Dodaj do ulubionych

"Nie masz praw praw do edycji tego forum"

22.07.09, 23:29
ukazuje mi się od kilku dni, jak klikam w "zaproś znajomych". Jestem adminem z
uprawnieniami moderatora- więcej- jestem założycielką tego forum i jego
wieloletnią opiekunką.

mam nadzieję, że to zwykły lapsus. pod innymi nickami mam wszystkie
uprawnienia i mogę z nich korzystać , ale nie chcę.

tak więc słucham. Dlaczego nie mam praw do edycji własnego forum?
Obserwuj wątek
          • of.woman.born Re: "Nie masz praw praw do edycji tego forum" 23.07.09, 10:49

siwa napisała:

> > A może tak jeszcze podasz link lub chociaż nazwę forum..
            >
            > Mailem na forum@agora.pl
            >

Siwa. Przecież wiesz o jakie forum chodzi. O MŚ. Co mam Ci wysłać mailem? To
            samo co napisałam tu? Zadałam konkretne pytanie. Jako of.woman.born na forum
            Małego Światka gdzie jestem moderatorem mogę wchodzić w zarządzanie, nie mogę
            zapraszać znajomych. Grzecznie pytam dlaczego.
            • siwa Re: "Nie masz praw praw do edycji tego forum" 23.07.09, 11:29
              Dlatego, że po śmierci Marka Parkera miałaś uprawnienia przekazane systemowo.
              Normalnie powinniśmy czekać aż założyciel nie zaloguje się przez 6 miesięcy, ale
              uznałam to za sytuację wyjątkową.

Sytuacje wyjątkowe mają to do siebie, że wolę załatwiać je mailem, a nie na
              forum. Życie uczy, żeby w niektórych przypadkach unikać wyjątkowych sytuacji,
              kiedy grzeczne prośby o załatwianie czegoś mailem, nie działają.

Jak nadasz sobie na inne konto uprawnienia moderatora to będzie działało.
              • of.woman.born Re: "Nie masz praw praw do edycji tego forum" 23.07.09, 11:38
                siwa napisała:

> Dlatego, że po śmierci Marka Parkera miałaś uprawnienia przekazane systemowo.
                > Normalnie powinniśmy czekać aż założyciel nie zaloguje się przez 6 miesięcy, al
                > e
                > uznałam to za sytuację wyjątkową.
                >
                > Sytuacje wyjątkowe mają to do siebie, że wolę załatwiać je mailem, a nie na
                > forum. Życie uczy, żeby w niektórych przypadkach unikać wyjątkowych sytuacji,
                > kiedy grzeczne prośby o załatwianie czegoś mailem, nie działają.
                >
                > Jak nadasz sobie na inne konto uprawnienia moderatora to będzie działało.
                >

Jak Marek jeszcze żył miałąm wszystkie uprawnienia, tylko pod innymi nickami.
                Specjalnie nie na of.woman.,born bo wkurzały mnie kwadraciki. Nie wiedziałam, że
                mozna ukryć narzędzia administracji. Więc żadnej łaski mi nie zrobiłaś
                przyznając uprawnienia. Wejdź w historię i zobacz kto założył to forum. Dlaczego
                przekazałam je Markowi to jest moja słodka tajemnica.

po drugie. Czytaj uważnie. DO niedzieli miałąm wszystkie uprawnienia. Teraz mam
                tylko połowę. Pytam grzecznie co się zmieniło od niedzieli.
                  • of.woman.born Dzięki, działa 23.07.09, 12:00
                    Uwierz mi, naprawdę dużo mnie kosztowało (zastanawiałam się trzy dni czy warto)
                    żeby tu przyjść i się wykłócać o coś co mi się należy jak psu zupa.

Na szczęście okazało się, że to błąd systemu a nie zemsta systemu:-) Kamień z serca

Miłego dnia

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka