Dodaj do ulubionych

No i co z ta Warszawa???

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.03, 13:38
Debile rulez??? Myslisz ze ci odpuszcze? Musialbys mnie wpierw unicestwic.
Obserwuj wątek
      • kropka Re: No i co z ta Warszawa??? 28.05.03, 14:30
        przestań marudzić i weź się sam za robotę. Dobre forum to nie tylko forum bez
        chamstwa i debilizmu, ale przede wszystkim z mądrymi dyskusjami. Ale zeby
        mądrze gadać, to trzeba mieć mądry temat. Więc rzucaj tematy, a mądrzy się
        znajdą.
              • kropka Re: No i co z ta Warszawa??? 28.05.03, 15:10
                Gość portalu: niech napisał(a):

> Alez myszko, chodzi mi tylko o to ze nie bede pisac na forum, ktorego nikt
                > nie pilnuje
                To trzeba zrobić takie forum, którego nie trzeba pilnować. W paru miastach już
                to sie udało, tylko potrzeba paru ludzi, którym chce się chcieć.
                          • eela Re: No i co z ta Warszawa??? 28.05.03, 15:56
                            Forum warszawskie nie od dziś jest takie, jakie jest. Sorry, ale to równiez i
                            Twoja zasługa. Nikt Ci nie zrobi ładnego forum, zeby Ci się przyjemnie czytało.
                            Trzeba w to samemu włożyc trochę pracy. Skrzyknij kilka osob i rozkręcajcie
                            Warszawę.
                            • Gość: niech Re: No i co z ta Warszawa??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.03, 16:01
                              Ja swoje potkniecia lepiej pamietam od ciebie. Bo to ja mialem poobijane
                              kolana. Nie bede tworzyl tzw. atmosfery. Chce miec normalne forum. Dlaczego to
                              nie jest pilnowane? Bo za duzo jest pracownikow GeeSu? Zycie lubi paradoksy.
                              PS. I nie chce miec przyjemnego forum. Wspaniale mi sie klocilo kiedys na W-
                              wie. Przyjemne fora to dobre dla... No wlasnie, slyszalem ze masz przyjemne
                              forum. Dla przyjemniaczkow?
                              • eela Re: No i co z ta Warszawa??? 28.05.03, 16:16
                                Przypuszczam, ze pilnują na tyle na ile ich stać. Ciagle zapominasz, ze forum
                                jest niecenzurowane. Nie wszystko co Tobie się nie podoba, nadaje się do
                                wykasowania. Forum to nie e-Dziecko. Tu pisze zbieranina od Sasa do lasa,
                                własnie dlatego że nie ma cenzury. Gdyby było kilka/kilkanaście osób chcących
                                pisac o Warszawie, byc może posty nie na temat ginęłyby w tłoku. Więc bierz się
                                do roboty! :-)
                                A forum mamy faktycznie przyjemne. Czy dla przyjemniaczków? Głównie dla ludzi,
                                którzy potrafią wyrażać się kulturalnie.
                                • Gość: niech Re: No i co z ta Warszawa??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.03, 16:22
                                  Nie chodzi mi o cenzure. Mozna stworzyc potforum OT. Na przyklad. To zabije
                                  slonzokow i marsjan. Mozna wycinac obelgi. To juz ktos przetestowal - na mnie.
                                  Ale na wiecej mu sil nie starczylo. Mozna wprowadzic spoleczny nadzor - to
                                  dobry pomysl. Moze trudny w realizacji - choc najwieksza przeszkoda sa admini i
                                  ich zbyt opiekunczy stosunek wobec forum. Rozne rzeczy mozna. Ja forum
                                  naprawiac nie bede - W-wa nie jest moim ulubionym tematem. Chco z racji zycia
                                  tu i pracy tu moge zabierac glos w wielu w-skich watkach. Ale zeby zakladac?
                                  Eeee tam, niech to robi Eela i Sloggi. Nniechh sie do tego nie nadaje.
                                  • eela Re: No i co z ta Warszawa??? 28.05.03, 16:29
                                    Dlaczego się nie nadajesz? Wdzięczysz się jak panienka z dobrego domu na
                                    wydaniu. :-) Zagoń do pomocy Pana_Pndzelka i Normalsa. Obydwaj potrafią pisac
                                    na wiele tematów i naprawdę dużo wiedzą. Ściągnij towarzystwo z Po godzinach i
                                    działajcie :-)
                                    • Gość: niech Re: No i co z ta Warszawa??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.03, 16:33
                                      My na "po godzinach" lubimy pisac o niczym i nie warto tego zwyczaju przenosic
                                      na W-we. Poza tym fakt ze sie tak dobrze znamy wzbudzi znowu fale frustracji u
                                      e-onanistow. Teraz nawet Pndzel i Normals przestali bywac na W-wie. Dobrze
                                      przynajmniej ze z Pndzlem mozna sie wodki napic - ale dlaczego tak duzo???!!!
                                      Ja wolalbym zeby tu ludzie wpadali jak z wyszukiwarki: kto, gdzie, kiedy, czy
                                      lubicie, odradzam itd. My juz wszystkie pytania zadalismy i na wszystkie
                                      odpowiedzielismy.
                  • kropka Re: No i co z ta Warszawa??? 28.05.03, 15:27
                    moje psy mają całkiem niezłe życie i jeszcze lepsze żarcie. Wszystko zależy od
                    właściciela.
                    Ślązacy włażą na każde forum. Lecą po kolei, takie mają hobby. Może nie wiesz,
                    ale przy wejściach na fora nie sprawdzają adresu zameldowania.
                    Nie jojcz, tylko bierz się za robotę. Jak Cię wywalają, to sięgnij do worka ze
                    swoimi nickami i wybierz jakiś mało używany.
                    Jezuuuuuuuuuu! Ja Cię mam uczyć, jak się robi forum?????????????!!!!!!!!!!
                    • Gość: niech Re: No i co z ta Warszawa??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.03, 15:33
                      Slonzocy nie wlaza na kazde forum miejskie. Znajdz chfylke i uzyj wyszukiwarki.
                      A to nie jest kwestia tylko slonzokow, ale innych wojewodztw. I krajow. I
                      planet. Moj nick to niech. Niech. NIECH. Nie wiesz? Tak stoi w okienku autor.
                      Przynajmniej u mnie. A co u ciebie?
                      PS. Nie o to chodzi ze mnie wywalaja. Chodzi o to ze sa tak samo sfrustrowani
                      jak niektorzy uczestnicy. A frustracja pieknosci szkodzi. Bo zmarszki od niej
                      sa. A nie faldy.
                      • kropka Re: No i co z ta Warszawa??? 28.05.03, 15:47
                        Nie złość się, bo rzeczywiście nie da się Ciebie rozprasować. Nawet na gorąco.
                        Pełno jest wszędzie sfrustrowanych, bo rzeczywistość temu służy. Nawet ja tracę
                        powoli poczucie humoru, że o optymiźmie nie wspomnę.
                        Jedno wiem na pewno: można forum rozkręcić bez pomocy adminów. Tylko trzeba
                        czasu i cierpliwości. Zacznij - pomożemy :)
                        • Gość: niech Re: No i co z ta Warszawa??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.03, 15:56
                          Ja nie jestem sfrustrowany. Zycie jest piekne i wreszcie pogoda tez. Czego
                          wiecej trzeba? Forum na ktorym mozna spokojnie pisac. Ja to (i inne) forum
                          rozkrecam od dawna (no, bez przesady). Nie chodzi mi jednak w tej chwili o
                          rozkrecanie - ale o stworzenie ku temu warunkow. Po prostu jesli ktos zada
                          pytanie o sklep obuwniczy dla dzieci i uslyszy pedofilskie teksty to ani ten
                          ktos ani masa innych osob nigdy juz nie wroci na to forum. I to nie jest
                          wymyslone - wiem o tym od niedoszlych uczestnikow naszych dyskusji. Z Polski z
                          spoza.
      • Gość: niech Re: No i co z ta Warszawa??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.03, 14:54
        Alez nie odpuszcze, Tomaszu. A kropka ma tylko 50% racji. Bo drugie 50% mam ja.
        Moge sie zamienic, ale jak wynika z rachunkow niewiele to zmieni.
        PS. A ja swoje watki zakladam tam gdzie ani frustratow ani oslow nie
        uswiadczysz. Ale Lebensraum jest mi milszy gdy wiekszy jest.
        PS2. To forum jest wyjatkiem. Co potwierdza co ma potwierdzic.
    • Gość: niech Dalej... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.03, 15:25
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=51&w=6226367&a=6226367
      Znowu pytanie w-skie i natychmiast onanista zabiera sie do opowiedzi. Potem na
      szczescie Beata - ale ona na szczescie nie od dzis z nami jest.
      PS. Niewierny - tak bedzie z kazdym sensownym watkiem - i jak sie bede nudzil
      to ci je bede w pysku przynosil. A wiesz dlaczego - bo osly nauczyly
      frustratow - nw W-wie mozna wszystko. Byle nie o W-wie.
      • kropka Re: Dalej... 28.05.03, 15:39
        a może jedna z przyczyn jest rozdrobnienie warszawskiego forum? Podfora w/g
        dzielnic, stron świata, jeszcze brakuje wedle liter alfabetu mieszkańców.
        To nie jest za dobre, bo jak jest kaszaniasto na głównym, to ludzie na
        dzielnicowe uciekają
        • Gość: niech Re: Dalej... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.03, 15:42
          Ja na swoje - Praga Pld. - od roku nie wszedlem. Wcale tam nikt nie pisze. A
          jak juz to o jakis radnych. Mnie polityka nie bierze. Faktem jest ze bym je
          zamknal - ale to juz po ptokach. Ale jedno bym utworzyl. KOMENTARZE! I nic mnie
          nie ocbchodzi ze trzeba by lub nie zrobic to samo na innych. Bylby to akt
          troski o forum W-wa. Tak jak o forum e-dziecko. A czyz nie jest tak ze caly
          narod buduje swoja stolice???!!!
        • eela Re: Dalej... 28.05.03, 15:46
          Podfora są od dawna i moim zdaniem dzielnicowe maja sens, bo poruszaja sprawy
          lokalne, które nie wszystkich muszą interesowac. Wszystkie prawie powstały na
          zyczenie forumowiczów. Sa osoby, które pisza tylko na dzielnicowych, bo główne
          forum ich nie interesuje. Masz rację, na dzielnicowych często pisza osoby,
          które uciekają z głównego. Gdyby nie było podforów, pewnie by w ogóle odeszły z
          forum. Tak, że likwidacja raczej nie wchodzi w rachubę.
    • basia Re:Komentarze na półkę 28.05.03, 21:05
      Jeżeli liczy się ilość głosów oddanych za,to ja zgadzam się z tym,że
      komentarze powinny mieć swoje osobne miejsce-podforum.Mam na myśli szczególnie
      Warszawę.
      Co do innych miast. Jeżeli nie chcecie tam tego wprowadzać ,możecie zawsze
      powiedzieć NIE.Przecież potraficie.

Ktoś tu wspominiał o e-dziecku.Tam zrobiliście więcej niż na forum
      ogólnym.Byliście/jesteście na skinienie palcem .Nie mowię tego złośliwie -mogę
      bić się się w piersi,wy też to zróbcie.

Pozdrawiam
      • tebe Re:Komentarze na półkę 29.05.03, 10:20
        Co do komentarzy - można je w każdej chwili wyłączyć, jest link na dole. Jesteśmy konsekwentni więc albo robimy tak wszędzie albo nigdzie.
        Żeby nie było, że tylko na nie, to myślę, że forum warszawa będzie pierwszym regionalnym, które zostanie przerobione na model Turystyka. To równoważy dostęp do forów i powinno pomóc zaktywizować dzielnice.
        Co do eDziecko - tak, byliśmy na każde skinienie. Ale tam - z racji na długofalowe korzyści i konieczność, co do których trudno w prosty sposób przekonać użytkowników, robiliśmy im coś, co mogło wyglądać na krzywdę. I w żadnym wypadku nie mogliśmy odpuszczać.
        Nie bądź zazdrosna, bo dla was też zawsze jesteśmy :-)
        • basia Re:Komentarze na półkę 29.05.03, 10:55
          Wszystko jednakowo na forach - wszędzie?:)))) proponuję spacer po forach
          regionalnych (podforach) np.Poznań.Jest tam coś ,czego gdzie indziej nie ma.Nie
          mówię czy to jest dobre,czy złe,ale jest:) O ile dobrze sobie przypominam ,to
          ktoś z Łodzi chciał mieć taką możliwość.

Jeżeli macie jakiś pomysł na Warszawę-taki pomysł ,to dobrze,chyba.W takiej
          szacie jak turystyka,będzie chyba miejsce na osobny "segregator z komentarzami"

To budujące,że zwracasz uwagę na skinające palce:)

Nie jestem zazdrosna o e-dziecko:) o co ? o piaskownicę z mamami i dziećmi?
          Omijam z daleka.Wolę boiska sportowe.

• eela Re:Komentarze na półkę 29.05.03, 11:30
          tebe napisał:

> Żeby nie było, że tylko na nie, to myślę, że forum warszawa będzie pierwszym
          re
          > gionalnym, które zostanie przerobione na model Turystyka. To równoważy dostęp
          d
          > o forów i powinno pomóc zaktywizować dzielnice.

To chyba niezła myśl. Miasto jest duże i dla wielu osób bardziej istotne jest
          to, co dzieje się w ich sąsiedztwie. Na forum mokotowskim, całkiem nieźle się
          mającym, większośc forumowiczów pisze tylko tam, szczególnie ursynowscy. Forum
          główne omijają. Widac, że i na fora wkroczyła specjalizacja. :-)
    • Gość: niech Re: No i co z ta Warszawa??? IP: *.MAN.atcom.net.pl 29.05.03, 12:00
      Powtarzam (sie).
      1. Nie chodzi mi o rozkrecanie forum. Chodzi mi o danie mozliwosci pisania na
      nim.
      2. A wiec. Komentarze na potforum. I tak zrobic wszedzie tam, gdzie dominuje
      forum. Elastycznosc - Tomaszu - to pozytywna cecha.
      3. Adminowac. Ciac. Wycinac. Ale kiedy trzeba i co trzeba, adminie plci
      pieknej. A skoro nie macie do tego rak, wykorzystajcie spoleczne.
      4. Czy to jest az takie skomplikowane?
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka