Dodaj do ulubionych

Nie masz uprawnień do wysyłania na to forum.

13.11.22, 22:49
Chciałem odpowiedzieć na forum o depresji, ale otrzymałem komunikat jak w tytule. Jaka może być tego przyczyna ? Jakie warunki trzeba spełnić, żeby móc pisać na forum.
Obserwuj wątek
    • xdanax Re: Nie masz uprawnień do wysyłania na to forum. 13.11.22, 22:56
      Ja tam piszę, nie trzeba spełniać żadnych warunków, trzeba być tylko zalogowanym. Ja nie mogę pisać na psychologii pod tym nickiem, bo mnie zablokowali, pozdrawiam.
    • xdanax Re: Nie masz uprawnień do wysyłania na to forum. 13.11.22, 23:03
      Przed chwilą się tam wpisałam, więc nie wiem, dlaczego Ty nie możesz.
      • sergiusz555 Re: Nie masz uprawnień do wysyłania na to forum. 14.11.22, 19:26
        Jestem zalogowany do Gazeta. Ale z tego widzę, że trzeba poprosić o uczestnictwo na niektóre fora, tak? Tyle, że tam nie było tekstu "Aby mieć dostęp do treści na tym forum musisz zostać jego uczestnikiem. Napisz dlaczego chcesz dołączyć do forum (opcjonalnie):"
        • xdanax Re: Nie masz uprawnień do wysyłania na to forum. 14.11.22, 19:29
          Nie miałam takiego zapytania, ani takiego komunikatu, jak do Ciebie. Pozdrawiam
    • wariant_b Re: Nie masz uprawnień do wysyłania na to forum. 14.11.22, 23:10
      Napisz na forum.abuse@gazeta.pl niech sprawdzą co jest grane i odblokują ci
      możliwość pisania na forach wrażliwych.
      • yoma Re: Nie masz uprawnień do wysyłania na to forum. 15.11.22, 15:10
        Wariant, kurde, mówię ci, że ten adres nie działa.

Ew. "u mnie odbija" 😂
        • wariant_b Re: Nie masz uprawnień do wysyłania na to forum. 15.11.22, 21:06
          yoma napisała:

> Wariant, kurde, mówię ci, że ten adres nie działa.

A nie znasz jakiegoś adresu, który działa?
          • yoma Re: Nie masz uprawnień do wysyłania na to forum. 15.11.22, 21:37
            Podobno ten kasiowy niżej działa, ale mnie w każdym razie nie odpowiadają :P
            • wariant_b Re: Nie masz uprawnień do wysyłania na to forum. 15.11.22, 22:19
              Nie znam adresu kasiowego - pewnie byłoby kasi.aa@gazeta.pl ale nie sprawdzałem.
              Zawsze można spróbować umieścić w temacie do którego imiennie admina piszemy.

Z adresu forum@agora.pl otrzymywałem odpowiedzi na maile do forum.abuse@gazeta.pl
              więc pewnie oba adresy obsługuje ta sama osoba. Gorzej jest z korespondencją na adresy
              w agora.pl, bo stąd często nie miałem odpowiedzi. Może maile lądują w ich SPAM-ie,
              bo mailom w drugą stronę też się to zdarza.
              • yoma Re: Nie masz uprawnień do wysyłania na to forum. 15.11.22, 22:38
                Mówię o tym, który Kasia podaje, forum@etc. Pisać tam można i nie odbija, ale czy ktoś to czyta... :)
    • kasi.aa Re: Nie masz uprawnień do wysyłania na to forum. 15.11.22, 13:40
      Napisz na forum@agora.pl i przyślij proszę link do forum, o którym piszesz, oraz zrzut ekranu z komunikatem błędu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka