Dodaj do ulubionych

Sic transit gloria fori...

05.10.15, 09:31
kasi.aa 02.10.15, 15:29:
> Wielokrotnie przeprowadzaliśmy różne testy z użytkownikami. Konkluzja
> zawsze była jedna:
[...]
> Pozostali użytkownicy gubią się
[...]
> Kilometrowe gałęzie 'dywagacji' uniemożliwiają
[...]
> Świadczą o tym nie tylko testy, ale też Wasze odpowiedzi z ankiet i
> wyniki działania nowego widoku wątku.

Zobacz, od tygodnia nie udało Wam się uzyskać tu na FoF ani jednej wypowiedzi popierającej przeprowadzaną dewastację. Nawet zaprzysięgłe trolle, z których usług stale korzystacie, bo zawsze ślepo wspierają administrację, tym razem nie dały się nakłonić do współpracy w dziele zniszczenia. Szkodliwość wprowadzanych przez Was zmian jest dla wszystkich tak ewidentna, że Waszym najwierniejszym pieskom łapki opadły.

Więc, Kasiu, ja przypuszczam, że zwyczajnie mijasz się z prawdą w sprawie tych ,,ankiet'' i ,,testów''. Być może zostałaś wprowadzona w błąd przez jakieś agoralne waaadze, wmawiające Ci, że były jakieś ankiety i że wypadły na korzyść demolki Forum
Obserwuj wątek
  • marrant Re: Sic transit gloria fori... 05.10.15, 13:28
   Ilość Twoich wątków nie przejdzie w jakość. Jeżeli masz jakieś konkretne uwagi dotyczące tego, co zrobić by było lepiej, to je napisz tutaj:
   forum.gazeta.pl/forum/w,299,158901778,158901778,Testy_nowego_watku_Wasze_uwagi.html
   Wszystkie merytoryczne uwagi będą wzięte pod uwagę przy poprawkach. Niemerytoryczne złośliwości w stronę admina raczej nie.
   • inna57 Re: Sic transit gloria fori... 05.10.15, 13:44
    Przepraszam ale to jest kolejna kpina z nas forumowiczów. Tu nie chodzi o jakieś kosmetyczne poprawki typu troszkę w lewo, troszkę w prawo tylko o przywrócenie do stanu używalności tego co było dobre i dobrze działało.
    A przy okazji ja również czekam na rzetelne informacje kto, kogo i kiedy pytał o konieczność wprowadzenia zmian. Jeden głos ktosia którego nikt z bywalców nie zna się po prostu nie liczy a zdanie wujka googla jako istoty nie będącej forumowiczem nie powinno nikogo obchodzić. Tak więc czekam tak jak inni na szczerą merytoryczną odpowiedź albo miejcie odwagę z otwartą przyłbicą pokazać nam po raz kolejny środkowy palec.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka