Nowa Zelandia: trzęsienie ziemi szansą na wzros...

08.09.10, 15:23
lol,przerzucenie kasy z paru sektorow do jednego faktycznie powinno pomoc gospodarce,przynajmniej tak uczyli w moskwie..
    • Gość: Mark Re: Nowa Zelandia: trzęsienie ziemi szansą na wzr IP: *.toya.net.pl 08.09.10, 15:29
      Jak można wypowiadać takie brednie? Że niszczenie pomaga gospodarce? Proponuje zniszczyć niemal wszystko: budynki, infrastrukturę, drogi... Gwarantuję, że problem bezrobocia zniknie - wszyscy będą mieli pracy w bród. Po II wojnie jak odbudowano Warszawę na brak roboty nikt nie narzekał. Tylko... czy naprawdę o to w gospodarce chodzi?
      • popisuarka Trzęsienie ziemi szansą na wzrost??? 08.09.10, 16:01
        Otoz to. Co za bzdury. Napiszmy wreszcie wyraznie, ze w kapitalizmie jest z reguly nadmiar pieniedzy, tylko ze ich wlasciciele nie lubia ich wydawc na pozyteczne cele, wiec tylko kleska zywiolowa typu trzesienia ziemi moze ich zmusic do wydania pieniedzy na produktywne cele. KAPITALIZM TO CHORY, NIERACJONALNY I ANTYLUDZKI SYSTEM!
    • hooligan1414 eureka! spalić wszystko w Polsce a resztę wysadzić 08.09.10, 16:14
      osiągniemy niespotykane tempo wzrostu gospodarczego. tak się to robi! Gospodarka ruszy jak Subaru Impreza EVO na suchym asfalcie. Gdyby szło cokolwiek powoli Donek dołoży - uruchomi rezerwy a nawet dołoży z własnej kieszeni
    • iulius Kretyni 08.09.10, 16:19
      Bastiata nie czytali.
    • Gość: soltys to tak jak POwodzie i POdwyzli IP: *.adsl.alicedsl.de 08.09.10, 18:24
      POmoga POlakom
      he,he,he
    • Gość: Sceptyk Nowa Zelandia: trzęsienie ziemi szansą na wzros... IP: *.static.maxnet.net.pl 08.09.10, 21:52
      Och, jaka to wielka szkoda, ze u nas nie ma trzesien ziemi.

      Ale zaraz zaraz, sa przeciez powodzie. Bogu dziekujmy wiec za tegoroczna powodz, przeciez to błogosławiweństwo dla naszej styranej gospodarki i nadwyrężonego budżetu, prawda? Firmy budowlane na pewno zacieraja raczki na nowe kontrakty w Bogatyni i okolicach. Och, a jakie perdpektywy przed ubezpieczycielami, teraz kazdy wykupi polise. Normalnie eden, nic tylko budowac cale osiedla na gruntach zagrozonych zalaniem. W koncu im wieksze straty tym wiekszy bedzie wzrost gospodarczy po kataklizmie, prawda?

      Ha ha ha. Wiecej takich artykulow. W bardzo przystepny sposob pokazuja ludziom, jak niekompetentni sa bankowi ekonomisci.
      • popisuarka Re: Nowa Zelandia: trzęsienie ziemi szansą? 09.09.10, 12:56
        I pomyslec, ze ci "ekonomisci" z bankow maja dostep do naszych pieniedzy. HORROR!
    • Gość: ad Nowa Zelandia: trzęsienie ziemi szansą na wzrost.. IP: *.pbpolsoft.com.pl 09.09.10, 09:53
      pl.wikipedia.org/wiki/Metafora_zbitej_szyby
    • Gość: kwg Nowa Zelandia: trzęsienie ziemi szansą na wzros... IP: *.adsl.inetia.pl 09.09.10, 11:49
      Popukać się po głowie to mało. Tych pseudoekonomistów trzeba lać po głowach pałami.
      A gdyby któren tu przypadkiem zajrzał, to polecam na początek:
      pl.wikipedia.org/wiki/Metafora_zbitej_szyby
Inne wątki na temat:
Pełna wersja