Dodaj do ulubionych

BMW wzywa do naprawy 150 tys. luksusowych aut z...

26.10.10, 23:29
Ze swoja jakoscia Niemcy moga juz tylko produkowac dla Chin i trzeciego swiata.
Obserwuj wątek
    • Gość: Apollo Re: BMW wzywa do naprawy 150 tys. luksusowych aut IP: *.hsd1.ct.comcast.net 27.10.10, 03:06
      Mialem kiedys "narzeczona" Ktorej rodzina mieszkala w Niemczech i bardzo mnie namawiali na slub. W posagu mielismy dostac samochod. Zapytalem jaki- myslac o Audi, BMW albo MB. w odpowiedzi uslyszalem-...najlepszy - ...japonski. Troche mnie to wtedy rozsmieszylo bo wydawalo mi sie ze zawsze sroka swoj ogon chwali. Powiedzieli mi ze niemieckie sa swietne ale nie wyrobie na naprawy....szczegolnie elektryki i ukladu paliwowego i AC.
      do dzisiaj jezdze japonczykami.....i nie boli mnie nic przez setki tysiecy kilometrow, slubu nigdy nie wzielismy. Ta rada to byla najlepsza rzecz tej calej znajomosci- gdybym sie skusil pewnie by mnie juz szlag trafil przez zone, spluklabym sie na czesci a samochod tez pewnie by trzebabylo przepilowac do rozwodu.
      • mr.knox Niemieckie marki na samym koncu. 27.10.10, 04:25
        Twoi niemieccy znajomi mieli 100% racji, nikt nie kupuje niemieckich pojazdow ze wzgledu na jakosc, jeszcze dla niektorych sa one podkresleniem spolecznego statusu, ale trend zmienia sie szybko. W USA najwiecej milionerow jezdzi rodzimymi Fordami a Niemcy znow zaczna doplacac do sprzedazy swojego zlomu w USA. W opublikowanym w tym roku raporcie, niemieckie marki jak Audi, BMW i Mercedes uplasowaly sie na szarym koncu w kategorii niezawodnosci. Czolowke listy nadal dominuja marki azjatyckie, ale tuz za nimi plasuja sie amerykanskie, ktore odnotowaly wysoki skok w ostatnim okresie.
        Cytat;
        "Three European luxury brands, Volkswagen AG’s Audi, Bayerische Motoren Werke AG’s BMW and Daimler AG’s Mercedes- Benz, scored among the worst this year, Consumer Reports said. Almost three-fourths of Audi models and about half of BMW and Mercedes vehicles were rated below average, the magazine said".

www.bloomberg.com/news/2010-10-26/toyota-ties-with-honda-to-dominate-consumer-reports-reliability-survey.html
        Warto wiedziec czego nie kupowac a z pewnoscia nie niemiecka tandete.

www.consumerreports.org/cro/cars/new-cars/cr-recommended/best-worst-in-car-reliability-1005/reliability-findings/reliability-findings.htm

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka