Dodaj do ulubionych

Nowe forum, czyli zaraz szlag mnie trafi

18.06.20, 19:00
Chcę sobie posortować komentarze od tych z największą liczbą "łapek w górę" do tych z najmniejszą i nie mogę tego zrobić, bo wybranie opcji najpopularniejsze powoduje przypadkowe pomieszanie komentarzy bez żadnego sensownego porządku.
Obserwuj wątek
   • adamtko Re: Nowe forum, czyli zaraz szlag mnie trafi 23.06.20, 00:37
    kasi.aa napisała:

    > Jeśli chodzi o komentarze, to zostało to już poprawione.

    Nic nie zostało poprawione. Wręcz przeciwnie. Spartolone, jakbyście Zalewską od deformy edukacji zatrudnili. Jednym ruchem palca jakiegoś kodera uniemożliwiliście zapisanie bookmarka po dodaniu komentarza lub odpowiedzi. Do niedawna bookmark pozwalał wracać do "swoich" wątków, przynajmniej na gazeta.pl. Bo na wyborcza.pl to bodaj już od 2017 nie działa.

    Co gorsza, nowy system zadziałał wstecz. Czyli zakładki sprzed roku, 2 czy pięciu już też nie wyświetlają zapamiętanego komentarza, lecz przenoszą zwyczajnie pod artykuł. Czyli caluśkie archiwum bookmarków, poszło w PiS.u.

    Mam silne poczucie zmarnowanego czasu i pieniędzy. Zastrzeżeń do serwisu mam zresztą więcej, ale daruję sobie ich wypisywanie teraz, podczas gorączki wyborczej. Ale wam nie odpuszczę . Usystematyzuję uwagi i za jakiś czas się nimi podzielę.
  • six_a Re: Nowe forum, czyli zaraz szlag mnie trafi 21.06.20, 22:44
   nie mogę znaleźć swojej wypowiedzi pod artykułami w ogóle
   ustawienie od najnowszego nic nie daje, bo jakiś jeden z 3 dopisanych komentarzy pojawia się bezustannie na samym dole z informacją na górze, że za chwilę zostaną dodane. no i jak chcę wyszukać przez ctr+f + mój nick, to mi pokazuje 79 wystąpień na stronie, to jest po prostu niemożliwe.

   poza ten układ jest niedemokratyczny, gdyż dla mańkutów, znaczy te łapki po lewej stronie, dlaczego nie po prawej, co komu przeszkadzało no jesu;)

   a najstraszniejsze jest "wczytaj więcej", dlaczego nie może być jak dotąd pokazane, ile jest stron komentarzy??? tylko co pięć postów wczytaj więcej. why god why.
  • a_usher Re: Nowe forum, czyli zaraz szlag mnie trafi 22.06.20, 03:17
   Jeśli chodzi o komentarze pod artykułami, to właściwe podforum jest tu:
   forum.gazeta.pl/forum/f,41,O_Gazeta_pl.html
   Masz tam bardziej stosowne wątki, np. ten:
   forum.gazeta.pl/forum/w,41,170097785,170097785,Popsuty_dostep_do_komentarzy.html

   Ale cokolwiek napiszesz, to i tak nikt się tym nie przejmie.
   Równie dobrze możesz nadal wysyłać spam na ankieta@gazeta.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka