Dodaj do ulubionych

Walne Zebranie Czytelników i Zespołu Gazety

20.06.21, 12:15
Walne Zebranie Czytelników i Zespołu 'Gazety Wyborczej' planowane jest na środę
23 czerwca 2021 o godz. 18.00 na stronie wyborcza.pl

Liczymy na Państwa obecność i na Państwa pytania!
Czekamy na Wasze pytania do nas przed spotkaniem.
Ślijcie je na adres: listy@wyborcza.pl

Może pod tym adresem uda się również uzyskać jakieś informacje na temat przyszłości Forum
i jego bieżących problemów?

Obserwuj wątek
      • wariant_b Re: Walne Zebranie Czytelników i Zespołu Gazety 22.06.21, 23:16
        marrant napisała:

> Z ciekawości - odpowiedzi na jakiego rodzaju pytania Cię interesują?

Merytoryczne - szukam osoby, od której można by uzyskać jakieś przydatne informacje.
        Może być z Agory, niekoniecznie z gazeta.pl.

> forum@agora.pl - to jest odpowiedni adres.

A co to za adres i do kogo należy?
        Regulamin forum nie zna takiego adresu - należy pisać na pomoc@agora.pl
        Zresztą mailowa forma zgłaszania problemów jest co najmniej archaiczna.
        Rozumiem, gdy ktoś się nie może się zalogować do forum i musi korzystać
        z poczty na innym serwerze, ale w bieżących sprawach?

A tak przy okazji - czy wzorem wyborcza.pl nie planujecie przypadkiem
        otwartego zebrania użytkowników i zespołu gazeta.pl?
        • marrant Re: Walne Zebranie Czytelników i Zespołu Gazety 23.06.21, 01:06
          Różni ludzie mają różny zasób wiedzy dotyczący różnych serwisów lub ich elementów. Pomoc@ jest adresem ogólnym, który rozpropagowuje Wasze zapytania do odpowiednich działów. Forum@ jest adresem desygnowanym do serwisu forum. Jeżeli masz jakieś pytania, które nie dotyczą forum, to rzeczywiście adres pomocy jest lepszy.

Z tego co wiem Gazeta.pl nie planuje tego typu zebrań. Orędzia do czytelników w Gazeta.pl występują w trochę innej formie i stylu.
        • marrant Re: Walne Zebranie Czytelników i Zespołu Gazety 23.06.21, 01:19
          Informacyjnie - nie ma w tym roku w planach większych zmian na Forum.gazeta.pl. Chciałam zrobić malutkie usprawnienia dotyczące mobila, ale już widzę, że niestety nie będzie na nie miejsca. Może w przyszłym roku. Było za to robionych trochę prac backendowych przyspieszających działanie samych stron i ograniczających skakanie treści - stąd np kontenery reklamowe wprowadzone we wszystkich serwisach. Forum obecnie działa dobrze. Nie zaobserwowano większych "bieżących problemów". Mam nadzieję, że uspokoiłam co do przyszłości.
          • feelek Re: Walne Zebranie Czytelników i Zespołu Gazety 29.06.21, 17:11
            marrant napisała:

Forum obecnie działa dobrze. Nie zaobserwowano większych "bieżących problemów". Mam nadzieję, że uspokoiłam co do przyszłości.
            ..
            To pani marrant opinia.
            Moja np. jest inna.
            Aby usprawnić działanie jakiejś struktury organizuje się spotkania użytkowników.
            Wszyscy na tym korzystają - zarządzający strukturą dowiadują się na nich gdzie i jakie są miejsca, gdzie istnieją rozmaite napięcia.
            Zachęcam do podobnego spojrzenia.
            Pzdr.
      • feelek Re: Walne Zebranie Czytelników i Zespołu Gazety 01.07.21, 15:11
        P. Marrant napisała: "Nie uda się. Forum należy do Gazeta.pl. GW aktualnie nie ma z nim nic wspólnego forum@agora.pl - to jest odpowiedni adres. Z ciekawości - odpowiedzi na jakiego rodzaju pytania Cię interesują?
        ..
        A ja myślę, że się uda.
        Uda się doprowadzić do reformy tego "urządzenia" jakim jest Forum Gazeta.
        ..
        Uda się to poprzez bezpośredni kontakt zarządzających/ pracowników FG (: Forum Gazeta) z jego użytkownikami na sposób wieszczony na przystankach warszawskich, gdzie można przeczytać: "...masz prawo mieć inne zdanie, masz prawo żartować, masz prawo się nie zgadzać..." [Chodzi o dyskusję pomiędzy dziennikarzami, a czytelnikami Gazety Wyborczej, która jakoś jednak jest powiązana z Forum Gazeta]
        ..
        P. marrant nie widzi tego potrzeby, podczas gdy użytkownicy tego forum: Wariant_b, feelek widzą.
        ..
        Niniejszym proszę to ww. potraktować jako postulat/ sprawę/ problem związany z działaniem FG, który ( jednak) istnieje.
        Pzdr.
      • feelek Re: Walne Zebranie Czytelników i Zespołu Gazety 02.07.21, 21:00
        marrant napisała:
        > Z ciekawości - odpowiedzi na jakiego rodzaju pytania Cię interesują?
        ..
        No właśnie!
        To pokazuje potrzebę takiego spotkania
        - takie spotkania są po to aby zaspokoić taką, jak twoja ciekawość.
        ..
        Od innej strony: doświadczenie kilkunastu lat aktywności na forach pokazują aż nadto dobitnie, że wypowiedzi via Internet b. często są źródłem nieporozumień, gdy ktoś z drugiej strony niewłaściwie/ opacznie/ niezgodnie z intencjami nadawcy odbiera treść. Tego uniknąć się nie da, dlatego istnieje potrzeba takich spotkań.
        • morfeusz_1 Re: Walne Zebranie Czytelników i Zespołu Gazety 16.07.21, 10:48
          Proponuję spotkać się w terenie może być na wspólnocie jakiegoś zarządu mieszkaniowego, wbijemy się i lokal za free będziemy mieli, na łeb nie będzie kapać, a przy okazji podstolik forumowy się za parawanem postawi co by innym nie przeszkadzać.
          Możemy już teraz zastanowić się nad porządkiem naszych obrad, wyborem nowych nicków które w przyszłości mogą być zielone i czerwone i prezesa, bo tak trzeba, czasami starzy tracą zaufanie wśród czytelników. Musimy też przed mitingiem jakieś hasło ustanowić wspólne, żebyśmy się odnaleźli i może skarpetki założymy biała na prawej, a czerwona na lewej stópce.
          Teraz niech ktoś sprawdzi gdzie w rejonie ul Czerskiej administrator organizuje jakieś spotkanie i zapoda nam tutaj. Kawa w termosach i słone paluszki - to każdy wedle uznania i na koszt własny, można też jakieś sałatki warzywne przynieść jak ktoś z Forum Kulinaria będzie.
          To tyle, na tyle pzdr Morfi
        • snajper55 Re: Walne Zebranie Czytelników i Zespołu Gazety 16.07.21, 14:54
          feelek napisał:

> Od innej strony: doświadczenie kilkunastu lat aktywności na forach pokazują aż
          > nadto dobitnie, że wypowiedzi via Internet b. często są źródłem nieporozumień,
          > gdy ktoś z drugiej strony niewłaściwie/ opacznie/ niezgodnie z intencjami nadaw
          > cy odbiera treść. Tego uniknąć się nie da, dlatego istnieje potrzeba takich spo
          > tkań.

Jeśli ktoś nie potrafi się wysłowić pisząc i nie sposób go zrozumieć, to taki ktoś tym bardziej nie będzie się potrafił wysłowić mówiąc i znów nie będzie można go zrozumieć. Nie łudź się że zamiana pisania na mówienie komuś takiemu cokolwiek da.

S.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka