Dodaj do ulubionych

Konkurs "Milionowy Post"

27.12.01, 17:14
Drodzy Forumowicze,

zapraszamy do wzięcia udziału w naszym forumowym konkursie :) Okazją do jego
ogłoszenia jest zbliżanie się licznika do magicznej liczby miliona postów!

Pełen regulamin znajdziecie niżej, a tutaj wymienimy kilka najważniejszych
punktów:

Zwycięzcami są 4 osoby, które jako pierwsze opublikują na Forum (w dowolnym
forum i wątku) posty spełniające określone warunki:
- post ma numer 1 000 000 lub wyższy
- post zawiera adres mailowy wysyłającego
- treść postu jest zgodna z regulaminem Forum
- post nie jest pusty

Osoba, która pierwsza opublikuje post spełniający te warunki, wygrywa 2 polary
Gazety (męski i damski), a dalsze trzy osoby dostają od nas po jednym polarze
(męskim lub damskim - do wyboru). Jeśli jedna osoba (jeden adres mailowy) trafi
więcej niż raz, otrzyma tylko jedną nagrodę.

Licznik, który pomoże Wam w "trafieniu" znajduje się na pierwszej stronie Forum
(jest to licznik orientacyjny, odświeża się co parę minut!). O zwycięstwie
decyduje czas zapisania postu w naszej bazie danych.

Miłej zabawy,

Maas & Redakcja
Obserwuj wątek
    • redakcja Regulamin konkursu 27.12.01, 17:15
      REGULAMIN KONKURSU "MILIONOWY POST"

§ 1
      Organizatorem konkursu pod nazwą "Milionowy post" ("Konkurs") jest Agora S.A.,
      z siedzibą w Warszawie przy ul. Czerskiej 8/10 ("Agora").

§ 2
      1. Konkurs przeprowadzony zostanie na stronach serwisu internetowego
      prowadzonego przez Agorę pod adresem URL: www.gazeta.pl ("Serwis").
      2. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie zarejestrowani użytkownicy Serwisu,
      oraz ci użytkownicy Serwisu, którzy w poście opublikowanym na forum Serwisu
      umieszczą swój adres emailowy, oraz w chwili przystąpienia do Konkursu mieli
      ukończone 18 lat.
      3. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Agory.

§ 3
      1. Konkurs rozpocznie się w dniu 24 grudnia 2001 roku.
      2. Zadaniem uczestników Konkursu będzie publikacja postu zawierającego dowolna
      treść zgodną z Regulaminem forum, w dowolnym forum lub w dowolnym wątku w
      ramach forum Serwisu ("Forum").

§ 4
      1. Zwycięzcami Konkursu zostanie czterech uczestników Konkursu, określonych
      zgodnie z zapisem § 2 pkt. 2, którzy opublikują w ramach Forum cztery posty
      następujące po poście nr 999 999.
      2. Dla potrzeb Konkursu za publikację postu uznaje się moment, w którym post
      zostanie zapisany w bazie danych forum.
      3. Uczestnik publikujący kilka postów zawierających identyczny adres emailowy,
      nabywa prawo wyłącznie do jednej nagrody, nawet jeśli opublikował więcej niż
      jeden post spełniający kryteria określone w pkt. 1 powyżej.
      4. Konkurs kończy się posiedzeniem jury, które na podstawie zapisów bazy danych
      forum ustala zwycięzców, a następnie przyznaje nagrody.
      5. Jury będzie obradować w redakcji Serwisu. W skład jury wchodzą redaktorzy
      Serwisu: Anna Pacocha, Karolina Krajewska, Marta Sikora

§ 5
      1. Nagrodami w Konkursie, przyznawanymi w kolejności publikowanych postów, z
      zastrzeżeniem zapisu § 4 pkt. 3, są :
      * Zestaw 2 kurtek typu polar z logo Gazeta.pl (męska i damska) dla autora
      pierwszego postu spełniającego warunki konkursu
      * 1 kurtka typu polar dla pozostałych zwycięzców
      2. Agora publikuje w Serwisie listę zwycięzców Konkursu oraz zawiadamia
      zwycięzców o fakcie uzyskania prawa do nagrody pocztą elektroniczną wysłaną na
      adres e-mail.
      3. Zwycięzca zobowiązany jest do przesłania pocztą elektroniczną na zwrotny
      adres Agory danych niezbędnych do wysłania nagrody przez Agorę, w ciągu 3 dni
      roboczych od momentu wysłania przez Agorę poczty elektronicznej, o której mowa
      w pkt. 2 powyżej. W przypadku nie spełnienia wyżej wymienionego terminu przez
      zwycięzcę, jego prawo do nagrody wygasa.

§ 6
      1. Agora przesyła nagrody do zwycięzców pocztą.
      2. Przesłanie nagród odbywa się na koszt Agory.
      3. Wydanie nagrody może nastąpić wyłącznie do rąk zwycięzcy Konkursu.
      4. Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej niniejszym
      regulaminem, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na
      inną nagrodę rzeczową.
      5. W przypadku nie odebrania nagrody w terminie do 30 dni od wysłania przez
      Agorę, prawo do nagrody konkursowej wygasa. Nagrody nie odebrane w wyżej
      wymienionym terminie zostają do dyspozycji Agory.

§ 7
      Regulamin Konkursu jest zamieszczony na stronach Serwisu

§ 8
      1. W przypadku zastrzeżeń uczestników Konkursu co do prawidłowości jego
      przebiegu, mogą oni zgłosić reklamację na piśmie wyłącznie w terminie 7 dni od
      ogłoszenia przez Agorę listy zwycięzców Konkursu na adres: Gazeta Wyborcza", 00-
      732 Warszawa, ul. Czerska 8/10 z dopiskiem "Konkurs Milionowy post". Po
      przekroczeniu wskazanego wyżej terminu, reklamacje nie będą rozpatrywane.
      2. Zgłoszone w prawidłowym terminie reklamacje będą rozpatrywane w przeciągu 3
      dni przez powołaną w tym celu komisję organizatora Konkursu.

§ 9
      Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w
      rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U.
      Nr 133, poz. 833) w celach prowadzenia Konkursu, wyłaniania zwycięzców i
      przyznawania nagród, wydawania, odbioru i rozliczania nagród oraz w celach
      marketingowych, promocyjnych lub reklamowych Agory, w tym na ich wprowadzenie
      do bazy danych której administratorem jest Agora, w tym w przyszłości przy
      niezmienionych celach przetwarzania. Uczestnikom Konkursu przysługuje prawo
      wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

§ 10
      Ewentualne spory, mogące wyniknąć między organizatorem Konkursu, a jego
      uczestnikami będą rozpatrywane przez sądy powszechne w Warszawie.
      • macias Maas & s-ka 27.12.01, 19:14
        Tego sie obawialem: pomijam samo uczestnictwie w konkursie, ale jego Regulamin
        pozwala na wyslanie w domniemanej "bliskosci" terminu kilku (-nastu, -
        dziesieciu) postow o tej samej tresci (albo o tresci nic nie wnoszacej do
        dyskusji - jakiegos belkotu).

Dzieki temu konkurs bardziej chyba obrzydzi korzystanie z forum niz uprzyjemni
        :(

No... chyba, ze sie myle? :)
        • toi Re: Maas & s-ka 27.12.01, 19:27
          Eee tam. Nie przejmuj sie na zapas. O polar beda tak walczyc? ;)
          • macias Re: Maas & s-ka 27.12.01, 19:39
            Hyhy.
            Zdziwilbys sie, gdybys zobaczyl, o co ludzie potrafia walczyc :)
            • Gość: Toi Re: Maas & s-ka IP: *.cm-upc.chello.se 27.12.01, 23:45
              macias napisał(a):

> Hyhy.
              > Zdziwilbys sie, gdybys zobaczyl, o co ludzie potrafia walczyc :)

Zdziwil-A-bys sie. :)

• Gość: macias Re: Maas & s-ka IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 28.12.01, 09:04
                Ooops!
                Przepraszam - tak bezplciowo brzmi Twoj nick, ze zaryzykowalem ;)
                • Gość: Toi Re: Maas & s-ka IP: *.cm-upc.chello.se 28.12.01, 11:47
                  'Bezplciowo'!!! A na 'Psychologii' ostatnio 'uslyszalam', ze mam sliczny nick,
                  a wczesniej od innych, ze ladny... Ech.
                  Milego Sylwestra w naszym pieknym Gdansku zycze!... :)
                  • Gość: macias Re: Maas & s-ka IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 28.12.01, 11:49
                    No prosze, to my tez z Gdanska? Hyh... Jaki ten swiat...

Ja nie mowie, ze nick masz brzydki - wrecz przeciwnie!
                    • Gość: Toi Re: Maas & s-ka IP: *.cm-upc.chello.se 28.12.01, 18:44
                      Gość portalu: macias napisał(a):

> No prosze, to my tez z Gdanska? Hyh... Jaki ten swiat...

My jak najbardziej z Gdanska

> Ja nie mowie, ze nick masz brzydki - wrecz przeciwnie!

No to w porzadku. A! Dziekuje, znaczy

• Gość: macias Re: Maas & s-ka IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 28.12.01, 18:45
                        Gość portalu: Toi napisał(a):

> > No prosze, to my tez z Gdanska? Hyh... Jaki ten swiat...
                        >
                        > My jak najbardziej z Gdanska

Tia...?
                        A dokad sie wybieramy na Sylwestra?
                        A skad jestesmy? :) (dokladniej)
                        • Gość: Toi Re: Maas & s-ka IP: *.cm-upc.chello.se 28.12.01, 19:54
                          Na Sylwestra wybieralismy sie do ojczyzny i nastepnie do Warszawy, ale nam sie
                          powrot opoznil o kilka ladnych dni, wiec wybieramy sie albo pod kocyk albo na
                          lososia, szampana i kawior w licznym towarzystwie, gdzie zapewne pelnilibysmy
                          funkcje maskotki

Skad dokladnie - a co, jak powiem, ze z Brzezna, a Ty z Nowego Portu, to mnie
                          pobijesz?... :)
                        • Gość: Toi Re: Maas & s-ka IP: *.cm-upc.chello.se 28.12.01, 19:55
                          Na Sylwestra wybieralismy sie do ojczyzny i nastepnie do Warszawy, ale nam sie
                          powrot opoznil o kilka ladnych dni, wiec wybieramy sie albo pod kocyk albo na
                          lososia, szampana i kawior w licznym towarzystwie, gdzie zapewne pelnilibysmy
                          funkcje maskotki

Skad dokladnie - a co, jak powiem, ze z Brzezna, a Ty z Nowego Portu, to mnie
                          pobijesz?... :)
                          • Gość: Toi Re: Maas & s-ka IP: *.cm-upc.chello.se 28.12.01, 19:56
                            No i zaczyna sie z serwerem, hihi
                          • Gość: macias Re: Maas & s-ka IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 28.12.01, 20:05
                            Gość portalu: Toi napisał(a):

> Na Sylwestra wybieralismy sie do ojczyzny i nastepnie do Warszawy, ale nam sie
                            > powrot opoznil o kilka ladnych dni, wiec wybieramy sie albo pod kocyk albo na
                            > lososia, szampana i kawior w licznym towarzystwie, gdzie zapewne pelnilibysmy
                            > funkcje maskotki

Tia... swiatowe zycie, co?
                            Ja jeszcze nie smakowalem funkcji maskotki, wiec chetnie sie zamienie :)

> Skad dokladnie - a co, jak powiem, ze z Brzezna, a Ty z Nowego Portu, to mnie
                            > pobijesz?... :)

Nie, ale widze, zes naprawde miejscowa! :)

Jestem z Przymorza i nie mam nic do Brzezna...
                            Zreszta nawet, gdybym mial, to jakos nie osmielilbym sie kogos za to bic...
                            Zreszta nawet, gdybym sie osmielil, to chyba akurat nie Ciebie...
                            Zreszta nawet, jesli Ciebie, to nie bez powodu...
                            Zreszta nawet, jesli bez powodu, to byloby ciezko zwazywszy na fakt, ze jestes
                            teraz daleko...
                            Zreszta... ;)
                            • Gość: Toi Re: Maas & s-ka IP: *.cm-upc.chello.se 28.12.01, 22:06
                              Z powodu czy bez, bic sie nie daje, a jestem z Oruni, nie, nie Gornej.
                              • Gość: Toi Re: Maas & s-ka IP: *.cm-upc.chello.se 28.12.01, 22:08
                                Aha. A bycie maskotka na co mianowicie mozna zamienic?
                                • Gość: Toi Re: Maas & s-ka IP: *.cm-upc.chello.se 28.12.01, 22:15
                                  Jestem przeziebiona i naprawde mi synapsy nie stykaja.
                                  No wiec zreszta gdybym nie byla daleko to co...? ;)
                                • Gość: macias Re: Maas & s-ka IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 29.12.01, 08:54
                                  Prawdopodobnie na impreze domowa w starej Oliwie (grono pokoleniowe z okresu
                                  wczesnych narodzin stanu wojennego;) albo Sylwestra na swiezym powietrzu (Targ
                                  Weglowy, wladze miasta, dzwoneczki, krzywa choinka, itd.:)
                                  • Gość: Toi Re: Maas & s-ka IP: *.cm-upc.chello.se 29.12.01, 20:49
                                    No to calkiem milutko.
                                    pzdr :)
                                    • Gość: macias Re: Maas & s-ka IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 30.12.01, 07:52
                                      To jak? Wchodzisz w to? :)

PS. Ale sie tu istne tornado postow rozhukalo... szalenstwo, szalenstwo ;)
                  • Gość: daag Re: onickutopost IP: *.*.*.* 28.12.01, 12:11
                    > 'Bezplciowo'!!! A na 'Psychologii' ostatnio 'uslyszalam', ze mam sliczny nick,
                    > a wczesniej od innych, ze ladny... Ech.

ja bym powiedział, że pachnie przygodą spod znaku toi-toi hue, hue, ...
                    • Gość: Toi Re: onickutopost IP: *.cm-upc.chello.se 28.12.01, 18:42
                      ???????
                      Rozwin to koniecznie, prosze
        • maas Re: Maas & s-ka 27.12.01, 19:33
          Witaj Maciasie,

nie da sie ukryc, ze masz troche racji. Staralismy sie odpalic konkurs jak
          najpozniej, zeby uniknac "goraczki zlota", ale oczywiscie na pewno spowoduje on
          napisanie paru postow bez sensu :(
          Pierwsza nasza mysla bylo wybieranie najciekawszych postow w okolicy miliona,
          ale bylaby to metoda bardzo subiektywna i jako taka zapewne nie zostalaby
          zaakceptowana przez forumowiczow.
          Jesli masz pomysl, jak uniknac takich zjawisk, czekamy na podpowiedzi :)

Pozdrawiam,

Maas
          • macias Re: Maas & s-ka 27.12.01, 19:38
            Coz...
            Moze rzeczywiscie nie da sie tego wyeliminowac do konca, ale takie ograniczenia
            jak sensowna tresc (znaczenie niby subiektywne, ale wiadomo, ze posty o
            tresci "blebleble" czy "abc" albo "ten post wygra w konkursie" nie wnosza nic
            do dyskusji) czy to, ze post nie moze byc powtorzony ktorys tam raz mysle, ze
            juz w znacznym stopniu ograniczaja pole manewru.
            • maas Re: Maas & s-ka 27.12.01, 19:42
              Zobaczymy jak wyjdzie. To rowniez rodzaj proby, sprawdzajacej wplyw
              determinacji na kulture Forumowiczow :) Po konkursie wyciagniemy wnioski i
              bedziemy o nich pamietac w nastepnych!

Maas
              • macias Re: Maas & s-ka 27.12.01, 19:51
                Jeszcze jedno: post bedzie milionowym zachowanym (istniejacym) na serwerze
                Portalu czy milionowym w historii?
                • maas Re: Maas & s-ka 27.12.01, 19:58
                  Milionowym w naszej bazie danych.
          • _maja_ Re: Maas & s-ka 27.12.01, 20:45
            maas napisał(a):

> Witaj Maciasie,
            >
            > nie da sie ukryc, ze masz troche racji. Staralismy sie odpalic konkurs jak
            > najpozniej, zeby uniknac "goraczki zlota", ale oczywiscie na pewno spowoduje on
            >
            > napisanie paru postow bez sensu :(

to, że będzie pare postów bez sensu to nic ale jak zamierzacie uniknąć wysyłania
            kilkunastu lub co gorsza kilkudziesięciu postów o takiej samej treści :(
            powinno być jakieś ograniczenie takiego procederu

> Pierwsza nasza mysla bylo wybieranie najciekawszych postow w okolicy miliona,
            > ale bylaby to metoda bardzo subiektywna i jako taka zapewne nie zostalaby
            > zaakceptowana przez forumowiczow.
            > Jesli masz pomysl, jak uniknac takich zjawisk, czekamy na podpowiedzi :)

najlepsze sa zazwyczaj działania najprostsze, ograniczenia powinny znaleźć w
            regulaminie
            >
            > Pozdrawiam,
            >
            > Maas

pozdravki
        • marekboh Re: Maas & s-ka 28.12.01, 17:54
          nie wiem tylko do konkursu
        • Gość: ag30 Re: Konkurs IP: *.warka.sdi.tpnet.pl 29.12.01, 19:22
          Czy wszyscy czekają na ten 1000000-owy ????
      • macias S-ka, Mass & Adas :) 27.12.01, 19:20
        I jeszcze jedno - czy wymienione w innym watku forum "Test" tez wchodzi w sklad
        Serwisu "Forum" Portalu?
        • maas Re: S-ka, Mass & Adas :) 27.12.01, 19:35
          Tzn. czy posty z niego beda sie liczyly w konkursie? Jak najbardziej.
          Zwyciezcow wybierzemy na podstawie numerka postu w bazie danych, forum i watek,
          w ktorym znajduje sie post nie maja znaczenia.

Maas
        • dj Re: S-ka, Mass & Adas :) 27.12.01, 20:02
          macias napisał(a):

> I jeszcze jedno - czy wymienione w innym watku forum "Test" tez wchodzi w sklad
          > Serwisu "Forum" Portalu?

Napisz na to forum i sprawdź czy licznik ruszył :)

PS. Ciebie to chyba przyssało do komp'a na wieki, Macieju Sz. :)
          • Gość: macias 1000 post na forum forum... IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 27.12.01, 20:50
            Licznik bzyka co 20, takze ciezko sprawdzic ;)

DJu - dlaczego sadzisz, ze mnie przyssalo? Wszak pojawiam sie tu czasami
            zaledwie. Wierz mi, ze przy komputerze spedzam _najwyzej_ 10% mojego dnia.

PS. Ostrzegam Cie, DJu - lamiesz ustawe o ochronie moich danych ;)

PS. Czy jest jakas nagroda za tysieczny post na forum o forum?
            Bo ja go wlasnie uskuteczniam. Tadam! :)
            • dj Re: 1000 post na forum forum... 28.12.01, 19:12

> Licznik bzyka co 20, takze ciezko sprawdzic ;)

Musi być cache'owany. Sam rozumiesz. Cont na bazie z blisko milonem rekordów i
              sporym ruchem na stronie forum nie może się wykonywać na bieżąco :)

> DJu - dlaczego sadzisz, ze mnie przyssalo? Wszak pojawiam sie tu czasami
              > zaledwie. Wierz mi, ze przy komputerze spedzam _najwyzej_ 10% mojego dnia.

Szybko w takim razie piszesz :) I dużo, bardzo dużo. Coś mi się nie chce wierzyć
              w te 10%. A co robisz w czasie 90%? Myślisz co by tu dziś w sieci napisać? :)

> PS. Ostrzegam Cie, DJu - lamiesz ustawe o ochronie moich danych ;)

A co za to grozi? :) Jeszcze nic nie ujawniłem poza tym :)

> PS. Czy jest jakas nagroda za tysieczny post na forum o forum?
              > Bo ja go wlasnie uskuteczniam. Tadam! :)

Uśmiech maas :-))) Pstryknę fotkę i Ci wyślę w Twoje nadmorskie rejony :)

Pozdr.
              • dj Re: 1000 post na forum forum... 28.12.01, 19:14
                > Musi być cache'owany. Sam rozumiesz. Cont na bazie z blisko milonem rekordów i

O, gdzieś mi "u" uciekło. Count oczywiście :) No i milion a nie milon - chyba
                klawiatura do wymiany :)
              • Gość: macias Re: 1000 post na forum forum... IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 28.12.01, 19:45
                dj miał(a) wenę, więc naskrobał(a):

> > Licznik bzyka co 20, takze ciezko sprawdzic ;)
                >
                > Musi być cache'owany. Sam rozumiesz. Cont na bazie z blisko milonem rekordów i
                > sporym ruchem na stronie forum nie może się wykonywać na bieżąco :)

Jasne...

> > DJu - dlaczego sadzisz, ze mnie przyssalo? Wszak pojawiam sie tu czasami
                > > zaledwie. Wierz mi, ze przy komputerze spedzam _najwyzej_ 10% mojego dnia.
                >
                > Szybko w takim razie piszesz :) I dużo, bardzo dużo. Coś mi się nie chce
                > wierzyć w te 10%. A co robisz w czasie 90%? Myślisz co by tu dziś w sieci
                > napisać? :)

Eeetam duzo... chyba mnie z kims mylisz :)
                Troszke pisze - na pewno nie duzo - nie mam na to czasu wbrew pozorom...

A w te 90% na zmiane - ucze sie, pracuje, spie i bawie sie.
                A myslales, ze co? Ze wisze pod sufitem jak nietoperz? ;)

> > PS. Ostrzegam Cie, DJu - lamiesz ustawe o ochronie moich danych ;)
                >
                > A co za to grozi? :) Jeszcze nic nie ujawniłem poza tym :)

No, no, no! Grozi za to moje pokiwanie palcem ;)

> > PS. Czy jest jakas nagroda za tysieczny post na forum o forum?
                > > Bo ja go wlasnie uskuteczniam. Tadam! :)
                >
                > Uśmiech maas :-))) Pstryknę fotkę i Ci wyślę w Twoje nadmorskie rejony :)

No to kurcze da`waj!
                Adres masz w bazie... da`waj! :)
                • maas Re: 1000 post na forum forum... 28.12.01, 20:00
                  > > Uśmiech maas :-))) Pstryknę fotkę i Ci wyślę w Twoje nadmorskie rejony :)
                  >
                  > No to kurcze da`waj!
                  > Adres masz w bazie... da`waj! :)

No no no, panowie, to by dopiero bylo ujawnianie danych osobowych ;-p

Maas

• dj Re: 1000 post na forum forum... 28.12.01, 23:14
                    maas napisał(a):

> No no no, panowie, to by dopiero bylo ujawnianie danych osobowych ;-p

Ujawnianie wizerunku jeśli już :) Poza tym: nie podpada pod żaden paragraf, bo
                    ujawnienie go maciasowi nie jest rozumiane jako upublicznienie :) macias nie jest
                    bowiem publiką, tylko maciasem :)

• Gość: macias Re: 1000 post na forum forum... IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 29.12.01, 08:58
                      dj napisał(a):

> macias nie jest bowiem publiką, tylko maciasem :)

Hyh! To dobre...
                      Troche egocentryczne tory przybieram, ale sie nie powstrzymam ;)
                      Ostatnio jeden taki od Was (Adam) podeslal mi nowiny:
                      macias.wasarrested.com :)

I badz tu madry na forum.
                      • hi-hi ;-) 29.12.01, 17:13

> dj napisał(a):
                        >
                        > > macias nie jest bowiem publiką, tylko maciasem :)
                        >
                        > Hyh! To dobre...
                        > Troche egocentryczne tory przybieram, ale sie nie powstrzymam ;)
                        > Ostatnio jeden taki od Was (Adam) podeslal mi nowiny:
                        > macias.wasarrested.com :)
                        >
                        > I badz tu madry na forum.

................
                        klimaty na tej stronie

iście wiezienne

to chyba strona o tych
                        co złamali
                        ustawe o danych osobowych

hi-hi
                        pzdr
                        ;-)
                      • dj Re: 1000 post na forum forum... 29.12.01, 19:00

> Troche egocentryczne tory przybieram, ale sie nie powstrzymam ;)
                        > Ostatnio jeden taki od Was (Adam) podeslal mi nowiny:
                        > macias.wasarrested.com :)

Heh, to nie ja :)

> I badz tu madry na forum.

A bądź! Może założymy "mądra ławkę" obok oślej wtedy :) Zresztą. Forum w 2002
                        przejdzie potężną reformę. Oby się udało to co się musi udać :)

Przy okazji: coś ucichłeś waść na polipie, a tam moderowanie wprowadzili. Popisz
                        może, że to cenzura, co? :)

ps. Milionowy post nadchodzi...

Pozdr.
                        • Gość: macias Re: 1000 post na forum forum... IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 29.12.01, 19:04
                          DJ, na polipie? Na usenecie Ci chodzi czy na Waszym Portalu?
                          Kruca... na usenecie na polipie nie bylem moze od roku.
                          A i tak wyslalem tam chyba ze dwa posty w zyciu... :/
      • Gość: g Re: Regulamin konkursu IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 29.12.01, 13:44
        redakcja napisał(a):

> REGULAMIN KONKURSU "MILIONOWY POST"
        >
        > § 1
        > Organizatorem konkursu pod nazwą "Milionowy post" ("Konkurs") jest Agora S.A.,
        > z siedzibą w Warszawie przy ul. Czerskiej 8/10 ("Agora").
        >
        > § 2
        > 1. Konkurs przeprowadzony zostanie na stronach serwisu internetowego
        > prowadzonego przez Agorę pod adresem URL: <a href="http://www.gazeta.pl">www.ga
        > zeta.pl</a> ("Serwis").
        > 2. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie zarejestrowani użytkownicy Serwisu,
        > oraz ci użytkownicy Serwisu, którzy w poście opublikowanym na forum Serwisu
        > umieszczą swój adres emailowy, oraz w chwili przystąpienia do Konkursu mieli
        > ukończone 18 lat.
        > 3. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Agory.
        >
        > § 3
        > 1. Konkurs rozpocznie się w dniu 24 grudnia 2001 roku.
        > 2. Zadaniem uczestników Konkursu będzie publikacja postu zawierającego dowolna
        > treść zgodną z Regulaminem forum, w dowolnym forum lub w dowolnym wątku w
        > ramach forum Serwisu ("Forum").
        >
        > § 4
        > 1. Zwycięzcami Konkursu zostanie czterech uczestników Konkursu, określonych
        > zgodnie z zapisem § 2 pkt. 2, którzy opublikują w ramach Forum cztery posty
        > następujące po poście nr 999 999.
        > 2. Dla potrzeb Konkursu za publikację postu uznaje się moment, w którym post
        > zostanie zapisany w bazie danych forum.
        > 3. Uczestnik publikujący kilka postów zawierających identyczny adres emailowy,
        > nabywa prawo wyłącznie do jednej nagrody, nawet jeśli opublikował więcej niż
        > jeden post spełniający kryteria określone w pkt. 1 powyżej.
        > 4. Konkurs kończy się posiedzeniem jury, które na podstawie zapisów bazy danych
        >
        > forum ustala zwycięzców, a następnie przyznaje nagrody.
        > 5. Jury będzie obradować w redakcji Serwisu. W skład jury wchodzą redaktorzy
        > Serwisu: Anna Pacocha, Karolina Krajewska, Marta Sikora
        >
        > § 5
        > 1. Nagrodami w Konkursie, przyznawanymi w kolejności publikowanych postów, z
        > zastrzeżeniem zapisu § 4 pkt. 3, są :
        > * Zestaw 2 kurtek typu polar z logo Gazeta.pl (męska i damska) dla autora
        > pierwszego postu spełniającego warunki konkursu
        > * 1 kurtka typu polar dla pozostałych zwycięzców
        > 2. Agora publikuje w Serwisie listę zwycięzców Konkursu oraz zawiadamia
        > zwycięzców o fakcie uzyskania prawa do nagrody pocztą elektroniczną wysłaną na
        > adres e-mail.
        > 3. Zwycięzca zobowiązany jest do przesłania pocztą elektroniczną na zwrotny
        > adres Agory danych niezbędnych do wysłania nagrody przez Agorę, w ciągu 3 dni
        > roboczych od momentu wysłania przez Agorę poczty elektronicznej, o której mowa
        > w pkt. 2 powyżej. W przypadku nie spełnienia wyżej wymienionego terminu przez
        > zwycięzcę, jego prawo do nagrody wygasa.
        >
        > § 6
        > 1. Agora przesyła nagrody do zwycięzców pocztą.
        > 2. Przesłanie nagród odbywa się na koszt Agory.
        > 3. Wydanie nagrody może nastąpić wyłącznie do rąk zwycięzcy Konkursu.
        > 4. Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej niniejszym
        > regulaminem, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na
        > inną nagrodę rzeczową.
        > 5. W przypadku nie odebrania nagrody w terminie do 30 dni od wysłania przez
        > Agorę, prawo do nagrody konkursowej wygasa. Nagrody nie odebrane w wyżej
        > wymienionym terminie zostają do dyspozycji Agory.
        >
        > § 7
        > Regulamin Konkursu jest zamieszczony na stronach Serwisu
        >
        > § 8
        > 1. W przypadku zastrzeżeń uczestników Konkursu co do prawidłowości jego
        > przebiegu, mogą oni zgłosić reklamację na piśmie wyłącznie w terminie 7 dni od
        > ogłoszenia przez Agorę listy zwycięzców Konkursu na adres: Gazeta Wyborcza", 00
        > -
        > 732 Warszawa, ul. Czerska 8/10 z dopiskiem "Konkurs Milionowy post". Po
        > przekroczeniu wskazanego wyżej terminu, reklamacje nie będą rozpatrywane.
        > 2. Zgłoszone w prawidłowym terminie reklamacje będą rozpatrywane w przeciągu 3
        > dni przez powołaną w tym celu komisję organizatora Konkursu.
        >
        > § 9
        > Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w
        > rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U.
        >
        > Nr 133, poz. 833) w celach prowadzenia Konkursu, wyłaniania zwycięzców i
        > przyznawania nagród, wydawania, odbioru i rozliczania nagród oraz w celach
        > marketingowych, promocyjnych lub reklamowych Agory, w tym na ich wprowadzenie
        > do bazy danych której administratorem jest Agora, w tym w przyszłości przy
        > niezmienionych celach przetwarzania. Uczestnikom Konkursu przysługuje prawo
        > wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
        >
        > § 10
        > Ewentualne spory, mogące wyniknąć między organizatorem Konkursu, a jego
        > uczestnikami będą rozpatrywane przez sądy powszechne w Warszawie.

Redakcjo nie przesadzasz z tym regulaminem ? przeciez chodzi tylko o polar a nie
        o samochod! ( swoja droga byloby ciekawiej gdyby samochod byl nagroda)

• michal.ch Re: Regulamin konkursu 29.12.01, 16:17
          Samochód? Chcesz żeby ludzie zawiesili serwer Gazety? :)
    • hask Re: Konkurs 27.12.01, 20:55
      No i co, trafiłam? Mam nadzieje, że tak. Pozdrawiam forumowiczow
      • kropka. Re: Konkurs 27.12.01, 21:56
        gratulacje za 1000 post :)
        @---->---%---
    • Gość: xyz Re: Konkurs IP: *.focal-chi.corecomm.net 28.12.01, 06:39
      redakcja napisał(a):

> Drodzy Forumowicze,
      >
      > zapraszamy do wzięcia udziału w naszym forumowym konkursie :) Okazją do jego
      > ogłoszenia jest zbliżanie się licznika do magicznej liczby miliona postów!
      >
      > Pełen regulamin znajdziecie niżej, a tutaj wymienimy kilka najważniejszych
      > punktów:
      >
      > Zwycięzcami są 4 osoby, które jako pierwsze opublikują na Forum (w dowolnym
      > forum i wątku) posty spełniające określone warunki:
      > - post ma numer 1 000 000 lub wyższy
      > - post zawiera adres mailowy wysyłającego
      > - treść postu jest zgodna z regulaminem Forum
      > - post nie jest pusty
      >
      > Osoba, która pierwsza opublikuje post spełniający te warunki, wygrywa 2 polary
      > Gazety (męski i damski), a dalsze trzy osoby dostają od nas po jednym polarze
      > (męskim lub damskim - do wyboru). Jeśli jedna osoba (jeden adres mailowy) trafi
      >
      > więcej niż raz, otrzyma tylko jedną nagrodę.
      >
      > Licznik, który pomoże Wam w "trafieniu" znajduje się na pierwszej stronie Forum
      >
      > (jest to licznik orientacyjny, odświeża się co parę minut!). O zwycięstwie
      > decyduje czas zapisania postu w naszej bazie danych.
      >
      > Miłej zabawy,
      >
      > Maas & Redakcja

Droga redakcjo, wsadz sobie w dupe swoj konkurs i nagrody.
    • marekrz Re: Konkurs 28.12.01, 09:19
      Szukałem w słowniku co to jest ten post i wychodzi na to, że post jest wtedy,
      gdy się nie je mięsa. Czy można prosić redakcję by pisała po polsku?
      • Gość: macias Re: Konkurs IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 28.12.01, 09:24
        No i dobrze szukales. Wszak nie od dzis dobre zasady zachowania sie przed
        klawiatura mowia, ze w czasie nadawania wiadomosci - czyli klepania w klawisze -
        nie spozywa sie. A w szczegolnosci nie spozywa sie miesa :)
      • maas Re: Konkurs 28.12.01, 15:49
        "Post" to nazwa wiadomosci wysylanej na grupy dyskusyjne, w odroznieniu
        od "listu", wysylanego mailem. Poniewaz nasze Forum bardziej przypomina to
        pierwsze niz to drugie, staramy sie uzywac formy "post", dosc juz zakorzenionej
        w spolecznosci internetowej.
    • Gość: MUMINEK Re: Konkurs IP: *.investbank.pl 28.12.01, 09:31
      CAŁKOWICIE SIĘ ZGADZAM
    • waski1 Re: Konkurs 28.12.01, 09:37
      a moze pogadamy o czymś konkretnym? proponuje o nowym rzadzie który skubie nas
      z czego mozna nawet dobrał sie do tych biednych studentów i ciezarówek tzn
      kobiet w ciazy
      • hask Re: Konkurs 28.12.01, 13:31
        eee tam, ja bym chciala po prostu wygrac :))))) pozdrawiam :))
    • Gość: Ixtlilto Re: Konkurs IP: *.tvsat364.lodz.pl 28.12.01, 10:45
      mam tylko nadzieję, że serwer gazety będzie działał jak należy... bo wypada się
      przygotowac na to ,że wiele osób będzie chciało ustrzelić 1.000.000...

pozdroofka, Ixtlilto
      • Gość: Toi Re: Konkurs IP: *.cm-upc.chello.se 28.12.01, 11:52
        Gość portalu: Ixtlilto napisał(a):
        bo wypada się
        > przygotowac na to ,że wiele osób będzie chciało ustrzelić 1.000.000...

Kurcze, zeby tak gotoweczka miast tych polarow...
        • Gość: Ixtlilto Re: Konkurs IP: *.tvsat364.lodz.pl 28.12.01, 12:41
          no to już wogóle serwer by nie wytrzymał... :)
          Ale na powiażnie- przecież wiem co się dzieje jak ludzie próbują ustrzelić
          okragłe liczby... i to bez nagrody... to jak gazeta jeszcze zrboiła konkurs to
          już będzie totatle zamiesznie...

pozdroofka, Ixtlilto
    • elzbieta1939pocztagazetapl Re: Konkurs 28.12.01, 10:45
      redakcja napisał(a):

> Drodzy Forumowicze,
      >
      > zapraszamy do wzięcia udziału w naszym forumowym konkursie :) Okazją do jego
      > ogłoszenia jest zbliżanie się licznika do magicznej liczby miliona postów!
      >
      > Pełen regulamin znajdziecie niżej, a tutaj wymienimy kilka najważniejszych
      > punktów:
      >
      > Zwycięzcami są 4 osoby, które jako pierwsze opublikują na Forum (w dowolnym
      > forum i wątku) posty spełniające określone warunki:
      > - post ma numer 1 000 000 lub wyższy
      > - post zawiera adres mailowy wysyłającego
      > - treść postu jest zgodna z regulaminem Forum
      > - post nie jest pusty
      >
      > Osoba, która pierwsza opublikuje post spełniający te warunki, wygrywa 2 polary
      > (męskim lub damskim - do wyboru). Jeśli jedna osoba (jeden adres mailowy) trafi
      >
      > więcej niż raz, otrzyma tylko jedną nagrodę.
      >
      > Licznik, który pomoże Wam w "trafieniu" znajduje się na pierwszej stronie Forum
      >
      > (jest to licznik orientacyjny, odświeża się co parę minut!). O zwycięstwie
      > decyduje czas zapisania postu w naszej bazie danych.
      >
      > Miłej zabawy,
      >
      > Maas & Redakcja

• tolo1 Re: Konkurs 28.12.01, 12:31
      Ciekawe kto wygra? Mam nadzieję że opublikujecie gdzieś wyniki tego konkursu.
    • Gość: Ixtlilto Re: Konkurs- pyt do redakcji IP: *.tvsat364.lodz.pl 28.12.01, 12:43
      czy licznik tak bliżej 1.000.000 będzie przesakiwał po jednym poście, czy tak
      co 20?

pozdroofka, Ixtlilto
      • anya19 Re: Konkurs- pyt do redakcji 28.12.01, 13:50
        Jesli będzie przeskakiwał co 20 numerków, to sie nie wstrzelisz!
        Cierpliwości... podobno pokorne cielę:))))
        pozdrawiam,
        Ania
    • Gość: ara123 Re: Konkurs IP: *.investbank.pl 28.12.01, 15:34
      wszystkiego najlepszego w nowym roku zycze wszystkim
    • tolo1 Re: Konkurs 28.12.01, 17:30
      Ja niestety w tym konkursie nie wygram. Za chwilę muszę iść a zostało jeszcze
      ponad 4 tysiące postów. Ja dopiero na internecie będę w poniedziałek. Do tego
      czasu napewno znajdzie się ten milionowy post.
      • Gość: Toi Re: Konkurs IP: *.cm-upc.chello.se 28.12.01, 18:47
        Strasznie mi przykro.
    • lukresja11 Re: Konkurs 28.12.01, 19:15
      wszytkich zapraszam na form zabawa wspaniała nie wiem o czy to jest?????????/
      • remarek5 Konkurs 29.12.01, 05:10
        czy konkurs jest zakończony?
        • hap Re: Konkurs 29.12.01, 10:37
          chyba jeszcze
    • Gość: redakcja Re: Konkurs IP: 193.178.240.* 29.12.01, 11:01
      Ale osoochoziii?
    • Gość: a Re: Konkurs IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 29.12.01, 13:06
      OSZUKUJECIE!!!
      Wysłałam post a licznik się nie zmienił
      • Gość: g Re: Konkurs IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 29.12.01, 13:42
        Gość portalu: a napisał(a):

> OSZUKUJECIE!!!
        > Wysłałam post a licznik się nie zmienił

przeciez jest napisane ze licznik aktualizuje sie co kilka minut!

• Gość: daag Re: Konkurs IP: *.*.*.* 29.12.01, 13:55
          zresztą licznik taktuje co 20 postów...
    • dawiduk Re: Konkurs 29.12.01, 13:08
      redakcja napisał(a):

> Drodzy Forumowicze,
      > (męskim lub damskim - do wyboru).

A przepraszam co to jest POLAR ?
      Asen
      • bigbrada Re: Konkurs 29.12.01, 15:46
        Lodówka na wacie
    • Gość: daag Re: Konkurs IP: *.*.*.* 29.12.01, 15:44
      to jednak dzisiaj padnie ten milion...
      • Gość: daag Re: Konkurs IP: *.*.*.* 29.12.01, 19:21
        hello! miło mi ogłosić, że to właśnie jest milionowy post na forum.

daag@pf.pl
    • hask Re: Konkurs 29.12.01, 16:29
      i jak, udalo mi sie? powiedzcie ze tak, plizzzzzz
    • grzchur Re: Konkurs 29.12.01, 17:08
      milionowy bedzie moj
    • hi-hi 999311 29.12.01, 17:17
      kolejny bliżej celu

hi-hi
      pzdr
    • hi-hi 999312 29.12.01, 17:18
      kolejny bliżej celu

hi-hi
      pzdr
      ;-)
    • hi-hi 999313 29.12.01, 17:18
      kolejny bliżej celu

hi-hi
      pzdr
      ;-)
    • hi-hi 999314...........teraz wy 29.12.01, 17:21
      teoretycznie wiem
      o której bedzie milion

bo obliczyłem średnią na godzinne
      ale to tylko teoria

bo trzeba wziąść poprawkę
      na wiatr
      i póżną pore
      bo będzie to po dużo 20

hi-hi
      pzdr
    • hi-hi Licznik dziwnie przyspieszył....!!! 29.12.01, 17:25
      Chyba już tysiące
      zapaleńców
      siedzi i klika
      nowe posty
      w oczekiwaniu
      na nowy polarek....;-)

ja ide na pivo

hi-hi
      pzdr
      • grzchur Re: Licznik dziwnie przyspieszył....!!! 29.12.01, 18:32
        Tluke te posty bez sensu, a licznik ani drgnie, jest aktualizowany po paru
        minutach, czyzby ktos z redakcji mial chrapke na polar? :)
        • Gość: macias Maas... grrr... IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 29.12.01, 18:35
          To po jaka cholere je tluczesz?!
          To nie jest zabawa na najbardziej bezsensowny post (sam napisales, ze tluczesz
          posty bez sensu), tylko na post milionowy. Redakcja nie uruchomila tego na
          pewno po to, zeby jak najszybciej do tego miliona doleciec, tylko raczej przy
          okazji...

Maas, mowilem, ze to doprowadzi do spolecznych frustracji ;)
          • grzchur Re: Maas... grrr... 29.12.01, 18:43
            ale moze ja jestem biedny, nie mam pieniedzy, siedze w swietlicy np wieziennej,
            niedlugo mam wyjsc i potrzebuje cieplego przyodziewku na zime?
            • Gość: macias Re: Maas... grrr... IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 29.12.01, 18:48
              Chcialem dac Ci rade, zebys sprzedal komputer, ale to raczej zly pomysl.
              Wiec sprzedaj... tylko polowe pamieci - na przyodziewek wystarczy :)

Trzeba myslec przedsiebiorczo!
              • grzchur Re: Maas... grrr... 29.12.01, 18:54
                ale komp nie jest moze moj, tylko swietlicowy, ja sam bardzo bym chcial miec
                wlasny komp
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka