Dodaj do ulubionych

Do Cenzora z Mysiej oraz Adama Michnika

IP: *.acn.pl / *.acn.pl 14.09.03, 18:17
forum.gazeta.pl/forum/73,46481,1540823.html?f=299&w=7954514&a=7954514&rep=1
Czy mam rozumiec, ze sa rowni i rowniejsi???
Obserwuj wątek
    • Gość: kanuk Re: Do Cenzora z Mysiej oraz Adama Michnika IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 14.09.03, 18:41
      sa, nawet jak Ty tego nie zrozumiesz. taki Wszechswiat.
      • miltonia Re: Do Cenzora z Mysiej oraz Adama Michnika 14.09.03, 19:43
        Zebym jeszcze wiedziala o co Doradcy chodzi. I czy on sie zaliczyl do rownych
        czy rowniejszych?
        • Gość: doradca kawa na ławe IP: *.acn.pl / *.acn.pl 14.09.03, 22:08
          Dokladnie chodzi o to, ze jezeli kogos przyrownuje to jordolonego polaczka to
          natychmaist pan Cenzor z ulicy Mysiej wykasowuje takie porownanie. Jezeli
          ponizej znajduje sie cytacik jaki zaprezentowalem to wisi i wisi i mozna sie
          doczytac np... Radiomaryjne goebelsiki wypraly ci niesczesny mozg, palancie...
          Czy teraz wiesz już na czym polega rownosc i rownosc???
          • niech Re: kawa na ławe 14.09.03, 23:04
            Niezle. Kliknalem i zobaczylem swoj niewypelniony post. A potem sloznzkie
            wypociny. Juz wiem czemu zamykaja koplanie. Ze wstydu.
            • tebe Re: kawa na ławe 15.09.03, 11:02
              Nieprawda. Tam nie ma postu, którego Ty nie napisałeś.
              Tamtego postu ja nie napisałem ;-)
              • Gość: doradca Re: kawa na ławe IP: *.acn.pl / *.acn.pl 15.09.03, 23:40
                Jak widze nawet posty w ramach zartu potrafisz wykasować. Oj smutne Twoje
                zycie czlowieczku, smutne
                • miltonia Re: kawa na ławe 15.09.03, 23:48
                  Akurat sadze, ze Tebe zycie ma wesole, czytajac co niektore produkcje. I
                  jeszcze za to mu placa!
                  • Gość: doradca Re: kawa na ławe IP: *.acn.pl / *.acn.pl 16.09.03, 16:26
                    Ja rowniez mam zycie wesole i rowniez za to mi placa. Jednak nie zamienilbym
                    sie z niejakim tebe.
                    • miltonia Re: kawa na ławe 16.09.03, 17:26
                      Tobie to musze uwierzyc na slowo, a po Tebe z daleka widac, ze ma fajowsko.
                      • bykk Re: tee Doradca 16.09.03, 17:49
                        Doradca, co moja sygnaturka Ci się nie podoba?
                        Ładnie tak kapować?
                        hej!
                        • Gość: doradca z kims mnie wacpan pomyliles IP: *.acn.pl / *.acn.pl 16.09.03, 20:48
                          Szanowny byku przez dwa ka. Nie zawsze jest tak, ze cala dupa podzielona jest
                          na pol dupy przez jeden row. Wystarczy jedna krostka, jeden wrzod i łatwo
                          pomylić się gdzie jest tył a gdzie przód.

• Gość: aniela Re: z kims mnie wacpan pomyliles IP: *.acn.pl / *.acn.pl 16.09.03, 21:39
                            yyyy nie chce byc drobiazgowa ale chyba prawo z lewym mozna wtedy pomylic?
                            • Gość: doradca Re: z kims mnie wacpan pomyliles IP: *.acn.waw.pl 22.09.03, 22:26
                              To nie jest tlumaczenie.
                      • Gość: doradca Re: kawa na ławe IP: *.acn.pl / *.acn.pl 16.09.03, 20:40
                        Bardzo miło spotkać kogos w takim miejscu co wierzy na slowo.
                        Pozdrawiam i zycze powodzenia
                        • miltonia Re: kawa na ławe 16.09.03, 22:21
                          Do konca nie jestem pewna czy uwierzylam...
                          • Gość: doradca Re: kawa na ławe IP: *.acn.pl / *.acn.pl 17.09.03, 16:34
                            To zycze nadal powodzenia i wiecej wiary.
    • Gość: doradca Do Cenzora z Mysiej oraz Adama Michnika IP: *.acn.pl / *.acn.pl 30.09.03, 15:36
      Zamiast zabawiac sie nozyczkami Towarzysze Admini powinni cos zrobic z
      szybkoscia serwera. Jak Towarzysze Admini beda nieladnie bawic sie nozyczkami
      to przez nieuwage wytna sobie malo co nieco i zostana ochrzczeni jako dziurawce
      albo uzywane dziewice. Ze zwyczajnym pozdrowieniem
      • aniela Re: Do Cenzora z Mysiej oraz Adama Michnika 30.09.03, 17:14
        nene, niech nie robia niczego z szybkoscia serwera. bo smiga akurat. niech sie
        lepiej bawia nozyczkami (nadstawiam ten post do ewentualnego wyciecia, na co
        wyrazam zgode na pismie)
        podpis nieczytelny
        • Gość: doradca Piekna Anielo IP: *.acn.pl / *.acn.pl 30.09.03, 23:33
          Ja nie wiem jak można zrobić aby ciastko mieć i jednocześnie to samo ciastko
          zjeść. Pozdrawiam...
          Mnie tam jest wszystko jedno czy wytna czy nie wytna. Im nie jest wszystko
          jedno więc nie wytną.
          • Gość: aniela Re: Mądry Doradco IP: *.acn.waw.pl 01.10.03, 18:16
            faktycznie nie wycieli. skad wiedziales?
            • Gość: doradca Bardzo piekna Anielo IP: *.acn.pl / *.acn.pl 01.10.03, 23:40
              Bo mam u nich zalozony podsluch w jednym z pionowych korytarzy.
              Pozdrawiam
          • miltonia Re: Piekna Anielo 01.10.03, 22:27
            Gość portalu: doradca napisał(a):

> Ja nie wiem jak można zrobić aby ciastko mieć i jednocześnie to samo ciastko
            > zjeść.

Ja wiem.
            • Gość: doradca Podstepna miltonio IP: *.acn.pl / *.acn.pl 01.10.03, 23:46
              To nie mozliwe, chyba, ze masz na mysli produkty przemiany materii znaczy sie
              kupe jaka powstaje z ciastka zjedzonego.
              • miltonia Re: Podstepna miltonio 01.10.03, 23:48
                Nie.
                • Gość: doradca Negująca miltonio IP: *.acn.pl / *.acn.pl 02.10.03, 21:47
                  Jezeli mowa o tym samym ciastku to nie mozna miec tego samego ciastka i
                  jednoczesnie go zjeść. Pozdrawiam
                  • basia Re: Negująca miltonio 02.10.03, 22:19
                    Dawno temu w Ameryce...

Ps.tak skojarzyło mi się,apropos ciaska
                    • Gość: doradca Kochana Basiu IP: *.acn.pl / *.acn.pl 05.10.03, 16:24
                      Dawno temu w Ameryce to mi sie kojarzy z irlandczykiem Connery, z Andy Garcia,
                      z Kevinem Costnerem oraz niesamowitym jak zawsze Robertem de Niro.
    • Gość: doradca Cenzorze dzialaj IP: *.acn.pl / *.acn.pl 07.10.03, 16:21
      Gdy niedawno uzylem w jednym z postow sformulowania dotyczacego stosunkow
      miedzynarodowych miedzy Chiracem a Schroederem jeden z Waszych nadgorliwcow
      wycial ten cytat. Zostawil po sobie slad w postaci "Wiadomosc usunieta ....."
      Aby Wam ulatwic zadanie zostawiam link gdzie dzisiaj wpisalem wypwoiedz
      przestrzegajaca o zgubnym dla zdrowia psychicznego wciskaniu uzywanych
      tamponow. Tampony powinno sie wymieniac a nie wcikac jeden za drugim bo pozniej
      na zdjeciu rentgenowskim mozna znalezc dwa kregoslupy.
      Jak wspominam zostawiam Wam link abyscie szybciej mogli dotrzec do tej
      wiadomosci. Od tej pory licze Wa, czas kiedy ja wykasujecie.
      forum.gazeta.pl/forum/73,46481,1540823.html?f=28&w=8370358&a=8370358&rep=1
      Dla wykasujacego bolszewickie pozdrowienie. Cenzorzy wszystkich krajow laczcie
      sie.
      • aniela Re: Cenzorze dzialaj 07.10.03, 16:24
        musialam cos zle wcisnac.
        • Gość: doradca Piekna anielo IP: *.acn.pl / *.acn.pl 07.10.03, 16:47
          Co masz na mysli piszac ...musialam cos zle wcisnac....??? Tampony czy
          klawisze???
          • aniela Madry Doradco 07.10.03, 16:57
            klawisze.

ps. to byl moj najkrotszy post w zyciu
            ps 2. tym peeem wydluzylam go rownajac do sredniej
            • Gość: doradca Piekna i krotka Anielo IP: *.acn.pl / *.acn.pl 07.10.03, 22:26
              Jestem zaskoczony i rozczarowany. Jest 22:25 czasu warszawskiego a ten post
              nie został wykasowany.
              ps. Dziekuje, że rodziewiczylem Ciebie pod wzgledem najkrotszego posta na
              swiecie. Poprosze o nagrode Nobla.
              • Gość: aniela madry i dlugi Doradco IP: *.acn.waw.pl 08.10.03, 17:53
                noble przyznawane maja byc droga losowa, zeby bylo sprawiedliwie, a ja nie
                wiem czy Ciebie umieszczono w maszynie losującej.
                pozdrawiam (zebys mogl topik o "uprzejma" poszerzyc)
                • Gość: doradca Bardzo uprzejma Anielo IP: *.acn.pl / *.acn.pl 08.10.03, 20:05
                  W bebnie losującycm są kulki tylko z moimi danymi personalnymi. Chętnie podam
                  się procedurze losującej.
                  • Gość: aniela Re: Bardzo uprzejma Anielo IP: *.acn.waw.pl 08.10.03, 20:10
                    a jesli ustawia sie w niewlasciwej kolejnosci?
    • Gość: aniela Re: Do Cenzora z Mysiej oraz Adama Michnika IP: *.acn.waw.pl 08.10.03, 19:47
      z wdziecznosci za wielokrotne uzyczanie glosu na tym watku postanowilam
      sprawdzic o co chodzi. kliknelam na podany link. i znow cos zle wcisnelam. i
      znow nie byl to tampon.
      pojde pocwiczyc strzelanie.
      • Gość: doradca Re: Do Cenzora z Mysiej oraz Adama Michnika IP: *.acn.pl / *.acn.pl 08.10.03, 20:06
        Strzelanie z tamponów to bardzo niebezpieczna zabawa grożąca śmiercią lub
        kalectwem.
        • Gość: aniela Re: Do Cenzora z Mysiej oraz Adama Michnika IP: *.acn.waw.pl 08.10.03, 20:08
          sporty extremalne jak nurkowanie pod lodem czy strzelanie z tamponow wlasnie
          relaksują oraz pomagaja w walce z cellulitisem
          • Gość: doradca Medyczna Anielo IP: *.acn.pl / *.acn.pl 09.10.03, 15:38
            Pod lodem to mozna grac w szachy na 25 kilogramowe figury. Nie znam sie na
            cellulitisie. Nie moje malpy nie moj cyrk.
            • Gość: aniela Doradco bez Epitetu IP: *.acn.waw.pl 11.10.03, 17:22
              dlugo myslalam o tych figirach anorektycznych i ni c nie wymyslilam.
              ale pozdrowie Cie mimo to :)
              • Gość: doradca Anielo z epitetami IP: *.acn.pl / *.acn.pl 12.10.03, 21:37
                Figury anorektyczne to nie figury arktyczne. Ja tak sobie myślę, że żadna
                figura anorektyczna nie byłaby wstanie utrzymać się w warunkach arktycznych.
                Jak zwykle pozdrawiam i czekam na odzew.
                • Gość: aniela Doradco IP: 62.233.204.* 15.10.03, 20:42
                  przeprazam ze musiales tyle czekac: odzew.
                  • Gość: doradca Anielo IP: *.aster.pl / *.acn.pl 19.10.03, 21:16
                    Anielo nie widze problemu poza tym, ze za 5 monut to co chcialem napisac 5
                    minut wczesniej jest juz nieaktualne.
                    ps. Uwaga! Po wysłaniu posty mogą się ukazywać z opóźnieniem do 5 minut.
                    • aniela Twoje 5 minut 20.10.03, 09:45
                      aha jesli czas to pieniadz musisz sprawdzic kurs minuty i zwrocic sie o
                      odszkodowanie
                      • Gość: doradca Moje 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 23.10.03, 20:32
                        Mało tego, ze mam swoje 5 minut to zastanawiam sie czy nie wyrzucic moich
                        skarpetek w trzech kolorach. Nie jestem pedałem.
                        • miltonia Re: Moje 5 minut 23.10.03, 21:21
                          To bikiniarzem jestes?
                          • Gość: aniela Cudze 5 minut IP: *.aster.pl / *.aster.pl 23.10.03, 23:35
                            stalinowcem (skoro wyrzuca)
                            • miltonia Re: Cudze 5 minut 23.10.03, 23:42
                              No i zdemaskowalysmy go, calkiem niechcacy.
                              • Gość: aniela Re: Cudze 5 minut IP: *.aster.pl / *.aster.pl 23.10.03, 23:45
                                yyyy znaczy ja zle intencje mmialam. oraz pobudki calkiem niskie.
                                40 cm nad ziemia (ta pobudka)
                                ps. kiedy zmiana czasu?
                                • miltonia Re: Cudze 5 minut 23.10.03, 23:56
                                  w listopadzie pewnie.
                                  Co do intencji nie insynuowalam Ci szlachetnych, w zadnym wypadku.
                                  • Gość: aniela Re: Cudze 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 24.10.03, 17:48
                                    z rzeczy szlachetnym posiadam tylko kamienie. zamiast serca.
                                    • miltonia Re: Cudze 5 minut 24.10.03, 22:03
                                      Aaa, czyli ci wloczacy sie za Toba panowie to byla ochrona owego szlachetnego
                                      kamienia? A ja, naiwna, myslalam, ze wielbiciele.
                                      • Gość: aniela Re: Cudze 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 25.10.03, 15:51
                                        aha przyszli sobie porzucac kamieniem, albowiem bez wina są. musza wyladowac
                                        zlosc.
                                        • Gość: doradca Re: Cudze 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 27.10.03, 14:55
                                          wino ,kamienie i dopiero jest spiew
                                      • Gość: doradca Re: Cudze 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 27.10.03, 14:51
                                        Nie jestem ani wloczykijem ani ochroniarzem
                                    • Gość: doradca Re: Cudze 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 27.10.03, 14:44
                                      a ja jestem caly szlachetny
                                  • Gość: doradca Re: Cudze 5 minut IP: *.acn.waw.pl 27.10.03, 14:38
                                    ja rozumiem, ze Lenin w październiku a koty w marcu ale zmiana czasu w
                                    listopadzie kiedy byla w pazdzierniku???
                                • Gość: doradca Re: Cudze 5 minut IP: *.acn.waw.pl 27.10.03, 14:34
                                  Zmniana czasu byla z soboty na niedziele, ale z tego co pamietam to rzadowo-
                                  prywatna telewizja SLD przez pomylke nazywana TVP nie dokonała tej zmiany o 3
                                  nad ranem tylko zdecydowanie pozniej.
                              • Gość: doradca Re: Cudze 5 minut IP: *.acn.waw.pl 27.10.03, 14:31
                                Niestety musze Was rozczarowac. Nie jestescie w stanie mnie zdemaskować.
                            • Gość: doradca Re: Cudze 5 minut IP: *.acn.waw.pl 27.10.03, 14:28
                              na stalinowca rowniez jestem za mlody
                          • Gość: doradca Re: Moje 5 minut IP: *.acn.waw.pl 27.10.03, 14:27
                            Za młody jestem na bikiniarza
                        • Gość: aniela Re: Moje 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 27.10.03, 22:39
                          zygzakiem tu szles. a kwiaty pachly. ;)
                          • Gość: doradca Re: Moje 5 minut IP: *.aster.pl / *.aster.pl 28.10.03, 21:29
                            Kiedy kwiatły pachnęły to mój nieżyjący dziadek zygzakiem do mojej nieżyjącej
                            babci przez pole pełne min szedł i potem milei wspaniałą gromadkę dzieciaków.
                            • Gość: aniela Re: Moje 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 29.10.03, 18:18
                              aha zameldowales sie pod moim adresem moze?
                              • Gość: doradca Re: Moje 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 30.10.03, 16:03
                                Nie. Ja jestem jezdzcem bez glowy.
                                • miltonia Re: Moje 5 minut 30.10.03, 16:25
                                  Straciles glowe? Dla Anieli? Nie Ty pierwszy i nie ostatni...
                                  • aniela Re: Moje 5 minut 31.10.03, 17:28
                                    pojde kawalek na prawo. to oblegany kierunek
                                    • Gość: doradca Re: Moje 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 02.11.03, 00:08
                                      a idz , a idz.
                                  • Gość: doradca Re: Moje 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 02.11.03, 00:06
                                    Zapewne nie pierwszy i nie ostatni jestem dla którego Aniela straci to i owo.
                                    • aniela Re: Moje 5 minut 02.11.03, 00:08
                                      z rezceczy ktore trace glownie moge wymienic czas. i to niezaleznie od tego
                                      ktore masz miejsce w kolejce.
                                      • aniela Re: Moje 5 minut 02.11.03, 00:09
                                        rzeczy (klawiatura odmawia wspolpracy)
                                        • Gość: doradca Re: Moje 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 02.11.03, 00:10
                                          badz czlowiekiem i daj odpoczac klawiaturze
                                          • aniela Re: Moje 5 minut 02.11.03, 00:26
                                            klawiatury nie maja zagwarantowanego prawa do urlopu wypoczynkowego. zreszta i
                                            tak nie maja paszportow
                                            • Gość: doradca Re: Moje 5 minut IP: *.acn.waw.pl 03.11.03, 16:42
                                              Wymien na nowszy egzemplarz.
                                      • Gość: doradca Re: Moje 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 02.11.03, 00:09
                                        Ty utracjuszko cennego czasu. Nie musisz go dla mnie tracic.
                                        • aniela Re: Moje 5 minut 02.11.03, 00:11
                                          nie powiedzialam komu go na zatracenie oddalam.
                                          • Gość: doradca Re: Moje 5 minut IP: *.acn.waw.pl 02.11.03, 23:38
                                            Nie mów.
                                            • Gość: aniela Re: Moje 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 03.11.03, 21:23
                                              oszczedzam słowa w złocie
                                              • Gość: doradca Re: Moje 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 04.11.03, 23:44
                                                Złoto to nie jest najlepsza inwestycja.
                                                • aniela Re: Moje 5 minut 05.11.03, 18:40
                                                  a co jest? doradz
                                                  • Gość: doradca Re: Moje 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 05.11.03, 20:51
                                                    niektóre, specjalnie wybrane przeze mnie akcje notowane na NYSE
                                                  • Gość: aniela Re: Moje 5 minut IP: *.aster.pl / 212.76.33.* 05.11.03, 21:21
                                                    czy te akcje rodza reakcje?
                                                  • Gość: doradca Re: Moje 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 06.11.03, 14:26
                                                    Tak. Najczesciej pozytywne i mile dla oka i ducha.
                                                  • aniela Re: Moje 5 minut 06.11.03, 19:45
                                                    (d)ucha chyba? jak np brzek lub szelest?
                                                  • Gość: doradca Re: Moje 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 07.11.03, 16:51
                                                    Duch sie cieszy bo dzieki temu moze zaspokajac rozne zachcianki. Ucho sie
                                                    cieszy bo moze dzieki temu byc zachowane w czystosci. Cialo sie cieszy bo jest
                                                    w odpowiedni sposob konserwowane.
                                                    ps. Czy mozesz mnie oswiecic dlaczego czasami podpis pod Twoimi wypowiedzi jest
                                                    zwykla czcionka a innym razem czcionka pogrubiona?? Dwa w jednym???
                                                  • aniela Re: Moje 5 minut 07.11.03, 17:31
                                                    aha nie z tego powodu ze figura moja smukla uszczerbku czasami doznaje w tej
                                                    smuklosci, co to to nie.
                                                    logowanie pogrubia niestety :)
                                                  • Gość: doradca Re: Moje 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 09.11.03, 18:14
                                                    A mnie zawsze uczono,ze kochanego ciala nigdy za wiele.
                                                  • Gość: aniela Re: Moje 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 10.11.03, 13:47
                                                    no niezawwiele dopoty, dopoki sie nie zalogujesz wlasnie :)

• Gość: doradca Re: Moje 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 12.11.03, 14:09
                                                    Chyba napisze prace naukowa poswiecona wplywowi logowania na kochane cialo.
                                                  • aniela Re: Moje 5 minut 12.11.03, 23:58
                                                    aha z ytm ze na mnie sie nie powoluj bo sie wszystkiego wypre :)
                                                  • Gość: doradca Re: Moje 5 minut IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.11.03, 17:25
                                                    przed, po czy w trakcie bedziesz sie wypierac???
                                                  • aniela Re: Moje 5 minut 14.11.03, 17:18
                                                    przepraszam ale zgubilam wątek. doslownie i w przenosni.
                                                  • Gość: doradca Re: Moje 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 14.11.03, 20:58
                                                    Niewiele potrzebujesz aby zgubić wątek. Dosłownie i w przenośni.
                                                  • aniela Re: Moje 5 minut 16.11.03, 09:29
                                                    Troche mnie niepokoi ze parzyste numery przypadaja Tobie
                                                  • aniela Re: Moje 5 minut 16.11.03, 09:30
                                                    postanowilam wiec zamienic sie z Toba na miejsca. a teraz usiade i poczekam
                                                    niecierpliwie na odpowiedz.
                                                    a. kolekcjonerka.
                                                  • fdj Moje 5 minut 16.11.03, 19:51
                                                    Za...
                                                  • fdj Re: Moje 5 minut 16.11.03, 19:51
                                                    ... późno :-))))

100!!!
                                                  • Gość: aniela Re: Moje 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 16.11.03, 20:19
                                                    aha, podsluchiwales?
                                                  • Gość: doradca Re: Moje 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 16.11.03, 21:48
                                                    Jedni podsłuchują a inni podglądają.
                                                  • Gość: doradca Re: Moje 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 16.11.03, 21:47
                                                    Nie ilość a jakość.
                                                  • Gość: doradca Re: Moje 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 16.11.03, 21:46
                                                    Serdecznie witam o samopoczucie pytam, przesyłam ukłony i różne wyrazy od
                                                    Zygmunta III Wazy
                                                  • Gość: doradca Re: Moje 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 16.11.03, 21:43
                                                    Pani życzenie niech będzie dla mnie a) wyzwaniem b) rozkazem c) niewłaściwe
                                                    wykreślić
                                                  • Gość: doradca Re: Moje 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 16.11.03, 21:40
                                                    Nie obawiaj się. Ja potrafie sobie poradzić z trzema szóstkami.
                                                  • aniela Re: Moje 5 minut 17.11.03, 17:45
                                                    pisales po chinsku, w druga strone
                                                  • Gość: doradca Teraz Twoje 5 minut IP: *.aster.pl / *.aster.pl 17.11.03, 22:17
                                                    Nigdy jeszcze nie pisałem po chińsku i na dodatek w drugą stronę.
                                                  • sceptyk Re: Teraz Twoje 5 minut 17.11.03, 22:25
                                                    Gość portalu: doradca napisał(a):

> Nigdy jeszcze nie pisałem po chińsku i na dodatek w drugą stronę.
                                                    ----------------------------------

Udowodnij.
                                                  • Gość: doradca Teraz Twoje 5 minut IP: *.aster.pl / *.aster.pl 17.11.03, 22:36
                                                    Nawet gdybym to udowodnił to jak mniemam Ty do tego rodzaju dowodu podejdziesz
                                                    sceptycznie.
                                                  • Gość: aniela Re: Teraz Twoje 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 18.11.03, 00:04
                                                    aha jesli tlumacza sie tylko winni to taki dowo swiadczyłby przeciwko Tobie :)
                                                  • Gość: doradca Re: Teraz Twoje 5 minut IP: 62.233.201.* 18.11.03, 13:02
                                                    To nie jest tłumaczenie tylko założenie. Pozdrawiam:)
                                                  • Gość: aniela Re: Teraz Twoje 5 minut IP: *.torun.dialup.inetia.pl 19.11.03, 20:02
                                                    aha to ja moze tez cos zaloze. np noge na noge. odwzajemniam pozdrowienie :)
                                                    a. w podrozy
                                                  • Gość: doradca Re: Teraz Twoje 5 minut IP: 62.233.201.* 20.11.03, 11:08
                                                    To musi być fascynujące takie zakładanie nogi na noge w trakcie podrózy poparte
                                                    pozdrowieniami. Chyba bede musial to potrenować.
                                                  • Gość: aniela Re: Teraz Twoje 5 minut IP: 213.199.192.* 20.11.03, 12:02
                                                    o. zauwazyles ze sie przemieszczam z predkoscia pekape ?
                                                    a. dzisiajtujutrotam
                                                  • Gość: doradca Re: Teraz Twoje 5 minut IP: 62.233.201.* 21.11.03, 13:19
                                                    mam nadzieje, ze prz4emieszczasz sie zgodnie z kierunkiem jazdy
                                                    mam nadzieje, ze pewnego dnia zaprzestaniesz tegoprzemieszczania.
                                                  • aniela Re: Teraz Twoje 5 minut 21.11.03, 20:34
                                                    moze zrobimy z tego wątek odliczeniowy? kto pierwszy do 200 ;))
                                                  • Gość: doradca Teraz Twoje 5 minut IP: 62.233.201.* 22.11.03, 14:53
                                                    Mnie nie zależy na ilości. Natomiast zależy na jakości. Pozdrawiam.
                                                  • Gość: aniela Re: Teraz Twoje 5 minut IP: *.aster.pl / *.aster.pl 23.11.03, 09:50
                                                    mozna miec i jedno i drugie pezeciez. z zyczeniami duzo dobrego.
                                                  • Gość: doradca Re: Teraz Twoje 5 minut IP: *.acn.waw.pl 23.11.03, 19:34
                                                    Niechaj zawsze ilość idzie w parze z jakością.
                                                  • Gość: aniela Re: Teraz Twoje 5 minut IP: *.aster.pl / *.acn.pl 23.11.03, 22:23
                                                    teraz i zawsze i na wieki wiekow.

(w tym miejscu zawiaze kokardke wienczącą wątek. to ładny happy end)
                                                  • Gość: doradca Koniec IP: *.acn.waw.pl 25.11.03, 16:23
                                                    Amen.
                                                    ps. Koniec wienczy dzieło
                                                  • Gość: aniela Ostatnie slowo IP: *.aster.pl / *.acn.pl 28.11.03, 07:10
                                                    moje :)
                                                  • Gość: doradca Ostatnie slowo Twoje IP: *.acn.waw.pl 30.11.03, 20:43
                                                    ja już nic nie powiem
                                                  • aniela Re: Ostatnie slowo moje 30.11.03, 21:45
                                                    dziekuje.

ps. gasze swiatlo
                                                  • Gość: doradca Po zgaszeniu światła IP: *.acn.waw.pl 01.12.03, 17:51
                                                    Według bardzo inteligentnego administratora tebe nazywanie tego forum (jak
                                                    również rozumiem, przebywanie w takim miejscu) jest chore. Nie wiem jakie
                                                    uprawnienia ma tebe ale chyba nie ma uprawnień zawodowych co jest chore a co
                                                    nie jest chore.
                                                  • aniela Re: Po zgaszeniu światła 01.12.03, 17:54
                                                    niestety zgasilam juz swiatlo i nie wizde co ma na dyplomie.
                                                    a teraz uprzejmie przypomne ze juz zamkniete ;))
                                                  • Gość: doradca Po zamknięciu i zgaszeniu światła IP: *.acn.waw.pl 01.12.03, 18:05
                                                    Ja wiem, ze światło zgaszone. Ja wiem, że jest zamknięte. Ja nie wiem tylko
                                                    dlaczego zamknęłaś mnie kiedy jestem jeszcze w środku.
                                                  • aniela Re: Po zamknięciu i zgaszeniu światła 01.12.03, 18:07
                                                    byles na zewnatrz. w watku "do inteligentnego Pana Tebe". jest kilkunastu
                                                    swiadkow, ktorzy Cie tam widzieli, wiec mi nei wpieraj :)
                                                  • Gość: doradca Po zamknięciu i zgaszeniu światła IP: *.acn.waw.pl 01.12.03, 18:20
                                                    Niczego Tobie nie wpieram. Kiedy zakończyłem obecność na tamtym wątku jak
                                                    zwykle wstąpiłem do "Klubu Potłuczonych" i kiedy już się znalazłem to
                                                    dowiedziałem się, że zgasiłaś światło i zamknęłaś drzwi. Zza ściany dopominam
                                                    się o otworzenie drzwi. Swiatła nie musisz zapalać bo w ciemnościach nieźle
                                                    sobie potrafię radzić.
                                                  • aniela Re: Po zamknięciu i zgaszeniu światła 01.12.03, 18:27
                                                    niestety nie moge Ci otworzyc bo juz jest ciemno i akurat jestem sama w watku.
                                                    wydaje mi sie ze taki ciemny i pusty watek widzialam w 997 wiec tym bardziej
                                                    nie moge, sam rozumiesz
                                                  • Gość: doradca Po zamknięciu i zgaszeniu światła IP: *.acn.waw.pl 01.12.03, 18:31
                                                    Dlaczego w tym pokoju nie ma klamek?. Dzlaczego w tym pokoju nie ma okien?
                                                    Dlaczego nikt nie może mi podac kiełbasy na kiju???
                                                  • Gość: aniela Re: Po zamknięciu i zgaszeniu światła IP: *.aster.pl / *.acn.pl 01.12.03, 20:01
                                                    i tak nie moglbys jej jesc bo noz i widelec trzymasz w rekach skrzyzowanych na
                                                    plecach ;)
                                                  • Gość: doradca Po zamknięciu i zgaszeniu światła IP: *.acn.waw.pl 01.12.03, 20:26
                                                    Niestety ale nie trenuje tego rodzaju figur gimnastycznych.
                                                  • fdj Po zamknięciu i zgaszeniu światła 02.12.03, 11:38
                                                    Hmmm, myślałem, że po zamknięciu i zgaszeniu światła, to zajmiecie się czymś
                                                    przyjemnym, co właśnie wypada robić po zamknięciu i zgaszeniu światła.
                                                    Ale widzę, że po zamknięciu i zgaszeniu światła robicie coś kompletnie
                                                    niezgodnego z ideą zamknięcia i zgaszenia światła. Więc marnujecie zamknięcie a
                                                    tym bardziej marnujecie zgaszone światło. Więc albo natychmiast włożycie ręce
                                                    pod kołderkę, albo otwierać i zapalić światło proszę.
                                                    P.S. Widać, że do Unii idziemy. Po zamknięciu otwieranie zakończonych
                                                    negocjacji staje się standardem ;-)
                                                  • Gość: doradca Po zamknięciu i zgaszeniu światła IP: *.aster.pl / *.acn.pl 02.12.03, 14:47
                                                    Nie wiem jak Ty ale ja przez sciane nie potrafie robic takich cudow jakie Ty
                                                    proponujesz.
    • Gość: i i IP: *.aster.pl / *.acn.pl 27.10.03, 15:17
      ble<a href="https://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=299">ble</a>
      • Gość: doradca a może tak... IP: *.aster.pl / *.acn.pl 27.10.03, 16:26
        zamiast "ble" popatrzysz sobie na dół tej strony znajdującej się pod adresem
        www.prawica.net
        a jakbyś miał/miała problemy to podaje tytuł
        SLD podejmuje walkę na froncie ideologicznym

• Gość: doradca Re: Do Cenzora z Mysiej oraz Adama Michnika IP: *.acn.waw.pl 27.11.03, 01:15
      Odpowiedzi jak nie było tak nie ma.
      • gini Re: Do Cenzora z Mysiej oraz Adama Michnika 27.11.03, 02:30
        Oddawac moje listy !!!!
        • Gość: doradca do gini IP: *.acn.waw.pl 27.11.03, 23:02
          Nic mi nie wiadomo o Twoich listach.
          • Gość: doradca do gini po raz drugi IP: *.aster.pl / *.acn.pl 11.12.03, 18:03
            Czy mozesz wyjasnic o jakie listy chodzi???
    • Gość: doradca Do Cenzora z Mysiej oraz Adama Michnika IP: *.acn.waw.pl 22.12.03, 17:50
      Mam dla Ciebie i dla Was szanowni admini klienta, który w sposób wybitny
      podnosi waszą wartośc. Czy mam rozumieć, że na portalu "GW" kogoś można
      nazywać oszustem??? Czy to nie jest karalne??? Więcej szczegółów pozwole sobie
      podać 17.02.2004.
      • Gość: aniela Re: Do Cenzora z Mysiej oraz Adama Michnika IP: *.aster.pl / *.aster.pl 22.12.03, 17:53
        o Doradca. z choinki sie urwales? bo Cie nie bylo :)
        • Gość: doradca Bombkowa Anielo IP: *.aster.pl / *.aster.pl 23.12.03, 15:44
          Nie jestem choinkowym wyrobem bombkowo podobnym aby sie urywac. Wesolych Swiat.
          • aniela Re: Bombkowa Anielo 23.12.03, 22:01
            aha ja tez nie, a mimo to urywam sie. glownie z pracy. mimo tego i Tobie
            Wesolych. oraz Naj (noworocznie)
    • Gość: karolek Re: Do Cenzora z Mysiej oraz Adama Michnika IP: *.chello.pl 22.01.04, 19:57
      WITAJ WIELKI CENZORZE WRAZ Z TWIMI POMOCNIKAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka