Dodaj do ulubionych

he zajrzalem sobie na to forum mamusiek

IP: debian:* / 192.168.9.* 24.03.03, 21:33
akurat trafilem na watek w ktorym poinformoano je, ze agora w swej
laskawosci przenosi je tutaj.
coz, nie byly zachwycone:
"Z racji zawodu, mamy kontakt z agorą...Jeśli mogę dać upust swoim emocjom -
to nie cierpię jej. Jak dla mnie jest to banda napuszonych, zadufanych w
sobie sztywniaków, mających w nosie ludzi, dbających tylko o własne
interesy. Nigdy i z nikim nie współpracowało mi się tak ciężko, nudno
i "paskudnie" jak z agorą."

" (...)portal gazety laduje mi sie, jak, za przeproszeniem, gil z nosa..."

"weszłam na ten link [chodzi o tutejsze poczciwe forum o forum], horror, czy
eDziecko musi stać się częścią tego badziewia? I jak to chodzi, gorzej niż
chora krowa."

"Znam forum Gazety i dlatego po nowym forum eDziecka spodziewam się
najgorszego.
Dyskusje, które tam się toczą, pełzają po najniższym z możliwych poziomów.
Obawiam się, że już niedługo zatęsknimy za najgorszymi edzieckowymi
kłótniami. Teraz czeka nas porządny zimny prysznic."

"czy mozna zlikwidowac konto na gazecie, jak to sie robi, bo ja ciemna masa
jestem"

A teraz na koniec prawdziwa perelka:

"Agora chyba podpisała coś z Tepsą, żeby tak powoli chodziło i Ci, którzy
mają modemy zejdą zanim coś przeczytają, nie mówiąc o napisaniu."

Obserwuj wątek
    • basia! Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 24.03.03, 21:44
      buuuuuuuu.....co oni o naszej kochanej gazecie mówią:( to straszne....

bajdełej ,co zrobią mamuśki jak im dzieci urosną i same po forumach zaczną
      biegać
      • Gość: gitman Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: debian:* / 192.168.9.* 24.03.03, 22:04
        basia! napisała:

> buuuuuuuu.....co oni o naszej kochanej gazecie mówią:( to straszne....

nas tez jakos nie kochaja, ciekawe dlaczego?

> bajdełej ,co zrobią mamuśki jak im dzieci urosną i same po forumach zaczną
        > biegać

no wtedy bedzie ostra walka o dostep do kompa.
        • basia! Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 24.03.03, 22:28
          Gość portalu: gitman napisał(a):

>
          > no wtedy bedzie ostra walka o dostep do kompa.

no,nic dziwnego że tak walczą o to forum,dużo czasu im nie zostało ,czas
          szybko leci.
          A mnie cały czas nurtuje jednak problem ,co oni zrobią jak im te dzieciaki
          urosną ,czy ciągle będą tam siedzieć na tym edziecku?
          • sto_kolorow_mgly Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 24.03.03, 22:46
            coz, beda dalej siedziec na edziecku i rozwiazywac zagadki.

Na ten rpzyklad taką
            (zaczerpniete z forum.edziecko.pl/view.php?
            site=edziecko&bn=edziecko_salon&key=1047392250&first=1048538365&last=1048358904
            )

...z czyich to ust?
            Cenne nagrody czekają, ale raczej w Lotto

"Uważam, że jesteśmy na nieodwracalnej drodze do większej
            wolności i demokracji - ale to może się zmienić"

"Ogromna większość naszego importu pochodzi spoza naszego kraju"

"Kosmos ma ciągle wysoki priorytet dla NASA"

"Myślę, że wszyscy się zgadzamy co do tego, że przeszłość już minęła"

"Na każdą strzelaninę zakończoną czyjąś śmiercią przypadają trzy
            strzelaniny bez ofiar. To po prostu niemożliwe do zaakceptowania
            w Ameryce. Po prostu nie do zaakceptowania. Musimy coś z tym zrobić"

"Nadszedł czas by rodzaj ludzki wkroczył do Układu Słonecznego"

"Kiedy mnie pytają, kto wywołał rozruchy i zabójstwa w L.A.,
            moja odpowiedź jest prosta i jasna:
            Kto jest winien rozruchów? Winni są uczestniczy rozruchów.
            Kto jest winien zabójstw? Winni są zabójcy."

"Wszyscy jesteśmy gotowi na nieprzewidziane wydarzenia,
            do których może dojść albo nie dojść."

"Niska frekwencja wyborcza wskazuje na to,
            że mniej ludzi idzie głosować"

"Będziemy mieli najlepiej wykształcony naród amerykański na świecie."

"To najwyraźniej jest budżet. Jest w nim mnóstwo liczb."

"Ludzie mi ufają. Cały czas przychodzą do mnie mówić
            <<nie zawiedź mnie znowu>>".

"Publiczne przemawianie jest bardzo proste."
            • Gość: Zar Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 26.03.03, 13:28
              nie ezdrajca - ale plytka baba, tak mozna cie okreslic. lec, lec - moze jak
              jeszcze komus bardziej sie podlizesz to bedzie cie tolerowal - ale musisz
              odkryc prawdziwe swoje ja, takie wlasnie jak pokazujesz teraz. "przyjmiecie
              mnie?" - tere fere kuku, jestem Yenna, taka bede grzeczna, przyjmijcie mnie -
              to moze sie nie potne, jak wiele razy probowalam ale emamy zawsze lecialy mi na
              ratunek...to nieszkodzi ze teraz kopnelam je w d...

wyjdzie ci to bokiem i zakwiczysz, tylko troszke poczekam...i z prawdziwa
              radoscia popatrze na twoj upadek bo tu nosa nie wytrzesz o niczyj rekaw.
              • Gość: sto_kolorow_mgly Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.03.03, 14:55
                Gość portalu: Zar napisał(a):

> nie ezdrajca - ale plytka baba, tak mozna cie okreslic.
                o, jaka glebia refleksji, hihi

> lec, lec - moze jak
                > jeszcze komus bardziej sie podlizesz to bedzie cie tolerowal - ale musisz
                > odkryc prawdziwe swoje ja, takie wlasnie jak pokazujesz teraz.
                ojej, nie wiedzialam, ze na edziecku podanie trzeba pisac za kazdym razem, gdy
                sie odpala inna strone.
                Napisalabym, co mi tam

> "przyjmiecie
                > mnie?" - tere fere kuku, jestem Yenna, taka bede grzeczna, przyjmijcie mnie -
                > to moze sie nie potne,

potne, jezor mam cięty

jak wiele razy probowalam ale emamy zawsze lecialy mi na
                >
                > ratunek...to nieszkodzi ze teraz kopnelam je w d...
                >

ja tez moge tak emamom na ratunek leciec :)
                w takim stylu, typowe.

> wyjdzie ci to bokiem i zakwiczysz, tylko troszke poczekam...i z prawdziwa
                > radoscia popatrze na twoj upadek bo tu nosa nie wytrzesz o niczyj rekaw.

ojej, a mozna w necie o czyjs rekaw nosa wiecierac?
                serio?
                o komp sie otre.
                jak milo...
                perwersja

dolaczysz?
          • Gość: gitman Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: debian:* / 192.168.9.* 25.03.03, 12:32
            ja mysle, ze jak im te dzieci wyrosna, to przeniosa sie na eWnuka, w miare jak
            te wyrosniete dzieci same naprodukuja swoje dzieci.
            • sto_kolorow_mgly Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 25.03.03, 13:14

> ja mysle, ze jak im te dzieci wyrosna, to przeniosa sie na eWnuka, w miare
              jak
              > te wyrosniete dzieci same naprodukuja swoje dzieci.

eeee... na tym cudzie se eWnuka otworzymy
              skoro sa i eTworki...
      • Gość: blesia Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: *.chello.pl 26.03.03, 12:54
        basia! napisała:

> buuuuuuuu.....co oni o naszej kochanej gazecie mówią:( to straszne....
        >
        > bajdełej ,co zrobią mamuśki jak im dzieci urosną i same po forumach zaczną
        > biegać
        a ciekawe co ty zrobisz jak bedziesz miec doecko - jak bedziesz kiedys chciala
        o cos zapytac to zacytuj to co teraz napisalas napweno ktos zyczliwy ci
        odpowsie!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: jujka Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: *.ibdim.edu.pl / 192.168.1.* 26.03.03, 13:41
          Boże... jeden jedyny normalny post jak do tej pory... Wiedziałam, że to będzie
          dno i wodorosty... Ale że aż takie?!.... Koszmar...
          • Gość: gitman Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: debian:* / 192.168.9.* 26.03.03, 14:43
            wiesz co, kochanie? zobacz czy cie nie ma gdzie indziej.
            • Gość: jujka Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: *.ibdim.edu.pl / 192.168.1.* 26.03.03, 15:14
              1. Bardzo proszę o nie zwracanie się do mnie per "kochanie".
              2. Spokojnie. Naprawdę. Nie zamierzam być tu stałym bywalcem, więc Twoje szare
              komórki mogš dalej spać spokojnie :)
              • sto_kolorow_mgly Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 26.03.03, 15:19
                jujka, pomysl
                wchodzisz im na forum i ich tak zniewazasz

ja bym sie smiertelnie obrazila

chcialabys przezyc na forumku zalew gazeciarzy tak nas ponizajacych?
                • Gość: jujka Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: *.ibdim.edu.pl / 192.168.1.* 26.03.03, 15:37
                  A czytała� posty o nas??? Nazywajšce nas zakutymi baranimi łbami z pieluchami
                  na oczach??? Wycišganie naszych postów z forum i mieszanie ich z błotem...
                  Imienne wyszydzanie ludzi... Ulało mi się... po prostu mnie poniosło...
                  • sto_kolorow_mgly Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 26.03.03, 15:50
                    jujka, poczytaj se posty u nas na forum
                    o chamstwie gazetowym i takich tam

ciagle powtarzam - tez maja prawo sie czuc urazeni
                    poza tym my przychodzimy do ich domu i robimy zamieszanie

zadna przyjemnosc dla nich, zareczam

• Gość: jujka Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: *.ibdim.edu.pl / 192.168.1.* 27.03.03, 08:50
                      I wierzaj mi, że dla nas również. A wycišganie postów o np. stulejce... i
                      robienie z tego błota... to tylko potwierdzenie opinni przytoczonych przez
                      Ciebie. Ani my tu nie chcemy, ani nas tu nie chcš. Cóż... wychodzi tu jednak
                      flagowa polska go�cinno�ć :(
                      • basia! Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 27.03.03, 09:07
                        myślę ,że przeceniacie siebie i wasze forum .Jest mi wszystko jedno czy tu
                        jesteście czy was nie ma.Długo będziecie płakać nad tą stulejką *

*czyt.majstrowaniem przy siusiaku.
                        i zazaczam ,że to wy użyliście takiego nieszczęsnego sformułowania.Widać gnębi
                        was to określenie ,że tak ciągle do tego wracacie.
                        • Gość: sto_kolorow_mgly Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.03.03, 09:58
                          jujka,

edziecko to nie forum prywatne, na haslo. Na zaproszenie.

to forum reklamowane w mediach :)

jak sie na takim forum co pisze, to sorry, zawsze znajdzie sie taki, co moze
                          linka podac, czyz nie?

a to sformulowanie "majstrowanie" przy siusiaku co najmniej smieszne bylo. A
                          juz z pewnoscia nieszczesliwe. Dla kazdego z nas nauczka: staranniej dobierajmy
                          slowa.

i teraz jujka, z reka na sercu... pamietasz rozne posty? pielęgnacyjno-intymne?
                          zawsze, za kazdym razem, wszyscy mieli watpliwosci, czy to nie jakis zart
                          poedofila.

jujka, i jeszcze jedno: gdzie ansze poczucie humoru, skoro sie z wlasnych wad
                          nie potrafimy smiac? Ino tutaj krzyk podnosimy?
                          no gdzie?
                          • Gość: jujka Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: *.ibdim.edu.pl / 192.168.1.* 27.03.03, 11:31
                            Rane julek... Czy "majstrować" to taki straszny powód do robienia sobie
                            publicznych jaj z autorki?... I tak dla jasności... śledzę forum od roku i W
                            ŻYCIU nie widziałam, żeby takie rzeczy były wypisywane. A wybacz... moje
                            poczucie humoru nie nadąża za stwierdzeniami typu "toż to banda pedofili"... W
                            geście najlepszej woli zadomowienia się tutaj, autorów stwierdzeń typu "barany
                            z zakutymi łbami z oczami przesłoniętymi pieluchą" odbieram jako niewyżyte
                            małolaty, u których samo słowo "siusiak" wywołuje dryg buzujących hormonów w
                            mózgu... Przykro mi, ale jeśli ktoś wysyła nas do etworek, bo mamy problem z
                            przystawieniem dziecka do piersi (żeby nie powiedzieć cyca, bo znowu będzie
                            rozróba), z pierwszym razem po porodzie (życzę powodzenia w tymże autorom owych
                            blazujących postów), czy z całą gamą okołoporodowych "przyjemności"... nie
                            budzi we mnie sympatii, ani tym bardziej szacunku. Jestem po prostu wściekła na
                            nietolerancję i kompletny brak wyobraźni autorów. I dziwi mnie brak
                            solidarności między nami. I tylko tyle.
                            Jujka
                            • Gość: sto_kolorow_mgly Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.03.03, 11:43
                              jujka, mi nie musisz mowic bajeczek w wzajemnej lojalnosci ;)

nie wiesz, ze w necie to sie opinie formuuje? ;)
                              a ja pisze co mysle

jak zwykle

trudno, nie jest to moze popularne, trudno

bo wiesz, jujeczko, masa ludzi u nas boi sie cokolwiek na forum napisac

bo rozdziobią ich kruki, i wrony... ;)
                              • Gość: jujka Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: *.ibdim.edu.pl / 192.168.1.* 27.03.03, 15:09
                                Nie wiedziałam, że to Ty Yen... Nie wdawałabym się z Tobą w dyskusję.
                                Przepraszam. Wycofuję się. Czy tam chowam głowę w piasek. Nazwij to sobie jak
                                chcesz. Nikt mi nigdy tak nie dokopał jak Ty. Na powtórkę nie mam ochoty. Tym
                                bardziej,że jak widzę kopiesz na oślep i nie tylko mnie. Wybacz, ale mam zbyt
                                wiele kłopotów, żeby przyjmować nietrafione razy.
                                jujka
                                • kropka Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 27.03.03, 15:50
                                  Jujka, nie dramatyzuj, bo nie ma potrzeby.
                                  Jedną z przyczyn ostrej wymiany zdań na FoF jest to, że część e-mamuś zachowuje
                                  sjakby tylko one, jedyne na świecie, miały małe dzieci i problemy z tym
                                  związane. Tymczasem, jak znam życie, na forum GW kilka mamuś jeszcze by się
                                  znalazło. Więc nie róbcie z siebie matek-Polek skazanych na wieczne cierpienie,
                                  bo to denerwujące i bez sensu.
                                  A zdanie "majstrowanie przy siusiaku" jest rewelacyjne :))) I zapewniam, że u
                                  wielu panów wzbudziło zachwyt, ino wstydzą się przyznać publicznie :))
                                  No, już! Usmiechnij sie szybko :))
                                  • Gość: jujka Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: *.ibdim.edu.pl / 192.168.1.* 27.03.03, 16:03
                                    Uśmiecham się szeroko :))) A tak na marginesie... Mnie macierzyństwo uczyniło
                                    najszczęśliwszą z istot i na cały głos mam ochotę to wyśpiewać :) I tylko
                                    tyle...
                                    Jujka - emamuśka, ale szczęśliwa.
                                    • kropka Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 27.03.03, 17:17
                                      ależ nikt nie zabrania Ci spiewać, tylko nie za głośno, bo niektórzy mają
                                      poobiednią sjestę :))
                                      • Gość: jujka Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: *.ibdim.edu.pl / 192.168.1.* 28.03.03, 15:18
                                        Będę śpiewać :))) Będę tańczyć!!! Moja Córcia mówi TATA :)))) Ech... zdolna
                                        jest po mamie ;)
                                        Ściskam
                                        Jujka z edziecka
                                        • kropka Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 28.03.03, 18:22
                                          Gratuluję. Ale pogadamy za dwa lata. Będziesz z rozrzewnieniem wspominała
                                          czasy, gdy jeszcze nie gadała.
                                          Założymy się? :))
                                          • Gość: Jujka Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: *.ibdim.edu.pl / 192.168.1.* 31.03.03, 12:08
                                            Chyba każde czasy będę wspominała z rozrzewnieniem... Już teraz wspominam :)
                                            Jak pierwszy raz się poruszyła, jak wypinała mi kuper pod lewym żebrem... jak
                                            się rodziła i jak była noworodkiem... Ech... :)))
                                • sto_kolorow_mgly Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 27.03.03, 15:56
                                  Gość portalu: jujka napisał(a):

> Nie wiedziałam, że to Ty Yen... Nie wdawałabym się z Tobą w dyskusję.
                                  > Przepraszam. Wycofuję się. Czy tam chowam głowę w piasek. Nazwij to sobie jak
                                  > chcesz. Nikt mi nigdy tak nie dokopał jak Ty. Na powtórkę nie mam ochoty. Tym
                                  > bardziej,że jak widzę kopiesz na oślep i nie tylko mnie. Wybacz, ale mam zbyt
                                  > wiele kłopotów, żeby przyjmować nietrafione razy.
                                  > jujka

jujka, moj kopniak byl po tygodniowych kopniakach od Ciebie.
                                  nazywanych tylko i wylacznie wyrazaniem opinii
                                  i byl prelekcja moich lekow
                                  tez moglam miec za pare miesiecy dokladnie takie klopoty jak Ty
                                  i tez sie tego balam
                                  za duzo mysle po prostu
                                  plastyczna wyboraznia

ale z drugiej strony to chore, zeby po takim kopaniu cieszyc sie jak idiota, ze
                                  sie ma tylko guzy w jajniku, prawda?
                                  tylko... hehe
                                  taaaaa... tylko guzy.
                                  a ja sie cieszylam.
                                  jujka, wtedy umarla wszelka zyczliwosc we mnie
                                  slowo zabija
                                  Ty to teraz tez wiesz

i nie bede sie wdawac w polemike.
                                  obiesmy se zrobily niezle swinstwo
                                  ino Ty nie potrafisz sie przyznac, ze przywalilas na odlew

pozdrawiam i koncze dyskusje
                                  i mam nadzieje, ze nasze klopoty skoncza sie dobrze.
                                  trzymam bardzo mocno za Was kciuki.
                                  • Gość: jujka Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: *.ibdim.edu.pl / 192.168.1.* 28.03.03, 15:27
                                    Jest tylko jeden maleńki, acz znaczący szczególik Yen. Jeśli nawet Ci
                                    przykopałam (co nadal jest dla mnie niezrozumiałe) zrobiłam to całkowicie
                                    nieświadomie. Nie miałam NAJMNIEJSZEGO zamiaru sprawiać Ci przykrości. Jeśli
                                    tak się stało, przepraszam. Natomiast Ty wymierzyłaś precyzyjnie, świadomie i
                                    wierz mi... CHOLERNIE celnie. I... jeszcze jeden drobiazg. Nigdy nie
                                    mierzyłabym w ŻADNE dziecko... Choćby rodzic nie wiem co mi zrobił. I tylko
                                    tyle.
                                    Jujka
    • kropka Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 25.03.03, 14:12
      Gitman, uważaj. Bo jak ktoś z e-dziecka zrobi "wyciąg" z forum GW, to się ze
      śmiechu nie pozbieramy :)
      • Gość: Niech Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: 217.197.165.* 25.03.03, 14:17
        Oooo, ktos sie podszywa pod kropke! Prawdziwa miala kropke!
        • Gość: gitman o juz wiem gdzie sie maas podziewa IP: debian:* / 192.168.9.* 25.03.03, 14:22
          forum.edziecko.pl/profile.php?site=edziecko&showuser=maas
        • tebe Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 25.03.03, 14:37
          kropka bez kropki to dalej kropka. zabieramy wszystkie kropki...
          • Gość: Niech Nieprawda IP: 217.197.165.* 25.03.03, 14:39
            Kropka bez kropki to nie jest kropka. Wiele ludzkich zjawisk pozbawionych
            pewnych cech traci osobowosc. Ona moze byc dla mnie najwyzej "krupka".
            • tebe Re: Nieprawda 25.03.03, 14:47
              Tylko że najsamprzód Ona próbowała nie mieć tej kropki, ale wtedy się nie dało....
              • Gość: Niech Re: Nieprawda IP: 217.197.165.* 25.03.03, 14:53
                Ona nie ma wyobrazni. Ja mam:
                k.ropka
                kr.opka
                kro.pka
                krop.ka
                kropk.a
                PS. A ja mam "n.i.e.c.h.a". Ciekaw jestem jak dlugo.
                • tebe Re: Nieprawda 25.03.03, 15:00
                  Długo :-) o ile nie ma kropki na końcu
                  • Gość: Niech Re: Nieprawda IP: 217.197.165.* 25.03.03, 15:04
                    Oj tebe, znowu zaczynacie. Po primo wasze magiczne RFC pozwala tylko na jedna
                    kropke. Po secundo umiesciliscie taka informacje przy zakladaniu konta. Znowu
                    sie Gagarin wkurzy.
                    • tebe Re: Nieprawda 25.03.03, 15:12
                      Rzucę okiem czy niezgodne, ale Adam mówi, że zgodne. Na czuja jakby np. e.m.remarque chciał mieć konto to czemu mieliby mu nie załozyć.
                      Ci goście co pisali RFC mieli jakieś litery między nazwiskami o ile pamiętam.
                      Właściwie dlaczego Gagarin...
                      • Gość: Niech Re: Nieprawda IP: 217.197.165.* 25.03.03, 15:18
                        Pewnie masz racje bo nie moge tego odnalezc - moze mi sie przysnilo. Nie
                        czytalem tego RFC dosc dokladnie - przyklady tam podawane (imie.nazwisko) mialy
                        konsekwentnie jedna kropke.
                        PS. Gagarin to ten od kosmosu.
                        • tebe Re: Nieprawda 25.03.03, 15:40
                          wiem, jak Tiereszkowa.
                          • Gość: gitman Re: Nieprawda IP: debian:* / 192.168.9.* 26.03.03, 14:44
                            a lajka???
                            to pies? ;)))
            • kropka Re: Prawda!!! - do Niecha 25.03.03, 18:28
              Amputowali mi kropkę. Bolało jak cholera, ale w końcu... nie kropka zdobi
              człowieka. Charakter pozostał bez zmian. Wredny.
              • Gość: Niech Gowno prawda IP: 217.197.165.* 26.03.03, 11:45
                Ja pamietam tamta kropke. To byl ktos inny.
                • kropka Re: Gowno prawda 26.03.03, 13:59
                  Jasne, że inny, bo z kropką. Z wyglądu inny.
                  A co Ty taki czuły na wdzięki zewnętrzne? W duszę patrz! Dusza ta sama.
                  Wredna jak charakter. Wizażysta, qrcze, się znalazł
                  • Gość: Niech Re: Gowno prawda IP: 217.197.165.* 26.03.03, 14:41
                    Razem z kropka wycieli ci jaja!
                    • kropka Re: Gowno prawda 26.03.03, 15:43
                      hm... jakby tu... nie bardzo mieli co wycinać w temacie jaj :P
      • Gość: gitman Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: debian:* / 192.168.9.* 25.03.03, 14:18
        aj, bo narzekaja, zamiast sie cieszyc - zobacz jak im ladnie zrobili:
        www1.gazeta.pl/edziecko/0,0.html#
        a forum tez niczego sobie:
        www1.gazeta.pl/forum/790620,30353,1380170.html?x=1511526
        • basia! Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 25.03.03, 14:22
          idę poczytać " jak przystwić do piersi" i "pierwszy raz"
        • gregus Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 25.03.03, 14:22
          a gdzie jest o tym ściąganiu napletków?
          • basia! Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 25.03.03, 14:33
            gregus napisał:

> a gdzie jest o tym ściąganiu napletków?
            tam gdzie o siusiaku mówią ,noco! taki ma tytuł postu

forum.edziecko.pl/view.php?site=edziecko&bn=edziecko_niemowle&key=1048160116&first=1048583089&last=10484391
            78

eee...tylko nie wiem czy to wklejenie linki zadziała
            • gregus Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 25.03.03, 14:35
              cytata:
              "Hej dziewczyny, czy majstrujecie przy siusiakach swoich synków? Ja szczerze
              mówiąc do tej pory nic nie robiłam (mały ma 3 2/3 mca), ale mnie zaalarmowała
              koleżanka, że nie ściągała napletka swojemu synkowi i okazało się, że wdał mu
              się stan zapalny. I po konsultacji z innymi matkami doszła do wniosku, że
              będzie ściągać, bo ponoć przy nieściąganiu czasem pozarasta i niezbędna jest
              nawet pomoc chirurga. No i jestem przestraszona, nie wiem co robić, pediatra
              kazał nie ściągać ale boję się by małemy nie zaszkodzić. Co Wy robicie?
              Przestraszona Kasia"

równie przestraszony gregus
              • basia! Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 25.03.03, 14:44
                ja się bałam tego zacytować ,szczególnie to
                słowo "majstrowanie" ...jakoś "poparzyło" mnie w palce
            • Gość: gitman Siusiak w suwaku IP: debian:* / 192.168.9.* 25.03.03, 14:50
              to juz powiesc kryminalna z gazety:

Zaaferowany chłopiec pospiesznie wybiegający z toalety może boleśnie przyciąć
              sobie prącie zamkiem błyskawicznym. Chwilową ulgę przyniesie przyłożenie na
              siusiaka woreczka z kostkami lodu, ale malec raczej nie pozwoli bez
              znieczulenia manipulować przy zamku (...)
              • Gość: Niech Przeciez to banda pedofili! IP: 217.197.165.* 25.03.03, 14:52
                Wiedzialem ze cos jest nie tak! Za bardzo chcieli ukryc przed nami te swoje
                wypociny!
                • gregus Re: Przeciez to banda pedofili! 25.03.03, 14:55
                  Gość portalu: Niech napisał(a):

> Wiedzialem ze cos jest nie tak! Za bardzo chcieli ukryc przed nami te swoje
                  > wypociny!

ale my czujnie dostrzegliśmy zagrożenie i zrobimy wszysko aby je zniweczyć!
                  • tebe Re: Przeciez to banda pedofili! 25.03.03, 15:02
                    Ten żart wyżej to taki z nienajlepszych był...
                    • Gość: Niech Re: Przeciez to banda pedofili! IP: 217.197.165.* 25.03.03, 15:05
                      Jaki zart?! Ktos zartowal?!
                    • Gość: gitman Re: Przeciez to banda pedofili! IP: debian:* / 192.168.9.* 25.03.03, 15:09
                      jaki zart? toz to szczera prawda, jak nie wierzysz to poszukam linka!
                      • tebe Re: Przeciez to banda pedofili! 25.03.03, 15:13
                        wrrrrrrrr
                        • Gość: gitman Re: Przeciez to banda pedofili! IP: debian:* / 192.168.9.* 25.03.03, 15:21
                          tebe napisał:

> wrrrrrrrr

wrrrrrrrr to robi moj pies jak sie z nim draznie. moglbys wymyslec cos
                          innego ;)))

a oto linka do artykulu o siusiakach, o suwaku jest na dole:
                          www.edziecko.pl/alle.phtml?p=zd017
        • Gość: Niech Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: 217.197.165.* 25.03.03, 14:24
          Nie lubie dzieci. Wstydze sie tego, ze bylem dzieckiem. Ciezko pracowalem nad
          tym, zeby ten okres w moim zyciu trwal najkrocej. Nie dopuszcze tez do tego by
          zdciecinniec na starosc. I dlatego lekko sie wkurzam patrzac na te strony. Nie
          lepiej bylo skrecic jakies weselsze - no wiecie, laski, muzyka i alkohol?
        • daisse Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 25.03.03, 14:26
          ladne, i puste...
          ale widzac jakie mamusie sa plodne, za tydzien bedzie jak w mrowisku,
          tylko eOjcowie cos cicho siedza, czyzby zbieraja sily?

• Gość: gitman Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: debian:* / 192.168.9.* 26.03.03, 14:47
            jak maja takie mamuski za zony, to sie nie dziwie, ze wola sie nie wychylac. w
            koncu napletek ma sie tylko jeden. ;)))
            • gregus Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 26.03.03, 14:50

> jak maja takie mamuski za zony, to sie nie dziwie, ze wola sie nie wychylac.
              w
              > koncu napletek ma sie tylko jeden. ;)))

niektórzy nie mają, jaj też
              • Gość: gitman mam propozycje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: debian:* / 192.168.9.* 26.03.03, 15:03
                gregus napisał:

> niektórzy nie mają, jaj też

dzieki bogu jak bylem maly nie bylo jeszcze eDziecka i nikt mi nie majstrowal
                przy rozporku. biedne te dzieci, ponoc w anglii mozna wziac rozwod ze swoimi
                rodzicami. moze zlozymy sie na jakiegos dobrego adwokata dla maluszkow i
                wyslemy je w jakies bezpieczne miejsce?
                • gregus Re: mam propozycje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 26.03.03, 15:06

> dzieki bogu jak bylem maly nie bylo jeszcze eDziecka i nikt mi nie majstrowal
                  > przy rozporku. biedne te dzieci, ponoc w anglii mozna wziac rozwod ze swoimi
                  > rodzicami. moze zlozymy sie na jakiegos dobrego adwokata dla maluszkow i
                  > wyslemy je w jakies bezpieczne miejsce?

coś mi się zdaje że przed eMamami nie da sie ukryć, vide: nawet na forum o
                  forum już są
                  • Gość: gitman prawda jest prosta IP: debian:* / 192.168.9.* 26.03.03, 15:16
                    wiekszosc eMam jest w porzadku, ale nie wiem czemu pozwalaja, by drygowaly
                    nimi cwaniary, ktore maja po prostu zamiar otworzyc konkurencyjne forum,
                    dlatego rozpetaly spirale nienawisci przeciwko forum agory.
    • Gość: Tita Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: 195.245.213.* 25.03.03, 14:25
      Nie jesteśmy zachwycone. eDziecko jest dla nas ważne, tak jak dla was to forum.
      Nie gadamy tylko o dzieciach, kosmosie, czy chamstwie na innych forach. U nas
      też zdarzają się ostre, czasami zbyt ostre wymiany zdań. Mamy prawo do własnego
      zdania, a niestety nikt nie poinformował nas o zmianach, zostałyśmy postawione
      przed faktem dokonanym. eDziecko stanowiło rodzaj enklawy, odgrodziłyśmy się od
      przypadkowych ludzi trafiających na różne fora i siejących zamęt. Tam działali
      szybcy i sprawni moderatorzy, czy operatorzy na czacie. Tutaj tak nie ma.
      Nie wszyscy użytkownicy to mamuśki, jak miło nas określacie. I nie wszystko
      kręci się wokół pieluch. Nie wpraszamy się do was. I jak widać po waszych
      postach, wy też specjalnie nie palicie się do hm, integracji? Zajmijcie się
      swoimi sprawami i nie nabijajcie się z ludzi, którzy chcą też odnaleźć swoje
      miejsce tu.
      • Gość: Niech Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: 217.197.165.* 25.03.03, 14:28
        Gowno prawda. Od dawna na waszym "forum" trwala dyskusja na temat zmian. Ale
        widocznie pieluchy niektorym zaslonily oczy.
        • Gość: sto_kolorow_mgly Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.03.03, 14:31
          od jakiegos tygodnia, moze dwoch wiemy.

czekajcie, czekajcie. spacyfikujemy te wasza gazete i bokiem wam wjdziemy ;)

juz niedlugo;)

niech tylko dobrze sie tu zadomowimy
          • Gość: Niech Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: 217.197.165.* 25.03.03, 14:36
            Sranie w banie.
            • gregus Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 25.03.03, 14:37

> Sranie w banie.

święte słowa!
            • sto_kolorow_mgly Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 25.03.03, 15:03

> Sranie w banie.

Niech, mowilam: pieluchy to sprawa mojego chlopa ;)
              sranie w banie?
              to jakis nowy tubylczy wynalazek? ;)

ja tez tak chce, ja tez chce ;)
          • tebe Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 25.03.03, 14:43
            Mówiąc szczerze mam problem z tym terminem zawiadomienia.
            Bo załóżmy, że od teraz za miesiąc to się odbywa. Na czym się w tym czasie będziemy opierać przekonując was? Na obietnicach, że zrobimy coś fajnego?
            Mielibyśmy sielankę i dyskusję merytoryczną o tym jak to poprzenosić? Coś nie wierzę.
            Podsumowując: chyb żaden termin nie jest/był dobry.
            • sto_kolorow_mgly Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 25.03.03, 15:08
              tebe napisał:

> Mówiąc szczerze mam problem z tym terminem zawiadomienia.
              > Bo załóżmy, że od teraz za miesiąc to się odbywa. Na czym się w tym czasie
              będz
              > iemy opierać przekonując was? Na obietnicach, że zrobimy coś fajnego?
              > Mielibyśmy sielankę i dyskusję merytoryczną o tym jak to poprzenosić? Coś nie
              w
              > ierzę.
              > Podsumowując: chyb żaden termin nie jest/był dobry.

tebe, masz racje, kazdy termin nie bylby dobry
              bo przyzwyczajenie druga natura czlowieka

ale mnie wczoraj przekonales.
              a bylam bardzo na "nie".

chilli zle nie jest

a Niech to ;)
      • basia! Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 25.03.03, 14:38
        aha, tatusiowie o samochodach rozmawiają ,zauważyłam coś o citroenie
        • gregus Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 25.03.03, 14:39
          basia! napisała:

> aha, tatusiowie o samochodach rozmawiają ,zauważyłam coś o citroenie

bo to ich takie trochę e... dzieci
      • basia! Re: jaki fajny sondaż na edziecko 25.03.03, 14:39
        Jak sobie radzisz z łakomstwem?
        • sto_kolorow_mgly Re: jaki fajny sondaż na edziecko 25.03.03, 14:54
          ja tez sie obsmialam :)

ale robia z nas idiotow, hehe :)

a tak poza tym to awansowalam na wroga publiczego numer jeden w
          eDzieckolandii ;)

ze sie z tubylcami bratam...

a mnie tubylce i tak nie lubiom ;)

alem zainwestowala, a Niech to ;)

uchachana po pachy
          sto_kolorow_zupy
          • Gość: Niech Re: jaki fajny sondaż na edziecko IP: 217.197.165.* 25.03.03, 14:56
            My robimy z was idiotow? Dziwne to, co piszesz. Ja palcem nie ruszylem...
            • sto_kolorow_mgly Re: jaki fajny sondaż na edziecko 25.03.03, 14:59
              no przeciez nie o Tobie mowie, ino o tym sondazu

szczeke pietnascie minut zbieralam z ziemi.

po czym zaglosowalam

wiec na tym polega fenomen idiot-tele

interesujace doswiadczenie, hehe
              • Gość: Niech Re: jaki fajny sondaż na edziecko IP: 217.197.165.* 25.03.03, 15:02
                Sprobuje jeszcze raz. Piszesz ze robimy z was idiotow. Ja pisze ze palcem nie
                ruszylem. Przepraszam cie sto_kolorow, ale to nawet dziecko by zrozumialo. (Pod
                warunkiem ze nie e.)
                • sto_kolorow_mgly Re: jaki fajny sondaż na edziecko 25.03.03, 15:04
                  nie.

to moze jeszcze raz.

pisze, ze tym sondazem na testowej stronie zrobili z nas idiotow :)

nie Wy :)

tfurcy ;)
                  czy jak im tam
                  na pohybel
                  • Gość: Niech Re: jaki fajny sondaż na edziecko IP: 217.197.165.* 25.03.03, 15:07
                    Jeszcze raz. Ja po prostu napisalem ze nie trzeba z was robic idiotow. To co
                    prawda nie dotyczy ciebie, nad toba trzeba jeszcze troche popracowac, ale
                    pozostali e-rodzice nie powinni miec prawa wychowywania nawet kaktusa.
                    • sto_kolorow_mgly Re: jaki fajny sondaż na edziecko 25.03.03, 15:11

> Jeszcze raz. Ja po prostu napisalem ze nie trzeba z was robic idiotow. To co
                      > prawda nie dotyczy ciebie, nad toba trzeba jeszcze troche popracowac, ale
                      > pozostali e-rodzice nie powinni miec prawa wychowywania nawet kaktusa.

o kurde
                      czyli mam zaczac od kaktsow?

kurde, biedne kaktusy
                      smiercia glodowa umra
                      troche szkoda

u mnie w domu jeszcze jako -tako (ale nie najlepiej) sztuczne kwiaty wygladaja :
                      (
                • tebe Re: jaki fajny sondaż na edziecko 25.03.03, 15:06
                  Może ja rozumiem: takie sondaże tam robią z userów idiotów ale reakcja jest taka, że najpierw się śmiejesz a potem głosujesz. Ty nie robisz idiotów Niechu.
                  • sto_kolorow_mgly Re: jaki fajny sondaż na edziecko 25.03.03, 15:24
                    O prawda

posmialam sie, zaglosowalam

harakiri czas mi popelnic

intelekt minusowy mam

widac zima idzie
      • Gość: jujka Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: *.ibdim.edu.pl / 192.168.1.* 26.03.03, 13:51
        To wołanie w pustš przestrzeń Tita... Uwierz mi... Popatrz... Ci ludzie sš bez
        wyobra�ni, bez zrozumienia... ba... wydajš się być pozbawieni jakiejkolwiek
        wrażliwo�ci ludzkiej. To czego się spodziewać?... Mówiłam...
    • Gość: Tita Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: 195.245.213.* 25.03.03, 14:56
      Zachowujecie się jak banda gówniarzy.
      Chyba nie ma sensu komentować więcej.
      Widzę, panie Adminie Wielkiego Statku, że fantastycznie panuje pan nad
      wioślarzami na dole...
      • Gość: Niech Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: 217.197.165.* 25.03.03, 14:58
        Tita, to dziecko to chyba z nudow mialas.
      • gregus Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 25.03.03, 14:59
        Gość portalu: Tita napisał(a):

> Zachowujecie się jak banda gówniarzy.
        > Chyba nie ma sensu komentować więcej.
        > Widzę, panie Adminie Wielkiego Statku, że fantastycznie panuje pan nad
        > wioślarzami na dole...

tita tita tu orbita! czy to jeden z twoich postów na forum edziecko/wychowanie
        wymknął się i wpadł na forum o forum?
    • Gość: Tita Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: 195.245.213.* 25.03.03, 15:04
      Na szczęście nie z tobą mam dziecko Niech. Coś mi się wydaje, że przy tobie to
      z nudów nie tylko nie byłoby dziecka - umarłabym z nudów.
      • gregus wiem jak wykurzyć userów na nowe forum 25.03.03, 15:10
        po prostu podesłać im tam kagana lub jakiegoś innego lubicza - sami się
        przeniosą na nowe forum, i to z wielką chęcią!
      • Gość: Niech Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: 217.197.165.* 25.03.03, 15:12
        "Na szczęście nie z tobą mam dziecko Niech". Wiedzialem ze warto dzis bylo
        wstawac.
      • Gość: gitman Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: debian:* / 192.168.9.* 25.03.03, 15:13
        wiesz co tita? ty stad zmykaj.
    • Gość: Tita Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: 195.245.213.* 25.03.03, 15:26
      Ty wiesz co?
      Niedoczekanie. Polubisz mnie na pewno...
      • jeruba Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 25.03.03, 15:36
        akysz akysz
        a nie mówiłem, że jak przyjdą to i Niech bym nie wiem co robił to i tak się nie
        opędzisz

pzdry,
        j.j.
      • beata_ Hi, hiii - Tia... 25.03.03, 15:56

> Ty wiesz co?
        > Niedoczekanie. Polubisz mnie na pewno...

...i o to chodziło!:-)
        • Gość: sto_kolorow_mgly Re: Hi, hiii - Tia... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.03.03, 16:09
          no i maja bande kobiet na karku...

nie chce byc prorokiem w nowym kraju, ale... sami chcieli :)
          • gitman Re: Hi, hiii - Tia... 26.03.03, 11:43
            nas sie nikt o nic nie pytal. ot wzieli was przywiezli z calym dobytkiem i
            zostawili tutaj. mi powiedzilei tylko zebym nie utrudnial i to tyle, co wiem o
            tej sprawie.
            • kropka Re: Hi, hiii - Tia... 26.03.03, 14:05
              i jeszcze kazali co cięższe klamoty na piętra wnosić (a winda jeszcze nie
              działa). Popatrz na chłopaków. Już ledwo dyszą.
              Ależ Wy tych przydasi macie! Trzeba było powyrzucać choc trochę.
            • Gość: jujka Re: Hi, hiii - Tia... IP: *.ibdim.edu.pl / 192.168.1.* 28.03.03, 15:21
              Nas też nie pytali... Wzięli za wsiarz i wrzucili między Was... i jeszcze nam
              wmawiają, że to dla naszego dobra... Wy nas nie lubicie, my się boimy zmian
              (jak chyba każdy Człowiek), a opy nie słuchają naszego utyskiwania... Cóż...
              pozostaje nam pokochać się, albo pozabijać...
              Jujka
              • yenna_m Re: Hi, hiii - Tia... 28.03.03, 16:32
                Gość portalu: jujka napisał(a):

> Wy nas nie lubicie, my się boimy zmian
                > (jak chyba każdy Człowiek), a opy nie słuchają naszego utyskiwania... Cóż...
                > pozostaje nam pokochać się, albo pozabijać...
                > Jujka

dramatyzujesz

jestes tutaj takim samym userem jak kazdy inny. Po co my-oni. Idz so poczytaj
                romatice, poczytaj se depresje, dziecko, nalogi, poczytaj pare innych
                tematycznych forow. Tu tez sa Ludzie. Przez duze L. Zyczliwi. Poczytaj, zanim
                zaczniesz oceniac.

I zdejmij kobieto w koncu klapki z oczu.
      • Gość: gitman ty wiesz co? IP: debian:* / 192.168.9.* 25.03.03, 16:04

> Ty wiesz co?
        > Niedoczekanie. Polubisz mnie na pewno...

to zabrzmialo zlowieszczo...
    • electra_edziecko Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 25.03.03, 15:35

Cześć :-)))

Łoj Gitaman Gitman :-)
      Ty cały czas swoje :-)

Aga
      • Gość: gitman Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: debian:* / 192.168.9.* 25.03.03, 16:07
        o czesc agnieszka.
        widze, ze nie masz juz sygnaturki...
        ...szybko sie uczysz. :)))
        • electra_edziecko Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 25.03.03, 23:27
          Hej Gitman :-)

Bo ja inteligentna bestia jestem :-)))

Pa
          Aga
        • Gość: E.T. LMAOL! IP: *.dyn.optonline.net 27.03.03, 17:16
          Brawo, e-mamy gora (wszedzie wlaza)! I pomyslec ze na eDziecku straszono gazeta
          a nie na odwrot LOL
    • kropka Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 25.03.03, 16:20
      coś widzę, że jak się młode mamusie pokazały na forum, to panowie piórka
      trzepią, zęby ostrzą, oczy przemywają i tokują, aż uszy puchną.
      W końcu nie dziwota. Macierzyństwo słuzy kobiecie, jak mało co, a wiosna tuż
      tuż :)
      • Gość: gitman Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: debian:* / 192.168.9.* 25.03.03, 16:36
        ja tam nie wiem o czym ty mowisz, ale tebe faktycznie sie zrobil bardzo
        aktywny w ostatnich dniach. ;)))
        • kropka Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 25.03.03, 16:41
          Ty sie Tebe nie zasłaniaj. Ciebie tez sporo w wiadomych wątkach :)
          • jeruba Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 25.03.03, 16:43
            a moze tebe ma dość maas to postanowił zmienić smak?

pzdry,
            j.j.
            • kropka Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 25.03.03, 17:23
              nie licz na to. Maas nikt nigdy nie bedzie miał dość. No, najwyżej lubicze :)
    • Gość: Zar Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 26.03.03, 13:23
      własnie dlatego prymitywny mlotku emamy sie bronily przed gazeta. taki tu jest
      poziom. zjadacie wlasne ogony - smacznego. nie ma rozmowy - jest dosrywanie.
      udlawisz sie tym kiedys, ale wszystko w swoim czasie.
      • Gość: sto_kolorow_mgly Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.03.03, 13:27
        Zar, a jaki jest poziom na edziecku?

Mam powyciagac co niektore pikantniejsze posty?
        Czy niektore afery?
        NAwet szukac zbytnio nie trzeba.

Z reszta pomysl - przylazisz na obce forum i robisz ferment. I jeszcze
        obrazasz. Jakie to typowe dla eMamus.
        Nazwalabym to eZachowaniem ;)

Ciesz sie, ze Ci tubylce dzialki nie skopali, bo moga. I maja prawo. JA
        podziwiam ich spokoj.
      • basia! Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 26.03.03, 13:28
        Gość portalu: Zar napisał(a):

> własnie dlatego prymitywny mlotku emamy sie bronily przed gazeta. taki tu
        jest
        > poziom. zjadacie wlasne ogony - smacznego. nie ma rozmowy - jest dosrywanie.
        > udlawisz sie tym kiedys, ale wszystko w swoim czasie.

kto jest prymitywnym młotkiem emamy? ,albo nie odpowiadaj ,w ogóle nie powinnam
        takich wyrazów słuchać
      • Gość: Niech Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: 217.197.165.* 26.03.03, 13:29
        Nie chcialbym byc twoim dzieckiem.
      • Gość: gitman Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: debian:* / 192.168.9.* 26.03.03, 13:33
        najpierw sie rzucilyscie jak harpie na te dziewczyny, ktore odwazyly sie miec
        wlasne zdanie i pojawily na tym forum zamiast ze strachu przed zmiana biadolic
        i ujadac jak wiejskie kundelki, a teraz jeszcze robicie siare tutaj. nie
        podoba sie to forum? to wypad stad, nikt na sile nie trzyma.
        • Gość: Niech Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: 217.197.165.* 26.03.03, 13:40
          Ot co. Idzcie sie reprodukowac. E-reprodukowac, oczywiscie. E-oczywiscie.
          Wasz E-niech.
          • Gość: sto_kolorow_mgly Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.03.03, 13:43
            eHowgh
            • gregus Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 26.03.03, 13:45
              etam
              • kropka Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 26.03.03, 14:07
                ewa
                • basia! Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 26.03.03, 14:14
                  ech!
                • basia! Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 26.03.03, 14:14
                  etat
                • basia! Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 26.03.03, 14:16
                  ET
      • draconessa Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 26.03.03, 21:37
        Oj, emamuska, jaki poziom wypoiwiedzi. Chyle czola, Twoje dziecko tez tak
        dobrze wychowane? Mamy wiec na forum nowa ejakosc. Moze lepiej wracaj do
        swojego rezerwatu, tu nam takich wzorcow nie trzeba.
    • Gość: gitman "Forum o forum to oczywiście bagno ..." IP: debian:* / 192.168.9.* 26.03.03, 14:14
      forum.edziecko.pl/download_thread.php?site=edziecko&bn=edziecko_info&thread=1048680127

forum.edziecko.pl/download_thread.php?site=edziecko&bn=edziecko_info&thread=1048680979
      • gregus Re: 'Forum o forum to oczywiście bagno ...' 26.03.03, 14:18
        żądam satysfakcji!!!
        • basia! Re: 'Forum o forum to oczywiście bagno ...' 26.03.03, 14:24
          dziwni jacyś ...zabawa w chowanego wywołuje u mbugajskiej(emamy) zgrzytanie
          zębów...biedne dzieci emam:(
        • Gość: Niech(e) Re: 'Forum o forum to oczywiście bagno ...' IP: 217.197.165.* 26.03.03, 14:25
          Moje intuicje sie potwierdzily. Fakt bycia e-idiota (a wiec m.in.
          nieodroznianie forum o forum od forum e-dziecko) nie uniemozliwia plodzenia e-
          dziecka. A moze nawet mu sprzyja.
        • Gość: sto_kolorow_mgly Re: 'Forum o forum to oczywiście bagno ...' IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.03.03, 14:26
          mozesz mnie skopac

stamtad przyszlam :(

normalnie zenada

przepraszam, za te histeryczki
          • tebe Re: 'Forum o forum to oczywiście bagno ...' 26.03.03, 14:36
            A ja myślę że to zupełnie normalne zdarzenie w takich wypadkach. I uparcie będę grzecznie i cierpliwie tłumaczył.
            • bielszy_odcien_czerni Re: 'Forum o forum to oczywiście bagno ...' 26.03.03, 14:38
              Skop im tylek, Tebe, trzymam za ciebie kciuki!!!
              • gregus Re: 'Forum o forum to oczywiście bagno ...' 26.03.03, 14:39
                bielszy_odcien_czerni napisała:

> Skop im tylek, Tebe, trzymam za ciebie kciuki!!!

a mnie się wydaje że Tebe zmienia się na eTebe
            • basia! Re: 'Forum o forum to oczywiście bagno ...' 26.03.03, 14:38
              tebe napisał:

> A ja myślę że to zupełnie normalne zdarzenie w takich wypadkach. I uparcie
              będę
              > grzecznie i cierpliwie tłumaczył.

a zasłonisz mnie swoją piersią? znowu pytam :)
              • tebe Re: 'Forum o forum to oczywiście bagno ...' 26.03.03, 15:13
                Zasłonię jakby co.
            • Gość: sto_kolorow_mgly Re: 'Forum o forum to oczywiście bagno ...' IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.03.03, 14:41
              tebe napisał:

> A ja myślę że to zupełnie normalne zdarzenie w takich wypadkach. I uparcie
              będę
              > grzecznie i cierpliwie tłumaczył.

tebe, a ja tego nie rozumiem
              juz dawno wzielabym i zabanowala.
              Po IP :(
              Ty to masz facet nerwy :)

i ciagle mi glupio
              stamtad wyszlam
              • jeruba E-Paranoja 26.03.03, 15:13
                Rany julak żeby z paranoi zrobić e-paranoje to ci sztuka!
                Tebe zabierz te e-potwory bo ma skóra trolla już się robi mięka.
                E-Niech to przy nich E-dziecko.
                Już się zapetliłem z tego obłędu jaki tu panuje od paru e-dni.

e-pzdry,
                e-j.j.
                • tebe Re: E-Paranoja 26.03.03, 15:29
                  espokjnie, przenosimy się do emiejsca edocelowego :-)
                  • jeruba Re: E-Paranoja 26.03.03, 15:33
                    e-dobrz i e-szybko e-poproszę: -e:)

pzdry,
                    jeszcze nie e-j.j.
                    • kropka Re: E-Paranoja 26.03.03, 15:42
                      jeruba napisała:

> jeszcze nie e-j.j.

ale już e-Tebe :)
                      • jeruba Re: E-Paranoja 26.03.03, 15:57
                        moze mu e-mamuśki płacą za to?
                        e-czort e-wie

pzdry,
                        j.j.
    • kropka Re: Skleroza nie boli 26.03.03, 15:19
      Nie przesadzajcie. Mało wojny w świecie? jeszcze jakąś forumową wywołujecie?
      Po cholerę? I w ogóle co kogo obchodzi forum e-dziecko, jesli temat go nie
      dotyczy? Można tam nie wchodzić i już. Ja np. nie wchodze na Aktualności, bo
      mam silny odruch wymiotny. Miejsce zabiera? Nie nasz problem, tylko adminów.
      Wytykanie sobie, gdzie jest więcej chamstawa, jest bez sensu. Chamow wszędzie
      po równo. To już choroba społeczna.
      A ci "urażeni" niech sobie sięgną do wątków z czasów zmiany forum. To było
      dopiero coś! Qrwy jak motylki fruwały, wielu przeskakiwało samych siebie,
      grawitacje i inne prawa fizyki.
      Ani tubylcy nie muszą wchodzić na forum e-dziecko, ani e-mamuski nie muszą
      wchodzić na inne fora GW. Póki co nie ma w Konstytucji takiego obowiązku.
      I przestańcie dzielić na "naszych" i "waszych". Jedyny podział to na mądrych i
      głupich, normalnych i chamów. Tu i tam.
      Koniec i kropka

P.S. Nie koniec: a od Tebe proszę sie odtniutniać. jak sie kiedyś wścieknie i
      pójdzie w siną dal, to sie forum ze smichu nie pozbiera.
      • jeruba Re: Skleroza nie boli 26.03.03, 15:30
        kropka jak ty możesz, dokąd pójdzie tebe - przeciez bez niego nasz żywot trolli
        legnie w gruzach, jest jeszcze maas ale to już tylko pół przyjemności:)

pzdry,
        j.j.

• Gość: gitman Re: Skleroza nie boli IP: debian:* / 192.168.9.* 26.03.03, 15:32
          tebe nigdy nie odejdzie. tebe jest wieczny.
          • kropka Re: Skleroza nie boli 26.03.03, 15:40
            nie jest wieczny, tylko na świetość zarabia. Jak Pan Bóg uzna, ze już dość
            zarobił, to Go weźmie żywcem do nieba. Prosto z forum.
            • Gość: gitman Re: Skleroza nie boli IP: debian:* / 192.168.9.* 26.03.03, 15:49
              zeby tylko sie ten bog nie pomylil i mnie aby nie wzial...
              ja nie chce jeszcze umierac! mam tyle pieniedzy do wydania ...
            • jeruba Re: Skleroza nie boli 26.03.03, 16:00
              kropka on w e-agorze to się nie doczeka
              To i e-szybko nie pójdzie do tego e-nieba.
              oto nie bój żaby
              hehehehehheehehehheehhehehe sie nie moge powstrzynac zarobi w agorze
              heheheheheehehhheheheh

pzdry,
              j.j.
              • jeruba Re: Skleroza nie boli 26.03.03, 16:04
                tebe ja tebe tak aż źle nie życze co by ty był całe życie w agorze

pzdry,
                j.j.
    • Gość: gitman a tak szczerze to jestem pewien IP: debian:* / 192.168.9.* 26.03.03, 15:46
      ze gdyby nie kilku adminow i moderatorow sledzacych kazde bez wyjatku
      eDzieckowe forum i usuwajacych zbyt "gorace' dyskusje, to poziom tam bylby
      dokladnie ten sam co tu.
      mamuski drogie, widzicie to same, jedynie falszywa duma nie pozwala wam tego
      przyznac, stad pozytywne wrazenie zrobila na mnie mgielka, ktora jest jak sie
      okazuje bardzo madra mamuska (i to mimo doktoratu). ;)))
      • sto_kolorow_mgly Re: a tak szczerze to jestem pewien 26.03.03, 15:59
        o, sorry
        bylejaki magister :)
        • Gość: gitman Re: a tak szczerze to jestem pewien IP: debian:* / 192.168.9.* 26.03.03, 16:02
          przepraszam, nie zwyklem ludzi obrazac bez powodu. ;)))
          • Gość: sto_kolorow_mgly Re: a tak szczerze to jestem pewien IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.03.03, 10:01
            hehe :) przeprosiny przyjete :)
            jest okazja do otworzenia butelczyny, co to w lodowce na mnie lypie.

będziem lać?
            • gitman Re: a tak szczerze to jestem pewien 27.03.03, 10:20
              Gość portalu: sto_kolorow_mgly napisał(a):

> hehe :) przeprosiny przyjete :)
              > jest okazja do otworzenia butelczyny, co to w lodowce na mnie lypie.
              >
              > będziem lać?

a co masz? (zainteresowal sie gitman)
              • Gość: dori Re: a tak szczerze - co do ignorancji IP: 217.222.110.* 27.03.03, 10:46
                Owszem, ignorancja to sila; glupote i chamstwo najlepiej ignorowac, niech inni
                traca sobie na nia czas.
                A kto w ogole ma sile i czas otwierac i czytac te wszystkie posty?
                Sa lepsze rozrywki.
                czesc.
                • Gość: gitman Re: a tak szczerze - co do ignorancji IP: debian:* / 192.168.9.* 27.03.03, 10:53
                  to mowisz, ze juz sie tu nie pokazesz wiecej?
                  jak to mowia: 'eMama ze statku, galernikom lzej'.
                  • Gość: sto_kolorow_mgly Re: a tak szczerze - co do ignorancji IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.03.03, 11:06

> to mowisz, ze juz sie tu nie pokazesz wiecej?
                    > jak to mowia: 'eMama ze statku, galernikom lzej'.

ide po jasia
                    wedrowniczka

chyba nie poszedl
                    choc ma czarna ;) eTykietke ;)
                    • Gość: gitman Re: a tak szczerze - co do ignorancji IP: debian:* / 192.168.9.* 27.03.03, 12:02
                      zasada jest prosta: im wiecej procent, tym lepiej. tym wiecej racji.
                      a kto nie pije, ten kabluje. szybko sie wyda kto jest kto.
                    • kropka Re: a tak szczerze - co do ignorancji 27.03.03, 12:27
                      dla mnie podwójny poproszę. Może byc na skałce.
                      Qrcze, ale dzień! :(
                      • sto_kolorow_mgly Re: a tak szczerze - co do ignorancji 27.03.03, 16:02
                        oby tylko na skałka wisząca nie była

rozlewam zwartosc butelki sprawiedliwie
                        po setce ;)

za pomyslnosc i dobry koniec tego dnia :)

PS: maz przyjechal, cala w skowronkach jestem ;)
                        jusz adresu nie podaje. Do nastepnego czwartku ;)
    • ez_analityk Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 27.03.03, 16:01
      Bardzo zabawne te wasze cytaty. Tylko nam emamom do śmiechu nie jest jak
      czytamy Was bo pokazuje tylko gdzie trafiłyśmy.
      Chcecie się bardziej pośmiać pośmiejcie się ze mnie, która walczyła z rakiem z
      mam, które straciły dzieci. Ciekawie czy umiecie się tylko śmiać czy również
      pomóc. Zobaczymy.
      Zajrzyj dokładnie a może znajdziesz post żony po trzeciej nieprzespanej nocy
      szukającej pomocy.
      • sto_kolorow_mgly Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 27.03.03, 16:07
        ez, odpowiem cynicznie:
        ja juz zbawiac swiata nie chce
        mam mase wlasnych klopotow

moge liczyc na realnych, nie witrualnych "przyjaciol"
        przekonalam sie w koncu calkiem niedawno ;)

wiec ode mnie nie oczekuj lojalnego tuszowania niedoskonalosci.
        • ez_analityk Re: he zajrzalem sobie na to forum mamusiek 27.03.03, 16:13
          Wiesz nie oczekuję, ale nigdy nie naśmiewam się z czyichś błędów, niewiedzy,
          błędów ortograficznych. Taka jestem. Nie uważam za fair pokazywanie jednej
          strony medalu. Nie będę się śmiała z nikogo nawet gdy będzie miał problem z
          czyszczeniem napletka synkowi. Nie rozumiem chęci ośmieszania ludzi. Jak
          powiedział Einstein "Miarą ludzi wielkich jest ich stosunek do ludzi małych"
          Boli mnie chęć poklasku, prześmiewczości, błazeństwa. Po co, żeby zostać
          zauważonym w wielkim bezkresie postów raniąc innych.
          Wiem że edziecko ma wiele wad, naprawdę ale wolę wrogów z wadami niż przyjaciół
          ze sztyletem za plecami.
          • Gość: Niech Czy ty jestes przy zdrowych zmyslach, kobieto! IP: 217.197.165.* 27.03.03, 16:19
            To jest forum o forum. Nie o napletku, nie o raku, nie o zmarlych dzieciach.
            Jak wejdziesz do restauracji i zaczniesz dosc glosno opowiadac o swoich
            problemach z oddawaniem stolca, to moze sie okazac ze ktos na ciebie spojrzy z
            niepokojem. Ja tez patrze na ciebie z niepokojem. Jesli nie odrozniasz
            napisu "forum o forum" od napisu "e-dziecko", to moze kiedyc nie odroznisz
            wlasnego dziecka od pilki plazowej.
            • Gość: gitman Re: Czy ty jestes przy zdrowych zmyslach, kobieto IP: debian:* / 192.168.9.*