Dodaj do ulubionych

Komu przeszkadza pedofilia dziennikarza GW?

30.11.05, 11:45
Kłania się spokojny i zrównoważony forumowicz z Wrocławia. Mam kilka pytań do Szanownych Administratorów. Otóż niedawno kolega Jabbur założył na Forum Wrocław wątek, który - jak mniemam - służyć miał rzeczowej dyskusji na temat owego forum, między innymi obowiązkowego logowania, cenzury, etc. W wątku pojawiło się mnóstwo pytań oraz sugestii skierowanych bezpośrednio do Jabbura, na który nasz przesympatyczny kolega Jakub nie zamierza najwyraźniej odpowiadać.
Pytam więc tutaj:
1. Dlaczego administratorzy z uporem wartym lepszej sprawy kasują z forum Wrocław jakikolwiek wątek, który (w sposób rzeczowy i kulturalny) porusza kwestię etyki dziennikarskiej? W skrócie chodzi o to, że Gazeta Wyborcza Wrocław z pikantnymi szczegółami (stosunek analny, etc.) relacjonuje akt oskarżenia w sprawie dyrektora jednego z wrocławskich liceów, a całkowicie milczy o akcie oskarżenia w sprawie Tomasza Z., byłego dziennikarza GW Wrocław oskarżonego o pedofilię?

2. Dlaczego do dziś na wrocławskim forum można przeczytać pełne nazwisko owego dyrektora połączone z czasownikiem "dymać"? Równocześnie jakikolwiek wątek zawierający wyrażenie "Tomasz Z." znika w ciągu kilku sekund (wczoraj w nocy takich wątków zniknęło zdaje się SIEDEM).

3. Dlaczego mam przeczucie, że - jak zwykle - nic się nie zmieni i nikt nie odpowie na moje (oraz wieeeeeelu innych forumowiczów) pytanie?

Kłaniam się nisko i pozdrawiam

no.logo
PS: Rzeczony wątek jest tutaj:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=72&w=32738116
Obserwuj wątek
      • no.logo Czy może się wypowiedzieć ktoś inny niż Jabbur? 30.11.05, 13:36
        > Portal Gazeta.pl to nie GW, a Forum to nie miejsce
        > do prowadzenia publicznych polowań na czarownice.

Spróbuję napisać do Ciebie jeszcze raz, pomalutku. Forum Wrocław stało się - dzięki Twojej firmie - miejscem dyskusji o stosunkach analnych pewnego wymienionego z nazwiska człowieka. Pomijam, że brzydzi mnie on i jego czyn. Ale to nie Ty ani żaden admin powinni decydować o tym, czy czytelnicy Gazety Wyborczej, użytkownicy portalu gazeta.pl mają prawo dyskutować o standardach etycznego i odpowiedzialnego dziennikarstwa.
        Nie rozumiesz, jaką krzywdę robisz swojej firmie nie dopuszczając do publicznej debaty na temat owych standardów?

Poza tym - poproszę o odpowiedź na moje pytania. Na razie takiej nie uzyskałem.
        No i może wreszcie napiszesz coś w wątku, który sam założyłeś na Forum Wrocław? To również pewien standard - grzeczności.
      • tomek854 Re: Komu przeszkadza pedofilia dziennikarza GW? 30.11.05, 13:39
        > Portal Gazeta.pl to nie GW, a Forum to nie miejsce
        >

Skoro tak, to dlaczego kasują (jak zasugerowałeś w mejlu do mnie) nas redaktorzy wrocławskiej wyborczej?

I dlaczego forum Gazeta.pl nie jest dobrym miejscem na polowanie o czarownice tylko jezeli chodzi o redaktora Z., w ktorego sprawie wrocławska wyborcza nabrała wody w usta, a jest już wystarczająco dobrym miejscem na polowanie na dyrektora D, o którym z lubością rozpisuje się wrocławska redakcja?
      • wielki_czarownik Polemizuję 01.12.05, 20:50
        jabbur napisał:

> Portal Gazeta.pl to nie GW,

Ale są to byty ściśle połączone. A artykuły Tomasza Z. były i w GW i na portalu.

a Forum to nie miejsce

A czy portal jest takim miejscem? Bo jakoś polowanie na dyrektora XIV jest akceptowane.
    • Gość: z Lublina Re: Komu przeszkadza pedofilia dziennikarza GW? IP: *.lublin.mm.pl 05.12.05, 14:08
      W sierpniu i we wrześniu na forum lubelskim "produkował" się niejaki jabbur
      (również admin tegoż forum).Jabbur występował również jako prezu,który rujnował
      całe forum.Zawsze go było pełno.Słynął szczególnie z wysyłania spamów.Wszyscy
      nazywali go trollem lubelskiego (i nie tylko) forum.Niektórzy rozszyfrowali go
      jako Jacek Brzusszkiewicz.
      A jaka jest prawda?
      A oto link,który może co nieco wyjaśnić:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=62&w=27100667&a=27104239

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka