Dodaj do ulubionych

Prezesa Radia Kielce wyłoni konkurs

IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 22.02.04, 07:57
Chciałam wyrazić swoją opinię, lecz doszłam do wniosku, iż nie jestem w
stanie wyrazić nic więcej w stosunku do opinii jakie ukazały się na ten temat
w naszej Gazecie w Kielcach - ten sam artykuł ukazał się w Gazecie Lokalnej w
Kielcach. Postanowiłam więc je tylko skopiować. Niektóre wywody są
interesujące...
Obserwuj wątek
    • Gość: dj i gazeciarz Re: Prezesa Radia Kielce wyłoni konkurs IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 22.02.04, 07:59
      dijey 20.02.2004 21:48 odpowiedz na list

Chmury nad głowami kierownictwa publicznego Radia Kielce zbierały
      [ZBIERALIŚMY] się od wielu miesięcy.
      I mimo wykazania nieprawidlowosci w radiu udalo sie GW uzyskac efekt
      obnizenia wiarygodnosci takze dzieki pokazaniu wala swoim czytelnikom:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=60&w=10875876
      cenzura

dj

• Re: Będzie konkurs na stanowisko prezesa Radia Ki

Przeczytaj komentowany artykuł »
      dijey 20.02.2004 21:49 odpowiedz na list

czy Pan darek-esz pracuje w GW?

• Re: Będzie konkurs na stanowisko prezesa Radia Ki IP:
      *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl

Gość: gazeciarz 21.02.2004 07:52 odpowiedz na list

ostatnio obserwuje dzieje radia kielce. ja osobiscie nie bardzo wiem o co
      chodzi z tym ewidentnym przewinieniem zarzadu. z tego co mozna bylo wczoraj
      przeczytac w slowie i echu, jakos wynika, ze ten zarzad w stosunku do swoich
      poprzednikow ma raczej sukcesy. a nie wierze, by pozwolil sobie we wlasnym
      oswiadczeniu na jakiekolwiek przeklamanie na lamach prasy, gdyz nastepnego dnia
      us, min. finansow i inne instytucje by ich zjadly. i to mnie przekonuje, ze tak
      po prostu wyglada bilans spolki. malo tego zauwazylem, ze wyborcza kilka dni
      temu sama sie tlumaczyla, ze popelnila blad. ze zle zinterpretowala wyniki
      finansowe i zamiast zysku napisala, ze radio ponioslo strate. co prawda malo
      kto mogl to zauwazyc, gdyz ta (wydaje mi sie) znaczaca poprawka byla zawarta w
      module wielkosci polowy pudelka zapalek. to, ze radio kupilo sobie wsamochod
      satelitarny, to chyba raczej dobrze. z tego co wiem ta kazda stacja o czyms
      takim marzy i gdyby mogla to by sobie kupila. w tv widze, ze coraz wiecej
      stacji je ma, to znaczy, ze chyba sa potrzebne. zreszta bylem czas jakis w
      stanach i tam, malo ktora stacja nie ma. a jesli chodzi o samochody sluzbowe...
      fakt, ze panoszenie sie dobrym wozem moze troche dzialac destrukcyjnie, takze
      na mnie. z tym, ze czas juz sie przyzwyczaic, ze samochod sluzbowy to zaden
      luksus i sluzy do pracy, a to, ze ktos korzysta z niego w celach prywatnych to
      juzpowszechnosc. nie znam prezesa czy dyrektora, ktory by tego nie robil. moj
      prezes tez tak robi i coz tego - nikt go nie odwoluje. tak sie bowiem zyje na
      zachodzie, a tam zmierzamy. pan nowak chyba przesadza.jesli chce pan tropic
      przestepcow, to naprawde jest ich sporo, ale to juz domena wyborczej, ze
      znajdzie sobie jakis temat i kreuje go na jakas sensacje, a wrecz afere. jak do
      tej pory jedyna, ktora odkryli, to afera rywina, ale chyba dlatego ze samo ich
      uczestnictwo w tej aferze dla mnie osobiscie jest niejasne.
    • Gość: athor Re: Prezesa Radia Kielce wyłoni konkurs IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 22.02.04, 07:59
      Gość: author 21.02.2004 08:59 odpowiedz na list

to wyzsza polityka. nie trzeba byc winnym, zeby zostac osadzonym. w tym kraju
      to taka sama zasada, jak ta, ze ci winni sa najczesciej nieosadzani. kto wie
      czy to nie jakas przykrywka. zobaczymy, kto zostanie nowym prezesem zarzadu?
      kto wie czy nie jakis znany gosc - uczestnik jakiejs cichnacej afery, ktory
      znow chcilby wskoczyc na stolek albo jakis krewny albo kumpel kogos z rady
      nadzorczej. nie mowie , ze tak jest, ale wszystkim radze bacznie obserwowac.
      fakt, ze tak znaczny udzial pana z. nowaka takze moze byc nie bez znaczenia...

*.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl

Gość: author 21.02.2004 09:07 odpowiedz na list

...i wpadlo mi jeszcze jedno do glowy. moze ten atak wyborczej ma na celu
      oslabienie radia kielce. jak wynika z publikowanych wykresow popularnosci
      stacji (czy jak to sie tam nazywa), radio kielce jest numerem jeden. ogolnie
      znana tajemnica :) jest, ze agora interesowala sie zakupem radia tak -
      konkurencyjnego przeciez radia w stosunku do radia kielce. podobno rozmowy
      zakonczyle sie fiaskiem, ale tak naprawde to tylko wlasciciele radia i agora
      wiedza czy to rzeczywiscie fiasko. moze transakcja sie szykuje, a cala akcja
      prasowa ma celu oslabienie radia kielce czyli przyszlej konkurencji. to takze
      tylko domysly, ale dla mnie badziej wyraziste ze wzgledu chocby na fakt, ze
      orkla kupuje echo i slowo, a wyborcza przeciez musi sie jakos bronic...
    • Gość: zarzut, kacek, mon Re: Prezesa Radia Kielce wyłoni konkurs IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 22.02.04, 08:00
      Gość: Zarzut 21.02.2004 09:15 odpowiedz na list

Wyborcza chce kupić Radio Kielce może wysłać tam Rywina.Na Prezesa Pani Mira
      Bielecka wprowadzi dużo czarnej tematyki.Jest uwielbiana przez Biskupa.Ona ma
      jedenie szanse.

*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gość: Monia 21.02.2004 14:46 odpowiedz na list

Panie Author, jestem niezwykle zaskoczona przenikliwością !!! I choć nie
      pamietam żebym kiedykolwiek zgodziła się z twoimi opiniami, to tym razem muszę
      jednoznacznie stwierdzić, ze coś w tym jest. Także według mnie artykuły o Radiu
      Kielce są delikatnie mówiąc, lekko naciągane. Ich autor przedstawił tam konkurs
      na coś tam, coś tam związane z reklamą. Tylko zajęty wyrażaniem opinii
      typu "kontrowersyjny" , "parodystyczny" zapomniał cokolwiek przedstawić jego
      przebieg. Jedyne co się dowiedziałam, to to że startował ktoś z pracowników. Ja
      przeżyłam prywatyzacje w firmie. Pamiętam, że do przetargu startowało nawet
      trzech pracowników, w tym kierownik mojego działu. Zresztą nawet on wygrał.
      Tylko, że ja nie widzę w tym nic dziwnego, bo to normalne. NIenormalne by było,
      gdyby nikt z pracowników nie przystąpił. Więc albo powodem odwołania panów
      prezesów było co innego albo rzeczywiście jest to mocno naciagane.

*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gość: kacek 21.02.2004 17:14 odpowiedz na list

gdzie podziały się opinie do artykułu tych wszystkich "bohaterów", którzy tak
      dzielnie atakowali po nazwiskach różne osoby z radia ? Czyżby się zorientowali,
      że takimi intrygami przyczynili się do aktualnej sytuacji we własnej firmie?...
    • Gość: inga Re: Prezesa Radia Kielce wyłoni konkurs IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 22.02.04, 08:25
      Obserwuje sprawę od początku i w pełni zgadzam się z przedmówcami, że sprawa
      mocno trąci polityką :
      1.być może przewinienia zarządu są tak duże, że przez to rada mydli oczy
      jakimiś bzdurami, choć to wydaje się mało prawdopodobne, gdyż jak sądze baliby
      się nadstawiać głowy za kogoś kryjąc go, tym bardziej, żę prędzej czy później
      wyszłoby to na jaw
      2.być może rada ma jakiś polityczny plan lub plan którym rządzi jakiś układ i
      wpuszczają biednego Ziemowita Nowaka w maliny
      3.być może jak powyżej, tylko że Ziemowit Nowak jest w układzie
      4.być może Ziemowit Nowak próbując manipulować informacją, wpuszcza radę w
      maliny,
      5.być może opisane zarzuty wbrew logice rzeczywiście przyczyniły się do
      zaistniałej sytuacji
      treść w punktach powyżej to oczywiście nie zarzuty, tylko zwykłe indywidualne
      domysły czytelniczki, nie poparte żadnymi konkretnymi teoriami, ale gdybym
      miała na coś postawić, to najszybciej na punkt 2.
      Cenię Pana, Ziemowicie i z tego powodu sądze, że powinien się Pan zastanowić,
      czy nie jest właśnie tak jak punkt ten mówi. W kuluarach już się mówi, że robią
      z Pana kieleckiego Maliniaka....

PS. Pozwoliłam sobie przenieść kilka wypowiedzi na forum ogólnopolskie. Chcę by
      kraj wiedział jaki jest w Kielcach stosunek do całej sprawy. Kocham to miasto i
      nie chcę, by kraj mówił o nim "zaścianek układów"...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka