranka Post powyzej niech posluzy za uzasadnienie 06.05.04, 12:31

• narysuj.mi.baranka Re: PODAJE PRZYKLAD z forum Warszawa 06.05.04, 12:32
            Czemu to robisz, czlowieku?
            • Gość: komagane [...] IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.04, 12:36
              • orissa Obowiązek logowania a ochrona przed wulgaryzmem 06.05.04, 12:50
                Temat ten był już poruszany na FoF, dlatego tylko przypomne, iż konto na
                gazecie zakłada się błyskawicznie (nawet w ciągu 1 minuty) a jeden użytkownik
                może mieć dziesiątki kont. Jeśli ktoś się uprze to może za każdym razem używać
                innego konta na forum i wtedy na nic "wygaszanie" takiego loginu. A upartość
                niektórych jest - jak widać na przykładzie tekstu z cipą - powalająca.
                • narysuj.mi.baranka Re: Obowiązek logowania a ochrona 06.05.04, 16:14
                  Szkoda, ze bagatelizujesz ten problem. Ja mowie nie tylko o ochronie przed
                  psychopatami (bo tak moge nazwac osoby zdolne do zakladania dziesiatek kont),
                  ale przed uzytkownikami, ktorych poglady lub sposob wypowiedzi sprawiaja mi
                  przykrosc i nie chce ich czytac.
                  Nota bene taki jest sens opcji 'dodaj do listy nieprzyjaciol'.
                  • orissa Re: Obowiązek logowania a ochrona 06.05.04, 16:30

> Szkoda, ze bagatelizujesz ten problem.

Nie bagatelizuję. To wyłącznie twoja nadinterpretacja.

> Ja mowie nie tylko o ochronie przed
                    > psychopatami (bo tak moge nazwac osoby zdolne do zakladania dziesiatek kont),
                    > ale przed uzytkownikami, ktorych poglady lub sposob wypowiedzi sprawiaja mi
                    > przykrosc i nie chce ich czytac.
                    > Nota bene taki jest sens opcji 'dodaj do listy nieprzyjaciol'.
                    >

Być może nie zadowoli cię fakt, że jest planowane w przyszłości wprowadzenie
                    obowiązku logowania się na całym forum dla osób chcących coś napisać. To jednak
                    nie rozwiąże problemu. Jak ktoś jest niewychowany to logowanie go kultury nie
                    nauczy. Ja stosuję metodę dystansu do wypowiedzi, które są atakiem na moją
                    osobę i jest to lepszy sposób niż spędzanie czasu na wklepywaniu loginów osób,
                    których wypowiedzi nie mam ochoty czytać.

P.S. W przyszłości = być może kwestia roku czy dwóch, z pewnością nie będzie to
                    jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
                  • Gość: komagane [...] IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.04, 21:35
            • narysuj.mi.baranka Post ponizej niech posluzy za uzasadnienie 06.05.04, 12:47

• basia ponizej? 06.05.04, 12:52
                przewidujesz, że będzie jakiś poniżej?

Ps. a może chodzi o to, że ten post poniżej pasa jest?
                • narysuj.mi.baranka Re: ponizej? 06.05.04, 12:58
                  Zapomnialam o chronologii a chcialam adminowi ulatwic zapoznanie sie z tym, co
                  sie dzieje.
                  • narysuj.mi.bananka Re: ponizej? 06.05.04, 13:19

> Zapomnialam o chronologii a chcialam adminowi ulatwic zapoznanie sie z tym,
                    co
                    > sie dzieje.
                    >

Pamiętaj o chronologi w toalecie
                    • narysuj.mi.baranka Kopiujesz tylko moj nick? 06.05.04, 13:46
                      Dlaczego zadales sobie trud skopiowania mojego nicka? Czy innych tez
                      przesladujesz w ten sposob?
                      A wiesz, ze to ma wiele wspolnego z anonimem?
                      Nie masz odwagi wystapic pod swoim stalym nickiem...
                      Anonim tez lubi miec taka przewage, ze nikt nie wie, kim on jest...
                      Gdybym wiedziala kim jestes i co masz do mnie moglabym sie jakos do tego
                      odniesc.
        • narysuj.mi.baranka Kopiujesz tylko moj nick? 06.05.04, 13:48
          odniesc.
      • Gość: Jureek Re: PODAJE PRZYKLAD z forum Warszawa IP: 212.20.131.* 06.05.04, 13:47
        No nie, ja sobie wypraszam, üebi mi tutaj jakieś wulgaryzmy zamieszczać. Niby
        chcesz chronić użytkowników przed chamstwem, a tutaj sama jakieś brzydkie słowa
        cytujesz. A fe!
        Jura
        • narysuj.mi.baranka Daj spokoj czlowieku... 06.05.04, 13:51
          Wciaz nie doczekalam sie reakcji admina. Zacytowalam ten post aby uzasadnic moj
          postulat...
          • Gość: Jureek Re: Daj spokoj czlowieku... IP: 212.20.131.* 06.05.04, 14:01

> Wciaz nie doczekalam sie reakcji admina. Zacytowalam ten post aby uzasadnic moj
            >
            > postulat...

Cóż za egoistyczne podejście. Ty chcesz sobie coś załatwić, a wszyscy mają przez
            to czytać jakieś paskudztwa.
            Jura

P.S. Mam prośbę. Jeśli wysyłasz jakieś posty bez treści, to proszę zaznacz to w
            temacie literkami "nt". Oszczędzisz wtedy innym użytkownikom czasu zmarnowanego
            na otwieranie takiego postu, co przy szybkości działania forum jest znaczną
            oszczędnością.
            • niech Prosze o skasowanie... 06.05.04, 14:16
              ...tego postu ktory jest trzeci ponizej. Takie skandaliczne posty powinny byc
              natychmiast usuwane.
              • Gość: Jureek Re: Prosze o skasowanie... IP: 212.20.131.* 06.05.04, 14:20
                niech napisała:

> ...tego postu ktory jest trzeci ponizej. Takie skandaliczne posty powinny byc
                > natychmiast usuwane.

Popieram, to skandal, że jeszcze nie zareagowaliście i post nie został usunięty.
                Jura
              • narysuj.mi.baranka Re: Prosze o skasowanie... 06.05.04, 14:20
                Jestes slodki:) Mowilam Ci to juz?
                • Gość: Jureek Re: Prosze o skasowanie... IP: 212.20.131.* 06.05.04, 14:22

> Jestes slodki:) Mowilam Ci to juz?

Mówiłem Ci już, że jesteś słodziutka?
                  Jura

No i na mnie wypadło. Proszę natychmiast to skasować.
                  • narysuj.mi.baranka To nie bylo skierowane do Ciebie. 06.05.04, 14:28
                    • Gość: Jureek Re: Wiem IP: 212.20.131.* 06.05.04, 15:03
                      Nie wiem tylko, co to przeszkadza, żeby napisać do Ciebie, że jesteś słodziutka.
                      Jura

P.S. Do Adminów. Dlaczego nie usunęliście jeszcze tego posta?
            • narysuj.mi.baranka Re: Daj spokoj czlowieku... 06.05.04, 14:25
              Nie, nie SOBIE. Nie sobie.
              Spojrz na swoja reakcje... Wydajesz sie byc inteligentnym czlowiekiem.
              Poprawnie formuujesz mysli.
              Nie przeszkodzilo Ci to, ze ktos miota wyzwiska...
              Przeszkodzilo Ci to, ze chcialabym siebie i innych ludzi (kobiety glownie)
              przed tym obronic...
              Ty juz wiesz co jest w tym watku. Dlaczego zatem az trzykrotnie tu zajrzales?
              • niech Re: Daj spokoj czlowieku... 06.05.04, 14:30
                Mnie tez prosze bronic. Czasami czuje sie taki slaby... Taki zmeczony...
                • narysuj.mi.baranka Do Niecha :) 06.05.04, 14:41
                  Twoje poczucie humoru jest dla mnie prawdziwa odtrutka w takich sytuacjach...
                  Dziekuje:)
                  • niech Re: Do Niecha :) 06.05.04, 14:42
                    Proponuje sprawiedliwa wymiane - ja cie bede rozsmieszal a ty mnie bedziesz
                    bronila.
                    • narysuj.mi.baranka Re: Do Niecha :) 06.05.04, 14:44
                      Ty nie tyle mnie rozsmieszasz co koisz :)
                      Nie moge Cie bronic... Jestem za tradycyjnym podzialem rol :)
                      • basia Re: Do Niecha :) 06.05.04, 14:45
                        Możesz bronić Niecha prezd emancypankami naprzykład.
                        • narysuj.mi.baranka Re: Do Niecha :) 06.05.04, 14:54
                          Mhm. Emancypantki wciaz grozniejsze niz czlowiek wulgarny, obrazajacy kobiety
                          (temat tego watku)?
                          Skoro emancypantki uwazasz za zagrozenie to pewnie wulgarnosc wobec kobiet Ci
                          nie przeszkadza?
                          Rozumiem, logiczne... Smutne, ale logiczne.
                          • basia Re: Do Niecha :) 06.05.04, 15:07
                            A co z emancypantkami , które z zasady łamią tradycyjny podział ról!? Przecież to takie wulgarne ( sorry za słowo wulgarne)
                          • Gość: Jureek Re: Do Niecha :) IP: 212.20.131.* 06.05.04, 15:18

> Skoro emancypantki uwazasz za zagrozenie to pewnie wulgarnosc wobec kobiet Ci
                            > nie przeszkadza?
                            > Rozumiem, logiczne... Smutne, ale logiczne.

Boże, gdzie Ty uczyłaś się logiki?
                            Jura
              • Gość: Jureek Re: Daj spokoj czlowieku... IP: 212.20.131.* 06.05.04, 15:14

> Nie, nie SOBIE. Nie sobie.
                > Spojrz na swoja reakcje... Wydajesz sie byc inteligentnym czlowiekiem.
                > Poprawnie formuujesz mysli.
                > Nie przeszkodzilo Ci to, ze ktos miota wyzwiska...

Ależ przeszkodziło mi jak najbardziej. Dlatego właśnie zaprotestowałem przeciwko
                powtarzaniu tych wyzwisk na innym forum.

> Przeszkodzilo Ci to, ze chcialabym siebie i innych ludzi (kobiety glownie)
                > przed tym obronic...

Skąd taki wniosek? Przecież, nie napisałem nigdzie, że mi przeszkadza to, że
                chcesz się przed tym bronić, przeszkadza mi tylko sposób, w jaki się bronisz, a
                konkretnie to, że broniąc się kopiujesz te wyzwiska.
                Natomiast bardzo doceniam to, że w przeciwieństwie do innych walczących z
                chamstwem nie chcesz nikogo uszczęśliwiać na siłę i nie domagasz się kasowania,
                a prosisz tylko grzecznie o narzędzie, które Tobie samej pozwoliłoby takie
                chamstwo odfiltrować. Naprawdę, doceniam to.

> Ty juz wiesz co jest w tym watku. Dlaczego zatem az trzykrotnie tu zajrzales?

No co Ty? Trzykrotnie? Skądże, trzydziestotrzykrotnie :)
                Jura
            • narysuj.mi.baranka Re: Daj spokoj czlowieku... 06.05.04, 14:47
              Gość portalu: Jureek napisał(a):
              Mam prośbę. Jeśli wysyłasz jakieś posty bez treści, to proszę zaznacz to w
              > temacie literkami "nt". Oszczędzisz wtedy innym użytkownikom czasu
              zmarnowanego
              > na otwieranie takiego postu, co przy szybkości działania forum jest znaczną
              > oszczędnością.

Dziwi mnie, ze nie skierowales sie z tymi slowami do czlowieka ktory wyraza sie
              wulgarnie i obrazliwie...
              • narysuj.mi.bananka Re:O!! słowo WULGARNIE I OBRAZLIWIE... 06.05.04, 14:51

> Gość portalu: Jureek napisał(a):
                > Mam prośbę. Jeśli wysyłasz jakieś posty bez treści, to proszę zaznacz to w
                > > temacie literkami "nt". Oszczędzisz wtedy innym użytkownikom czasu
                > zmarnowanego
                > > na otwieranie takiego postu, co przy szybkości działania forum jest znaczn
                > ą
                > > oszczędnością.
                >
                >
                > Dziwi mnie, ze nie skierowales sie z tymi slowami do czlowieka ktory wyraza
                sie
                >
                > wulgarnie i obrazliwie...
                >
                jakmożna używać tak słów :"wulgarnie" i "obrażliwie" ?
                • narysuj.mi.baranka Kopiujesz tylko moj nick? 06.05.04, 14:56
                  odniesc.
                  • basia Re: Kopiujesz tylko moj nick? 06.05.04, 15:11
                    on ma dla ciebie baranka i chce od ciebie bananka. To proste.

Możesz teraz się odnieść do tego.

Ps. bananek ma być unijny.Wymiarowy.
              • Gość: Jureek Re: Daj spokoj czlowieku... IP: 212.20.131.* 06.05.04, 15:16

> Dziwi mnie, ze nie skierowales sie z tymi slowami do czlowieka ktory wyraza sie
                >
                > wulgarnie i obrazliwie...

Nie rozumiem, dlaczego Cię to dziwi. Wyjaśnienie jest bardzo proste - nie mam
                zwyczaju rozmawiać z chamami i podszywaczami, dlatego się nie zwróciłem.
                Jura
                • niech Do Orissy i admina pytanie - WAZNE 06.05.04, 15:24
                  Konto mozna zalozyc szybko. Ale czy mozna zalozyc konto prze proxy? Czy mozna
                  uzywac konta przez proxy? Bo jesli nie to jednak pewien spory problem bylby
                  rozwiazany. Choc moze koszty (takze te komercyjne) bylyby zbyt duze.
                  PS. Napisalem "wazne" bo nie wiem jak mam zwrocic na siebie wasza uwage. Moge
                  sie rozebrac ale nie wiem czy to was zainteresuje...
                  • orissa Re: Do Orissy i admina pytanie - WAZNE 06.05.04, 15:34
                    niech napisała:

> Ale czy mozna zalozyc konto prze proxy? Czy mozna
                    > uzywac konta przez proxy? (...)

Niechu to jednak nie do mnie pytanie. Ja siedzę po tej samej stronie serwera co
                    Ty.

> PS. Napisalem "wazne" bo nie wiem jak mam zwrocic na siebie wasza uwage.

Nie martw się zwracam uwagę na Twoją skromną osobę wtedy, gdy jest taka
                    potrzeba ;-)

> Moge
                    > sie rozebrac ale nie wiem czy to was zainteresuje...

Mnie interesują tylko kobiety. Mężczyznę już mam.
                    • orissa A tak poza tym 06.05.04, 15:36
                      To podziwiam admina, który poświęcił swój czas na czytanie tego wszystkiego
                      tylko po to, aby mi ptaka podrzucić. Niebieskiego rzecz jasna.
    • narysuj.mi.baranka Taaak, Orisso... 06.05.04, 15:52
      Przeczytaj ten watek...
      To jest wlasnie tak, ze Ty mozesz mnie wyrzucic ze swego forum, tylko dlatego,
      ze 'slyszalas', ze ja robie 'zadymy' na forum 'zwierzeta'...
      A ja nie moge sie schronic przed czyms takim...
      • orissa Kobieto! 06.05.04, 15:56
        Zgłoś się do jakiejś instytucji przyjmującej skargi od osób, które myślą, że są
        prześladowane. Może ci się polepszy.
        Widzę, że sprawa, którą poruszyłaś zakładając ten wątek już cię nie interesuje,
        nie widzę więc sensu dalszej dyskusji.
        • narysuj.mi.baranka Orisso 06.05.04, 16:02
          Poprzednia wypowiedz wynika wylacznie z faktu, ze zabralas tu glos.
          Podtrzymuje ja.
          To byla ostatnia mozliwosc by wytlumaczyc Ci, ze nieslusznie rugujesz mnie ze
          swojego forum.
          Zreszta, gdzies w innym watku tutaj napisalam o tym obszernie.
          • Gość: komagane [...] IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.04, 21:37
        • Gość: jaa_ga Re: Kobieto! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.05.04, 22:37
          Orisso - to Messja
          • orissa Re: Kobieto! 06.05.04, 22:45
            Gość portalu: jaa_ga napisał(a):

> Orisso - to Messja

Messja nie Messja niech wypada bo pomału zaczyna mnie wkurzać.
          • messja Re: Kobieto! 07.05.04, 20:49
            Gość portalu: jaa_ga napisał(a):

> Orisso - to Messja

od dawna juz nie pisuje na FoF ( o czym moga zaswiadczyc admini, ktorzy maja
            dostep do miego IP bez wzgledu na to, czy zmieniam nick) ale w pewien sposob
            pochlebia mi, ze sa osoby, ktore zapamietaly mnie tak dokladnie, ze po nawet
            kilku miesiecznej nieobecnosci, doszukuja sie mojej tutaj obecnosci:)
            nie watpie, ze to z czystej sympatii:)

p.s.
            do autorki watku: powod dla ktorego mniej rozgarnieci myla mnie z toba jest
            taki, ze ja kiedys tez probowalam wytlumaczyc adminom, ze chamstwo, wyzwiska i
            wylgaryzmy nie koniecznie stoja w zgodzie z kultura osobista i z regulaminem
            forum. rezultat byl taki, ze osoby, ktore wzbily sie na piedestal chamstwa i
            wulgarnosci (np.:szkodnik1) zostaly potraktowane jak swiete krowy, a moje watki
            i posty zostawaly wysylane w niebyt - bo byly niewygodne i...nie mieli
            pretekstu by mnie zabanowac:)
            moja rada: zeby kogos uczulic na chamstwo, warto sie upewnic, czy ten
            ktos/ktosie tego chmastwa nie promuje. bez zartow tym razem!
            • messja p.s.2 07.05.04, 20:51
              pozdrawiam przy okazji osobe o nick:"Jureek". ale niekoniecznie za wpisy na tym
              watku:)
              • jureek Re: do Messji 14.05.04, 09:14
                messja napisała:

> pozdrawiam przy okazji osobe o nick:"Jureek". ale niekoniecznie za wpisy na tym
                >
                > watku:)

Dziękuję i wzajemnie :)
                Jura
    • narysuj.mi.baranka Nadal prosze Tebe lub Maas o odpowiedz. 06.05.04, 15:55

• misiania Re: Nadal prosze Tebe lub Maas o odpowiedz. 06.05.04, 16:26
        a odpowiedzi faktycznie nia ma. najwyraźniej admini prześladują cię swoją
        obojętnością.
        • gawronka Re: Nadal prosze Tebe lub Maas o odpowiedz. 06.05.04, 16:51
          rany koguta, uwielbiam takie wątki. i z uwielbienia dla groteski podbijam.
          :))))
        • narysuj.mi.baranka Re: Nadal prosze Tebe lub Maas o odpowiedz. 06.05.04, 17:21
          Nic Ci nie zrobilam.
          Zauwaz, nie przeszkadzaja Ci wyzwiska, rzucone przez kogos ot tak,
          bezinteresownie, a nie mozesz mi darowac jakiejs wypowiedzi na forum zwierzeta,
          ktorej nawet nie zacytowalas...
          • doraa Re: Nadal prosze Tebe lub Maas o odpowiedz. 06.05.04, 18:51
            Maas i Tebe albo sama Maas albo sam Tebe, dajcie głos i wrzućcie tego
            czerwonego ptaka.
            Bo juz nie moge bezinteresownie czytac...
            • orissa Re: Nadal prosze Tebe lub Maas o odpowiedz. 06.05.04, 19:48
              doraa napisała:

> Maas i Tebe albo sama Maas albo sam Tebe, dajcie głos i wrzućcie tego
              > czerwonego ptaka.

Doraa, Maas i Tebe alno sama Maas albo sam Tebe uznali, że to, co powinno być
              zawarte w odpowiedzi zostało już powiedziane, dlatego rzucili niebieskim
              ptakiem. Teraz zapewne odpoczywają. Oby w spokoju.

P.S. Przy okazji - zajrzyj na MN - wątek autora na A.

Pozdrawiam
    • tebe Re: Kiedy fora beda dostepne tylko dla posiadaczy 07.05.04, 09:16
      Nie wiemy jeszcze kiedy.
      Weź sobie do serca co piszą Jureek i Orissa.
      Niechu - proksych jest za dużo ale to jest jakiś pomysł.
      • narysuj.mi.baranka Do Tebe 07.05.04, 11:12
        To paradne, ze Twoim zdaniem ofiara abusement'u ma brac sobie cos do serca...
        A przesladowca jest nietykalny...
        Czy dlatego forum.abuse nie dziala i nie usuwa postow z wyzwiskami?
        • misiania Re: Do Tebe 07.05.04, 11:36
          o, widzisz Tebe, tobie też się dostało, hyhy. zgodnie z nauką tao - im więcej
          starań, tym więcej kłopotów.
          • narysuj.mi.baranka Tao 07.05.04, 12:53
            Pytalam Cie uprzejmie, via mail, czego chcesz ode mnie? Zetknelam sie z Toba na
            forum 'Zwierzeta' kilkanascie dni temu. Nie zauwazylam, zebys potem udzielala
            sie na tym forum, doradzala ludziom w czymkolwiek. Natomiast zywisz od tamtego
            czasu jakies zapiekle uprzedzenie do mnie. To ma niewiele wspolnego z Tao.
            • misiania Re: Tao 07.05.04, 14:35
              a bo ja tak lubię sobie z tobą gawędzić.

M.
              • basia Re: Tao 07.05.04, 14:46
                to widać msisianiu, że lubisz. Nie kopijujesz nicka beranka, przez co może się baranek odnieść do tego co piszesz.Gdybyś skopiowała, nie mogłaby przecież.

Ps. logiczne, nie ?

• misiania Re: Tao 07.05.04, 15:14
                  eeeeeeee, yyyyyyyyyyy, chyba za krótko byłam w wojsku jednak ;)))))))))

M. (co w oczach ma tęsknotę za maturą)
                  • basia Re: Tao 07.05.04, 15:28
                    gołębia ze ściągą puszczam ;)
                    • misiania Re: Tao 07.05.04, 15:49
                      aha. jak za nitką Tezeusz, tak ja za linką poszłam i znalazłam się na początku
                      labiryntu - wnioskuję, że słusznym byłoby przeczytanie całości jeszcze raz i
                      rozwikłanie manipulacji genetycznych, zmieniających ssaka na owoc :)))))))
                      • basia Re: Tao 07.05.04, 22:07
                        bardzo to logiczne Misianiu,bardzo.

Ps.owoc się wyemancypował ;)
    • gawronka Aż się łezka w oku kręci.... 07.05.04, 13:34
      też byłam kiedyś taka upierdliwa dla adminów, tak tak...
      dopiero potem życie nauczyło mnie tego i owego ;)))

baranku, po dobroci ci radzę, uwierz:
      zmień sobie nicka. ten jest denerwujący jak czapka w biedronki. każdy
      gimnazjalista dostałby kopa za czapkę w biedronki :)
      • pejsaty Re: Aż się łezka w oku kręci.... 07.05.04, 13:59
        aha to sa wlasnie slynne polskie wartosci chrzescijanskie - "wygladasz inaczej
        nia ja to dostaniesz kopa"... tak na marginiesie czapki w biedronki zauwazyl
        pejsaty.
        • narysuj.mi.baranka Re: Aż się łezka w oku kręci.... 07.05.04, 14:21
          Nie, nie chodzi o wyglad... Chodzi o przerazajace wyzwiska i grozby...
          Jesli on bedzie tak wyzywal Ciebie mozesz to po chrzescijansku znosic... Ja nie
          potrafie...
          Zajrzyj na 'Osla Lawke' do forum 'Warszawa'...
          Watek podpisany Marchwicki...
          • pejsaty Re: Aż się łezka w oku kręci.... 07.05.04, 14:42
            tu nie chodzi nawet o chrzescijanstwo, ale o rozsadek. im wiecej bedziesz
            zwracac uwagi na chamstwo, tym bardziej bedziesz prowokowac do cahmskiego
            zachowania. postaraj sie nie reagowac na zaczepki, a zobaczysz - nikt nie
            bedzie sie ciebie czepial. a juz najgorsze co mozna robic, to zakladac watki
            typu "wykasujcie x, bo mnie nazwal glupia cipa", w ten sposob mozesz zniechecic
            do siebie wszystkich forumowiczow, a trolle beda sie tylko cieszyc, ze ich
            dzialania odnosza skutek - ktos ich zauwazyl, a nawet sie zdenerwowal tym co
            pisza. reagujesz dosc nerwowo i latwo sie doszukujesz zlych zamiarow wzgledem
            siebie. nawet misianie posadzasz o jakies niegodziwosci. tak sie po prostu nie
            postepuje nooo.

to jak - bedziesz cool, niezaleznie od tego co ktos napisze do ciebie, kotku?
            • narysuj.mi.baranka Re: Aż się łezka w oku kręci.... 07.05.04, 14:47
              Watek zalozylam tak ogolnie, w imieniu wszystkich... Zanim to sie stalo...
              Przeczytaj post inicjujacy.
              Dziekuje.
            • narysuj.mi.baranka Do Pejsatego... 07.05.04, 15:18
              A tak wogole dziekuje...
              Bo w realu to jest tak, ze wlasnie trzeba reagowac, wiesz...
              A tu odwrotnie. Nie wiedzialam.
              I nie wiedzialam nic o trollach.
              • pejsaty Re: Do Pejsatego... 07.05.04, 15:33
                net jest fajny, o ile nie traktuje sie go zbyt serio. w sumie z realem jest tak
                samo. :)
                • misiania Re: Do Pejsatego... 07.05.04, 15:51
                  e nieno! z realem jest gorzej, nie można wykasować wątku ani na oślą go
                  posłać ;))))))))
                • narysuj.mi.baranka Re: Do Pejsatego... 07.05.04, 15:54
                  Moze masz racje.
                  • Gość: komagane Nie zawsze komagane to komagane IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.05.04, 14:14

Komagane to ja.
                    Niestety, jakiś cham, szczególnie w postach na temat lotniska, z upodobaniem
                    podkrada mi nicka i wypisuje pod tym hasłem straszne wulgaryzmy.

Ja tez wulgaryzmów nie znoszę i nigdy nie uzywam. Ale widze, że ten łobuz
                    osiągnąl cel i udało mu sie zszargac mi opinię (mam nadzieje, ze tylko w oczach
                    Baranka). Jak sie przed tym bronić - dalibóg nie wiem. Chyba tylko ignorowac,
                    a niektórym tłumaczyc.
                    Poza tym nie jestem ON, tylko ONA.
                    • pejsaty Re: Nie zawsze komagane to komagane 10.05.04, 14:19
                      Gość portalu: komagane napisał(a):
                      Jak sie przed tym bronić - dalibóg nie wiem.

odp: konto zalozyc i sie logowac.
                      • Gość: komagane Re: Nie zawsze komagane to komagane IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.05.04, 16:32
                        Mam konto i loguje się, ale nic z tego - ten typ i tak sie podszywa. Nie chodzi
                        o to, jak ja sie loguję, tylko jak on/ona sie loguje i co wypisuje.
                        Problem poruszany w tej dyskusji, dotyczy czegos zgoła innego: jak zapobiec
                        temu, by niepowołane osoby uzywały twojego nicka i na twoje konto wypisywały
                        treści, których bys sobie nie życzył. A na to pytanie nie raczyleś udzielis
                        odpowiedzi.
                        A moze to sam Baranek sie podszywa - tylko w postaci Mr Hyde'a?
                        Niestety, kradzieże dóbr wszelakich, począwszy od portfela i samochodu, a na
                        nicku skończywszy, to specjalnosc nasza, polska, rodzima. Chyba że zacznie sie
                        ucinać ręce i rekwirowac klawiatury.
                        • pejsaty Re: Nie zawsze komagane to komagane 10.05.04, 16:58
                          jezeli zalozysz sobei konto, to tylko ty masz prawo do loginu, ktory sobie
                          wybralas. niby jak sie ktos moze sie podszyc pod ciebie? musialby przeciez znac
                          haslo do tego konta?
                          ps na jakiej podstawie twierdzisz, ze to baranek sie podszywa pod osobe, ktora
                          go atakuje?

• komagane Re: Nie zawsze komagane to komagane 10.05.04, 19:40
                            Ale bez konta tez mozna sobie wpisac dowolny nick i pod nim wypisywac, co tylko
                            do głowy Ci strzeli.
                            A co do podstawy: na jakiej podstawie baranek mnie obraża i wątpi w moje
                            wyjasnienia? Czy ja mam komus udowadaniac, że nie jestem wielblądem? Pomówienia
                            sa bardzo perfidną bronia, bo nie ma sposobu, żeby z nią walczyc skutecznie.
                            Powiedz więc Barankowi (albo raczej Baranowi), żeby przestała atakowac
                            komagane, bo to mój nick, zalogowany, nie używam wulgaryzmów nigdy (nawet
                            teraz, choc już jestem nieźle wkurzona).
                          • gatta13 Re: Nie zawsze komagane to komagane 10.05.04, 21:17
                            pejsaty napisał:

> jezeli zalozysz sobei konto, to tylko ty masz prawo do loginu, ktory sobie
                            > wybralas. niby jak sie ktos moze sie podszyc pod ciebie? musialby przeciez znac
                            > haslo do tego konta?

Nie musiałby. Włamano mi się kiedyś do gazetowej skrzynki. Ktoś powysyłał z
                            niej wulgarne maile do moich przyjaciół, wysyłając je także do mnie. Ode mnie do
                            mnie. Bardzo wulgarne. Mam w książce adresowej także adres dziesięcioletniej
                            bratanicy. Nie były miłe rzeczy, które jej wysłał. W ogóle to jakiś koszmar był.
                            Z "pomocą techniczną" gazety walczyłam dwa tygodnie, twierdzili, że nie dostają
                            moich wiadomości. O czymś takim, jak słowo przepraszam, nie wspomnę.

A w ogóle to fajny ten wątek. Taki z lekka zapętlony. ;)
                            • komagane Do Pejsatego 11.05.04, 14:40
                              No i proszę, czy nie miałam racji?
                              Kiedy udowodnilam Barankowi złą wolę i "niewłaściwe" postepowanie, Baranek sie
                              zamknął.
                              A "przepraszam" nie łaska?
                              • pejsaty Re: Do Pejsatego 11.05.04, 16:42
                                komagane napisała:

> No i proszę, czy nie miałam racji?
                                > Kiedy udowodnilam Barankowi złą wolę i "niewłaściwe" postepowanie, Baranek
                                sie
                                > zamknął.

niejedna osoba bylaby ci za to wdzieczna, gdyby to byla prawda. ale baranek nie
                                wyglada na takiego ktorego latwo zamknac. :)

> A "przepraszam" nie łaska?

a moze po prostu baranek wrzucil cie do wrogow i nawet nie widzi twoich postow?
                                dosc impulsywny baranek to jest...
                            • pejsaty Re: Nie zawsze komagane to komagane 11.05.04, 16:44
                              to co sie ci przydarzylo to byl incydent. a incydenty rzadza sie innymi
                              prawami. ;)
                              • komagane Re: Nie zawsze komagane to komagane 11.05.04, 18:29
                                To mu powiedz, że jak sie nie miało racji, to sie mówi "przepraszam". A jak sie
                                nie mówi "przepraszam", to sie naraża na złość i niechęć innych, np. moją. A ja
                                tez jestem impulsywna i nie popuszczę (choć bez wulgaryzmów; i nawet baranki,
                                barany, owieczki i osiolki mnie nie sprowokują!)
                                • pejsaty Re: Nie zawsze komagane to komagane 11.05.04, 19:11
                                  lepiej badz ostrozna! impulsywny baranek ma gaz!
                                  • misiania Re: Nie zawsze komagane to komagane 12.05.04, 09:09
                                    yhy. i w dodatku baranek jest strasznie zdziwiony że nikt go nie chce
                                    ukochać... bosz, jakież to dla niego musi być frustrujące tak widzieć wszędzie
                                    dokoła samych prześladowców. faktycznie, trzeba na ten gaz uważać.
                                    • pejsaty Re: Nie zawsze komagane to komagane 12.05.04, 10:28
                                      jak tu ukochac baranka jak taki rogaty jest? ;)
                                      • fdj Re: Nie zawsze komagane to komagane 12.05.04, 13:03
                                        Może od tyłu?
                                        ;-)))
                                      • komagane Re: Nie zawsze komagane to komagane 12.05.04, 19:10
                                        A ja mam maske gazową i baranka razem z jego gazem sie nie boję. Z rogami też
                                        sobie damy radę, każde mozna przytrzeć. Albo jeszcze lepiej: nakierowac na mur
                                        albo pochyłe drzewo.
                                        I w ten sposób unieszkodliwi się baranka na czas dłuższy.
                                        • aniela Re: Nie zawsze komagane to komagane 12.05.04, 19:15
                                          a nene, pochyle drzewa sprawdzaja sie tylko w przypadu koz. natomiast jesli
                                          mur- to musi byc glowa (nene, to nie imputacja zadna, to luzny strumien
                                          wiadomosci jest)
                                          • pejsaty Re: Nie zawsze komagane to komagane 12.05.04, 19:33
                                            kiedys tebe prosil by zglaszac na fofie ciekawe watki (po tym jak skasowal
                                            odpowiedni przycisk).
                                            to ja zglaszam, uwaga, po niektorych postach chce sie wyc... ze smiechu:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=353&w=12421983
                                            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=128&w=12581601
                                            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=128&w=12506859
                                            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=128&w=11871067
                                            mi sie podobal najbardziej watek o golabkach :)

• aniela Re: Nie zawsze komagane to komagane 12.05.04, 19:43
                                              yyy nie wiedzielam, ze tego, no, lubisz zwierzeta :)
                                              • pejsaty Re: Nie zawsze komagane to komagane 12.05.04, 19:50
                                                jak to nie wiedzialas? przeciez opisalem niedawno na osdsie historie mojego
                                                nalesnika i mojego kota...
                                                ps a tak naprawde to lubie ludzi co lubia zwierzeta.... draznic ich lubie...
                                                innych zreszta tez. :)
                                                • aniela Re: Nie zawsze komagane to komagane 12.05.04, 19:54
                                                  znaczy ja pamietam tylko ze zawodowo zajmowales sie kotami. ale nie bylam pewna
                                                  czy lubiles swoja prace ;)
                                                  • pejsaty Re: Nie zawsze komagane to komagane 12.05.04, 19:57
                                                    tamten rodzial jest zamkniety. ale zawsze mozna otworzyc nowy. :)
                                                  • Gość: aniela Re: Nie zawsze komagane to komagane IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.05.04, 20:06
                                                    aha to zupelnie jak z zyciem po zyciu??
                                                  • pejsaty Re: Nie zawsze komagane to komagane 12.05.04, 20:22
                                                    anielu powiedz mi szczerze - czy posiadanie zwierzat szkodzi?
                                                    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=128&w=12515766
                                                    chyba zajme sie hodowaniem paprotek...
                                                  • aniela Re: Nie zawsze komagane to komagane 12.05.04, 20:32
                                                    muszki owocowki sa latwe w hodowli slyszalam. szybko tez sie rozmnazaja co
                                                    pozwoli Ci prowadzic w krotkim czasie dzialalnosc wiekszych rozmiarow i
                                                    upowazni do zwracania sie do rozmowcow per parobasie oraz zapewni inne
                                                    przywileje jak na przyklad uznanie zuli i choralny chichot ich zuliett (aha
                                                    taka ja np zajelam sie popostrzezenie uprawianiem prywaty, wracam wiec do
                                                    szparagow, bo tesknia :)
    • edzioszka Re: Kiedy fora beda dostepne tylko dla posiadaczy 10.05.04, 14:22
      99!
      • edzioszka Re: Kiedy fora beda dostepne tylko dla posiadaczy 10.05.04, 14:22
        100! :)
        • Gość: komagane Re: Kiedy fora beda dostepne tylko dla posiadaczy IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.05.04, 14:30
          i mój jeden
          • misiania Re: Kiedy fora beda dostepne tylko dla posiadaczy 10.05.04, 14:37
            a mój najlepszy - post na sto dwa! :)))
            • aniela Re: Kiedy fora beda dostepne tylko dla posiadaczy 10.05.04, 20:55
              moj jest blondyn103
    • roman_j Przypominam temat i proszę o ponowne rozważenie... 13.06.04, 12:58
      Przyłączam się do pytania i liczę na konkretną odpowiedź. Tym razem nie chodzi
      o wulgaryzmy, ale o pasjonata, który przez dwa dni od rana do wieczora siedział
      na forum Płock i co kilka minut dopisywał się do kolejnych wątków pod różnymi
      nickami z tak banalnymi stwierdzeniami jak np.: "nie wiem", "a to se baba
      napisała", "a to ciekawe", itp. Tym samym skutecznie odstraszył pozostałych
      uczestników. Ja rozumiem, że jest wolność słowa, ale nie wszystko co nie jest
      wulgarne, jest normalne. Wprowadzenie obowiązku logowania mogłoby o tyle
      zmienić sytuację, że taki spamer chcąc pisać z pod różnych kont musiałby się
      ciągle przelogowywać i może by mu się nie chciało tego robić. A gdyby pisał
      spod jednego loginu, to przynajmniej można by mu zlikwidować konto. Ja wiem, że
      założenie nowego trwa niecałą minutę, ale przynajmniej niektórym by się tego
      nie chciało robić ponownie. Nie chodzi bowiem o to, żeby jakieś negatywne
      zjawiska całkowicie wyeliminować, bo to mżonka, ale żeby je przynajmniej
      ograniczyć. No i pozostaje jeszcze pytanie: dlaczego sprywatyzowane fora
      miejskie są w lepszej sytuacji niż ogólnodostępne regionalne i tematyczne?
      Trzeba by to wreszcie wyrównać.
      • santia Re: Przypominam temat i proszę o ponowne rozważen 13.06.04, 16:11
        w całości się zgadzam z romanem; chcę logowania na forum;-))
        • zenobius1 Re: Przypominam temat i proszę o ponowne rozważen 14.06.04, 08:51
          santia napisała:

> w całości się zgadzam z romanem; chcę logowania na forum;-))

Zen1 zawsze z Romanem. :-))))
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka