Dodaj do ulubionych

propozycja żeby na liście wątków wyswietlała się d

06.11.22, 14:08
proponuję żeby na liście watków dodac miejsce z datą założenia wątku(przynajmniej rok, albo mc/rok). Obecnie jest na liście widoczna tylko data ostatniego wpisu. A akurat na jednym z forów jest zalew spamerstwa i bardzo stare wątki ktoś wyciąga
Obserwuj wątek
    • wariant_b Re: propozycja żeby na liście wątków wyswietlała 06.11.22, 21:19
      Chyba lepszym rozwiązaniem byłoby zablokowanie wpisów w wątkach nieaktywnych
      przez powiedzmy rok lub dwa lata. Jeśli ktoś chciałby kontynuować, może założyć
      nowy wątek o tym temacie i dołączyć link do poprzedniej dyskusji.

Spamerzy dopisują się do starych wątków, bo trudniej to zauważyć niż masowe
      zakładanie nowych wątków przez nikomu nieznanych użytkowników.
      • adam.eu Re: propozycja żeby na liście wątków wyswietlała 07.11.22, 10:00
        Optowałbym za okresem roku lub nawet 6 miesięcy.
        Faktycznie, zawsze można dać link do starego wątku, a nawet linki do konkretnych postów.
        • wariant_b Re: propozycja żeby na liście wątków wyswietlała 07.11.22, 10:40
          Może być, choć czasem są uzasadnione powroty do starszych tematów na przykład
          w związku z wyrokami sądowymi. Niemniej po dłuższym czasie powrót do wątku
          ma niewielki sens, bo dawni dyskutanci gdzieś się rozeszli i nie zareagują na wpis.

W przypadku spamerów wygląda na to, że adresy martwych wątków dostarczają Google.
    • hana2 Re: propozycja żeby na liście wątków wyswietlała 11.11.22, 14:22
      Gdy kiedyś szukałam aktywnych forów, to brakowało mi daty ostatniego wpisu. Teraz widząc tytuł ostatniego wątku, wchodzi się w niego i okazuje się, że ostatni wpis sprzed 5 lat. Widząc, że ktoś się wpisał kilka godzin temu, albo jeden dzień temu, albo w 2014... można byłoby omijać martwe fora.

Myślę, że te fora padną, gdy nikt nie będzie o nie dbał. Korzystanie z nich to jak spacer po pobojowisku.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka