Dodaj do ulubionych

NBP odcina swojej fundacji dopływ gotówki

IP: 83.2.21.* 29.10.10, 22:47
Najwyższy czas . To tez pieniądze , Nasze , Podatników
Obserwuj wątek
  • chybawierzacy Milczenie jest zlotem. Przeczytaj uwaznie... 30.10.10, 09:20
   Beda niezaangazowani politycznie ale popra w wyborach wiadomo kogo.
  • acc4 NBP odcina swojej fundacji dopływ gotówki 30.10.10, 10:30
   Z buzią pełną frazezów o uczciwości, patriotyźmie i walce z układem, Kaczyńscy montowali własną sieć układów i układzików, których celem było utrzymywanie z publicznej kiesy swoich wyznawców, jako że tylko oni to dobrzy Polacy, prawdziwi katolicy i żaden z nich nigdy nie miał nic wspólnego z KPP, PZPR, SB, WSI, czy PRL-owskim wymiarem sprawiedliwości. Luksusowe życie na koszt ciemnego ludu w zwróconej przez Boga wolnej ojczyźnie absolutnie im się należy.
   • zusowianka W ZUS-ie jest dokładnie to samo. 31.10.10, 08:30
    Dziewczyny z Centrali mówią, że w ostatnich miesiącach po kilka razy wypisywały, co należy do ich obowiązków. Na ogół jest odwrotnie. To przełożeni przekazują na piśmie podwładnym ich obowiązki. Ale kadra kierownicza Centrali ZUS to wybitni "fachowcy" sympatyków jedynej polskiej partii i zarządza sprawnie inaczej.
  • paul_winter NBP odcina swojej fundacji dopływ gotówki 30.10.10, 16:31
   Takie praktyki w politycznym PÓŁświatku, z obsadzaniem krewnymi i znajomymi królika w tego typu instytucjach (współ)finansowanych z publicznej kasy, wkurzają mnie najbardziej. Usprawiedliwiane często pseudonaukową gadką o społecznej misji/roli itp. Rasowi naukowcy z rzeczywistymi sukcesami nie potrzebują podobnych fundacyjek. Prawdziwi eksperci w swoich dziedzinach zawsze znajdą dobrze płatną pracę. A tego typu ciała zawsze są (dobrze płatną) przechowalnią dla miernot z kolesiowskiego nadania. Za pieniądze obywateli, niestety.
   • atosatos1 Jest mnóstwo takich fundacji, fundacyjek, rad, 30.10.10, 17:46
    gdzie krewni i znajomi ludzi na stanowiskach mają doskonałe posady.

    Pieniędzy w budżecie państwa jest mnóstwo, polikwidować te ciała doradcze i opiniotwórcze, te ciepłe posadki , a nie sięgać do ciężko zarobionych pieniędzy większości Polaków.

    Nie podwyższono płacy minimalnej o 64 zł, ale miliardy a w każdym razie setki milionów wyciekają na telefony służbowe, samochody, kierowców, wyjazdy integracyjne urzędników itp.
    • Gość: kibic Re: Jest mnóstwo takich fundacji, fundacyjek, rad IP: *.ghnet.pl 30.10.10, 18:52
     pytanie za piątkę:wiesz w którym miejscu ciała, politycy którzy najwięcej krzyczą o tym że działają dla dobra naszego i najwięcej krzyczą o likwidacji ukladów mają ciemnego luda?
  • Gość: Hogo NBP odcina swojej fundacji dopływ gotówki IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.10.10, 18:17
   Brawo Belka, teraz trzeba odessać Balerka z żoną, w końcu on i tak gardzi wszystkim co państwowe
  • lelu Re: NBP odcina swojej fundacji dopływ gotówki 30.10.10, 18:46
   Fundacja fundacją, ale najwięcej szkody przynióśł sam Kolekcjoner, jako system dystrybucji. Ograniczenie dostępu do monet, pompowanie cen i zwijanie się całego polskiego rynku kolekcjonerskiego. To powinno być napiętnowane.
  • kibic_rudego przepychanki przy korycie, nic wiecej 30.10.10, 18:50
  • Gość: a320m Następne ciepłe posadki wysuwająsię spod IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.10, 18:54
   zadka
  • incipit NBP odcina swojej fundacji dopływ gotówki 30.10.10, 19:22
   Jestem ciekaw ile za takie kacze synekury spływało jako wziątki na jarkaczowe konta.
  • Gość: jarek NBP odcina swojej fundacji dopływ gotówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.10, 20:01
   W Grecji odkryto 1400 złodziejskich fundacji okradajacych budzet. Ile u nas. Wiemy że kościół dostał 32 miliardy. A ile inne fundacje z kwoty 800 miliardów deficytu?.
  • Gość: ABORYGEN NBP odcina swojej fundacji dopływ gotówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.10, 20:11
   Polska "BONANZA" na koszt społeczeństwa!!! Jak pasożytniczo żyli , tak żyją!!!
  • Gość: jaho NBP odcina swojej fundacji dopływ gotówki IP: *.jmdi.pl 30.10.10, 20:44
   nie byli odpowiednio koszerni?
   • szczemirek Re: NBP odcina swojej fundacji dopływ gotówki 31.10.10, 00:17
    Ty durniu.
  • fagusp PiS ma 20 tysięcy działaczy 30.10.10, 22:15
   a miejsc przy państwowym korycie coraz mniej. Każdy prawdziwy polak odesłany na zmywak przybliża moment, gdy padnie komenda: Prezesa wyprowadzić!
  • papa_s Już było takie coś jak zamian Kasy Chorych 31.10.10, 00:11
   na 16 oddziałów NFZ;) Właściwie to nie wiadomo po co to było. Może zmieniło się trochę stołków.
  • prawdziwy_dobrze_poinformowany Fundacje, agencje, przybudówki - tak się doi RP !! 31.10.10, 05:02
   b/k
  • Gość: ZigZag NBP odcina swojej fundacji dopływ gotówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.10, 07:22
   Układy, znajomości, siatki nieformalnych powiązań, korupcja, zagrabione miliardy złotych przez wpływowych obywateli naszego kraju, urzędników państwowych, wojskowych i działaczy sportowych. Należy także zlikwidować niepotrzebne państwowe stanowiska pracy, kolesiów i sitwy sterujące prawem, sądy i prokuratorzy byli skorumpowani a kolejne rządy marnują czas i pieniądze. Komuniści dygnitarze przyznawali sobie nieuczciwie wysokie renty i emerytury a sędziowie do dzisiaj nie płacą ZUS-u. Łapówkarska służba zdrowia dla bogatych, patologiczni politycy i prezesi spółek i spółdzielni mieszkaniowych, służba celna, policja, a potem pracownicy urzędów, nauczyciele w szarej strefie, księża ze swoimi cennikami (Kastracja pedofilów a potem świecenia kapłańskie), i usługi prawne nadal bez kas fiskalnych, bez faktur, Wielkie pieniądze wyprowadzane za granicę. Polskie prawo nie jest w stanie wyegzekwować wszystkich zagrabionych majątków i całych fortun zagrabianych (w białych rękawiczkach). Dla kogo jest to nasze prawo, jeśli można legalnie kraść, można zarabiać horrendalnie zawyżone kwoty a nasze prawo jest nieudolne i pozwala na okradanie państwa. Jeśli średnia krajowa jest tak wysoka to kto aż tak dużo zarabia ? złodzieje !
  • Gość: wiem dużo Re: NBP odcina swojej fundacji dopływ gotówki IP: *.blue.fastwebserver.de 31.10.10, 08:31
   Ile jeszcze takich PISdusiowych złodziejskich pomp jest w zamontowanych w gospodarce i polityce? System jaki stworzyli pisdusie można porównać camorrą, ale camorra ma mniej ofiar śmiertelnych.
  • Gość: Emeryt NBP odcina swojej fundacji dopływ gotówki IP: *.sta.asta-net.com.pl 31.10.10, 08:53
   Teraz pokazuje się prawdziwe oblicze pisu. Śp. Kaczor powoływał na wysokie stanowiska miernoty, które miały za zadanie stworzenie po cichu takich stanowisk dla ludzi pisu, żeby wyglądało to normalnie. Ile jeszcze takich min pozostawiły rządy pisu i kaczorów? W ilu instytucjach państwowych?
  • Gość: zzzo NBP odcina swojej fundacji dopływ gotówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.10, 13:44
   to ci sami panowie z Pisuaru którzy drenują nam kieszenie by załatać dziurę w polskim budżecie powołali taką maszynkę do wyprowadzania pieniążków z NBP na konta kolesi?
  • Gość: uigong Re: NBP odcina swojej fundacji dopływ gotówki IP: 94.75.121.* 10.11.10, 12:43
   Nie, to nie są pieniądze podatników. NBP sam zarabia na siebie i jeszcze odprowadza większą część zysku do budżetu - warto spojrzeć do ustawy budżetowej na stronach Sejmu i na sronę NBP. Nie zmienia to jednak faktu, że "fundacja" jest dziwna delikatnie mówiąc i raczej nie powinna istnieć.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka