Dodaj do ulubionych

Suchocka-Roguska za Trenkner na wiceministra fi...

IP: *.chello.pl 14.01.04, 22:01
"Elżbieta Suchocka-Roguska w resorcie finansów pracuje od 1989 roku, a w
departamencie budżetu państwa od 1991 roku."

Solidarnościówka?
Obserwuj wątek
    • Gość: Jaś Re: Suchocka-Roguska za Trenkner na wiceministra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.04, 22:28
      "emerytka zRzeszowa"

komunistka?
      • Gość: emerytka zRzeszowa Jasiu - faszysta i solidaruch IP: *.chello.pl 14.01.04, 22:43
        A co Wy możecie wiedzieć o tym czy ja komunistka czy nie. Jesteście pewnie
        jakimś gówniarzem z Ligi Repubilkańskiej co sobie jaja robi. A tu poważna
        dyskusja jest. Brudzia z wami nie piłam. A solidaruchów (szczególnie tych z KOR-
        u) to ja nie znoszę i udusiłabym własnoręcznie. A szczególnie wnerwia mnie gdy
        światłe partie tj. UP i SLD idą na pasku hołoty z prawicy (vide: dzisiejsze
        głosowanie senackie w sprawie RPP). Na pohybel opozycji!
        • Gość: fritz Re: Jasiu - faszysta i solidaruch IP: *.adsl.solnet.ch 14.01.04, 23:00
          Dobre, naprawde dobre. 12 lat uplynelo. Emerytko, Pani jest chyba mumia?
          • Gość: emerytka zRzeszowa Re: Jasiu - faszysta i solidaruch IP: *.chello.pl 14.01.04, 23:09
            I o 12 lat rządów prawicy za dużo! Opozycja won z Polski, bo nie dorośliście do
            poważnej sprawy jaką jest rządzenie. Już by Bierut z Jaruzelskim wiedzieli co
            zrobić z prowokatorami i dywerstantami pokroju Tuska i Rokity. I jeszcze tę
            idiotkę Wasilewską do RPP wybrali, a kompetentni ludzie tj. Ferencowa, Sadowski
            i Stec z ekipą zostali na lodzie. A ta se będzie na Majorkę jeździć. To się
            nazywa pragmatyzm... Sojuszu zmień się, wróć do świeżości z dawnych lat! Bo
            przestaną na Ciebie głosować!
            • Gość: wito Re: Jasiu - faszysta i solidaruch IP: 5.5R* / *.nokia.com 15.01.04, 11:29
              oj ,to , to, ... Ta joj! :)
              "Jeszcze przyjdą takie czasy , gdy na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści"
              Cały czas nie tracę nadzieji.
              • Gość: Anna Re: Jasiu - faszysta i solidaruch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.04, 19:38
                A moze profesor Balcerowicz i w-ce mininster Misiag to tez kobiety???
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka