Dodaj do ulubionych

Skuter fan Izabelin

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.12, 13:39
Kupował już ktoś z was części od nich ? Jak sie sprawdzają i czy można wszystko dostać ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Rafi45 Re: Skuter fan Izabelin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.12, 10:20
      Wszystko to może nie, ja z nimi się kontaktowałem na początku czy dostanę daną część,ale akurat tą mieli. Ogólnie jak dla mnie to się sprawdzają.
    • mieszka99 Re: Skuter fan Izabelin 22.01.13, 11:05
      Wszystkiego to nigdzie nie mają. Można się jednak z nimi dogadać. Na pewno pomogą. Pytałem o części i znaleźli. Przysłali szybko.
      • Gość: sierra Re: Skuter fan Izabelin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.13, 12:24
        racja, niektórzy myślą, że w sklepie wszystko, co mają do zaoferowania to właśnie jest w sprzedaży... sęk w tym, że jeśli nie ma na coś popytu, to i nie ma po co to leżeć na półkach... dlatego warto pytać, bo i niekiedy pomagają ci ogarnąć temat. jeśli chodzi o ten sklep, pozytywna opinia.
        • Gość: Mirel Re: Skuter fan Izabelin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.13, 11:58
          A moze ktoś podać ich adres albo stronke internetową hmm ?
          • Gość: K. Re: Skuter fan Izabelin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.13, 12:58
            Ehhh, że też problem znaleźć samodzielnie...
            www.skuterfan.pl
            Gratka dla fanów skuterów.
            • Gość: Kazimierz Re: Skuter fan Izabelin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.13, 09:31
              Własnie teraz siedze sobie na ich stronce bo sie zastanawiam czy kupić ale widze ze jestescie zadowoleni i polecacie. To nie bede sie zastanawiać ;) Pozdro
        • Gość: Vivieno Re: Skuter fan Izabelin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.13, 14:45
          Polecam!!!!! Zajebiste błotnik oraz lampę przednie sobie sprawiłem!!!!!!!!! Gość, z którym gadałem przez telefon okazał się w porządku!!!!!!!!
          • Gość: Polczak Re: Skuter fan Izabelin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.13, 10:53
            bardzo dobry sklep. za każdym razem gdy u nich dokonuję zamówienia to konsultuję się telefonicznie. jeśli czegoś nie mają w magazynie, są w stanie zamówić towar na życzenie klienta.
    • Gość: gościu Re: Skuter fan Izabelin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.13, 11:02
      Mają spory asortyment i szybką wysyłkę. Jak szukacie części to zgłaszajcie się tam :)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka