Dodaj do ulubionych

wniosek o zamknięcie forum.....

05.04.13, 00:17
Wnoszę o ponowne, skuteczne zamknięcie drugiego ( o identycznej nazwie) ostatnio, otwartego przez kotwicę110 ,forum - FORUM PRACOWNIKÓW PKO BP SA.
Od 6 lat z powodzeniem funkcjonuje bowiem Forum Pracowników PKO BP SA, ostatnio działa ono jako " forum zamkniete" . Załozyciel - mobbing_pko.bp uznał bowiem, że atakowane jest ostatnio przez trolli (osoby o różnych nickach). Atak skierowany był na bank PKO BP i zarzadzających tym bankiem. Wprowadzona dlatego została wzmocniona moderacja tego starego forum i konsekwentne egzekwowanie Regulaminu opracowanego specjalnie dla tego forum . Spowodowało to, że [b]grupa przeciwnikow banku (prawdopodobnie też jego konkurencja) odstąpiła od ataków i [u]założyła sobie bez problemu forum o tej samej nazwie.

Przypomnę, że na mój wniosek to drugie forum (po kilku dniach funkcjonowania) zostało przez administrację Agory słusznie zamknięte. Teraz okazuje się, że (w ostatnich dniach) to wrogie bankowi forum założone przez kotwicę 110 znowu funkcjonuje.
Czy taka sytuacja - funkcjonowanie dwóch for o identycznej nazwie - jest zgodna z zasadami forum na portalu GW (Agory) ?
Czy czy dopuszczalnym jest by wpisy na drugim - reaktywowanym niesłusznie - forum naruszały netykietę i regulamin forum Agory, by pozwalano na tym forum działać na szkodę PKO BP ? Wystarczy przeczytać kilka wątków - np. Nowy rytm. Na forum tym nie ma prawie wątków merytorycznych, zgodnych z nazwą forum. Trwa tam dalej bezkarnie dyskredytowanie najwiekszego polskiego banku.
Czym wiec kierowała się administracja forum Agory uruchamiając kotwicy110 słusznie zamknięte forum ?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka