Dodaj do ulubionych

Nowa kampania reklamowa napoju Frugo

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.04, 15:42
Jestem za... pocałowaniem św.Walentego
Obserwuj wątek
    • g.pyrchla Re: Nowa kampania reklamowa napoju Frugo 01.02.04, 15:44
      i po raz kolejny firma chcąc sprzedać swój produkt wciska bzdury młodzieży a
      ta niestety je kupi
      • Gość: LZ Hahahahahahahahahahaha!!! IP: *.interkom.pl / *.interkom.pl 01.02.04, 16:14
        Napompowane bufonadą i forsą copywritery i artdirectory z ociekających narcyzmem
        agencji wymyślają (w ramach wolontariatu?) kampanię reklamową która [cyt.] "ma
        być akcją walki ze "ściemą", czyli - w uproszczeniu - z brakiem szczerości i
        powszechną komercjalizacją życia".

Tacy cyniczni czy tacy niebotycznie głupi?
        • plopli Templariusze FRUGO 02.02.04, 10:29
          Z pewnością nie są głupi. Przypomnijcie sobie tekst "Templariusze Coca-Coli" -
          tez Vadima Makarenko zresztą - publikowany w ubiegłym roku w DF. Do tego
          zwroccie uwage na nowa kampanie McDonald's. Widocznie badania focusowe
          wskazuja, ze takie quasi-luzackie reklamy moga znaczaco poprawic wizerunek
          produktu i w ten sposob wplynac na sprzedaz. To samo dotyczy wspomnianej w
          artykule akcji MD.
    • Gość: Bi-es To jest dopiero ściema, FRUGO IP: *.akademiki.uni.torun.pl 01.02.04, 16:33
      Kolejna firma robi młodzieży sieczke z mózgu, komercja posługuje się środkiem
      wyrazu kontrkultury, marka kojarząca się z buntem - perfidne i zwyrodniałe
      (czytaj jak najwiekszymi zyskami, i wyprzedzniem innych marek w walce o
      konsumenta) i vlepką. To jest jakiś paszkwil. W jak beznadzijny sposób nowe
      próby wyjścia z bezładu komercji, są przechwytywane przez spejalistów od
      rekalam. Żygać mi się chce.
      • Gość: czterdziestolatka Re: To jest dopiero ściema, FRUGO IP: *.netshare.krosno.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.04, 22:51
        oooo!!! różną propagandę się już widziało!!! Modny (patrz "TRENDY") jest
        sprzeciw względem komercjalizacji???
        No to fru go! Już pieski gończe reklamy zwęszyły świeżą krew!

A teraz dygresja zgreda.
        Jako osoba starej daty na zapach krwi jedynie rzygam a nie "żygam", a i to
        dopiero wtedy, gdy uda mi się opanować sytuację, a poszkodowany jest
        bezpieczny.
    • Gość: j A CO Z OTYLOSCIA DZIECI PANIE MICHNIK? IP: 81.15.12.* 01.02.04, 20:48
      I cukrzyca wywolywana piciem smieci Frugo czy McDonald's?
      tajnedokumenty.com/MDfrytki.html
      • Gość: m04 Re: A CO Z OTYLOSCIA DZIECI PANIE MICHNIK? IP: *.lublin.mm.pl 02.02.04, 00:25
        pobiegaj, to schudniesz :/
      • Gość: ffffff... Re: A CO Z OTYLOSCIA DZIECI PANIE MICHNIK? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.04, 10:09
        j, odpierdol się od Michnika, psycholu.
      • Gość: Ata Re: A CO Z OTYLOSCIA DZIECI PANIE MICHNIK? IP: *.acn.pl 02.02.04, 11:38
        To on faszeruje tym dzieci!
        I to on je namawia!!
        Chce zniszczyć młodzież i wprowadzić tyranię!!!
        Ja wiem! To wszystko to zakamuflowana żydo-masońska propaganda!
        Chrońmy kraj i dzieci- trzeba być czujnym....
      • Gość: proso i sorgo Frytki IP: *.pop.e / *.pop.e-wro.pl 05.02.04, 06:18
        Uwolnić Frytkę... Frytka do Telewizji... niech się kąpie w wanienkach z coraz
        to nowymi Kenami :D
    • Gość: glista Przeciw walentynkom IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 01.02.04, 22:19
      Jestem za. Nie przepadam za frugo, ale jestem przeciw wciskaniu walentykowego
      obrzydlistwa (fuj, to co można zobaczyć w sklepach - te ociekajace słodkością
      serduszka, kiczowate paskudztwa - okropność). A te mizdrzące się spikerki i
      spikerzy w tv - brr...
      • kociamama Re: Przeciw walentynkom 01.02.04, 23:52
        A ja lubie frugo (bo dobre, slodkie, owocowe, a tam gdzie je kupuje jest
        schlodozne a do wyboru tylko jakies nedzne oranzady)

A Walenty mnie ani grzeje, ani ziebi. Moze i kiczowate swieto, ale
        przynajmniej pozytywne, a nie takie bogaojczyzniane jak nasze, rdzennie
        polskie.

POzdrawiam,
        Kociamama.
    • Gość: f s h z <A> Re: Nowa kampania reklamowa napoju Frugo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.04, 00:06
      reklamy i korporacje na vlepkach? jeszcze tego brakowalo. od opychy i mountain
      dew wiekszosc lepkich dzialaczy sie odcinala, bo vlepka z zalozenia jest czyms
      niekomercyjnym i podziemnym. a walentego w dupe chetnie cmokne ;)

www.artmwaj.blog.pl
    • Gość: Pizdryk Frugo to syf - nie piję IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.02.04, 00:33
      .
      • Gość: Gość FRUGO BZDURYGO IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 02.02.04, 01:46
    • Gość: tomek Re: Nowa kampania reklamowa napoju Frugo IP: *.50.194.203.acc02-dryb-mel.comindico.com.au 02.02.04, 00:36
      pijmy frugo a nie pozyjemy dlugo
    • Gość: Yogi PRZECIEŻ TA KAMPANIA TO STRZELANIE SOBIE "SAMOBÓJA IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 02.02.04, 02:08
      Jak można promować KOMERCYJNY produkt powolując sie na bunt przeciw komercji.
      To najzupelniej bez sensu albo inaczej rzecz ujmujac 100% hipokryzji. I zadne
      tlumaczenie w rodzaju "To, że Frugo jest sprzedawanym produktem, nie oznacza,
      że jego marka nie może być prawdziwie zaangażowana społecznie" tu nie pomogą.
      Cala ta akcja jest podyktowana jednym celem - podniesc znaczaco sprzedaz
      napoju. Jesli sa jakies inne cele, to sa one realizowane "przy okazji". Tak,
      aby osiagnac cel glowny czyli wypromowanie na nowo marki przekladajace sie na
      znaczne poprawienie wynikow sprzedazy. Mozna powiedziec, ze to naiwna proba
      oszukania ludzi mlodych - skoro sie buntujecie przeciw komercji, to robcie to
      jednoczesnie kupujac nasz reklamowany produkt. Mam nadzieje, ze nie dadza sie
      nabrac. Yogi <hannavald@gazeta.pl>
    • Gość: Rybinka Re: A mnie wkur.. ja reklamy soków i z nich wszyst IP: *.aster.pl / *.acn.pl 02.02.04, 06:25
      wszystkich, nawet przy całej ściemie najmniej wkurw...ące jest Frugo...

No bo np.

wkur...ący głos: "Soki Tarczyn"... ---
    • Gość: orvokki a już myślałam, że to coś fajnego IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.02.04, 08:35
      widząc tytuł pocałuj św. Walentego. A to tylko reklama...eeeeeee
    • Gość: maciej moi Państwo! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.04, 08:42
      Mam propozycję dla tych wszystkich, którzy tak narzekają i oburzają się na
      Europę: pojedźcie na Ukrainę i posiedzcie tam 10 lat, a potem wróćcie. Te
      problemy, które tak bradzo Was oburzają, to NORMALNA rzecz, codzienność: czyż
      nie z takimi spotykacie się na codzień w swoich życiach? A czym się różni
      rzeczywistość każdego z nas od rzeczywistości państw? Przecież tworzą ją też
      ludzie! Nie raz się będziemy irytować, ale pomyślcie, co by było, gdybyśmy
      zostali poza Unią? Byśmy, jeżdżąc z wizami po Europie, przjeżdżali czeskimi
      autostradami, oglądali relacje ze spotkań w Budapeszcie, nasi sąsiedzi
      współtworzyliby największą gospodarkę świata, a my byśmy, sfrustrowani,
      siedzili za nową, żelazną kurtyną. Pomyślcie.. a jak Wam wyjdzie, że mimo to
      nie warto, proponuję Ukrainę. Za dziesieć lat, jak wrócicie, nie poznacie
      naszej Ojczyzny. Gwarantuję.. Pozdrawiam wszystkich!
      • Gość: LZ Chyba pomyłka... IP: *.interkom.pl / *.interkom.pl 02.02.04, 09:25
        Chyba Pan przez zagapienie wkleił posta sprzed pół roku. Dopisz Pan jeszcze coś
        o eurosceptycznych oszołomach to się razem pośmiejemy. Gorzko.
    • Gość: luki "wyproznisz sie ze zlych emocji" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.04, 09:56
      zatem wszedlem na te stronke,a tam takie teksty:
      "Po pierwsze wyproznisz sie ze zlych emocji"
      to juz zakrawa na szpitalna emocjonalna lewatywe ........
      buhahhah
    • Gość: Rua Szczyt HIPOKRYZJI IP: *.stnet.pl 02.02.04, 11:38
      Zajebiście!!! Nagród 10 albo i 100 za cudowny pomysł- Bunt przeciwko ściemie
      wciskając jeszcze większą ściemę. Miejmy nadzieję, że mlodzież tego nie kupi.
      Kreatywni jak kreatywni, ale szefowie, którzy zaakceptowali taki pomysł na
      reklamę to dopiero muszą być debile. Chociaż tak naprawdę ta reklama dojdzie do
      pseudo - buntowników (sezonowców) i to jest cel-trafi do ludzi słabych (czytaj
      kupujących każdą ściemę). Człowiek który się buntuje ma raczej własne "ja" i
      nie jest łatwo mu wcisnąć jakś ścieme, a tym bardziej ściemę o buncie przeciwko
      ściemie. Jedynie dobry pomysł to pocałowanie walentego w dupę.
    • Gość: Mamcar Re: Pocałujmy świetego walentego IP: *.padernet.silesianet.pl 02.02.04, 21:24
      I ja się chętnie dołącze do akcji :) i wszystkich zapraszam rówmież do
      wpisywania sie:)
    • bylystudent Re: Nowa kampania reklamowa napoju Frugo 03.02.04, 09:12
      A moje GG rano dalo mi dzis rano reklamke tego napoju. Zaraz po uruchomieniu
      systemu.

Ale niestety, takie rzeczy musza ladnie wygladac, a ja nie mam nowiutkiego
      komputerka. Czy gdybym chcial zostac "antysciemniaczem" musze sprawic sobie
      nowy komputer?

Czy ja musze miec pieniadze na wszystko?

A moze tak naprawde nie jestesmy im do niczego potrzebni? Moze jako maszynki do
      pracy i wydawania zarobionych pieniedzy. Zarobionych u nich - wydanych u nich...

Nie chce czegos takiego. Jesli czujecie podobnie - pomozcie!! Nie chce miec
      poczucia, ze jestem sam przeciw tej calej beznadziei. Pokazcie, ze istniejecie.
      Jesli czujecie, ze to Wasza kultura - niszcie oszukancze vlepki.

"Walentynki" to wyraz sciemy? Ale reklama OPYCHY byla: "dobra, ale wydrukowana
      na zlym papierze"

akcja była czymś nowym, więc sami vlepkarze też "Opychę" zrywali _______________

Naprawde potrafia wyczuc pieniadze. "Bojkotuj Walentynki pijac nowy, jeszcze
      bardziej kontrkulturowy soczek." I Coca-Cole do pizzy, kebaba, sajgonek i
      schabowego! I czegokolwiek co tam jeszcze jadasz...
    • Gość: Krokus Frugo to sciema i sama chemia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.04, 09:15
      Co to do cholery ma znaczyc. Rozumiem ze mozna walczyc z komeecja, ale przeciez
      to jest totalny bez sens aby w celach komercyjnych walczyc z komercja. Wiem ze
      pomysl jest dobry bo robi sie zamieszanie i frugo jest teraz na tapecie ale
      zeby wykorzystywac do tego celu swieto ktore w swiecie zla i przemocy nawoluje
      do milosci to juz lekka przesada. Ja tez nie popieram np. hALLOWEEN ale uwazam
      ze akcje typu walentynki sa jak najbardziej na miejscu. Uwazalem kiedys
      kampanie reklamowe frugo za ambitne i oryginalne ale po tym co zoabczylem to
      zmienilem moje zdanie. Frugo to sciema i czysta chemia. To moje haslo na dzis.
      Kto popiera niech komentuje. Chce wiedziec ze nie jestem sam.

Pozdrawiam.
    • Gość: krokus Re: Nowa kampania reklamowa napoju Frugo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.04, 09:18
      Co to do cholery ma znaczyc. Rozumiem ze mozna walczyc z komeecja, ale przeciez
      to jest totalny bez sens aby w celach komercyjnych walczyc z komercja. Wiem ze
      pomysl jest dobry bo robi sie zamieszanie i frugo jest teraz na tapecie ale
      zeby wykorzystywac do tego celu swieto ktore w swiecie zla i przemocy nawoluje
      do milosci to juz lekka przesada. Ja tez nie popieram np. hALLOWEEN ale uwazam
      ze akcje typu walentynki sa jak najbardziej na miejscu. Uwazalem kiedys
      kampanie reklamowe frugo za ambitne i oryginalne ale po tym co zoabczylem to
      zmienilem moje zdanie. Frugo to sciema i czysta chemia. To moje haslo na dzis.
      Kto popiera niech komentuje. Chce wiedziec ze nie jestem sam.

Pozdrawiam.
    • Gość: Art D. TBWA wbija gwozdz do trumny Frugo! IP: *.hueber.de 03.02.04, 11:58
      Ale knot! Ale sciema - kto to kupi? Zenujacy poziom, wszystko wtorne i plytkie; widac, ze sie Frugo
      (niestety) konczy, skoro kupilo taka zenade... A mieli takie fakne spoty i cool reklame! Wstyd
      naprawde marnowac swoj (ciagle jeszcze) dobry wizerunek!
    • Gość: no2frugo no to frugo - ale NA SMIETNIK!!! IP: *.hueber.de 03.02.04, 13:05
      wkurwieni jestesmy ta sciema, w wydaniu frugo! Za baranow nas macie? w szkole byli tacy co to
      kupowali - po tej reklamie nikt juz tego nie zrobi! Naiwniakow sobie znalezli!!! W szkole mamy
      teraz akcje - FRUGO DO SMIECI. Wszystkie klasy to mysla - koniec z ta sciema!!! Tego chcieliscie?
      • Gość: jestem ZA no to frugo do smieci - wpisujcie sie kto jest ZA IP: *.hueber.de 03.02.04, 13:08
        Durniow z nas robia! Sciema - to prawda. Kto jest za - niech wpisuje sie
    • Gość: zdegustowany Soczki a Frugo IP: *.pop.e / *.pop.e-wro.pl 05.02.04, 06:14
      I tak nie wypije Frugo... wolę Kubusia... nie jest młodzieżowy, ale przecież mi
      nie zależy na tym, by ktoś patrząc na to co piję wyciągał wnioski o mnie...
      Czyli co? jak piję to słodkie zielone (Górskie coś tam) to jest cool loozakiem?
      Dajcie spokój...

Taka walka ze ściemą też jest ściemą... mimo wszystko
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka