Dodaj do ulubionych

A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2003r.

26.04.03, 13:43
Jak myślicie? Admin wytrzyma?
:-)
Obserwuj wątek
    • miltonia Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 13:53
      Chyba juz do klubu poszedl merytorycznych szukac, albo prace porzucil, albo
      udal sie na chorobowe, albo kombinuje jak nas zabanowac.
      • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 13:59
        To aż tak źleee??? Może tylko wikendowo wolnego trochę ma i odpoczywa...
        • miltonia Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 14:05
          Tez na to licze, szczegolnie gdy Tebe mam na mysli.
          • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 14:10
            Tebe ostatnio o dziwnych porach się zjawia - nie zna się dnia ani godziny
            • Gość: theseus Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 IP: 209.172.115.* 26.04.03, 14:23
              Tebe zawsze znajdzie czas, wiec uważajcie miłe panie :-))
              • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 14:44
                Gość portalu: theseus napisał(a):

> Tebe zawsze znajdzie czas, wiec uważajcie miłe panie :-))

To właśnie od początku usiłujemy...uważać właśnie:-)
                • miltonia Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 14:47
                  A nie, nie na Tebe nie trzeba wcale uwazac. On tak delikatnie przenosi, ze
                  nawet to calkiem przyjemne jest.
                  • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 15:15
                    Nie doświadczyłam jeszcze...może warto :-)

To ja się na razie oddalę, jak wrócę zobaczę gdzie jesteśmy
                    • miltonia Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 15:25
                      Spytaj sie Anieli. Ja najczesciej Tebe nosi.
                      • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 15:26
                        Jak mam spytać jak jej nie ma:(
                        • Gość: theseus ANIELA !!! IP: 209.172.115.* 26.04.03, 15:43
                          Gdzie jestes ................................ szukaja Cię :-))))))
                          • beata_ Re: ANIELA !!! 26.04.03, 15:52
                            Może śpi jeszcze....
                            • miltonia Re: ANIELA !!! 26.04.03, 15:54
                              No nie wiem. Zauwaze tyle niezobowiazujaco co podejrzliwie, ze Tebe tez nie ma.
                              • beata_ Re: ANIELA !!! 26.04.03, 15:55
                                Hmmmmmmmmmm - znacząco/niezobowiązujące....
                                • Gość: theseus Re: ANIELA !!! IP: 209.172.115.* 26.04.03, 16:32
                                  Teraz wiem dlaczego Aniela stała pod okienkiem admina :-))
                                  • beata_ Re: ANIELA !!! 26.04.03, 16:40

> Teraz wiem dlaczego Aniela stała pod okienkiem admina :-))

Myślisz, że dalej tam stoi????:-))

• Gość: theseus Re: ANIELA !!! IP: 209.172.115.* 26.04.03, 16:44
                                      beata_ napisała:

> >
                                      > Myślisz, że dalej tam stoi????:-))
                                      >
                                      Uważam że o tej porze przynajmniej siedzą :-))
                                      • beata_ Re: ANIELA !!! 26.04.03, 16:49

>
                                        > Uważam że o tej porze przynajmniej siedzą :-))

Ona pod oknem, a on w domu...
                                        Pewnie dlatego nie może wyjść porządki tu wprowadzać:-))
                                        • theseus Re: ANIELA !!! 26.04.03, 16:59

beata_ napisała:
                                          > Ona pod oknem, a on w domu...
                                          > Pewnie dlatego nie może wyjść porządki tu wprowadzać:-))

aha im bliżej wieczora tym bardziej bedą zmęczeni, ciekaw jestem jaką wtedy
                                          przyjmą pozycję ;-))
                                          • beata_ Re: ANIELA !!! 26.04.03, 17:02
                                            theseus napisał:

> aha im bliżej wieczora tym bardziej bedą zmęczeni, ciekaw jestem jaką wtedy
                                            > przyjmą pozycję ;-))

I czym to zaskutkuje...mam na myśli FoF i nas, użytkowników:-)
                                            • theseus Re: ANIELA !!! 26.04.03, 17:08
                                              beata_ napisała:

> >> >>
                                              > I czym to zaskutkuje...mam na myśli FoF i nas, użytkowników:-)

Beatko to bardzo ciekawe Tebe(mnożnik) x Aniela(mnożna) =??? ;-)))
                                              • beata_ Re: ANIELA !!! 26.04.03, 17:16
                                                theseus napisał:

>
                                                > Beatko to bardzo ciekawe Tebe(mnożnik) x Aniela(mnożna) =??? ;-)))

No, no - nnie rozpędzajmy się zandato, żeby się potem nie rozczarować;-)
                                                • zarlaczka Re: ANIELA !!! 26.04.03, 17:20
                                                  Myślą, że Tebe jest kulturalnym mężczyzną i w żadnym razie nie pozwolił by
                                                  Aniela pod oknem jego stała.
                                                  • theseus Re: ANIELA !!! 26.04.03, 17:26
                                                    zarlaczka napisała:

> Myślą, że Tebe jest kulturalnym mężczyzną i w żadnym razie nie pozwolił by
                                                    > Aniela pod oknem jego stała.

masz racje ja też tak uważam , pewnie zaproponuje Anieli cos wygodniejszego :-)
                                                  • beata_ Re: ANIELA !!! 26.04.03, 17:32
                                                    theseus napisał:

> zarlaczka napisała:
                                                    >
                                                    > > Myślą, że Tebe jest kulturalnym mężczyzną i w żadnym razie nie pozwolił by
                                                    >
                                                    > > Aniela pod oknem jego stała.
                                                    >
                                                    > masz racje ja też tak uważam , pewnie zaproponuje Anieli cos
                                                    wygodniejszego :-)

Np krzesełko składane...
                                                  • theseus Re: ANIELA !!! 26.04.03, 17:35
                                                    beata_ napisała:

>
                                                    > Np krzesełko składane...

Ja stawiam że zaproponuje Anieli Forum Romantica......
                                                  • beata_ Re: ANIELA !!! 26.04.03, 17:36
                                                    theseus napisał:

> Ja stawiam że zaproponuje Anieli Forum Romantica......

A ono takie wygodne????
                                                  • zarlaczka Re: ANIELA !!! 26.04.03, 17:39
                                                    beata_ napisała:

> > masz racje ja też tak uważam , pewnie zaproponuje Anieli cos
                                                    > wygodniejszego :-)
                                                    >
                                                    > Np krzesełko składane...

Albo kolanka, w sumie też składane.
                                                  • beata_ Re: ANIELA !!! 26.04.03, 17:41
                                                    zarlaczka napisała:

> Albo kolanka, w sumie też składane.

To ja już wiem - kolanka składane na Romantice
                                                  • zarlaczka Re: ANIELA !!! 26.04.03, 17:42
                                                    A ja myślałam, że na Anieli, znaczy pod Anielą.
                                                  • beata_ Re: ANIELA !!! 26.04.03, 17:45
                                                    zarlaczka napisała:

> A ja myślałam, że na Anieli, znaczy pod Anielą.

Anielę można dołożyć - na kolanka
                                                  • zarlaczka Re: ANIELA !!! 26.04.03, 17:48
                                                    E tam, Aniela na dokładkę. Aniela to podstawa.
                                                  • beata_ Re: ANIELA !!! 26.04.03, 17:52
                                                    zarlaczka napisała:

> E tam, Aniela na dokładkę. Aniela to podstawa.

A wytrzyma?
                                                  • zarlaczka Re: ANIELA !!! 26.04.03, 17:54
                                                    Nasza Aniela, pewnie.
                                                  • beata_ Re: ANIELA !!! 26.04.03, 17:56
                                                    zarlaczka napisała:

> Nasza Aniela, pewnie.

Znasz ja dłużej, to wiesz...mnie wygląda na subtelną i kruchą istotę, stąd ma
                                                    troska
                                                  • zarlaczka Re: ANIELA !!! 26.04.03, 18:00
                                                    Takie kruche z wyglądu, to na ogół silne som.
                                                  • beata_ Re: ANIELA !!! 26.04.03, 18:01
                                                    zarlaczka napisała:

> Takie kruche z wyglądu, to na ogół silne som.

No tak, trochę o tym zapomniałam...
                                                • theseus Re: ANIELA !!! 26.04.03, 17:24
                                                  beata_ napisała:

> theseus napisał:
                                                  >
                                                  > >
                                                  > > Beatko to bardzo ciekawe Tebe(mnożnik) x Aniela(mnożna) =??? ;-)))
                                                  >
                                                  > No, no - nnie rozpędzajmy się zandato, żeby się potem nie rozczarować;-)

Myślisz Beatko że będa az tak ostrożni ;-)) a namiętność ?
                                                  • beata_ Re: ANIELA !!! 26.04.03, 17:33
                                                    theseus napisał:

> Myślisz Beatko że będa az tak ostrożni ;-)) a namiętność ?

Czy ja niewyraźnie mówię? To MY się mamy nie rozpędzać...;-))
    • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 17:35
      Jezusmaria! Czemu nic nie mówicie, że Tebe jest????!!!!
      • theseus Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 17:40
        beata_ napisała:

> Jezusmaria! Czemu nic nie mówicie, że Tebe jest????!!!!

Zapewne Beatko masz na myśli maliny, tak tak łatwio w nie wpaść :-))
      • zarlaczka Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 17:41
        Ale nie przenosi. Może ręce ma czym innem zajęte.
        • theseus Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 17:50
          zarlaczka napisała:

> Ale nie przenosi. Może ręce ma czym innem zajęte.

tak ...tak..tak...na pewno...
          • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 17:51
            theseus napisał:

> zarlaczka napisała:
            >
            > > Ale nie przenosi. Może ręce ma czym innem zajęte.
            >
            > tak ...tak..tak...na pewno...

Wydawało mi się, że ewentualnie kolanka...cos przeoczyłam?
            • zarlaczka Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 17:53
              Powiedziałabym, że jeżeli ktoś już kolanka ma zajęte, to i ręce na ogół.
              • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 17:54
                zarlaczka napisała:

> Powiedziałabym, że jeżeli ktoś już kolanka ma zajęte, to i ręce na ogół.

Nooooooo, generalnie tak, ale wyjątku wykluczyć nie możemy...chyba
                • zarlaczka Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 17:57
                  Tebe ręce przy sobie by trzymał, przy Anieli. Zdaje się, że przy niej to żaden
                  by nie trzymał.
                  • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 17:59
                    Aaaaaaaaa, to w takim razie ja już nic nie mówię...niech robio co chco! :-)
            • theseus Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 17:53
              beata_ napisała:

> >
              > Wydawało mi się, że ewentualnie kolanka...cos przeoczyłam?

o oni są już zdecydowanie dalej... :-))
              • zarlaczka Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 17:58
                Masz jakiś podgląd na sytuację?
                • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 17:59
                  zarlaczka napisała:

> Masz jakiś podgląd na sytuację?

Zdaje się, że pogląd ma głównie, ale mogę się mylić:-)
                  • zarlaczka Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 18:04
                    Cosik wydaje mi się, że masz rację. Pogląd zdaje się tylko zaposiadowywać.
                    • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 18:07
                      Tym bardziej, że umilkł coś jakby...
    • rubeus a propo anieli 26.04.03, 17:42
      o ile sie nie myle to tebe jest ten tego [obrazek pod spodemm :)

O O
      _|_ _o_ o_ _ ||_
      | [] [] /__\
      /\ /\ /\ /\
      • rubeus niewyszlo :( 26.04.03, 17:51
        O O
        _|_ _ o_ o_ _ ||_
        | [] [] /__\
        /\ /\ /\ /\
        • rubeus Re: niewyszlo :( 26.04.03, 17:55
          rubeus napisał:

> O O
          > _|_ _ o_ o_ _ ||_
          > | [] [] /__\
          > /\ /\ /\ /\
          >
          >
          • beata_ Re: niewyszlo :( 26.04.03, 17:57
            Rubeus, przestań się juz bawić tym karabinem, bo nieszczęście jakie ściągniesz!
            • rubeus Re: niewyszlo :( 26.04.03, 17:59
              to miala byc rodzinka .... ale nie wychodzi buuuuuuuu :((
              • beata_ Re: niewyszlo :( 26.04.03, 18:00
                rubeus napisał:

> to miala byc rodzinka .... ale nie wychodzi buuuuuuuu :((

Aaaaaaaaaa, to rzeczywiście ci nie wyszło :(((

:-)))))))))))))))))
            • zarlaczka Re: niewyszlo :( 26.04.03, 17:59
              I może byś tak plastykę na rzecz np. literatury porzucił.
              • theseus Re: niewyszlo :( 26.04.03, 18:02
                SF to jego konik :-))
              • rubeus Re: niewyszlo :( 26.04.03, 18:04
                po wyslaniu sie chrzanii - w poscie jak pisze jest ok.
                • grzesiek-k Re: niewyszlo :( 26.04.03, 18:06
                  rubeus napisał:

> po wyslaniu sie chrzanii - w poscie jak pisze jest ok.

ascii nie działa na tym forum, niestety...
                • beata_ Re: niewyszlo :( 26.04.03, 18:07
                  rubeus napisał:

> po wyslaniu sie chrzanii - w poscie jak pisze jest ok.

To może spróbuj własnymi słowami....
                  • rubeus a teraz bedzie dobrze 26.04.03, 18:11
                    odwrocic glowe :)

O--|-===<
                    o-|-<
                    O--|-|<|<
                    o-|-<

• beata_ Re: a teraz bedzie dobrze 26.04.03, 18:14
                      rubeus napisał:

> odwrocic glowe :)
                      >
                      > O--|-===<
                      > o-|-<
                      > O--|-|<|<
                      > o-|-<
                      >                
                      >
                      Też sposób:-)
                      • rubeus Re: a teraz bedzie dobrze 26.04.03, 18:18
                        jak nie tak to na opak :)
    • rubeus Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 18:20
      beata_ napisała:

> Jak myślicie? Admin wytrzyma?
      > :-)

w poniedzialek nas przeniesie :)

a pzoa tym czemu zasmiecamy forum merytoryczne?
      [podoab mnie sie ta zabwa - az mordak sie smieje [zaslyszane]
      • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 18:28
        rubeus napisał:

> a poza tym czemu zasmiecamy forum merytoryczne?
        > [podoab mnie sie ta zabwa - az mordak sie smieje [zaslyszane]

Bo mamy zgodę admina na pzrynajmniej jeden wątek niemerytoryczny:-)
        • grzesiek-k Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 18:30
          beata_ napisała:

> Bo mamy zgodę admina na pzrynajmniej jeden wątek niemerytoryczny:-)

szczerze wątpię - nie daję mu więcej czasu niż do godz. 20 (wątkowi oczywiście) - a potem: WITAMY W KLUBIE!
          ;)
          • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 18:33
            grzesiek-k napisał:

>
            > szczerze wątpię - nie daję mu więcej czasu niż do godz. 20 (wątkowi
            oczywiście)
            > - a potem: WITAMY W KLUBIE!
            > ;)

Hi, hiiiii - to zobacz trzy wczorajsze:-))))...chyba jeszcze są?
            • rubeus Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 18:39
              jeszcze sa - ale pewno dal tego, ze tebe w domku pewno siedzi i nie chce mu sie bawic w przekladanca :)
              poczekamy do poniedzialku...

i to by bylo na tyle z mojej strony na dzis - dzieki sprzyjajcemu zbiegowi okolicznosci bylem i tak dlugo obecny...
              • grzesiek-k Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 18:45
                no to zaraz napiszemy na forum.abuse@gazeta.pl - i po kłopocie...
                ;)
                • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 18:52
                  grzesiek-k napisał:

> no to zaraz napiszemy na forum.abuse@gazeta.pl -
                  i po kłopocie...
                  > ;)

Tam możesz sobie napisać:-)), tylko "forum" nie opuść w adresie, a wszystko
                  będzie w porządku...

A co, jest jakiś kłopot?:-)
                  • grzesiek-k Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 18:59
                    beata_ napisała:

> A co, jest jakiś kłopot?:-)

na pewno nie mój... ja nie mam kłopotów: myślę pozytywnie
                    ;)
                    • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 19:04
                      grzesiek-k napisał:

> beata_ napisała:
                      >
                      > > A co, jest jakiś kłopot?:-)
                      >
                      > na pewno nie mój... ja nie mam kłopotów: myślę pozytywnie
                      > ;)

No to i chwała Panu Bogu...ja też:-)
                      • grzesiek-k Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 19:07
                        beata_ napisała:

> No to i chwała Panu Bogu...ja też:-)

nie tak oficjalnie... - grzesiek w zupełności wystarczy...

;D
                        • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 19:09
                          grzesiek-k napisał:

> beata_ napisała:
                          >
                          > > No to i chwała Panu Bogu...ja też:-)
                          >
                          > nie tak oficjalnie... - grzesiek w zupełności wystarczy...
                          >
                          > ;D

Oficjalnie, to zamiast grzesiek byłoby "chwała Panu Boże"...;P
                          • grzesiek-k Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 19:12
                            beata_ napisała:

> Oficjalnie, to zamiast grzesiek byłoby "chwała Panu Boże"...;P

tylko bez języczków bo zaczną zaraz plotkować...
                            ;)
                            • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 19:14
                              grzesiek-k napisał:

> beata_ napisała:
                              >
                              > > Oficjalnie, to zamiast grzesiek byłoby "chwała Panu Boże"...;P
                              >
                              > tylko bez języczków bo zaczną zaraz plotkować...
                              > ;)

Dobra, może być bez - za to przecinek tam powinien jeszcze być przed 'Boże',
                              dla jasności...:)
    • mmpm Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 18:51
      Co widzę - wyswataliście Anielę z Tebe? ;-)
      • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 18:55
        mmpm napisał:

> Co widzę - wyswataliście Anielę z Tebe? ;-)

Zobaczymy na ile skutecznie:-)
        • mmpm Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 19:03
          Na ja nie wiem, czy Tebe wystarczająco adorował Anielę...;-)
          • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 19:07
            No ja też nie wiem - może się czego dowiemy jak się któreś pojawi i raczy się
            odezwać...
            Na razie Tebe był przez chwilę, jednej odpowiedzi udzielił, jeden wątek usunął
            i tyle go widzieli...Anieli NIE MA!
            • mmpm Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 19:08
              Aniela pilnie i niespodziewanie musiała się w kierunku pracy udać, ale coś
              widzę, że po drodze zaginęła... ;-)
              • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 19:11
                mmpm napisał:

> Aniela pilnie i niespodziewanie musiała się w kierunku pracy udać, ale coś
                > widzę, że po drodze zaginęła... ;-)

WŁAŚNIE !!!!

Ps
                Ja tylko mam nadzieję, że jak ona przyjdzie, to mnie nie będzie:-))))
                • mmpm Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 19:13
                  No nie, dlaczego się Anieli obawiasz??? ;-)))
                  • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 19:16
                    Obawiać, to się może nie obawiam, to wielkiej łagodności osoba, jak
                    widzę...ale może lepiej zejść jej z oczu, tak na początek:-)
        • grzesiek-k Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 19:04
          beata_ napisała:

> mmpm napisał:
          >
          > > Co widzę - wyswataliście Anielę z Tebe? ;-)
          >
          > Zobaczymy na ile skutecznie:-)

tebe jest żonaty i dzieciaty - nie zajmuje się takimi małolatami jak aniela (bez urazy)
          ;)
          • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 19:08
            grzesiek-k napisał:

> tebe jest żonaty i dzieciaty - nie
            zajmuje się takimi małolatami jak aniela (bez urazy)
            > ;)
            Ty jakieś niedzisiejsze podejście masz...:-)
            Co ma jedno do drugiego?
            • grzesiek-k Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 19:17
              beata_ napisała:

> Ty jakieś niedzisiejsze podejście masz...:-)
              > Co ma jedno do drugiego?

dzisiejsze, dzisiejsze... nie słyszałaś o SARS i innych tego typu skrótach?? - bliski (zbyt) kontakt grozi ewentualnym rozpadem wieloletniego szczęśliwego związku...
              • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 26.04.03, 19:20
                grzesiek-k napisał:

> dzisiejsze, dzisiejsze... nie słyszałaś o SARS i innych tego typu
                skrótach?? -
                > bliski (zbyt) kontakt grozi ewentualnym rozpadem wieloletniego szczęśliwego
                > związku...

Eeeeeeeeee, jakoś się zbyt poważnie robi - chyba sobie pójdę...:(
    • Gość: aniela Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 IP: *.acn.waw.pl 27.04.03, 08:50
      o. jaki Wam zygzak wyszedl awangardowy.
      • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 27.04.03, 15:40
        Tylko zygzak? :-)
        • theseus Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 27.04.03, 15:42
          beata_ napisała:

> Tylko zygzak? :-)

a co proponujesz? :-)
          • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 27.04.03, 15:44
            theseus napisał:

> a co proponujesz? :-)

Jaa? Nic - Anieli pytam:-)
            • theseus Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 27.04.03, 15:46
              beata_ napisała:

> theseus napisał:
              >
              > > a co proponujesz? :-)
              >
              > Jaa? Nic - Anieli pytam:-)

odpowiadasz tak troszke wystraszona ;-)) odwagi wiecej Beatko :-))))))))))))
              • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 27.04.03, 15:48
                theseus napisał:

>> > Jaa? Nic - Anieli pytam:-)
                >
                > odpowiadasz tak troszke wystraszona ;-)) odwagi wiecej Beatko :-))))))))))))

Raczej zdziwiona nieco...JA się niczego nie boję (chyba) !
                :-)
                • theseus Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 27.04.03, 15:52
                  beata_ napisała:

>
                  >
                  > Raczej zdziwiona nieco...JA się niczego nie boję (chyba) !
                  > :-)

o dzieki że napisałaś chyba bo już myślałem że jesteś bardziej odważna niz ja
                  • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 27.04.03, 15:55
                    theseus napisał:

> o dzieki że napisałaś chyba bo już myślałem że jesteś bardziej odważna niz ja

Aaaa to, to akurat tak, jestem :-))
                    • theseus Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 27.04.03, 15:57
                      beata_ napisała:

> > o dzieki że napisałaś chyba bo już myślałem że jesteś bardziej odważna niz
                      > ja
                      >
                      > Aaaa to, to akurat tak, jestem :-))

Beatko masz racje lecz ja wyraznie odczuwam jakiś wpływ złośliwek :-)) ciiiii
                      • miltonia Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 27.04.03, 17:03
                        Theseus, czyzbys nie byl odwazny?
                        • theseus Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 27.04.03, 17:21
                          miltonia napisała:

> Theseus, czyzbys nie byl odwazny?

Miltoniu jeśli odwaga idzie w parze z adrenalina to jestem odważny.
                          • miltonia Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 27.04.03, 17:34
                            theseus napisał:

> Miltoniu jeśli odwaga idzie w parze z adrenalina to jestem odważny.

To w jakich okolicznosciach ta adrenalina lubi Ci skoczyc?
                      • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 27.04.03, 17:15
                        theseus napisał:

> Beatko masz racje lecz ja wyraznie odczuwam jakiś wpływ złośliwek :-)) ciiiii

Eeeeeeeeee, wydaje ci się...nie ulegam tak łatwo wpływom :-)))
                        • Gość: theseus Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 IP: 209.172.115.* 27.04.03, 17:25
                          beata_ napisała:

>>
                          > Eeeeeeeeee, wydaje ci się...nie ulegam tak łatwo wpływom :-)))

A jak jest u Ciebie z przypływami Beatko ? ;-)))
                          • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 27.04.03, 17:30

> A jak jest u Ciebie z przypływami Beatko ? ;-)))

A dziekuję - w normie:-)
                            Raz jest to przypływ dobrego nastroju, innym razem wręcz przeciwnie...
                            Przypływu gotówki tylko jakoś nie mogę zauważyć, ale to też chyba w normie :(
                            • miltonia Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 27.04.03, 17:35
                              Ale za to odplyw jest zazwyczaj wyraznie widoczny.
                              • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 27.04.03, 17:37
                                miltonia napisała:

> Ale za to odplyw jest zazwyczaj wyraznie widoczny.

U mnie ostatnio jakby mniej - już nie ma z czego!
                                • miltonia Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 27.04.03, 17:42
                                  No jak to? Z pozyczonego!
                                  • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 27.04.03, 17:44
                                    miltonia napisała:

> No jak to? Z pozyczonego!

Nienajlepszy pomysł:( Nie ma skąd, a potem w dodatku oddać trzeba - i też nie
                                    ma skąd:(

Ps
                                    W piątek się wzbogaciłam, ale tylko na papierze - nijak tego nie wydostanę:(
                                    • theseus Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 27.04.03, 17:46
                                      Widze mile Panie że macie problem z bilansem: musze wybyc ale wroce :-)))))))
                                      • beata_ Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 27.04.03, 17:51
                                        theseus napisał:

> Widze mile Panie że macie problem z bilansem: musze wybyc ale wroce :-
                                        )))))))

Po kasę lecisz?????? :-))))
    • Gość: aniela Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 IP: *.acn.waw.pl 27.04.03, 17:48
      • Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2
      grzesiek-k 26-04-2003 19:04 odpowiedz na list odpowiedz
      cytując

tebe jest żonaty i dzieciaty - nie zajmuje się takimi małolatami
      jak aniela (bez urazy)
      ;)
      yhyh chcialabym oglosic grzeska swoim najlepszym kolegą ;))) z uwagi na druga
      zwlaszcza czesc jego wypowiedzu, ktora sobie wyryc każę zgloskami zlotymi ;)
      • miltonia Re: A może by....wątek niemerytoryczny na 26.04.2 27.04.03, 18:18
        To Grzesiek pewnie bedzie tez najgorszym kolega Gitmana.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka