Dodaj do ulubionych

Uporczywe łamanie prawa na f. prywatnym ESD!!

19.11.14, 20:25
forum.gazeta.pl/forum/f,25788,ESD.html
Bardzo proszę administrację forum o odpowiedź. Czy to, ze ktoś prowadzi forum prywatne to znaczy, że można naruszać na nim wielokrotnie prawo? Na wspomnianym wyżej forum non stop dochodzi do zniesławień, znieważeń i wyzwisk, zdarzają się również wyzwiska i pomawianie wobec bohaterki forum- Małgorzaty Musierowicz. Dzisiaj w ferworze dyskusji mój Bogu Ducha winny ojciec został tam zbluzgany od " starców" i " nieudaczników"- administracja mimo moich monitów w ogóle nie zareagowała. Dopiero po jakimś czasie łaskawie skasowała chamski post, ale uznała, że ja jestem winna i pogroziła banem. Co ciekawe winna nie jest kolejna uzytkowniczka Slotna, która zrobiła sobie zabawę i trolluje na forum od wczesnego popołudnia uporczywie nadal bluzga na moją rodzinę. Adminka owszem łaskawie kasuje ( po jakimś czasie), ale publicznie upomina mnie-tym samy zezwalając na ubliżanie innym. Publicznie prosi o maile, albo privy i zapewnia, że w ten sposób będą załatwiane sporne kwestie - po czym na nie w ogóle nie raczy odpowiadać.
Kto jest wobec tego odpowiedzialny za takie naruszanie prawa na forum ? Tylko owa adminka, która nie nadaje się do tej funkcji ( dodam, że ona to forum jedynie odziedziczyła a nie założyła), bo jest jawnie stronnicza, niesprawiedliwa otoczona TWA, które umiejętnie napuszcza na innych i zezwala na obrażanie cudzych rodziców? To jest jej wolna amerykanka? Czy jednak na portalu Agory jest jeszcze nad nią jakaś władza? Jeśli tak , to kto.
PS. Na forum już nie zamierzam pisać, ale panna o nicku Slotna zrobiła sobie zabawę i dalej publikuje chamskie posty wobec moich bliskich.
Obserwuj wątek
  • meduza7 Re: Uporczywe łamanie prawa na f. prywatnym ESD!! 19.11.14, 20:49
   Ze swojej strony jako adminka wymienionego wyżej forum, zwracam się z prośbą o trwałe zbanowanie (IP) użytkowniczki jasnecappuccino, która obraża innych forumowiczów na różne sposoby i wielokrotnie, celowo łamie zarówno zasady netykiety, jak i reguły forum ESD. Jedna z próbek jej wypowiedzi znajduje się w mojej sygnaturce, inne mogę dostarczyć.
   • jasnecappucino Re: Uporczywe łamanie prawa na f. prywatnym ESD!! 19.11.14, 21:06
    Wreszcie adminka zareagowała. Jak zwykle jawnie niesprawiedliwa, proszę wobec tego abyś przytoczyła post Kkokosa w którym pierwszy pojechał po moim ojcu ( a mój wpis który umiesciłaś w swojej sygnaturce był tylko emocjonalna reakcją na jej atak) i proszę abyś przytoczyła wszystkie wykasowane posty Słotnej, w których również ubliża mojemu ojcu od nieudaczników a także posty Bimbo w których ubliża Małgorzacie Musierowicz i jej matce a innych uzytkowników wyzywa od debilek.
    Nawet to, że umiesciłaś mój post w swojej sygnaturce swiadczy o Twojej infantyliźmie i braku umiejętności zarządzania forum. Ot dziecko dostało trochę władzy fuksem i się nią upaja.Zamieść jeszcze w sygnaturce chamski post Kkokosa i jej wyzwiska:)))
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka