Dodaj do ulubionych

Nie mogę wejść na żaden wątek

13.04.21, 10:54
Po kliknięciu na jakikolwiek wątek jego temat pojawia mi się w "ostatnio odwiedzonych", ale pozostaję na stronie głownej danego forum. Natomiast, jak widać tutaj, nowy wątek jeszcze mogę założyć (choć nie wiem, czy ktoś go przeczyta).
Obserwuj wątek
        • stefan4 Re: Nie mogę wejść na żaden wątek 14.04.21, 08:11
          awariant:
          > A wiadomo chociaż co to było?

Napisałem wtedy zapytanie do   pomoc@agora.pl   (co jest zapewne niewłaściwym adresem), czy wiedzą, że ich Forum nie działa. I już po tym, jak Forum zaczęło działać, dostałem taką odpowiedź:

dziękujemy za wiadomość.

Otrzymaliśmy odpowiedź od administracji forum. Prosimy o doprecyzowanie zgłoszenia. Czy
              wyświetla się jakiś komunikat informujący o błędzie? Czy problem powiela się na innych
              urządzeniach/przeglądarkach prosimy o uzupełnienie przesłanego zgłoszenia o dokładny opis
              problemu, dzięki temu łatwiej będzie nam go zidentyfikować.

Pozdrawiamy,
              Zespół Gazeta.pl

Czyli administracja Forum jak zwykle udaje, że nie zauważyła problemu i sugeruje, że używałem niewłaściwych urządzeń/przeglądarek i w ogóle to był tylko mój problem.

- Stefan
          • awariant Re: Nie mogę wejść na żaden wątek 14.04.21, 09:21
            stefan4 napisał:

> Napisałem wtedy zapytanie do   pomoc@agora.pl  

Ucieszyła mnie wiadomość, że pomoc@agora.pl działa i to w dodatku dość szybko,
            bo niedawno były wątki o problemach z kontaktem z forum@agora.pl.
            Czyli, w razie czego, wiadomo gdzie lepiej jest napisać.

> ... I już po tym, jak Forum zaczęło działać, dostałem taką odpowiedź:

Tu akurat usprawiedliwię pomocowców - jeśli problem nie dotyczy wszystkich
            użytkowników i wszystkich przeglądarek mogą być bezradni z powodu RODO.
            Użytkownicy (choć właściwiej byłoby napisać ich przeglądarki) wyrazili zgodę na
            personalizację stron gazetowych - zestaw reklam, które otrzymują, bywa różny.

Mnie akurat z rańca nie było przy komputerze, a wczesnym popołudniem
            (trochę po 13-tej) nie stwierdziłem u siebie podobnego problemu - może już
            go nie było, może nie dotyczył mojego komputera i instancji przeglądarki FF.
            Sugerowanie czegoś autorowi wątku nie miało sensu - i tak by tego nie zobaczył.

Wcześniej, przy dziwnych zachowaniach, na źródło problemów zwykle
            typowałem skrypty obsługujące niektóre z reklam. Były obecne w źródle,
            choć obrazek został zablokowany przez uBlock lub samą przeglądarkę.
            Trwało więc to zwykle do wymiany zestawu reklam lub zadziałania czegoś,
            co by odfajkowywało, że już takową obejrzeliśmy. Czyli raczej dość krótko.

> Czyli administracja Forum jak zwykle udaje, że nie zauważyła problemu i sugeruje,
            > że używałem niewłaściwych urządzeń/przeglądarek i w ogóle to był tylko mój problem.

No cóż - jakoś muszą zareagować, a gra na zwłokę jest najłatwiejsza.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka