Dodaj do ulubionych

Mapkę dla: Kraju, Europy, Świata -jakby Dało radę

05.12.03, 20:05
na wejściu w forum -> postuluję.
Obserwuj wątek
    • zalogowana Urbi et orbi... 05.12.03, 20:10
      Świętszy od Papieża się znalazł...
      • rolotomasi Mapkę dla: Kraju, Europy, Świata -jakby Dało radę 05.12.03, 20:19
        Niektórym trzeba: Kawę na ławę. Idzie o to, że dyskutuje się o miejscach które
        niekoniecznie na wyrywki się zna. Misie to nasunęło przy okazji Gruzji,
        Abchazji, Turkiestanu; ale są i inne Piaseczno np. Wa-wa wie, a reszta ?
        • Gość: rumba Re: Mapkę dla: Kraju, Europy, Świata -jakby Dało IP: *.aster.pl / *.acn.pl 05.12.03, 20:41
          Bardzo popieram:-)
          Może na początek chociaż mapę Polski?...
          PS.Żebyśmy, wbrew znanym złotym myślom,
          sami wiedzieli, co posiadamy:-)
          • gini Re: Ja poprosze o mapke 05.12.03, 23:24
            Na ktorej jest zaznaczona droga do raju, z pominieciem czyscca naturalnie.
            • rolotomasi Re: Ja poprosze o mapke 05.12.03, 23:38
              Czy mam podać swój adres domowy ?
              • buggi Re: Ja poprosze o mapke 05.12.03, 23:46
                kazdy powinien miec atlas, globus czy cos tam inszego w domu, a nie na
                latwizne chodzic. Uszanowanie
                • rolotomasi Re: A Ja 05.12.03, 23:58
                  o zrozumienie, Że każdy sam to może sobie globus stłuc
                  i wtedy mu mapki potrzeba.
                  A nawet jak nie stłucze, to czemu by nie wystąpić o przydział ? dla dobra ogółu,
                  zresztą. Też uszanowanie
              • gini Re: Ja poprosze o mapke 05.12.03, 23:57
                rolotomasi napisał:

> Czy mam podać swój adres domowy ?
                >
                Mapke poprosze.
                • rolotomasi Re: Ja poprosze o mapke 05.12.03, 23:59
                  Chyba bez TeBe się nie obejdzie.
                  • buggi Re: Ja poprosze o mapke 06.12.03, 00:21
                    ja sie "obszedlam" i bez TEBE, bo nad biurkiem wielka mape swiata rozwiesilam,
                    wiec mi tylko okiem lypnac pozostaje.
                  • gini Re: Ja poprosze o mapke 06.12.03, 00:36
                    rolotomasi napisał:

> Chyba bez TeBe się nie obejdzie.
                    >
                    TeBe umie rysowac mapki?Tego nie wiedzialam.Myslalam, ze wycinanki lowickie to
                    Jego specjalnosc.
                    • buggi Re: Ja poprosze o mapke 06.12.03, 00:38
                      przepraszam, ze sie wtracam, ale wydaj mi sie, ze wycinac zo oni wszyscy
                      potrafia, ale rysowac tylko TeBe :)
                      • buggi Re: winno byc 06.12.03, 00:39
                        "wydaje" i "to"
                        • gini Re:Ciekawe 06.12.03, 00:45
                          kto wycial moja rzepe, pewnie jakis wegetarianin lakomy.Nie wiesz Buggi kto tu
                          nie je mieska , od razu byloby latwiej.
                          • buggi Re:Ciekawe 06.12.03, 00:54
                            o Jezuuuuuu, podnosze niesmialo palec do gory, bom wegetarianka. Ajajajajaj
                            • gini Re:buggi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 06.12.03, 00:56
                              buggi napisała:

> o Jezuuuuuu, podnosze niesmialo palec do gory, bom wegetarianka. Ajajajajaj

Oddawaj moja rzepe!!!
                              • buggi Re:nie mogeeeeeeeee!!!!!! 06.12.03, 00:58
                                schrupalam ja. z kawalkiem chlebka, ale bez masla, z sola natomiast. :)
                                • gini Re:nie mogeeeeeeeee!!!!!! 06.12.03, 01:00
                                  buggi napisała:

> schrupalam ja. z kawalkiem chlebka, ale bez masla, z sola natomiast. :)

Jak moglas?Zobaczysz odchorujesz to.
                                  • buggi Re:nie mogeeeeeeeee!!!!!! 06.12.03, 01:02
                                    no wiesz!!!!!???? Teraz wiem, czemu mi ona oscia w gardle stawala.
                                    Pozalowalas kolezance warzywa.
                                    • gini Re:nie mogeeeeeeeee!!!!!! 06.12.03, 01:03
                                      buggi napisała:

> no wiesz!!!!!???? Teraz wiem, czemu mi ona oscia w gardle stawala.
                                      > Pozalowalas kolezance warzywa.

Moje Ci ono bylo moje!!!!
                                      • buggi Re:nie mogeeeeeeeee!!!!!! 06.12.03, 01:09
                                        "ono"????? Ale rzepka to "ona". No, teraz nie ma zadnych watpliwosc -
                                        rozchoruje sie na mur beton. A moglam surowiznae na czarna godzine zostawic, a
                                        nie noc;)
                                        • gini Re:nie mogeeeeeeeee!!!!!! 06.12.03, 01:12
                                          buggi napisała:

> "ono"????? Ale rzepka to "ona". No, teraz nie ma zadnych watpliwosc -
                                          > rozchoruje sie na mur beton. A moglam surowiznae na czarna godzine zostawic,
                                          a
                                          > nie noc;)

Trzeba sobie bylo jak dziadek rzepke zasadzic w ogrodzie, to bys i rekreacji na
                                          swiezym powietrzu zazyla przy wyrywaniu rzepki wraz z rodzina i inwentarzem
                                          domowym i nie tylko.
                                          A poszlas na latwizne moja wycielas.
                                          • buggi Re:nie mogeeeeeeeee!!!!!! 06.12.03, 01:15
                                            nikt mnie z pola nie przegonil, to sobie wycielam:) Moze postaw jakiego
                                            stracha, alboco:)A rzepka odrosnie:)
        • zalogowana Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 12:55
          >Jarzysz, kumasz, łapiesz, jorgasz ?

Jarzę ,kumam,łapię, jorgam, koleś...a teraz się bujaj, bo to był żart:)
          Jarzysz,kumasz,łapiesz, jorgasz?:)

PS. W kwestii materialnej uważam,że masz rację, gdybyś jeszcze postulował w
          sprawie Forum Kobieta i Mężczyzna o zdjecia kobiet i mężczyzn,znalazłbyś
          większe poparcie,tylko nie żądaj zdjęć z dziećmi bo Cię wezmą za pedofila:)

• Gość: aniela Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) IP: *.aster.pl / *.acn.pl 06.12.03, 13:08
            nie moge rozkminić o czym jest ten wątek.
            • Gość: rumba Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) IP: *.aster.pl / *.acn.pl 06.12.03, 13:12
              :))
              Zawieś nad biurkiem mapę świata:)
              • aniela Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:15
                jedyna mapa jaka dysponuje znajduje sie w moim organizerze. ale po 1. jest
                mala, a po 2. nawet tam jej nie ma.
              • zalogowana Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:15
                > Zawieś nad biurkiem mapę świata:)

W skali 1:1 najlepiej, żeby było po równo, bo ja zawsze za równością byłam.
                • aniela Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:19
                  aha jak mapka cesarstwa rzymskiego umberta eca.
            • zalogowana Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:14

> nie moge rozkminić o czym jest ten wątek.

Znaczy nie jarzysz, nie kumasz, nie łapiesz,czy też moze nie jorgasz ?
              • aniela Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:15
                nieno. nie kminie zwyczajnie ;)
                • gini Re: Ide sobie stad 06.12.03, 13:16
                  Mnie sie nawet nie godzi tego czytac!!
                  • zalogowana Re: Ide sobie stad 06.12.03, 13:19
                    > Mnie sie nawet nie godzi tego czytac!!

Zbuntowany anioł?
                    Oddawał aureolkę, lucyferze jeden !:)
                    • gini Re: Ide sobie stad 06.12.03, 13:25
                      zalogowana napisała:

> > Mnie sie nawet nie godzi tego czytac!!
                      >
                      >
                      > Zbuntowany anioł?
                      > Oddawał aureolkę, lucyferze jeden !:)

Nie oddam, a zasluz sobie na aureolke.Ja za zaslugi dostalam i aureolke i
                      skrzydelka.
                      Zastanawiam sie czy nie mienic nicka na anielica Gini.Ale boje sie, ze z Aniela
                      mnie beda mylic.
                      • zalogowana Re: Ide sobie stad 06.12.03, 13:28
                        To uwarzaj z tymi skrzydełkami, bo za wysoko nie polecisz...mi to wyglada na
                        skrzydła pingwina...jak patrzę na Ciebie, to mam przed oczyma/oczami taki
                        czarno biały obraz:)
                        • aniela Re: Ide sobie stad 06.12.03, 13:29
                          eno, moze wizualizator Ci sie zepsul i kolor wysiadl? ;))
                        • gini Re: Idz do okulisty w takim razie N/t 06.12.03, 13:30
                          zalogowana napisała:

> To uwarzaj z tymi skrzydełkami, bo za wysoko nie polecisz...mi to wyglada na
                          > skrzydła pingwina...jak patrzę na Ciebie, to mam przed oczyma/oczami taki
                          > czarno biały obraz:)
                        • Gość: rumba Re: Ide sobie stad IP: *.aster.pl / *.acn.pl 06.12.03, 13:31
                          Gini! Uważaj na skrzydełka, bo zalogowana
                          zaraz Ci je we wrzątku uwarzy!:))
                          • aniela Re: Ide sobie stad 06.12.03, 13:32
                            aha Rumba jestes zlosliwsza ode mnie. zupelnie jak nieTy :)
                            • Gość: rumba Re: Ide sobie stad IP: *.aster.pl / *.acn.pl 06.12.03, 13:34
                              Troskliwa, a nie złośliwa jestem:)))
                          • zalogowana Re: Ide sobie stad 06.12.03, 13:33
                            Właśnie mówiłam,"Uwarzaj" :)
                            • Gość: rumba Re: Ide sobie stad IP: *.aster.pl / *.acn.pl 06.12.03, 13:37
                              No...nie powiem,żebym zawsze troskliwą była..
                              pazury mylą...:)
                              • zalogowana Re: Ide sobie stad 06.12.03, 13:42
                                > pazury mylą...:)

Mylą Ci się ?
                                łatwo Ich rozpoznać ...Radek z Chotecką, a Czarek z tą inną:)
                                • aniela Re: Ide sobie stad 06.12.03, 13:43
                                  wiktorią (o znow wyszlo ze zwyciezylam? ;)
                                  • zalogowana Re: Ide sobie stad 06.12.03, 13:53
                                    To Ci teraz dorzucę liść laurowy:)
                                    • aniela Re: Ide sobie stad 06.12.03, 13:54
                                      aha to ja moze spoczne na laurach. to moje ulubione umoszczenie ;)
                                      • zalogowana Re: Ide sobie stad 06.12.03, 13:56
                                        O kolender ! Nie przewidziałam tego:)
                • zalogowana Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:16
                  Moze trzeba Ci dopieprzyć ?:)
                  • aniela Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:20
                    aha teraz to przesoliłas... ;)
                    • zalogowana Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:21
                      Chrzań się w takim razie:)
                      • aniela Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:24
                        teraz to wiesz, musztarda po obiedzie
                        • zalogowana Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:25
                          Niezłe z Ciebie zielę...an(g)ielskie:)
                          • aniela Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:26
                            aha obawiam sie ze zostal mi juz tylko mietowy oplatek ;)
                            • zalogowana Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:30
                              To zamiast lubczyka,zebym czuła do Ciebie miętę?
                              I moze jeszcze podarowała goździka?
                              • aniela Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:34
                                a nene az taka laska (wanilii) to nie jestem.
                                do kuchni pelnej niespodzianek ze swiata i sensu zycia wg montypajtona
                                nawiazalam dosc doslownie ;)
                                • zalogowana Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:37
                                  Dosłownie to ja bym wolała Oregano...ewentualnie w Europie...Basyl:)
                                  • aniela Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:39
                                    i popic Malibu.
                                    • zalogowana Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:41
                                      i wyjechać na Calvados :)
                                      • aniela Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:42
                                        a jesli i Ginger to w zadnym wypadku Rogers, lecz Ale.
                                        • zalogowana Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:45
                                          Od goździka przeszłaś tym samym do Astera, a od Niego to już o krok do chałupy
                                          Boga Apollina:)
                                          • aniela Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:46
                                            znaczy mam pzed nim paru innych bogow jeszcze ;)
                                          • zalogowana Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:47
                                            Jezus Maria pomyliłam się:)
                                            Chciałam powiedzieć,ze jesteż bardzo apolonijna:)
                                            • aniela Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:48
                                              aha znaczy kosmopolityczna jestem czy jaka?

(hyyh a slyszalam jak kobieta beger mowila: Mario Rokito)
                                              • zalogowana Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:52

> aha znaczy kosmopolityczna jestem czy jaka?

Kosmopolityczna to by znaczyło,że osiągnęłaś samo dno...znaczy się spodek:)

Beger mówiła też Anan Kofan...nieistniejących słów używa, znaczy niezrozumiałym
                                                językiem mówi...ze wschodu Ona nadciągła może, bo wtedy by z tym Rokita grało
                                                przynjmniej:)
                                                • zalogowana Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:54
                                                  Ja wiem,ze mówi się nadciągnęła:)
                                                  Ale chcę Was czasami w błąd wprowadzić:)
                                                  • aniela Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:56
                                                    eno, ja tak szybko czytam ze nie azuwazam jak nas w blad wprowadzasz nawet.
                                                  • zalogowana Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:59
                                                    chili jest ok:)
                          • Gość: rumba Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) IP: *.aster.pl / *.acn.pl 06.12.03, 13:27
                            Jednym słowem-
                            An(g)iela Ziółkowska Ona jest:)
                            • aniela Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:30
                              aha przypominam ze to nie jest kolejny wątek o mnie (hyyh) to watek bardziej
                              ogolny, o swiecie ;)
                              • zalogowana Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:31
                                Ten Świat to jedno wielkie g...przecież jest:)
                                • aniela Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:35
                                  o, nawiazujesz moze do chleba w jakis odwoalowany sposob?
                                  • zalogowana Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:40

chleba i soli...skierowana jestem NaCeL :)
                                  • Gość: rumba Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) IP: *.aster.pl / *.acn.pl 06.12.03, 13:42
                                    but I think through myself-
                                    what a wonderful world...
                                    PS.I najpiękniejszym na świecie
                                    uśmiechem Satchmo teraz:))))))
                                    • aniela Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:43
                                      aha a umnie przedwczesnie (o jeden dzien) izilajesandejmornin
                                      • zalogowana Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 13:48
                                        Niedziela będzie dla Nas :)
                                        • Gość: wadera Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) IP: *.ebrnsw01.nj.comcast.net 06.12.03, 16:43
                                          Gratuluje, coz za popis inteligencjii i blyskotliwosci umyslu. A mapka to by
                                          Sie Wam naprawde przydala, bo mysle, ze jestescie zagubione w tym swiecie i
                                          myslach swoich.

Pozdrawiam, Wadera
                                          • Gość: aniela Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) IP: *.aster.pl / *.acn.pl 06.12.03, 16:45
                                            tez Cie pozdrawiam, Aniela.
                                            :)
                                            • zalogowana Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 17:42
                                              My zawsze do siebie dochodzimy...tak samo jak Ty doszedłeś do Nas...bez
                                              atlasów...silimy się na słowa:)
                                              • Gość: aniela Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) IP: *.aster.pl / *.acn.pl 06.12.03, 17:45
                                                o! to wadera to nie ona? kured a ja sie usmiechnelam, no. do obcego.. fuj
                                                • zalogowana Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 17:50
                                                  Mi się zawsze najpierw facet kojarzy, fakt,że mam androgeniczny mózg, ale
                                                  widocznie jakiegoś homosexualisty:)
                                                  Żeby On tego nie odebrał jako molestowanie...
                                                  • Gość: aniela Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) IP: *.aster.pl / *.acn.pl 06.12.03, 17:51
                                                    aha ja zawsze patrze od konca. literka "a" jest przesądzająca. a wyjatki w
                                                    osobach bonawentury i marii rokiti potwierdzaja regulke.
                                                  • miltonia Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 17:56
                                                    A Barnaba, czy to juz nie za duzo wyjatkow?
                                                  • zalogowana Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 17:56

A jak na końcu jest lierka "e" jak frenE ?
                                                  • zalogowana Re: Miastu i Światu...a Ty chciałeś więcej:) 06.12.03, 17:58

no i "a" jak zalogowana...to jak w takim przypadku sprawdzasz płeć?
                                                  • Gość: zalogowana Sex=płeć IP: 80.51.36.* 06.12.03, 18:06
                                                    Wiedziałam,że starsi nie będą ze mną chcieli o sexie rozmawiać;)))
                                                  • fdj Re: Sex=płeć 06.12.03, 21:19
                                                    "A co chcesz wiedzieć" ;-))) ?
                                                  • zalogowana Re: Sex=płeć 07.12.03, 16:21
                                                    A będziesz mówił o hmhm.... ptaszkach... konkretnie o bocianach:)...czy też
                                                    może mniej ornitoLOGICZNIE o motylkach i kapuście?
                                                  • miltonia Re: Sex=płeć 07.12.03, 17:08
                                                    Jesli o motylkach bedzie, to i ja z zainteresowaniem poslucham.
                                                  • Gość: zalogowana dwa pedały i motylki IP: 80.51.36.* 07.12.03, 19:51
                                                    A zatem,interesuje Cię temat od strony homoseksualizmu...
                                                    ...motylki kojarzą mi się z takimi dwoma pedałami...:)

• fdj Re: Sex=płeć 08.12.03, 11:05
                                                    To chyba muszę jakiś cennik ustalić.
                                                    Wiedziałem, że kiedyś przyda mi się ta plakietka "Sex instructor", którą w
                                                    podstawówce w prezencie dostałem ;-)
                                                  • zalogowana Re: Sex=płeć 08.12.03, 12:55
                                                    Nie wiem jak wyglądasz...ale być może będziesz musiał zastosować ceny
                                                    dumpingowe:)
                                                  • miltonia Re: Sex=płeć 08.12.03, 15:07
                                                    Ewentualnie bedziesz musial doplacic, zebysmy Cie posluchaly.
                                                  • aniela Re: Sex=płeć 08.12.03, 18:14
                                                    aha to i ja sie dosiade zeby go zachecic. (blizej setki usiade)
                                                  • miltonia Re: Sex=płeć 08.12.03, 18:26
                                                    Tyle, ze wykladowca zniknal. Moze przygotowywuje cwiczenia praktyczne?
                                                  • aniela Re: Sex=płeć 08.12.03, 18:27
                                                    aha czai sie na godz. 23? dyskretnie przesuwam sie w kierunku mojej juz setki
                                                  • miltonia Re: Sex=płeć 08.12.03, 18:40
                                                    Jesli sie z Perla nie zagada, to mozlie, ze juz o 23 zaczniemy pobierac
                                                    interesujace nas nauki.
                                                    Szkoda, ze Normals o tej porze juz spi. Dowiedzialby sie czegos pozytecznego w
                                                    koncu.
                                                  • aniela Re: Sex=płeć 08.12.03, 18:43
                                                    aha normalsowi na dobry poczatek mozesz wyjawic, ze mikolaj nie istnieje. a
                                                    prezenty kupuja mu rodzice.
                                                  • miltonia Re: Sex=płeć 08.12.03, 18:54
                                                    Nie chce tak drastycznie burzyc swiata w ktorym zyje. Wolalabym zeby o tych
                                                    motylkach posluchal, to jeszcze zniesie, ze swa wrazliwoscia.
                                                  • aniela Re: Sex=płeć 08.12.03, 18:59
                                                    aha chyba ze mu tajemnice sw. mikolaja zdradzi okrutne starsze rodzenstwo.
                                                  • miltonia Re: Sex=płeć 08.12.03, 19:07
                                                    I tak nie uwierzy, gdy prezenty zobaczy. Wlasciwie, to wolalabym, zeby
                                                    uwierzyl, bo zamowienia sklada na coraz to kosztowniejsze zabawki, a ojczyzna,
                                                    jak wiesz w kryzysie.
                                                  • fdj Re: Sex=płeć 08.12.03, 21:16
                                                    Spokój mi tu.
                                                    Bo odwołam zajęcia.
                                                  • Gość: aniela Re: Sex=płeć IP: *.aster.pl / *.aster.pl 08.12.03, 22:22
                                                    aha przyszlam pol godziny przed czasem zeby zajac miejsce w I rzedzie
                                                  • miltonia Re: Sex=płeć 09.12.03, 10:10
                                                    A dla mnie zajelas? Bo piwo przynioslam, na wypadek, gdyby wyklad byl nudny.
                                                  • fdj Re: Sex=płeć 09.12.03, 11:38
                                                    Nie ma wykładów.
                                                    Przechodzimy od razu do zajęć praktycznych.
                                                  • zalogowana Re: Sex=płeć 09.12.03, 14:18
                                                    > Nie ma wykładów.
                                                    > Przechodzimy od razu do zajęć praktycznych

Znajdziesz Nas w wątku o tirówkach...miltonia słusznie zauważyła,że musisz mieć
                                                    forsę:)
                                                  • rolotomasi Re: Sex=płeć 10.12.03, 12:40
                                                    Nie wiem o co chodzi z tym sexem, bo to dawno było, ale..
                                                    ale >> Mapkę dla: Kraju, Europy, Świata -jakby Dało radę
                                                    to pawiowo by było.
    • aniela 100 08.12.03, 18:58
      :)
      • rolotomasi Mapkę dla: Kraju, Europy, Świata -jakby Dało radę 19.01.04, 21:31
        W związku z przewidywanymi ruchami na froncie forumowym frontalnie popieram swój
        wniosek
        • rolotomasi Re:Mapkę dla: Kraju,Europy,Świata -jakby Dało radę 10.05.04, 18:41
          Pisz ! pisz,
          bo GeWu i tak> Nie czyta,
          a jak czyta> Nie rozumi
          a jak rozumi> Nie robi
          a jak robi> Po swojemu.

Niniejszym, oddalam swój własny wniosek.
          • broneknotgeld Re:Mapkę dla: Kraju,Europy,Świata -jakby Dało rad 15.05.04, 09:56
            Możno by dali link do Europy
            Z tego som rade baby i chopy
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=261&w=8718330&v=2&s=0

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka