Dodaj do ulubionych

Brak powiadomień

18.11.22, 20:18
pomimo, że 'Powiadamiaj mnie mailem o odpowiedziach w wątku' zaptaszkowane
Obserwuj wątek
    • wariant_b Re: Brak powiadomień 18.11.22, 20:58
      Sprawdź, czy maile nie trafiły do innego folderu.
      Jeśli w ustawieniach: Foldery | Foldery dedykowane masz włączone Smart Foldery
      to maile mogły wylądować w Powiadomieniach a nie w Odebrane.

Jeśli to nie to, będziemy szukali dalej. Nie używam powiadomień o odpowiedziach,
      więc nie jestem na bieżąco. Kiedyś przyplątywały się same, więc u mnie lądowały
      w koszu. Tu zresztą też możesz utworzyć regułę i zbierać je w osobnym folderze,
      będzie wygodniej jeśli trafią w jedno miejsce.
      • chris.w5 Re: Brak powiadomień 26.11.22, 18:54
        wariant, dziękuję za podpowiedź, ale nie pomogła. Powiadomień jak nie było, tak nie ma
        • wariant_b Re: Brak powiadomień 26.11.22, 22:39
          OK - ustawiam sobie dla porównań powiadomienia o nowych wątkach na FOF
          (mam przycisk) i wpisach w tym wątku (zdaje się, że trzeba zaznaczyć oddzielnie).
          Takoż na "Sierotkach" - tu pokazują mi się dwa przyciski na poziomie forum - włączam.
          Włączenie na poziomie forum nie odnotowane w wątku Fotozagadek - włączam i tutaj.

Zrób to samo i porównamy otrzymywane powiadomienia na konta gazetowe.
          Dla sprawdzenia wysyłam ci maila na konto chris.w5@gazeta.pl - odpowiedz.
          • chris.w5 Re: Brak powiadomień 26.11.22, 23:11
            wariant, akurat powiadomienie o tym Twoim wpisie przyszło. Na maila odpowiedziałem
            • wariant_b Re: Brak powiadomień 26.11.22, 23:44
              A które powiadomienia nie przychodzą?
              • chris.w5 Re: Brak powiadomień 28.11.22, 01:05
                wariant, nie przychodzą bo chyba, jak na razie, nikt nie pisze. Na przykład na 'Sierotkach' przychodzą
                • wariant_b Re: Brak powiadomień 28.11.22, 11:36
                  chris.w5 napisał:

> Na przykład na 'Sierotkach' przychodzą.

U mnie również i to podwójnie, bo zaznaczyłem na poziomie forum i w wątku fotozagadek.
                  Przy czym wczoraj powiadomienia z poziomu forum przyszły z oznaczeniem [SPAM],
                  a do tych samych z wątku gateway antyspamowy się nie przyczepił. Dzisiaj wszystkie były OK.

• chris.w5 Re: Brak powiadomień 28.11.22, 13:51
                    wariant, u mnie te powiadomienia to przychodzą 'w kratkę', raz przychodzą, raz nie.
                    Dzisiaj na 'Sierotkach' nie przyszły
                    • wariant_b Re: Brak powiadomień 29.11.22, 22:46
                      U mnie wszystko wydaje się działać poprawnie - mam powiadomienia,
                      więc wkrótce je wyłączę.
                      • wariant_b Re: Brak powiadomień 01.12.22, 12:14
                        Dalej mam powiadomienia, choć wydaje mi się, że nie wszystkie z nich zamawiałem.
                        Zamawiane mam w komplecie. Koniec próby - usuwam wysyłanie powiadomień.
    • kasi.aa Re: Brak powiadomień 02.12.22, 09:29
      Podaj proszę link do wpisu, który pojawił się jako nowy w wątku, ale nie przyszło powiadomienie (dwa przykłady, z dwóch różnych wątków, byłoby idealnie).
      • chris.w5 Re: Brak powiadomień 02.12.22, 14:36
        Re: Co słychać? 02.12.22, 12:09 forum.gazeta.pl/forum/w,74382,87862030,87862030,Co_slychac_.html?so=2

Re: Witajmy się w grudniu 02.12.22, 12:12 forum.gazeta.pl/forum/w,74382,119474001,119474001,Witajmy_sie_w_grudniu.html?so=2

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka