Dodaj do ulubionych

Wypożyczalnia samochodów wynajem aut Warszawa

IP: *.dynamic.chello.pl 17.03.14, 13:41
Firma 4 rent wypożyczalnia samochodów , oferujemy najem pojazdów krótkoterminowy i długoterminowy.
Wszystkie samochody posiadają pełne ubezpieczenie OC ,AC ,NNW + Assistance 24 h

- bez kaucji
- bez limitu kilometrów
- bez opłat dodatkowych
Citroen C3 1.2 VTi 82 KM 2014r. 109 zł brutto/doba od 14 dni 99 zł /doba
Citroen C-elysee 1.6 VTi 115 KM 2014r. 119 zł/doba brutto od 14 dni 109zł/doba
Citroen C4 1.4 VTi 95 KM 2014r. 149 zł brutto/doba od 14 dni 139 zł/doba

www.4rent.waw.pl tel.690-980-969
Przy wynajmie długoterminowym ceny ustalamy indywidualnie.
Obserwuj wątek
    • Gość: Albert Re: Wypożyczalnia samochodów wynajem aut Warszawa IP: *.dynamic.chello.pl 18.03.14, 17:58
      Wraz z rodzinka wypożyczyliśmy autko na weekend , autko było nowe fajnie wyposażone nie pobierają kaucji a ceny jak za takie auto niskie wiec zdecydowanie mogę polecić :)
    • pitek713 Re: Wypożyczalnia samochodów wynajem aut Warszawa 26.05.14, 19:40
      Gorąco polecam rent a car warszawa
      czasem warto sprawdzić coś nowego :) ja ostatnio tylko tam wypożyczam samochody
      • dlugaaga Re: Wypożyczalnia samochodów wynajem aut Warszawa 28.05.14, 07:39
        W Warszawie ja mam swoja sprawdzona wypożyczalnie, zawsze wypożyczam w Panku przy Okęciu. Pewna, ceny są konkurencyjne, samochody zadbane, nowe, w pełni sprawne, bardzo mało formalności, bez problemów zdarzyło mi się wypożyczyć samochód z OC sprawcy.
    • malinowskaanna89 Re: Wypożyczalnia samochodów wynajem aut Warszawa 25.11.16, 08:45
      Przyleciała do nas rodzina z Włoch i potrzebowali wynająć auto poleciliśmy im firmę rentandgo.pl/ i byli bardzo zadowoleni.
      • fitsamanta Re: Wypożyczalnia samochodów wynajem aut Warszawa 15.01.17, 22:35
        Korzystałam z tej wypożyczalni! Świetna, również mogę polecić Rent n go
    • Gość: MARYAN Re: Wypożyczalnia samochodów wynajem aut Warszawa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.17, 17:21
      Polecam wypożyczalnię Best Car Rental, zawsze dostarczają auto na czas, samochód jest zawsze czysty, wsiadasz, jedziesz
    • kdarkowski Re: Wypożyczalnia samochodów wynajem aut Warszawa 27.02.17, 21:53
      Panek ipanek.pl - tutaj pożyczam samochody co jakiś czas. Wspaniałe podejście do klienta i w miarę niskie ceny, choć nie te są najważniejsze w przypadku wypożyczalni.
    • rafncb Re: Wypożyczalnia samochodów wynajem aut Warszawa 23.03.17, 23:14
      o Panku mogę powiedzieć tyle - są w porządku. Spełniają moje wymagania w 100%. Nie szukam nawet innej wypożyczalni.
    • Gość: JurekWawa Re: Wypożyczalnia samochodów wynajem aut Warszawa IP: *.196.8.77.res.pl 24.04.17, 11:41
      Ja zawsze korzystam z www.rentcars-warszawa.pl/ i jestem zadowolony. Nie robią problemów i jest ogólnie ok.
    • gdebiec85 Re: Wypożyczalnia samochodów wynajem aut Warszawa 15.05.17, 18:25
      PANEK - spora marka, fantastyczne samochodu do wyboru. Bardzo mi się podoba ta firma za to jak traktują klienta.
    • marekwasylik Re: Wypożyczalnia samochodów wynajem aut Warszawa 03.11.17, 14:02
      też na Panek się zdecydowałem. W stolicy mają teraz też Car sharing czyli możliwość wynajęcia samochodu prosto z ulicy za pomocą aplikacji na smartfona.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka